35047
  • DancZer
    #34006
    Ez egy nagyon jó prezentáció a DX12-ről:
  • Solt
    #34005
    Juj, ez izgalmasan hangzik! :)
  • DancZer
    #34004
    "the newest GeForce Game Ready driver is primed and ready for an upcoming Arma 3 update"
  • Solt
    #34003
    Igen, jól eső érzés, bár még jobb lett volna, ha elhangzik valami konkrétum is! :)
  • Hogthar
    #34002
    Jól hangzik, kár hogy nem írnak semmi konkrétat, például igazán írhatták volna, hogy milyen mértékben javul vagy mire vonatkozik.
    Viszont örülök neki, még nem láttam hogy nvidiánál az Arma 3 at optimalizálták volna.
  • Paladin
    #34001
    Akkor remélem hogy a 750ti -knél előforduló árnyék-bug okát is javították.
  • Solt
    #34000
    Új NV driver A3 optimalizálással, ha jól értem...
  • DancZer
    #33999
    Dev-es verzióban max egy showcase-t vagy egy time trial-t csinálok végig. Ahogy solt is írta semmi komolyra pont amiatt, h naponta frissül.
  • Hogthar
    #33998
    Dev verzióra nem lehet felfrissíteni a szervert csak nagy nehezen, és folyamatos fagyást okoz ezért nem nagyon használ egy szerver sem DEV verziót, csak azok akik tesztelni akarnak. A legtöbb híres játékmenethez nem kell túl sok mód, csak a szervezett játékokhoz.
  • repvez
    #33997
    Mint irtam én is csak rövög időre tudnám csak használni,de most még igy sem, a stabilnál is ugyan ezeket leirhattam volna.
    Egyébként a DEV-nél sem tapasztaltam eddig semmi olyat ami játszhatatlanná tette volna a játékot.
    Ami a program futást illette.egyedül a mentések inkompatibilitása ami nagyon nem tetszik .
    Az , hogy milyen a AI meg egyéb hiányosságok arról nem a DEV verzio tehet
  • Solt
    #33996
    Nekem eszembe nem jutna DEV verzióval bármi komolyabbat csinálni... :)
  • repvez
    #33995
    Gondolom nem én vagyok az egyetlen aki frissiti a játékot és igy a játékon belüli szerver is frissül. igy ha lenne egy központi szerver amire lehetne csatlakozni, gondolom az sem okozna nagy gondot frisiteni .

    Meg nem értem, hogy miért nem lehet legalább annyira kompatibilissé tenni , hogy amiben nem változtatnak az müködjön is, mert igy minden nap ujra kell kezdenem a pályákat, mert a mentés már nem jó ami tegnap mentettem.
    igy szinte esélytelen egy pályát ugy végigjátszani, hogy félbehagyom és másnap folytatnám, mert frissités után már a mentés nem jó.

  • Solt
    #33994
    Mondjuk nem értem honnan jön az az ötlet, hogy egy szinte naponta változó DEV verzióval akarsz multizni! :)
  • Hogthar
    #33993
    A legtöbb szerver nem támogatja a devet mert gyakran hibás és üzeneteket dobál fel.
    Például a magyar H.AR.C. 1. es szerverén is rendszeresen van játék és nem igényel módokat.
    Ha multiba szeretnél játszani javaslom térj át a stable verzióra.
  • repvez
    #33992
    Eddig azt a keveset is amit használtam az armát az singlében tettem, és mind ezt azért mert már ez előző verziokkkal is ugyan ez a helyzet mint most, aki modolatlanul akar játszani egy nyilt szerveren annak lehetetlen komoly játékra vagy ugy egyáltalán felcsatlakozni, főleg nem DEV verzióssal.

    A legtöbb játéknál azért az az általános hogy a dobozból kivett játék az első a listán ami 100%osan sikeres kapcsolodást tesz lehetővé a modok már akár kis trüközést is igényelnek.
    DE azt hogy a gyári játékkal ne találjak normális szervert azért elég kiábránditó.
    Rendben van, hogy támogatott a modolás és, hogy ezernyiféle játékmód van, de azért biztositsák azok számára is a lehetőséget akik nem akarnak élni ezzel a lehetőséggel. ha mindennnél letölteném a szügséges fájlokat akkor csak telemenne a gépem és a játék szeméttel aztán nem tudnám, későb, hogy miért nem megy.
    Az esetek 95%-ában mindig valamit hiányol kapcsolódáskor a maradéknál ,meg nincs senki .

    A szervezett játékokhoz vagy csapathoz csatlakozni nincs időm ,de néha kipróbálnám,hogy milyen ha nem AI ellen lövök.
  • Wreck86
    #33991
    Sziasztok!

    Arma 2-ben lehet olyan opciót választani multi coop-ban, hogy Takisztániak ellen a Csek hadsereggel?
    Bármilyen módban?
    Alap Arma 2+ DLC-k vannak meg, semmi extra mod.

