35049
  • Solt
    #22795
    Elhallgass te tini ninja! :D Én a büdös életben nem cséztem...
  • tpM
    #22794
    Bagoly mondja verébnek!:D
  • Solt
    #22793
    Erííííggyé vissza csézni te áruló! :D
  • DrRadon
    #22792
    Én a 0 MB-ost használom : )

    Jóvanna! A fújolást meg a prolizást küggyétek priviben... :D
  • macleody
    #22791
    ACE-ből már csak ezt a 700 megásat használjátok? Mi van a régi 4 gigással?
  • Petya306
    #22790
    Igen,hamarosan az lesz,semmi értelme,ha nem lehet normálisan patch-elni,csak össze kell szedni rá a lóvét.
  • JanáJ
    #22789
    Tudtommal vannak tört patchek. De az arma/ofp játékok híresek a "védelmükről", uhogy inkább vedd meg. :-) Olcsóbb mint a nyugtató. ;-)
  • Petya306
    #22788
    Helló Srácok! Lenne egy kérdésem. A wirágbolti verziót (sajnos még csak az van meg) egyáltalán nem lehet patch-elni?
    Előre is köszi a választ.
  • macleody
    #22787
    Megvan már ne keressétek :)
  • macleody
    #22786
    Tudtok OA-hoz valami konvertert ami a 3D-ben készített mapot átbuherálja, hogy használható legyen?
  • Solt
    #22785
    :D

    Sajna nem találom a kis ribancot, már nem ez a hátterem! :( De, ha a google/képek oldalon beütitek a monitorotok natív felbontását, akkor olyan háttérképeket találtok, hogy a 100 darabos papír zsebkendő kevés lesz mára... :D
  • JanáJ
    #22784
    Megyek alaplapot venni, te meg addig küld el a háttered. :-)
  • Gascan #22783
    azért kéri a szingliben az ACE modot emrt úgy kezted el játszani a pályát, hogy ACE mod be volt lőve.. ezért a saveben emlékszik rá hogy ehhez ez a mod kellett.. kezd újról az adott mission, kampányt ACE nélkül

    Nekem még addonokkal soha nem volt gondom egyébként... nem kell velük foglalkozni és kész :)

  • repvez
    #22782
    ettöl használhatatlan lesz nem hardcore
  • tpM
    #22781
    Ettől lesz hardcore! :D
  • repvez
    #22780
    na ujra jövök érdeklödni.
    Nem hiszem el hogy nem lehet egyszerüsiteni vagy valahogy egyértelmüen jelezni hogy egy serverhez mivel lehet csatlakozni.
    Az rendben van hogy kiirják, hogy melyik patch ,meg hogy ACE vagy anélküli, semmi egyéb támpont nincs a többiröl.
    A serverkeresöbe meg hiába kattint rá a kiválasztott serverre az ember mert mindig valami hiányzik neki.
    Az armahu -ra is hiába frissitettem az addonsyncel kiirta hogy valami anim 1.5ös verzioja szügséges a csatlakozáshoz.Akkor mi értelme van a frissitésnek ha még ugy sem kompatibilis egymással.
    Arrol nem is beszélve hogy singleben meg vannak olyan pályák amik el sem indulnak mert az ACE fájlokra hivatkoznak.
    Komolyan mondom hogy mintha egy játszható béta lenne ez az egész , az ember kiadja a pénzt, de singlébe az AI hülyeségei miatt nem tud játszani vele MP-be meg az ezernyi mod utvesztöjébe kavarodik bele.
  • Solt
    #22779
    Perverzek, az kislány! Mocskok... :D :D ( előkeresem... )
  • Scottt
    #22778
    A hátterecskédet igazán elküldhetnéd priviben...;)
  • tpM
    #22777
  • Solt
    #22776
    Yorkfield-nek Giga lap kell... abból is UDR3, vagy DS4 feletti széria... ;) Nézd csak! :) Ez még a DS3-s eredményem a télről... pedig ebben a lapban nincs LLC! :)
  • JanáJ
    #22775
    Nekem eddig bejöttek asusék. Mondjuk kicsit vicces a sírásom a 3.6-on megy a 2.8-as. :-)
    Na az 500x8.5-re kiváncsi leszek.
  • Solt
    #22774
    Ánusz lapban nem csodálom! Most jön elvileg az UD3R-m, abban 7/24-ben elvileg megvan az 500x8.5! ;)

