35048
  • Petya306
    #23314
    Editorban keresem,de nekem nincs olyan,hogy empty,már átnéztem az összes lehetséges egységet,de semmi...
  • Gascan #23313
    hol nincsenek benne? editorban kell keresni az empty egységek között
  • Petya306
    #23312
    Cső Srácok! Az Armaholic oldaláról letöltöttem az AN72-est és a Mi26-ost,beraktam a file-okat az addons mappába,de a játékban nincsenek benne. Mi lehet a gond? Előre is köszi a választ!
  • GaBika6
    #23311
    El nem fogod hinni milyen változást hoz Athlon II x4 640 proci. Nekem is az van, azért tudom...
  • balazsgigi
    #23310
    Most újraraktam csak Arma2-t,1.08-al tökéletes!
  • Gascan #23309
    szerintem tuti jobb lesz... bár nekem se megy tökéletesen, de azért már nem panaszkodhatok, hogy a nagyvárosokba sok AI mellett 17 FPS-em van :)
  • balazsgigi
    #23308
    Nálam Win 7 64bit, 4850 igaz 512-es,x2 5600+,4 Gb ram
    A procit most fogom cserélni,Athlon II x4 640,vagy Phenom x4 955-re.Remélem az segít majd.Addig szerintem újrarakom,de a legújabb frissítés nélkül.Esetleg Ati-sok,nektek melyik driver van feltelepítve?
  • Gascan #23307
    igen.. azért irtam, hogy nem mindenkinél van gond.. nálam is Win 7 64bit van
  • koschwarz
    #23306
    nekem kifejezetten jobban fut a legutolsó patch-csel a játék, kár hogy erre mindig ennyit kell várni, de legalább van értelme várni, és tesznek is valamit, ennyi idővel a kiadás után is.
  • Hogthar
    #23305
    Én a patch után feljebb bírtam venni a grafikát és még így is stabil FPS kapok.
    Win 7 em van (64 bit) és Nvidia kártyám.
    Ezt azért írtam így le mert láttam hogy bizonyos embereknél XP van és Ati kártya.
  • macleody
    #23304
    Azon a gépen mehet is.
  • Gascan #23303
    nekem úgy megy mint ezeleőtt
  • Solt
    #23302
    Látom a BIS optimalizál!!! :D A kis gyöngy lelkű zsenikéim... egy meg a csepp szívüket! :D
  • macleody
    #23301
    Nálam is késik a textura betöltés a patch óta. Igaz nem egy izmos kártya /5670 OC 1GB/ de patch előtt nem csinálta.
  • balazsgigi
    #23300
    A multit megoldottam.De szaggat a sima Arma2,meg a CO is.Mint ha visszatettem volna a régi vga-m.
  • balazsgigi
    #23299
    Sima Arma2-vel multizni se tudok.Egy szervert se talál.
  • rtfmZoli
    #23298
    Sziasztok!
    Van valakinek ötlete, hogy miért van az, hogy OA legújabb patch-ével fekete képernyő, és receiving felirat fogad. Az arma.hu-n 1 óra folyamatos játék után, majd egyre gyakrabban jött elő.
    ACE-val ,és ACE nélkül is.
  • balazsgigi
    #23297
    igen,mindkettő az
  • tpM
    #23296
    Ugye eredetitek van?
  • balazsgigi
    #23295
    Hát nekem is mióta felraktam az új frissítést,akad a játék.Lejjebb kell venni a grafikát.Nem lehet a patch-et valahogy eltávolítani?Vagy játék reinstall van csak?
  • ToMy_
    #23294
    Ja. Csak azzal sokra nem megyek, ha itt a munkahelyen elindítom a Control Centert, mert nem írja ki az otthoni gépem VGA-jának a nevét...

    Amúgy meg 4870-es, 512M-val. Csak egy kicsit összpontosítok, és mindjárt az eszembe jutnak a dolgok.
  • Gascan #23293
    512 vagy 1gb memória van a kártyán? egyébként meg tudod nézni ... elinditod a catalystot és az infó fül alatt megmutatja milyened van
  • ToMy_
    #23292
    Vagy Ati4870. Sose tudom megjegyezni...
  • ToMy_
    #23291
    Na azt azért talán nem kéne...