    Köszi!
    M.
  • Hogthar
    #33990
  • DancZer
    #33989
  • tpM
    #33988
    Nem gyanús hogy ezt csak egyféle épülettel mutatják? :D
  • DancZer
    #33987
    Nemhinném, mivel teljesen más csapat, cég. Ahogy eddig se szivárgott át semmi szerintem ezentúl sem fog.
  • repvez
    #33986


    Remélem valami átszivárog belőle A3ba iss, bár hasonló videot már láttam 2013ban is akkor is ugyan igy estek sét az épületek, tehát azóta nem sikerült megvalósitani vagy javitani rajta.
  • DancZer
    #33985
    ígéretes, kiváncsi vagyok mit hoznak ki belőle.
  • repvez
    #33984
    Pont ezekröl meséltem,hogy ez a feature nem hoz akkora ujitást.Most hogy egy kicsit sötétebb lesz a sarkokban nem hoz olyan nagy változást. Ahelyett,hogy a fénykezelést vagy az árnyékokat tennék rendbe.mert azon a hosszú folyóson vagy egy tank belsejében ne legyen nappali világosság,mikor alig van nyilás a szabadba.
    De gondolom azért beletoltak pár munkaórát.
  • AnarchoiD
    #33983
    off //




    // on
  • DancZer
    #33982
    HBAO+ jön az eden update-el: http://imgur.com/a/AK4c1
  • repvez
    #33981
    Nem a grafikára koncentráltam, bár azért van amit ott is csiszolhatnának, hanem azt ami most van egy kicsit részletesebben bővebben kihasználni.
    Tehát ami egy kicsit nagyobb lépésekben vinné előrébb a szekeret. Az utóbbi fél évben jóformán a fatiqu, meg inercia és hasonlókkal ment el, ami sztem kevésbé lenne prioritás ahelyett, hogy a játékos a pályán és az épületekben legalább olyan szinten eltaláljon , mint egy 10 évvel ezelötti FPS-ben, hogy nem akad el a lépcsőnél az ajtókban és nem lóg át a falakon.A füst és gránát nem megy át a falon stb..
    Az autók nem pattognak és részletesebb komplexebb hibákat eredményeznek, nem csak ,hogy elért x% HP vesztést és felrobban.

    MAjd ha ilyen és ehez hasonlók rendbe tesznek utána lehet csinositgatni a célzást nehezitő dolgokat.
  • DancZer
    #33980
    Squad más irányba megy mint az Arma. Nincsenek járművek, helikopterek és jet-ek sem. Viszonylag kis pálya és megy a CTF. Tudom, hogy még fejlesztés alatt van, de míg fejlesztik addig az arma is fejlődik. Lehet előbb utóbb mi is kapunk ilyen grafikát, bár az alapján amit a távozó projektvezető mondott, lehet majd csak az Enfusion engine-el. Szó mi szó jó lenne, de más irány más célok és az erőforrás fix. Ez van. :)
    Utoljára szerkesztette: DancZer, 2016.02.05. 21:36:51
  • DancZer
    #33979
    Semmi. A srác holland és most nyitnak ott is egy stúdiót, egyelőre ő meg a tesója fogja vezetni. Szóval számára ez előrelépés szakmailag. És Pettka-nak is. Az irány nem változik, mert a creative director marad a Jay Crowe.
  • repvez
    #33978
    Csak pár apróság ami fel tudná dobni az egész harcot ha egy kicsit jobban rágyurnának a fizikailag jobb viselkedésre ami a grafikában is megmutatkozik.reméljük DX12 vel jut majd nekik elég erőforrás erre is rágyúrni csak ugy mint a fegyverek hangjára, mert azok ebben a videoban is jobbak
  • Hogthar
    #33977
    Mi volt vele a baj?
    Szerintem jó irányba halad az arma most.
  • DancZer
    #33976
    Lecserélik az arma 3 projekt vezetőt Joris Jan helyét Pettka veszi át. Hogy mit jelent ez a jövőbe tekintve? Majd kiderül.
  • repvez
    #33975
    egy kicsit tesztelgettem az 1.57es dev verziót.A fegyverek visszhangja elég jó, viszont a robbanások azok olyanok mintha mellettünk robbanna folyamatosan valami, nincs meg a távolság hallkitó hatása. a kézi fegyver hangok nálam még mindig olyan mintha csak a zárszerkezet csattanását hallanám és a lövések döreje hiányozna, pedig nem is hangtompitossal lövök.
    Épületen belül is van már visszhang.

    Amit még hiányolok az a lövedék becsapódásainak a hangjai más más felületeken. az armed assault missionnál az egyik ellen egy páncélos modott bujt és a társak távolról lötték de csak a tankot találták el,de semmi hang nem volt csak a lövések hangja ,de a becsapodásoké nem.
  • repvez
    #33974
    Alakul, de azt a níomorult tücsköt agyon üthetné már valaki.
    MErt addig rendben van, hogy van hangja, de igy ugy hallattszik mintha végig a vállunkon ülne, soha nem hallkul el vagy változik a hang iránya és irtó hangos a többi hanghoz képest.ÉS ennyi tücsök a világon nincs, hogy az egész szigeten csak ezt hallani, arra meg nem is térek ki, hogy a görög szigeteken honos e a faj :)
  • Fehercsoki
    #33973
  • DancZer
    #33972
  • bosco05 #33971
    launcherben a modoknál ki kell választani, utána jó kell legyen :)
  • DancZer
    #33970
    Launcher mit mond? Minden rendben ha aktiválod?
  • toocha
    #33969
    Próbálom életre kelteni a Battleroyale modot, de állandóan kidobál. A Steam műhelyben feliratkoztam, elvileg le is töltötte, de nem enged csatlakozni. Valakinek tipp, vagy egy link ahol elmagyarázzák szájbarágósan?
  • Hogthar
    #33968
    Jó videó, szépen összefoglalja és armával pont az volt a gond, hogy nem igazította be egy sémára az egészet, a fülesemet feltudom hangosítani eléggé, hogy a lövéshang tényleg fájóan hangos legyen, de mellette a futás hang is túl magas volt.
  • DancZer
    #33967
    Ezt már régebben mutattam, de ez a lényeg.