35048
  • Scottt
    #23234
    Ha esetleg neked fent van a beta,és működik priviben átküldhetnéd,egy próbált megér szerintem^^
  • Scottt
    #23233
    Már minden elképzelhető variációt kipróbáltam,letöröltem,egyesével pakolgattam fel a patcheket,sehogy sem jó.
    Kapd be BIS,főleg ha nem írnak hivatalos fórumon valami tutiságot:D
  • Icebird
    #23232
    Elképzelhető hogy frissítés során hiba történt, és hiányzik, sérült vagy nem aktuális verzió a language_missions.pbo, uninstall beta és rakd fel újra!
  • Scottt
    #23231
    Ha 1.472967 fölötti bétával indítom az armát "addon 'CA_Missions' requires addon 'CAlanguage_missions'" hibaüzenetet kapok,és egy csomó szöveg hiányzik a menükből stb.Valami ötlet?Írtam Bis fórumra is,még nem kaptam választ.
  • DancZer
    #23230
    Elfelejtettem, hogy itt be kell állítani a linket. :D
    Infinity engine -procedurális pálya
    Atomontage -voxel pálya(kerék túrja a talajt)
  • DancZer
    #23229
    Bármelyik nagy cég? :D
    Infinity engine:
    http://www.youtube.com/watch?v=h7eREddMjt4 -procedurális pálya
    Atomontage:
    http://www.youtube.com/watch?v=1sfWYUgxGBE -voxel pálya(kerék túrja a talajt)
  • Hogthar
    #23228
    Ahogy észrevettem a képek amiket kitettem elég sokat eltakartak/nak a fórumból. Tehát elhatároztam, hogy mostantól a képeket link formájában rakom ki. Persze amennyiben arra kértek, hogy továbbra is kép formájában tegyem ki úgy lesz, csak nem akarom rontani a fórumot.

    Most pedig kaptok sivatagi USMC képeket:
    kép1
    kép2
    kép3
  • tpM
    #23227
    Itt pedig megtekinthetjük zenei pályafutásának egyik mérföldkövét... :D
  • tpM
    #23226
    Uhhhh... nem semmi!
  • Solt
    #23225
    Ráleltem kedvenc házigazdánk egy titkos gyermekkori felvételére...

  • repvez
    #23224
    Nincs ehhez többet hozzáfüzni garázs projectben pár emberrel többet kihozott mint eddig bármelyik nagy cég .
    teljes föld domborzat , fizika,jsbSim repmodel, többszáz km látotáv, realistikusabb látvány és nem az orunk elött nonek ki a tárgyak.

    Remélem a következö Arma legalább ezeket tudni fogja.

    http://outerra.blogspot.com/
  • Hogthar
    #23223
    A modellek arma 2 nek készülnek. Első sorban 3d maxal és ami szerintem egyértelmű az arma modellezője is szükséges hozzá.
  • tpM
    #23222
    a jelszó "magyar"
  • Fürtös
    #23221
    Es en legalabb minden nap ARMA-zom.
  • mijki
    #23220
    Sziasztok!

    Szeretnénk játszani az Arma.hu-s OA-s szerveren, de pw van rajta. Csak jelszóval lehet rá felmenni, vagy van amikor nem kell jelszó?
  • Fürtös
    #23219
    Olvasom rendszeresen ne izgulj:D
  • mijki
    #23218
    Oh, lehet ez a baj...
  • tpM
    #23217
    Nocsak, ki van itt...
  • Fürtös
    #23216
    Arra is figyelj,hogy ne legzenek csapatban,mert akkor automatikusan formacioba allnak.
  • mijki
    #23215
    Bocsi, de a terrain view-et hol találom? Nem találtam meg.
  • mijki
    #23214
    Köszönöm, kipróbálom.
  • rtfmZoli
    #23213
    Az editorban a terrain view-et állítsd be, mert a sima térképnézet félrevezető lehet. Én ugyanígy jártam, mint te, a sima térképnézetben leraktam az A-10-est, és a játékban elrakta a reptérnél kerítésen túlra. A kifutópályára, és a gurulópályákra tudsz lerakni
  • Szepy2884
    #23212
    Szia!

    Ezt a modellezést hogy kell érteni? Mit használ(sz)tok? Studio max-ot vagy egyebet?
  • mijki
    #23211
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem. Mért van az hogy az editorba ráteszem az A-10-est a kifutópályára, beállítom hogy a kifutóval egy vonalban álljon, kijelölök neki teljesen egyenesen egy waypoint-ot is, majd amikor megakarom nézni, a 4 A-10-ból 1 nincs meg, egyik a hegyen van, a másik kettő meg más merre.

