35048
  • Solt
    #23355
    Tőlem ezt nem kell komolyan venni... épeszű pillanataimban a falra mászom ezektől a kifejezésektől! ;)
  • Scottt
    #23354
    Erről a "lájkról" ez jut eszembe :/
  • repvez
    #23353
    Végre valami magyar vonatkozásu mod, de a texturák felbontásán lehetne még mit javitani meg a Nemzeti szinü pajzs pozicioján.
  • Solt
    #23352
    Lájkolom!
  • DAFFANGER
    #23351
    Magyar Mód
    Ez ígéretesnek tünik:)
  • GaBika6
    #23350


    Én ezt a videjót akartam bocsi...
  • DrRadon
    #23348
    Nyugi, fotosoppolunk neked sokcsillagos-koronás avatart egy kicsi Ikarusszal :)
  • Solt
    #23347
    Te is 3-ra emlékszel? :D Nem tudom mi van... addig nem aggódom amíg a koronám megvan! :D
  • DrRadon
    #23346
    Fogynak a csillagjaid? :D
  • Solt
    #23345
    Vegyél egy Q9550-t, és akkor nem kell konfigot cserélned.
  • rtfmZoli
    #23344
    Asus P5K Pro
  • Solt
    #23343
    Milyen alaplapod van?
  • rtfmZoli
    #23342
    Szerintetek mire lenne érdemes lecserélnem a 8400 core(45 nm, 6MB cache) duómat?
    http://www.cpubenchmark.net/high_end_cpus.html
    50-55.000 között gondolkodtam
    Intel Core i5 660(2 mag, 32 nm 4 MB cache)
    vagy i5 760(4 mag, 45 nm, 8MB cache)
    vagy AMD Phenom 2 x4
    2-3 évre előre tervezve
  • bbchris
    #23341
    Ne haragudjatok hogy újra megkérdezem mert eltűnt a papírom amire leírtam , küldetést szerkesztek és elakadtam . A kérdésem hogyan lehet illetve milyen paraméter kell ahhoz hogyha 5 alá csökken a saját csapatlétszámom akkor aktiválja a triggert ?
    És mivel kell a briefinget szerkeszteni ?
  • DrRadon
    #23340
    Azonos órajelen Armában alig van különbség közöttük. Máshol előfordulhat egy kis többlet a Phenom javára
  • repvez
    #23339
    phenomII több erö van benne az L3 cach miatt ha jol tudom
  • balazsgigi
    #23338
    Szerintetek phenom II x4 955,vagy Athlon II x4 640-et vegyem?
  • repvez
    #23337
    ha esetleg valakinek hasznos lenne
  • Hogthar
    #23336
    Nálam olyan gagyi a fű ,hogy kiszúrok bármilyen ghillie ilyen közelről, de voltam már olyan játékon ahol ilyen közel mászkált tőlem az ellen, de nem vett észre, persze rátett egy lapáttal hogy nem nagyon számítottak arra hogy ott lehetne bárki is.
  • tpM
    #23335
    Tudod milyen nehéz észrevenni ghillie-ben... :P
  • Solt
    #23334
    Főleg amikor úgy csinálsz mint Anyám a piacon... egy pillanatra leveszi rólad az ember a szemét, és már csak a jó Isten tudja, hogy merre vagy... a firtató kérdésre meg mély hallgatás a válasz! Igaz? :D
  • tpM
    #23333
    Hisz ez a lényege a fullszimnek (szerintem), hogy a virtuális világ keretein belül a minél valósághűbb legyen, és a játékosoktól elvárt egy bizonyos szintű hozzáértés és komolyság (ide tartozik a kommunikáció is).
  • Neoncsoves
    #23332
    fullszimhez nagyon jó kommunikáció kell hogy élvezhető legyen... még PR-ben is alig lehet összehozni normális csapatmunkát...
  • tpM
    #23331
    De nem középpont kéne, hanem fullszim... ;)
  • Neoncsoves
    #23330
    BF2 Project Reality-t ajánlom azoknak akik húzzák a szájukat ArmA miatt. Tökéletes középpont a fullszim és árkád között. Simán élvezhető a játék...1 próbát megér mindenképp
  • Gascan #23329
    az életben nem volt ennyi mod a gépemen :D
  • Hogthar
    #23328
    Ha használsz Addon Sync - et akkor arma.hu szerveréről a következők kellenek: Ace, Acex, Ace_Ru, Ace_usnavy, Ace_SM, Acre, Armahu, Cba, Jayarma2lib, stmovement. Ha nem használsz a következő módokra lesz szükséged. Ace mód 1.6 stable, Island duala 1.7, Acre 1.44. Ha valamit nem találsz írd meg és adok linket.
  • Gascan #23327
    nekem igen.. mire van szükség?
  • Hogthar
    #23326
    Jelenleg is Ace 2 vel fut a túszmentés az Island Duala pályáján(hála Blasternek).
    Hétvégente szokott lenni, szerintem holnap is lesz ha minden jól megy.

