35047
  • DancZer
    #34086
    Tanoa kiegészítővel érkező Off-road: http://velebny.net/offroad.html
  • DancZer
    #34085
    Elolvastam én rendesen, de nekem inkább tűnik burkolt poénos közlésnek mintsem kacsának az AI fejlesztés. Mármint oké, h nem egy porszívó céggel társultak, de érted. Ahogy tpM is mondta tényleg nagy szükség lenne rá és ezzel az idézettel ők is elismerik h volna minn javítani.

    A parfümös tetszik! :D Vajon gyúlékony lehet? :D
  • Hogthar
    #34084
    Ráadásul a ott van még a mostani parfüm reklámjuk, állítólag árulnak parfümöt a következő idézettel, imádom a reggeli napalm illatát. :D
    Szerintem jópofa apokalipszis most megemlékezős április 1. poén.
  • Paladin
    #34083
    A weapon switchinggel nem tudom, mi a helyzet, de az idézett hozzászólás egyértelműen poén.

    Olvassátok csak el rendesen. 'Társultunk egy híres ROBOT PORSZÍVÓ céggel, ezért az ai viselkedésében fejlődés lesz: leTISZTULT ai járművezetés, új szobaMEGTISZTÍTÁSI és város átfésülési (angolul SÖPRÉS) fsm. Továbbá új PISZKOS trükköket tanítunk az AI-nek'
  • tpM
    #34082
    Eléggé ízléstelen húzás lenne. Eddig kreatívak voltak: volt a fArma, meg a gokártos akármi.

    És egyébként a Tanoa őserdejéhez mindenképpen szükségük lesz erre. Ilyen fejlesztések nélkül esélytelen lesz arra a szigetre kampányt csinálni.
    Utoljára szerkesztette: tpM, 2016.04.01. 16:46:19
  • DancZer
    #34081
    01-04-2016
    EXE rev. 135285 (game)
    ....
    Added: Weapon switching on the move
    ....

    Ennek nemtudom mennyire lehet hinni, mivel április 1. van, de ha igaz akkor az fantasztikus volna. link
    Actually we've recently teamed up with a renown robotic vacuum cleaner company. Our programmers are currently wiring up the acquired path-finding algorithms into the Arma 3's AI. And the results so far look great!
    I will break the "no promises" rule here as it's pretty safe to say that in near future you can expect some massive AI improvements - from clean AI driving to brand new room clearance and town sweeping FSMs. We're also teaching the AI few new dirt(y) tactics ;)
    Stay tuned!
    Utoljára szerkesztette: DancZer, 2016.04.01. 16:01:47
  • DancZer
    #34080
  • repvez
    #34079
    Na végre valaki másnak is feltünt, hogy kéne valami szint belevinni a játékba, hogy ne ilyen fakó barnás sárgás legyen az egész mint most.
  • Hogthar
    #34078
    proxi sajnos nem csak egy pont hanem egy poligon ami kicsit növeli a gépigényét a modelnek, de ha a bis át tér pont alapú elhelyezésre akkor nem növelné a gépigényt.
    Az optika zérózása nem változnak, mivel a szög ahonnan belenézel az optikába és a zéró beállítása a optika része, az-az ha előrébb helyezed el optikát a fejed is előrébb megy annyival.
  • DancZer
    #34077
    Jó ötlet, de a sok proxi nem lassítja az engine-t? Mintha valaki mondta volna a biforum-on, mikor kérték, h a ruha övcsatjára tegyenek proxikat amire a gránátot meg a tárakat fel lehet aggatni.

    Az optika elhelyetése nem módosítja a zérózást? Ha igen akkor ezt valahogy be kéne építeni a scriptbe, h módosítsa az optika pozíciójának megfelelően.
  • Hogthar
    #34076
    Pont ma beszéltünk erről Lacival hogy nagyon könnyű lenne megoldani ezt a rail mozgatást, lehet csinálunk is egy fegyverre egy techdemot tán ha a bis látja majd benne fantáziát.
    A modellel belül annyi proxit teszek amennyit akarok, ez határozza meg hogy hol helyezkedjen el az optika.
    Ha alapból lehetne váltani a proxik között akkor máris kész lenne, de mivel nincs benne alapból erre opció ezért minden rishez külön fegyver class lesz.
    De ha kap a fantázián a bis akkor csak annyit kell tennie hogy ugrál a pontok között, úgy mint amikor a scopeon belül váltasz az egyikről a másikra.
    ha megcsinálnák kb 10 perces feladat lenne egy fegyvernél a beimplantálása.
  • DancZer
    #34075
    Jah, hát most már a hang az nagyságrendekkel jobb. :D Szerintem armában is megtudták volna így csinálni a attachmentek kezelését, csak nem akarták bonyolítani feleslegesen. Mert arma egy játék, VBS meg egy szimulátor, ahol azért ilyesmi is fontos. Egyébként szerintem harc közben a játékosnak már nincs lehetősége módosítani ezeken, mert ahogy a videóban is mondták a szerkesztő rakja össze.
  • tpM
    #34074
    Csak mint minden, a VBS-ben ez is "picit" összetettebb, mint Armában... Inkább az Eden-nel bejött hangmotort lehetne példának felhozni.
  • DancZer
    #34073
    Van amit az Arma 3 elsőként fejlesztett le és a VBS csak később. :)

