35048
  • Solt
    #23395
    Tegnap vagy előtte ( is ) néztem...
  • tpM
    #23394
    Mert tegnap vagy előtte jött ki az új patch...
  • Solt
    #23393
    De akkor is konganak a szerverek... régebben 2-3 ctf map is ment egyszerre, minimum 8-10 játékossal... most, ha találok is, vannak összesen kb 8-n... A berzerk map nem ritkán 40-50 játékossal ment... most amit láttam hold location-t, voltak rajta 25-n... :(
  • kifli
    #23392
    egér középső gombját megnyomod a járműre nézve, és kiválasztod a beszállást :)
  • Petya306
    #23391
    Cső Srácok! Egy láma kérdéssel fordulok hozzátok,gondolom nem én vagyok az első ezzel kapcsolatban,de hogyan lehet a járművekbe ki illetve beszállni? Előre is nagyon köszi a választ!
  • Gascan #23390
    a berzerk levédette a misszioját állitólag... úgyhogy most vallhala név vette át a pozicióját
  • Solt
    #23389
    Ránéztem a szerverlistára, és igencsak meglepődtem... :( Semmi CTF, Berzerk szerver nulla, sehol nem látom a régi nagy neveket! :( Régebbi tapaszokkal mennek még a dolgok, vagy mi van?
  • Hogthar
    #23388
    Igen kilehet szedni a régi textúrákat és hangokat, én ki is fogom majd és felturbózva berakom a Dm módba.
  • kifli
    #23387
    "Szerencsére azért azokat kilehet szedni a korábbi verzióból"

    Ezt a részt akkor most nem értem, ha ki lehet szedni az XM8-as korábiból és ki lehet cserélni, akkor a a többire miért nem lehet pl jobb texturát vagy jobb hangot rápakolni?
  • tpM
    #23386
    Megint össze vissza kamuztak itt, hogy teljes sörétes ballisztika szimuláció így meg úgy, erre összegányoltak valami kezdetleges szart, ami semmire sem jó...
  • Gascan #23385
    hát ez valóban elég hülyeség.. meg kéne irni nekik fórumon, hogy azért ezt nem kéne
  • Hogthar
    #23384
    A PBo fájlai levannak kódolva, még megvett verziónak is, ha valaki átírja a BPO kezelő programját olyanra ami kezeli ezeket is lehetséges de így nem.
    A legfelháborítóbb az egészben ,hogy az új patch után az eddig jó hangokkal és texturával rendelkező XM8 asok is le lettek butítva. Szerencsére azért azokat kilehet szedni a korábbi verzióból, de elég felháborítónak tartom hogy ami eddig megvolt azt elveszik és utána pénzért hajlandóak csak vissza adni.
  • kifli
    #23383
    igen azt is tudom, pont ezért kérdem, hogy a textúrák és hangok nem-e cserélhetőek :)

    (changelog szerint a hangok is rosszabb minőségűek)
  • tpM
    #23382
    1.56-os patchben benne van, igaz butított textúrákkal.
  • kifli
    #23381
    amúgy ezt a pmc lite szarságot, nem lehet valahogy annélkül megcsinálni jó-ra, hogy nem veszem meg? Szóval betenni, az eredeti full verzióban lévő hangokat meg textúrákat? A kampány rész kell a fasznak :D
  • Hogthar
    #23380
    Jó páran megfogják venni arma.hu-ról úgy tudom.
  • Gascan #23379
    valaki PMC-t esetleg már vásárolt?
  • kifli
    #23378
    de ace működik :D

    acre volt az aminek baja volt, de már az is megy :)
  • tpM
    #23377
    ...\Bohemia Interactive\ArmA 2\@ACE\store\userconfig.tar-ból átrakod. :)
  • kifli
    #23376
    rég játszottam már, addonsyncel leszedtem mindent, a többit elfelejtettem már :D

