35049
  • ToMy_
    #23115
    Alap ArmA2+ACE2 online mókázás már nemvan?
    Úgy néz ki, megint online leszek egy ideig, és jönnék multizni (coop, keddiharc, stb...) csak kimaradt az utóbbi pár hónap, és nemigen tudom, mi kéne hozzá.
    OA-m egyelőre nincs.
  • JanáJ
    #23114
    Ki kérte itt a BAF-os egységeket?
  • JanáJ
    #23113
    Valaki itt vagy máshol arra panaszkodott, hogy a steames OA nem klappolt a sima Arma2-vel. Hogy most ő volt a béna, vagy a progik nem bírták egymást...
  • Gascan #23112
    dvd-és verzió azért jobb, mert ha jön egy peccs az pár nappal előbb elérhető hagyományos verzióban, és csak aztán jön steamre
  • csige791
    #23111
    A sima már megvan.
    Ha a sima Magyar Nyelvű DVD-s verzió akkor ha megveszem a kiegészítőt steamen, működni fog, vagy inkább vegyek abból is DVD-s verziót?
  • Solt
    #23110
    youtubera!!!!!!!!! :D
  • DrRadon
    #23109
    Hehe. Bezzeg van úgy, hogy a TS-en megmukkanni sem lehet, mert folyamatosan szónokol. Amúgy van róla kompromittáló hanganyagom, amikor becsiccsentve pókerezik. Na az odab@sz... : D
  • Solt
    #23108
    Ti észrevettétek, hogy kedvenc cenzorunk nem a szavak embere? :D
  • JanáJ
    #23107
    Az OA nem tartalmazza a sima egységeit? lol. Bocs, ezt nem tudtam.
  • m1c1mack0
    #23106
    Nem.
  • DancZer
    #23105
    Ja, aztán majd mikor az emberek beszálnak egy Arma 2-es járműbe, azt fogja hinni hogy bugos a játék, mert eltűnnek az emberek! :D
  • JanáJ
    #23104
    Szerintem elég az OA az Arma2 nélkül is.
  • m1c1mack0
    #23103
    a 2 együtt 4500+3600= 8100 HUF
  • m1c1mack0
    #23102
    arma 2 + operation arrowhead szükséges
  • csige791
    #23101
    Sziasztok, ahhoz hogy tudjak veletek szerveren játszani meg kell vennem az új kiegészítő lemezt vagy elég az alap ARMA II is ?
  • Gascan #23100
    amúgy te sniperkedtél már MOHban? csak mert ott tényleg kivételesen jó az arcade kategóriában :)
  • Solt
    #23099
    Sir, yes Sir!

    ( Látod, nem hiába cseszegettél minket, tanultunk! :D )
  • DrRadon
    #23098
    Teljesen fair, hogy összehasonlítom az animokat, a harctéri hangulatot és az ütközés vizsgálatot. Tűzharcról szól mindkettő és az Armában is szeretném átélni ezt az élményt az épületek és romok között úgy, hogy nem akadok el minden szarban.

    Ismerem az érzést, amikor minden 2. enemy sniperkedik, de hidd el, azon a pályán alig volt belőlük, és olyan gyönyörűen mentünk fedezékből fedezékbe, szinte egy zsinórban elfoglaltuk a zónákat és nem kellett minden lelőtt enemy után tárat cserélni, mint pl a BC2-ben : ) Igen a MoH is egy sniper paradicsom, de akkor és ott inkább egy qrvajó harctéri élmény volt.
  • koschwarz
    #23097
    egyértelmű, hogy az armára ráfér a vérfrissítés, ahogy írod, de továbbra sem értek egyet azzal, sőt, nem fair, hogy összehasonlítod egy néhány "négyzetméteren" játszódó, 24-en játszható árkád FPS-sel.

    nem tudnak a sniperek érvényesülni a sziklás pályán? engedd meg, hogy idézzek egy találó friss beszólást a MoH topikból: "sniperharc az egész, nem véletlen h a topikban is azoknak a 90% aki írta h megrendeli közölte h jajj de jót sniperkedett"

    mivel töbször volt ctd, több szerverre is mentem, mikor kipróbáltam: a átlagban a játékosok 2/3-a volt sniper. ha elindultál előre, seperc alatt kiszedett egy sniper. a MoH is csak egy sniperparadicsom.
  • DrRadon
    #23096
    Nem vicceltem. Nem akarom lecserélni az armát, - ezzel is csak pár órát játszottunk, és nem akarunk napokat tölteni egy ilyen értelmetlen darálos gémmel - de mint írtam pár dolgot szívesen látnék onnan a BIS kreációba.

    Tegnap már fasza helikopterdesszantos, zászlófoglalós armázás volt olyan 40 fő játékos állománnyal ami igazi élmény, de mint tudjuk a hangok szarok, az animáció szar, az ütközésvizsgálat szar és bizony nem egyszer több lőszer kell egy-egy enemy kiiktatásához mint az árkád-fos MoH-ban. (ArmA1-ben nem így volt, ott a fejes az fejes volt és azonnali halál, és ez nem feltétlenül a hitbox miatt van, hanem a pl a lövedék sebzési erőssége miatt is, amit az árkádokban szívesen vesznek lejjebb, nehogy már a vérpista a gyári lemezen ugráljon dühében, mert egy lövéssel kinyírták a játékban). És MoH-ban - mi is meglepődtönk) igen is pontosabban lőhettél ironsightal a távolabbi célokra mint célkereszttel.

