35048
  • tpM
    #23274
    Hát az alapjátékban is benne van a BAF, csak butított textúrákkal, tehát így config szinten ugyan az van mindenkinek, csak aki megvette annak normális textúrák vannak bent. Ennyi, így nem tudom miért okoz gondot... :|
  • Hogthar
    #23273
    Nos tegnap ugyanez volt a problémám, szerencsére van megoldás.
    Tegnap úgy oldottam meg ,hogy a Baf mappát áthelyeztem ideiglenesen máshová, de ugyebár ez nem túl jó megoldás, szerencsére a bohemia ma kiadott egy patch fixet a Baf módhoz amivel már elfogadja a signature fájlokat, kipróbáltam működik. baf patch fix
  • Gascan #23272
    Elég sok szeróra nem tudok felmenni a BAF DLC-vel... meg lehet valahogy csinálni, hogy inaktiváljam alkalmanként? Van ez a launcher, ezzel nem tudom, mivel ha simán OA-t indittok akkor is betöltődik.

    Játékban eredetileg az Expansions menu alatt lehetne inaktiválni, csak nem műxik a gomb
  • tpM
    #23271
    Jobban fut mint az 1.54...
  • Hogthar
    #23270
    milyen hibákat tapasztaltatok?
  • Gascan #23269
    ja és olyan szerókról beszélek, ami már szintén updatelve volt.. legalábbis az arma browser szerint
  • Gascan #23268
    az mitől lehet, hogy miuán letöltöttem az OA meg a BAF peccsett... előbb a BAF aztán az OA tettem fel... ahogy multi szeróhoz csatlakozok, belépek és 1 másodpercnyire jön az üzi, hogy "You were kicked off from the server" ?????
  • MrTressy
    #23267
    Jó kis patch... úgy kifagy mint annak a rendje 1.54el nem volt semmi gond :X
  • repvez
    #23266
    uj patch
  • tpM
    #23265
    Az a baj, hogy multiban sok parancs máshogy működik, mint single-ben, és ahogy írja nem is tudná letesztelni.
  • Hogthar
    #23264
    a gyárit a coop dobja fel itt ez hiányos sajnos, az illető tényleg ért a jó pályák készítéséhez, de igazán törődhetne azzal is ,hogy beleépítsen még 3 választható slotot.
  • Feró Flex
    #23263
    Új Bárdosy kampi bajtársak:O P E R A T I O N M I G H T Y J U S T I C E

    http://www.pcdome.hu/forum.php?action=ll&t=18105

    Jobb mint a gyári ezerszer:)
  • Gascan #23262
    és mivel a szeró amin toltam regular nehézségi szinten volt, ezért kell két lővedék a fejbe a halálhoz
  • tpM
    #23261
    Ja értem...
    Amúgy nem a sebzé lett csökkentve, hanem a "páncélzat" növelve. Nehézségi beálltásoknál van valami ilyen, hogy "extended armor", ez lehet az oka az ilyeneknek.
  • Hogthar
    #23260
    Ha hiszed ha nem, de alacsonyabb nehézségen a sebzés csökkentve lett, azaz 2 lövés kell fejre ahhoz, hogy meghaljon valaki. Nem tudom emlékszel e amikor erre rákérdeztem, az pont azért volt mert akkor a nehézség alacsonyra volt állítva.
  • tpM
    #23259
    Mégis mi köze a nehézségnek ahhoz, hogy eltalálja-e vagy sem? :)
  • tpM
    #23258
    Csakmert újabb ACE-ben van ilyen fejlesztett sérülés modell, így a lövedékeknek nagyjából olyan ereje van amilyen elvárható lenne tőlük, bár még ez sem tökéletes...
  • Hogthar
    #23257
    állítsd nagyobbra a nehézséget, vagy ha nagyobb előfordulhat ,hogy nem a fickót találod el hanem a földet előtte és az onnan felcsattanó lövedék sebzi meg a fejét, de annak a sebzése minimális.
  • tpM
    #23256
    Alapjáték vagy valamilyen Mod?
  • Gascan #23255
    Azt nem lehetne valahogy megoldani, hogy multiban egy fejlővés elég legyen az AI-nak? :) Elég ciki egy szimulátorban, hogy két fejlővés kell
  • tpM
    #23254
    Kijött egy ACE hotfix, próbáld ki még azzal, hátha...
  • tpM
    #23253
    OFP-ben nem volt a fegyvereknek geometriai ütközése, (találati igen, ha belelőttél akkor vérzett és a katona keze kapta a sérülést) és ugye sokaknak nem tetszett, hogy a fegyver simán átlóg bármin, így ez ilyen kozmetikai hibának volt felróva. :)
  • Gascan #23252
    úgy érted, hogy a reduced collision-t szerették volna kivetetni az OFP-ből?
  • tpM
    #23251
    Ja, és a hivatalos javaslattal ellentétben, én a "stable" ACE változatokat ajánlom, ezek a fejlesztés közbeni béták tartogathatnak meglepetéseket. :)
  • marja
    #23250
    Előre is köszi.
  • tpM
    #23249
    Intronál szokott lenni ilyen...
    Holnap érek haza, most laptopról vagyok amin nincs Arma, se az ACE kollegákkal való kommunikálást lehetővé tevő program, úgyhogy nem tudom megnézni, de amint hazaérek utána nézek ennek az egésznek. :)
  • marja
    #23248