    Amúgy arma.hu-ról: "ACE + ACRE Addonsynccel is letölthető." ja, csak nem lesz userconfig, meg ts plugi sem :)
  • tpM
    #23375
    Az ACE használat első lépcsőfoka: telepítés. Ha nem vagy képes rá, akkor hogy akarnál túlélni a harcmezőn. :D
  • Solt
    #23374
    Megúsztad, hogy lebasszunk a Tajgetoszról... :D
  • kifli
    #23373
    Azthiszem, a kurvajó problémamegoldó készségemmel és google segítségével ezt a hibát is elhárítottam, sőt launcher is működik már :)
  • kifli
    #23372
    nos azthiszem sikerült megoldani a dolgot, már megy combined :)

    A következő gond: "Include file userconfig/acre/acre_clientside_config.hpp not found"

    Ezt honnan tudom beszerezni? :)
  • kifli
    #23371
    megvan arma2 is és oa is, csak arma 2 nem stemes, bár stembe felkínál olyan lehetőséget, hogy combined (modjuk nem tudom hogy ez így hogy működik, lehet telepítő registrybe ellenörzi van e arma2-m is...)

    Addon sync-el megvannak a modok, csak mivel laucher nem jó stemes oa-val, így futtatási parancsként kell beírnom.

    És arra vagyok kíváncsi, hogy mivel van egy nagyobb rakat mod, miket töltsön be a játék?
    Vagy ha beírom az összeset ami van az gondot okoz, ha olyan szerveren játszom, amin nincs ez a mod?
  • tpM
    #23370
    Armahura bizony Combined kell, a szükséges dolgokat pedig AddonSync-kel tudod leszedni,.
  • kifli
    #23369
    arma.hu szerverhez melyik addonok kellenek hogy tudjak játszani?

    oa-m steames, nem combined...
  • wardogzombie
    #23368
    megint szép munkát végeztél töki
  • Hogthar
    #23367
    Elkészült az M4A1 változata. Ez a változat nem a tisztaságáról híres remélem senki sem érzékeny rá.
    buldozer 1, buldozer 2,
    1.,
    2., 3.,
    4.,
    5.,
    6..
  • bbchris
    #23366
    Közben megtaláltam rá a választ .

    Viszont érdekes szitu adódott a szerkesztés folyamán . Coop pályáról van szó és addig nincs is gond míg nem halok meg . Mikor már másik katonában éledek újra akkor a feladatok eltűnnek és nem látom mit kell csinálni . Hogyan lehetne megoldani ezt vagy mit kell beírni hogyha akárhányszor meghalok mindig lássam a feladatokat a küldetés folyamán .
    Hasonló problémám volt mikor ugyanez a szitu hogy meghalok és nem csatlakoztak a játék közbeni katonák akkor ugye " név group this " volt a megoldás de itt az sajna nem működött .
  • kifli
    #23365
    steames armánál hogy tudom a modokat indítani? Mert arma laucherel nemjó (a játék nem indul vele :S)
  • tpM
    #23364
    :)
  • Scottt
    #23363
    Kb 5x tuti átnéztem az userconfigot,hátha nincs-e benne valami ilyen opció.Én kérek elnézést:)
  • tpM
    #23362
    Persze ez akkor, ha ACE-szel tapasztalod ezt. Ez amúgy egy feature, mert ha nincs hangjuk akkor gyorsabban reagálnak. :D
  • tpM
    #23361
    userconfig/ace/ace_clientside_cfg.hpp-t megnyitod egy szövegszerkesztővel, majd a
    #define ACE_NOVOICE-rész elé teszel 2 /-t.
    Így:
    // #define ACE_NOVOICE
  • Scottt
    #23360
    Apropó,most tűnt fel , hogy az AI katonák egyáltalán nem beszélnek,akármilyen a szitu,Tempi te fő hangmágus mi lehet az oka?Ezen kívül amúgy minden hang szól faszán.
  • Solt
    #23359
    :D:D:D
  • kifli
    #23358
    arma2 oa meg a british cucc le van értékelve steamen!!!!!

    Nekem meg van egy eladó Arma 2-m 2000-ért :)
  • Scottt
    #23357
    Ennyire már ismerlek (=
    Ez viszont már odabasz!:D
  • tpM
    #23356
    éjen a feisbuch é sa amgyar hejesirás! most pedig menyün kodozni!