35047
  • repvez
    #34166
    Ehhez nagyon sokat kéne fejlődnie a karakter irányításának és a ütközésmodellnek.
    Legalább ilyen szinten kéne egérrel is és trackir-el használni már most ahhoz, hogy a VR-ben is jó legyen
  • Gascan #34165
    jo lett a patch!
  • Borg18754
    #34164
    OFF

    Elég király lenne ha majd az Arma következő részét így is lehetne játszani.
    Ezek a VR rendszerek egyre jobbak.
  • Solt
    #34163
    Azt húzzák a kukijukra, a helis DLC-vel együtt! :))
  • repvez
    #34162
    Most hétvégén steamen ingyenes próbaidőszak van arma3ra ha valakinek még nem lenne meg és ki szeretné próbálni
  • tpM
    #34161
    Palira vettünk, de Marek már át is utalta a részünket. 8-)

    u.i: vedd meg a gokártosat is.
    Utoljára szerkesztette: tpM, 2016.05.14. 18:07:11
  • Solt
    #34160
    Meggyőztetek! :)
  • tpM
    #34159
    Vannak benne jó kis álcaruhák... :)
  • Scottt
    #34158
    Igen!
  • Solt
    #34157
    Urak,

    Marksmen DLC megéri az 5 ajrót? :)
  • DancZer
    #34156
    Szintén. Szerintem nem volna bölcs dolog olcsóbban adni (még megjelenés után sem) mint az előrendelés idején. Azzal csökkentenék a jövőbeli előrendelések számát, ami megjelenés előtti profitot jelent. Szóval én semmikép nem várnék a megjelnésig.
  • Paladin
    #34155
    Amióta elő lehet rendelni (év eleje óta), ilyen akcióban van, akárhányszor néztem oda. Megjelenésig szerintem biztos hogy nem lesz olcsóbb. Én karácsonyi vásár előtt nem várnék komolyabb akciót.
    De ez józan paraszti észjárás, a marketingesek húznak néha meglepő dolgokat :)
    ((Én mindenesetre remélem, nem lesz már jobb akció megjelenésig, mert már előrendeltem ;) ))
    Utoljára szerkesztette: Paladin, 2016.05.12. 08:54:37
  • Scottt
    #34154
    Szerintetek lesz még nagyobb akció a megjelenés előtt, vagy most kéne lecsapni Tanoára? (Májusi, 20%-os akció van.)
  • repvez
    #34153
    Akkor maradjunk annyiban, hogy az sem és ez sem olyan jó.Nem hinném, hogy olyan nagy meló lenne egy felcsontozott IK modellel és mocap rendszerrel felvenni egy normális sérült animációt.Vagy mármilyen más változatosabb animációt amit random használna az AI , hogy ne ilyen egyforma robotok legyenek amikor mennek alakzatban.
  • tpM
    #34152
    Az a helyzet, hogy OFP-ben sérült lábbal csak kúszni tudtál, és szerintem az sokkal jobb volt, mint ez...
  • repvez
    #34151
    De sokáig tartott :)
  • DancZer
    #34150
    Added: Characters with injured legs are now limping instead of being forced to walk
  • Fürtös
    #34149
    Invading Cherno-Putyin style

    Utoljára szerkesztette: Fürtös, 2016.05.08. 14:37:29
  • Hogthar
    #34148
    Megoldás
  • tpM
    #34147
    Inkább a fényviszonyokra gondolok. Egyszerűen rondák A3 alatt. 1-2ben még elmentek.
  • Hogthar
    #34146
    Szerintem nem erre gondolt, a régi szigetek is elég éles textúrákkal voltak ellátva, csak a tárgyak geometriája van rosszul megcsinálva, a villódzó árnyékok és épületek még nem is annyira zavaróak mint a beakadás és a jelenség, ha egy épületbe rosszul fordulsz kihajít az épület oldalán, ez pont látszódott is a videóban.
    Én és pár haverom játszunk a régi szigeteken és szidjuk is ezek miatt. De mégis csak az a fránya nosztalgia faktor.
  • Fürtös
    #34145
    Ezért inkább nem is játszol ugye?
    Hát arra képeztelek ki anno,hogy a texturákban gyönyörködj?
    Ajánlom a Call of Duty-t, a férfimunkát meg hagyd a nagyokra .
  • tpM
    #34144
    Ezek az Arma 1-es szigetek kiábrándítóak, amúgy király hangulata van!
  • Fürtös
    #34143
    TacBF.
    Csapat alapú PvP, nagyon szervezett.
    RHS moddal.
    TacBF
  • Scottt
    #34142
    Nem, nem próbálom, a német se, szóval lehet nézek majd valami casual milsim groupot és, ha látok előre behirdetett dolgot akkor megpróbálom magam szabaddá tenni magam.
    Szoktam írni chaten, mikor csatlakozok, hogy van-e valami szervezett csoport, és csapódni ha van, de általában nincs.