    Nem tudom kit érdekel, de röviden leírom miről szól. A játék felépítése, hasonló egy átlagos coop ai elleni harchoz, csakhogy itt a Ai szerepét játékosok veszik át. A történet szerint civilt/civileket elrabolt az Opfor fejkendősök egy csapata és a Bluefornak ki kell szabadítania.
    A terroristák egy városban kezdenek és azon belül eldönthetik hova viszik a túszt, míg az amerikaiak a várostól délkeletre elhelyezkedő pályaudvaron. Az amerikaiaknak megkapják a legtöbb fegyvert és speciális eszközöket(ebben a játékmódban tudtam először és igazán értékelni a HuntIR kamerát), gépjárműveket és szállító Heliket, ezenkívül kapnak egy Civilt, aki a lázadóktól nem messze születik felderítő szerepet kapva.
    Fejkendős barátaink egyszerű fegyvereket kapnak és általában kevesebben vannak mint a bluefor, viszont kapnak egy speciális karaktert akinek a mellkasára van erősítve egy bomba amit ha golyó ér nagy robbanással köszön vissza.
    A játék Elsősorban a Bluefor oldalról szól, tehát a terroristák, a felderítő és a Civil karakter játszásához kell egy kis szerepjáték, szituáció átélés és türelem. (Civil szerepet általában Hibrid felvállalja és előszeretettel fellibbenti szoknyáját a terroristák előtt). Ez azt jelenti hogyha valaki terroristának áll akkor nem az a célja, hogy legyőzze a bluefort, hanem hogy tökéletesen eljátssza a buta terroristát, viszont a szituációkra emberien reagáljon. Néha sokat kell várni a Bluera ezért inkább eljátszva a terroristát, vicces beszélgetéseket folytatunk. Ha valakinek nem megy a szerepjátszás és inkább ő vadászni menne, inkább álljon Blueba.
    A küldetés érdekessége hogy Acrevel játsszuk, azaz dinamikusan halljuk egymást ami azt jelenti, hogyha közel megy egymáshoz a Blue és opfor hallják egymást, és a pályán Civilek is találhatóak, akikre egyik félnek sem szabad lőni.
    Bárki akinek megtetszett szívesen várjuk.
  • Solt
    #23325
    A RO-nak most jön majd a második része... az odab@sz...
  • Scottt
    #23324
    GRAW-ra rápróbálok majd,úgy is most olvasok 1 Tom Clancy könyvet :)
    Többit ismerem,és nem jönnek be,a RO-t pedig már unalomig játszottam :D
  • tpM
    #23323
    ACE-es változatával játszottam párszor régebben.
  • Gascan #23322
    ha lesz még ilyen szóljatok már nekem is mert OFP óta én még ilyen élménnyel nem gazdagodtam és naon kiváncsi vaok :D
  • Hogthar
    #23321
    Én rendszeresen játszok a túszmentős Coop PvP pályákon, 1-2 alkalom kivételével ott voltam az összesen. Nagyon jól el lett találva, de a játék kimenetele erősen függ a játékosok szerepjátszó készségétől, de ettől függetlenül nagyon jó játékok szoktak lenni, ajánlom én is.
    Amin meglepődök hogy tpM hozta fel, még egy játékon nem láttam.
  • tpM
    #23320
    Tolnod kéne egy fasza, együttműködős ACE coopot vagy olyasfajta PvP-t, mint a túszmentés és máris vissza jönne a kedved.
  • Hogthar
    #23319
    Hát konkurencia nincs, de vannak realizmusra törekvő játékok.
    pl.: operation flashpoint 2, Ghost recon összes, Red Orchestra, Battlefield 2 project reality módja, hirtelen nem jut eszembe több.
  • DrRadon
    #23318
    Mi is el tudnánk képzelni az Armánál jobb, kevésbé bugos, nagyobb harc élményt nyújtó játékot... de sajnos ilyen még nem készült. Úgyhogy marad ez meg az álmodozás :(
  • Scottt
    #23317
    Lehet szentségtörés amit most kérdezek,de nem tudtok valami realisztikus FPS-t mondani,ezen kívül?
    Mert most kicsit tele lett az Armával a tököm,a már több tucatszor kifejtett dolgai miatt..Ahogy nézem tényleg semmi konkurenciája nincs sajnos,szóval most nincs mivel játszani,mert ezt hanyagolom,mást meg nem találok.
  • Petya306
    #23316
    Igen ezeket tudom,de pl. a MI26-osnak az opfor/russia/air-ban kellene lennie,de még sincs benne pedig a readme oda írja,hogy oda teszi,de még sincs ott,sőt sehol sincs...
  • Gascan #23315
    ha a pbo file-t az addons folderbe tetted akkor annak ott kell lennie... fejből nem tudom sajna hogy van, de amikor unitokat kreálsz, akkor előbb ki kell választani milyen oldalról van szó... US meg a többi... és ott lehet olyat, hogy empty vehichles vagy valami hasonló

    tehát ha üres járművet szeretnél a térképre tenni