    Utoljára szerkesztette: DancZer, 2016.03.25. 20:04:34
  • DancZer
    #34072
  • DancZer
    #34071
    Ígéretes lesz az Apex, ha valóban módosítanak az action menü-n: https://forums.bistudio.com/topic/143930-general-discussion-dev-branch/?p=2997260
  • repvez
    #34070
    kíváncsi vagyok mikor ötvözik az armát az airsofttal
    A valóságban rohangálna az emberke az effektek robbanás meg esetleg a légicsapások meg mennének a virtuális látszaton keresztül,
    vagy akár még az ellenség is lehet virtuális ,ha a találatot össze tudják szinkronizálni a valósággal
  • jimcat
    #34069
    Mondjuk a saját ruha packunk nincs fent steam en érdekes gatyábvan szaladgáló emberek nézni
  • Paladin
    #34068
    Nagyon sok (főleg a nagy méretűek; egység, felszerelés) mod nincs steamen.
    Meg persze mindig van olyan modder is, aki valamiért utálja a steamet, és nem hajlandó használni.

    Mi a haverokkal is most tértünk át arra, hogy steamről szedjük a modokat, mert a legtöbb, gyakrabban frissülő cucc ott is megvan - de a mi általunk használt csekély 5-6 modnak is mondjuk a kétharmada van csak meg ott.
  • DancZer
    #34067
    launcher is le tudja tölteni és még a függőségeket is kezeli. vagy vannak olyan modok amik nincsenek fent steamen?
  • jimcat
    #34066
    Hog nem egyszerűbb syncel indítani mert ott szépen össze van válogatva mi az ami kell
  • Hogthar
    #34065
    én külön használom mind kettőt, armasynchel szoktam letölteni a módokat, de arma launcherrel indítom a módokat.
  • jimcat
    #34064
    elvileg fel lehet de nem javasolnám mert manuálisan egyesével kell berakni a modokat. az armasync gyakorlatilag egy ftp kapcsolaton keresztül tölti le a modokat a saját szerverünkről. ennél gyorsabb megoldást én nem tudok de ha gondolod próbálkozz vele.
    Most Kunduz térképen fut egy insur szerű(alive-al) küldetés a másik szerveren meg Vietnam modot lehet kipróbálni.
    Utoljára szerkesztette: jimcat, 2016.03.09. 07:57:46
  • Gascan #34063
    az armasynch-et nem lehet felvaltani esteleg az uj arma launcherrel?
  • repvez
    #34062
    Nem tetszik neki a Vulkan API,gondolom egy beépitett védelmi mechanizmus a win10 be, hogy a dx12-t használjuk
  • Solt
    #34061
    ;)
  • jimcat
    #34060
    köszi! reggel majdnem elínditotam a frissítést.
  • Solt
    #34059
    NV tulajok, gondok vannak az új 364.47-s WHQL driverrel... kék halál, adatvesztés, win újratelepítés a vége, egyelőre ne frissítsetek!!!
  • jimcat
    #34058
    minden nap szokott lenni pár emberrel(átlagban 5-10 között) viszont péntek este van nagyobb megmozdulás átlag 20 an vagyunk. ha vannak külföldiek is akkor még egy kicsit többen is
    https://www.youtube.com/channel/UC7KYRFi2PUitrOS4EYzwZ7w
    itt érdemes körül nézni mert elég méretes a modpackunk ha tetszik armasync hozzá
    http://www.hafclan.eu/leirasok/2014-04-27-17-15-21/arma3-armasync.html
  • Gascan #34057
    mondjuk pont ilyenre ... :) mikor jatszotok?
  • jimcat
    #34056
    Szia! Milyen küldikre gondoltál?
    Nálunk van rhs-es(mostani orosz egységekkel) insurgency, Domination .
  • Gascan #34055
    tudtok olyan szervert ahol lehet moddolt kuldeteseket jatszani? mint Arma 2ben ACE cuccokkal
  • Hogthar
    #34054
    A srác rég óta csinálja ezt, és híres is lett vele például itt a battlefield friend tagjával játszik össze és végig komolyan veszik a játék, nem rongálnak, mellette pedig vicces: Videó
    A kedvenc videóm ez tőle: videó
    4:20 nál lefordultam a székről: mama please just 5 minutes.... ok guys i just got intel from HQ, E.T.A. 5 minutes to bedtime boys
  • AnarchoiD
    #34053
    nem arma (szemre BF ) de aranyos video

  • Papa01 #34052
    Nem sajnos, pár hónapja nem tudok host-olni, nem tudom miért..
  • Gascan #34051
    nincs mit .. egy csomo misszio meg kiegeszito van ezen az oldalon ... amugy ROFoztok meg? fiam hazavagta a joystickom mar jo ideje :)
  • tpM
    #34050
    Ez inkább a DayZ babérjaira tör, mert az Arma erőssége a nagy harctér és a relatív sokféle cucc, amit nem igazán überel (nem is próbálja, ahogy látom). Amúgy nagyon jól néz ki. Az egyetlen dolog, ami zavar, hogy itt mintha kisebb sorozatokat bekapna a játékos, mintha mi sem történt volna...
  • Papa01 #34049
    Szia Gascan!

    Köszönöm, megnézem! :)
  • Gascan #34048
    szia Papa, a kozosseg altal keszitett cuccok tobbet ernek sztem ... es abbol van sok

    nem tudom ismered-e ... http://www.armaholic.com/
    Utoljára szerkesztette: Gascan, 2016.02.27. 09:55:19
  • bazccka
    #34047
    Reméljük,hogy az EOT ilyen formában fog megjelenni,mert akkor az ARMA-t kb. el lehet majd felejteni...