    És mint mondtam az élmény volt az ami az egyik hosszú sziklás pályán megfogott minket (ott a sniperek csak korlátozottan tudtak érvényesülni, szóval mehetett a közelharc). A frankó -a többi árkád FPS-hez képest reálisabb - animok, a visszhangzó lövések, az effektek. A neveket nem írom le, nehogy valami ArmA fanatik a nevüket vésse egy-egy valódi lőszerbe és egy levágott patkányfejjel együtt postázza az illető címére. De a lényeg: az ArmA, bár egyedi a világon, egy kis vérfrissítés igazán ráférne, pláne, hogy az OA-ben már minden épület bejárható, de ez ahelyett hogy a játék egy új dimenzióját jelentené, inkább további problémák forrása az animok és a gagyi ütközésvizsgálat miatt...
  • koschwarz
    #23095
    ez biztos valami vicc akar lenni. azonkívül, hogy egy gyermeteg foshalmaz, pont hogy ironsight nélkül is lehet és érdemes játszani az ilyen árkádiákat. míg te ironsightozol, addig az ellenfél oldalra lép és letarol egy sorozattal.

    annyival tényleg jobb, hogy nem kell fél tár az ellenfélbe, de szerintem csak azért, mert sikerült a hitboxon javítani. a MoH megmaradt a CoD6 szintjén. borzalmas. kb. nettó 1,5 óra alatt (a ctd-ket nem számolva) sikerült azt a két pályát megunni, szűk cső és zsebkendőnyi pályák. "bravúros" pályatervezés.

    inkább ne is hasonlítsuk az armához, ég és föld.
  • tpM
    #23094
    Jó Reggelt Ezredes Úr!
  • marja
    #23093
    Köszi Solt, ne engedjük a pongyola beszédet. :-)
  • macleody
    #23092
    Marha jó. Átírtam a reg kulcsot regeditben, most a menüben választható a nyelv: angol, német, orosz, portugál, francia, cseh, lengyel, spanyol, olasz, magyar. Persze minden nyelven elérhetőek a párbeszédek csak magyarul nem. Ott továbbra is angol a szöveg.
  • Hogthar
    #23091
    Nos ilyen sok mindenük van és mégsem csinálják meg jól a játékot. Szerintem baszakodnak velünk, lusták jó játékot csinálni, kattintanak 2 őt, letesztelik az új dolgaikat, azokat beleteszik a játékba a maradék a kommunitytől elkért addon és máris kész egy arma 2.
  • tpM
    #23090
    Nem semmi az Audió részlegben fellelhető fegyverhangok példa. Csak tudnám OA-ba miért nem kerültek be, ha már ígérték...
  • Gascan #23089
    az más :D
  • Icebird
    #23088
    BIS Motion Capture
  • tpM
    #23087
    Bohémiának saját mocap stúdiója van, nem véletlenül nyikorog mindenki már 10 éve, hogy csináljanak jobb, változatosabb animációkat...
  • Gascan #23086
    de nem teszik ... meg szerintem bohémiának a motion capture drága lehet..

    nekem kifejezetten undoritó ahogy a character szalad arma 2-ben, ha nincs a kezében éppen semmi

    meg a sciprtelt videók is eléggé szarok, pl ahogy arrowhead első pályája kezdődik.. forgathatom a fejem össze-vissza.. néha belelátok a nyakamba is :)
  • tpM
    #23085
    Ez megint ilyen scriptelt akármi. Armába is simán megoldhatnák.
  • Hogthar
    #23084
    Láttam én is egy videót ahol úgy tünt hogy az ai jól reagál a fedező tűzre, visszahúzza magát. A videóban a játékos egy Scopos m249 - essel rohangált és fedezte a társait sziklás környezetben. A Szikla tetején egy beásott géppuska darálta a támadókat és amikor felé tüzelt visszahúzta magát a tulajdonosa és abbahagyta a tüzelést, ahogy pedig mással törődött megint elkezdett tüzelni.
  • Gascan #23083
    hát valami hasonló.. a lényeg az, hogy golyóval el kell találni a célt :D
  • Hogthar
    #23082
    Akkor mi legyen Radon megvegyük és megmódoljuk?
  • Solt
    #23081
    Golyó? Ez valami billiárd játék? Mit kapnál ezért Marjától!
  • Gascan #23080
    nekem is tetszik a MOH... játszottam a mostani betával pár órát.. de én épp ellenkezőleg vettem észre, több golyó kell mint a BC2ben...

    Igaz, hogy a BC2ben csak Hardcore módon játszom, remélem MOHban is lesz ilyen
  • JanáJ
    #23079
    CSak ész kell hozzá, izé.. ACE.
  • DrRadon
    #23078
    Tegnap játszottunk a MoH multi bétájával és azt kell mondanom, hogy bár árkádként van elkönyvelve, sok tekintetben lekőrözi az ArmA-t. Sajnos a bejárható terület kicsi, de a harcélmény nagyon zsííír volt. Pozitív, hogy szükséges az ironsight használata ha pontosan akarsz lőni, és nem kell fél tár lőszer ahhoz, hogy valaki megmurdeljen mint pl a Bad Company 2-ben.

    Ezt az élményt nagyon szeretném az Armában viszontlátni, és viszonthallani!
  • Solt
    #23077
    :D:D
  • tpM
    #23076
    Ott is csak azért, mert kell a színesfém! :D