    Erről tudnál mondani valamit Misi?
    Mi ez?
    Miért van a save feliratra rárakva (nem helyette)?
    Mit akar átlépni?
    Miért nem enged menteni?
    Ez már tényleg a legújabb ACE verzió.
  • marja
    #23247
    Köszi Misi!
  • zmok
    #23246
    Köszönöm!!!(Szerintem lesz: :) )
  • tpM
    #23245
    Megy vele, de pl a BAF fegyvereknek nincs új hangjuk (egyelőre :)).
  • tpM
    #23244
    Biztos, hogy ez ACE függő? Én ilyet kapok sima Arma 2 indításnál valamiért (persze ott Arma2.cfg.3D_Performance a kiírás). Fogalmam sincs mitől van. :(
  • marja
    #23243


    Tudja valaki, hogy mitől van ez az üzenet az utolsó ACE verzió óta indításnál?
  • zmok
    #23242
    Sziasztok!
    Az A.C.E.2-mod kompatibilis a B.A.F.-addonnal ?
  • tpM
    #23241
    Ilyen volt OFP-ben is a fegyver ütközése, akkor érdekes módon könyörögtek, hogy javítsák ki... :)
  • Gascan #23240
    ez tök jó ... remélem egyszer beépül a játékba is rendesen Weapon collision reducer
  • Icebird
    #23239
    A:\Program Files\Bohemia Interactive\ArmA 2\Expansion\beta\arma2oa.exe
    -mod=Expansion\beta;Expansion\beta\Expansion -mod=@modocska
  • Scottt
    #23238
    Hiba elhárítva,fainul megy a béta,viszont ha a bétát indítom és rányomok az Expasionsra,ott nem tudok beállítani semmilyen módot,mert nem hoz ki egyet sem.Mi ilyenkor a teendő,hogy a béta szaladjon az általam eddig használt modokkal?
  • Icebird
    #23237
    Akkor megvan a válasz, az 1.54 patch nem megy fel rendesen (gondolom warez) és a 72967 patch már az követeli!
    Ne kinlódj vele, ott vár occsón a boltban a megoldás!
  • Scottt
    #23236
    Nem, hogy halnának éhen :D
    Letöröltem az OA-t,felraktam,felpatcheltem,mikor raktam volna fel az 1.54-est,kiírja, hogy nincs fent az OA,vagy ha igen akkor hibás.Megint letöröltem,most töltök egy másik féle változatot.Akkor is túljárok az eszükön,hisz elvileg az 1.54-es már nem is menne rá,de azt a problémát már orvosoltam.. :D
  • tpM
    #23235
    Megint németül írtál, Karatekid? :D