    Ati4850 a vga, és a patch előtt semmi gondom nem volt se fps-el, se LOD-baszkolódással.
    Szar a patch. Miután 2 napja az official és nemofficial fórumokat olvasom, ez kb. egyértelművé vált számomra.
    Kérdés, hogy valamivel lehet-e ideiglenesen orvosolni (ahogy ez a -winxp kapcsoló is segített elég sokat) vagy a következő patch-ig felváltva kurvaanyázok és imádkozok, hogy a BIS lehetőleg sokkal jobban ne qrja el a dolgot...
    A sok szar DLC helyett inkább ezzel foglalkoznának.
  • Gascan #23290
    videokártya milyen? ... lehet le kéne venni a látotávolságok olyan 1200-re ...
  • ToMy_
    #23289
    Köszi, ez segített valamennyit, az fps 90%-a visszatért. Még előtte nézegettem a CPU kihasználtságot, mindkét mag 50-90% között ugrált, de szó szerint ugrált.
    Ezzel a -winxp kapcsolóval sokkal simább lett a grafikon, 85-90% közé beállt és az fps is egész jól visszajött. Már csak egy gond maradt, a távolabbi objektumok (ház, emberek, bokrok, sziklák) forduláskor eltűnne-előjönnek. Frusztráló ez is kicsit, van hogy először a távolabbiakat rakja ki, mondjuk meglátok egy páncélost, aztán hirtelen elé bedob egy házat...
  • tpM
    #23288
    Indítási paraméterként add meg, hogy -winxp
  • ToMy_
    #23287
    Core2 Duo E8500 és 2GB. Nade a patchig minden tökjó volt.
    Akkor az optimalizálás a 2magosok számára szopóág, vagymi?
  • Solt
    #23286
    Kevés a ramod, illetve gyenge a proci... szerintem. ( gondolom 2gb ram, meg két magos proci )
  • ToMy_
    #23285
    Hali,
    az official patch-el másnál is vannak fps-problémák?
    Engem már rohadtul kezd kiakasztani, elindul a játék (akár a teljesen alap OA, akár ACE2 moddal, akár Frontlines moddal) egy darabig megvan a 40-60 fps (1280x960, minden NORMAL-on, kivéve a POSTPROCESS-t, látótáv 3000, VSync off), aztán hirtelen leesik 15-18-ra, és ott is marad mindaddig, amíg ki nem lépek a menübe, és valamit nem állítok a grafikai opciók között. Általában ilyenkor a Vsync-et kapcsolom be aztán meg ismét ki.
    Ekkor visszatér a 40-60 fps, és megint minden öhömebódottáá, egy darabig...
  • tpM
    #23284
    Érdekes...
  • marja
    #23283
    Igen van.
    Sőt, hogy még komplikáltabb legyen az eset, ha elsőre indítom a pályát, minden simán megy. Működnek az irányított rakéták rendesen. Kilépésnél elmenti az állást, és az új indításnál amikor megpróbálok bármilyen irányítható rakétát használni, akkor dobja ki ezt az üzenetet, és utána kilőni ugyan kilövi a rakétát, de nem lehet irányítani.
  • tpM
    #23282
    ACE\Addons-ban van ilyened, hogy ace_sys_missileguidance.pbo?
  • marja
    #23281


    Valaki tudna magyarázatot adni erre a hibaüzenetre?
    Akkor keletkezik, ha mentés, visszatöltés után próbálok használni bármilyen irányítható rakétát.
  • ceaser
    #23280
    Köszönöm, megpróbálom!
  • Gascan #23279
    tudtommal demó is tartalmazza a benchmarkot
  • ceaser
    #23278
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy az armed assaultnak létezik külön benchmark programja, vagy ahhoz csak a játék lemezzel együtt lehet hozzá jutni?
    Köszönöm!
  • Gascan #23277
    igy sokkal hivatalosabbnak tűnik... köszi a linket!
  • Hogthar
    #23276
    DM mód eotech(a fegyvert ne nézzétek): 1., 2., 3.
  • Hogthar
    #23275
    az új patchben mások voltak a singnature fájlok, azaz más volt a kulcsa a baf litenak és a Bafnak, de a patch hotfix amit 2 vel lejjebb linkeltem ezt orvosolja.