    Egyébként Arma2-nek kell a MHz rendesen... ( innen is látszik, hogy valami nem stimmel a motorral, mert nincs meg a rendes mag kihasználás, de már 2-300MHz emelés is jól észrevehető... )
  • JanáJ
    #22773
    3.8 GHz? Utállak! :-) Nekem 3.6-nál megáll. :-S
  • Solt
    #22772
    Őőő... támogatja a több magot, ez tesztekkel is alá van támasztva! Az egy dolog, hogy nekem a Q9550-l ( 3.8GHz ) is szarul fut... Multi játék lett belőle... a kampány offline része konkrétan játszhatatlan jó pár helyen... megzabálja az összes cpu erőt...
  • testarossa94
    #22771
    Működik tökéletesen, most már csak azzal van bajom, hogy a többmagos processzorok világában nem sikerült belepaszirozni a multi-core támogatást a játékba, úgyhogy a phenom 9550 a kemény 1 darab 2,2ghz-es magjával épp csak, hogy tudja futtatni a játékot 20fps körüli szinten, de hát erre sajna te nem tudsz megoldást, esetleg ha megdobnál párezer forinttal, hogy egy erősebb procit szerezzek, majd pm-be küldöm a postacimem :))))
  • Gascan #22770
    fejlődni mindig van hová ... működik mostmár?
  • testarossa94
    #22769
    Ahh, tehát a Bohemia srácainak még van hova fejlődniük. Köszöntem a megoldást!
  • Gascan #22768
    igen... gondolom az Battleeye install kimaradt.. mivel valamilyen furcsa oknál fogva a Battleeye nem része az 1.07 patchnak.. le kell töltened az 1.05 peccset, abban külön benne van a battleeye.. elég azt felinstalálni és menni fog!

    ja.. itt is megtalálható a Battleeye setup.. talán igy kényelmesebb Link
  • testarossa94
    #22767
    Sziasztok! Mióta feltettem az 1.07 patch-et, azóta nem tudok belépni egy szerverre sem, fküldetési fájlok betöltése után visszadob a szerverkeresőbe. Valakinek volt hasonló problémája? :S
  • Gascan #22766
    aha... az eddig nekem is megvolt ... de honnan? steam vagy kortársai? vagy valami más?
  • tpM
    #22765
    Letöltősen.
  • zmok
    #22764
    Rosszul gondoltam, én úgy képzeltem el, hogy századokba(?), vagy szakaszokba(?) "tömörültök", és ha van már egy jól összeszokott csapat, oda nehéz beférni, esetleg nincs türelmük foglalkozni az újoncokkal.
  • Gascan #22763
    Tudja valaki hogy milyen formában lesz megvásárolható/hozzáférhető az új Brit expansion?
  • ceaser
    #22762
    Köszönöm szépen! Tényleg nagyon jó kis program!
  • GaBika6
    #22761
    Occsó
  • m1c1mack0
    #22760
    Kihez?, ha a H.AR.C-ra (Hungarian arma comunity) gondolsz, akkor semmilyen fajta tapasztalat nem szükséges, a "rutint" meg ha feljössz TS-re sokkal gyorsabban megszerzed, mert ha valami kérdésed van akkor egyből lehet rá szóban válaszolni stb.
  • zmok
    #22759
    Később, ha már "rutinosabb" leszek, csatlakozhatnék hozzátok?
  • JanáJ
    #22758
    nm
  • zmok
    #22757
    Köszi!
  • JanáJ
    #22756
    Lehet félreérthetően írtam.
    A magyar Arma2-re rátettem (oda, bele, egybe, összenőve) a OA-t ami magában angol és az egyész angol lett. Felirat, hang, színek, szagok, minden. :-)