    Valaki tudna segíteni?

    előre is köszönöm
  • tpM
    #23210
  • Hogthar
    #23209
  • Hogthar
    #23208
    Hát igen az ACE másra hajt mint ez a modifikáció, csak példának hoztam fel a projekt tervhez. Továbbiakban sem kerül összehasonlításra, úgy gondolom hogy nincs szükség még egy modifikációra ami a realitást próbálja elhozni nekünk.
  • tpM
    #23207
    Amúgy nem értem mi bajod az ACE-es projekt tervvel.
  • tpM
    #23206
    Értem, én hangokban tudok segíteni, ha esetleg kell (pl. USP). ACE-szel amúgy felesleges is lenne hasonlítgatni, hisz mint a neve is mutatja (Advanced Combat Environment = Fejle(szte)tt Harci Környezet) elsősorban a harctéri "környezet"-et teremti meg. Tehát egy modern, összetett harctérszimulátor létrehozása a cél, ami bizonyos hozzáértést igényel (játékos szempontból értem itt), így tudom, hogy némelyeknek kuszának meg rendezetlennek tűnhet, pedig hidd el, hogy valójában nem az. ;)
  • Hogthar
    #23205
    Elnézést a szó ismétlésért.
  • Hogthar
    #23204
    Amiket bemutattam az én munkáim vagyis részben. Ezt úgy értem, hogy bizonyos modelleket sample modellekből szedtem és vagy átalakítottam, vagy áttexturáztam vagy mind 2, pl a kesztyűket az alap arma 2 es kezéből hoztam ki, kijavítottam a modell hibáit és felhúztam rá kesztyű texturákat, aztán ott pl az aimpoint amit arma 1 sample kiadásból szereztem, javítottam az arányait újratexturáztam és kicseréltem a talpazatát.

    Viszont nem csak én dolgozok rajta egyedül, ott van még Krisi is aki most ért haza ezért neki nem mutattam be a munkáit ez idáig, de pl ő jól tud modellezni meg Geo aki szintén modellező csak neki kevés az ideje mert Sciptekkel is játszadozik.

    Viszont ha már felmerült, a mód tagjai nem kötöttek, bárki akinek van kedve segíteni, segíthet. Ha valaki úgy dönt besegít tudnia kell: elsősorban nem az a feladat, hogy nagy és áldott legyen a nevünk, hanem, hogy kompatibilis módot hozzunk létre A2 és A2OA között(megspékelve grafikával).
    Másrészt Acevel ellentétben rendes projekt terv van, nem rakunk bele külső ötleteket(mielőtt még tpM belekötnél tudom hogy ott is van rendszere a dolognak, de az inkább ütemterv, fontossági sorrendet állít fel, itt meg az alap megtervezett projekten nincs változtatás, nem fogunk belerakni Flare systemet amikor a magyar gyalogságot kell megalkotni), pontosabban miután kijött egy teljes verzió utána az új project tervbe bekerülhet, de nem az a cél hogy mindenféle ötletet egybe vegyítsünk(ez nagyon fontos, egyrészt több lenne az ötlet mint a munkaerő, másrészt az egész pack kusza lenne).
  • tpM
    #23203
    Ezeken amúgy ki dolgozik? Te csinálod egyedül?
  • Hogthar
    #23202
    egy kisebb pisztoly adag(az USP camo változata nem végleges, csak teszt képen készült a textúra hozzá.)







  • tpM
    #23201
    Épp az OFP topikban nosztalgiáztam mikor ráakadtam erre... :)

  • JanáJ
    #23200
  • Hogthar
    #23199
    Aimpoint kinézete(a fegyvert ne nézzétek, alap arma 1 es):



  • tpM
    #23198
    Persze ez csak ACE-ben. Alapjátékban nincs ilyen feature.
  • marja
    #23197
    Alapból shift+space
  • DAFFANGER
    #23196
    A géppuskát mivel kell kitámasztani vagy le vagy mi melyik bill gomb de alapból?Vagy ha nincs hozzá kell rendelni vagy hogyan elöre is köszi.
  • Hogthar
    #23195
    Sorban a kérdéseidre:

    1. a Mód 2 mappát fog tartalmazni az egyik az új dolgokat fogja tartalmazni, a másik a replacment mód ami az alap dolgokat cseréli le, ha mindkét mód mappát indítod az összes alap fegyver változni fog és az alap egységek is, ami azt jelenti hogy pl. a kampányba is már a legelső küldetésnél a hangtompítós fegyvereden lesz lézer és a karaktereden táska.

    2. Tehát sok fegyveren lesz lézer és/vagy lámpa és bizonyos egységek is rendelkezni fognak táskával.

    3. Dm modification (design masterity) és kb. tavasz közepén várható az 1.0 verzió ami armaholicra is felfog kerülni.
    Viszont lesznek béta változatok is, ez csak arma.hu oldalán lesz megadva és esetleg ide, ha igénylitek.