    Ha a köcsög AI CQB részét rendbe tenné a BIS vissza is vonulnék a saját is SP világomba, de, hogy arra képtelenek, hogy a file formationt tartsák mögöttem épületen belül, elég kiábrándító.
  • DancZer
    #34141
    ad-hoc módon nem tudsz/lehet szervezett játékot játszani. Én is hasonló okok miatt "kényszerülök" KoTh-be. Egyébként ha az angol nem probléma, akkor érdemes felmenni a KoTh-ben hirdetett TS-re és akkor már szervezettebb a játék. :)
  • Gascan #34140
    en is invadet jatszok ... neha jo ... maskor nem annyira .. valami normalis jatekot kene Armaba vegre beletenni mert jatszani nem nagyon lehet vele :D
  • Scottt
    #34139
    Van valakinek valami értelmes tippje a multizáshoz? Az utóbbi időben próbálkozgatok vele de eddig kb ezeket tapasztaltam:
    - A szerverek jelentős hányada valamilyen RPG/Life szerver ami valljuk be tökéletes elpocséklása az Arma potenciáljának
    - A KoTh szervereken van élet, de teljesen szervezetlen, totál kaotikus az egész, ha lenne normális csapatmunka akkor élvezhető lenne, de eddig nem sikerült még arra emlékeztető dologgal se találkoznom.
    - 2-3 Invade&Annex szerveren coop az Ai ellen, néha egész értelmes működő rajokat formálva, idáig ezt élveztem a legjobban.

    Gondolom, hogy a legélvezetesebb az lenne ha keresnék valamit szervezett egységet, de ahhoz viszont nincs elég szabadidőm, mert elég ad hoc módon alakul.
  • DancZer
    #34138
    Szerintem elég jól fejlődik az Arma az utóbbi években és gyanítom az Apex is rejteget újdonságokat amiket még titokban tartanak!
  • repvez
    #34137
    Én is azt hittem, hogy majd igy lesz, de be kell látnom, hogy a squad, közelében sincs játék menet tekintetében az ARMA-hoz.
    Inkább egy BF-hez amit eddig a videokból láttam , az egy szokásos kocka térképen rohangál a 2 egyforma létszámú csapat CF és DM meccseket játsza. Egyedül a technikai megvalósitás az ami nagyon tetszik a fizikai füst szimuláció és pár grafikai és fizikai megvalósitás, de ez ugye az U4es grafmotor érdeme is, ezzel nem tud a arma grafmotorja harcolni.

    A Tarkov játék, meg inkább a COD szériára hajaz egy story verérelt agyonscriptelt FPS-re ennek minden előnyével és hátrányával együtt. tehát fegyvereket és jármüveket csak ott és akkor használhatsz ahol erre engedélyed lesz a játékmenet szempontjából.

    Sajnos még mindig mégcsak kezdeti stádiumban sincs kihivója az armának, és még arra sincs semmi jel, hogy drasztikus változások lennének az armában a jármü fizikája sérülése és hsználhatóságuk között. csak ugy mint minden másban sem .
    Apró lépések történnek,de az alapproblémák ugyan azok maradnak már az OFP-óta.
  • tpM
    #34136
    Most arra várok, hogy a Squad meg Escape from Tarkov megszorongassa őket annyira, hogy jobban ráfeküdjenek a járművekre... Mert a fentiek gyalogság terén jól összerakott, érdekes játéknak tűnnek. A BIS egyedüli előnye velük szemben a járművekben rejlik.
  • repvez
    #34135
    A megállapitás nem csak a CCip-re vonatkozik.
  • DancZer
    #34134
    Ez a Dev-es verzió és abból is az első amiben a CCIP benne van................
  • repvez
    #34133
    Ha választani lehetne akkor inkább én is arra szavaznék.

    De az elég érdekes, hogy amikor az van, hogy legyen egy kicsit realisztikusabb a légi járművek viselkedése, akkor nem kell ,mert úgy is alig használja valaki.
    Amikor meg az van, hogy ne legyenek akkor egyáltalán benne légi járművek amig nem tudják megoldani normálisan , akkor meg az van ,hogy igen is kell, mert, nagy a sziget és ki lehet használni a csapatok mozgatásásra, meg bombázásra.

    Nem azt várom el, hogy DCS szintű kapcsolható fülkés legyen minden gép, de legalább köszönö viszonyban legyen a Newtoni fizikával a mozgása és a sérülése.Illetve a fegyverek kezelés ne 2 gomb lenyomásából álljon,hanem minimum fegyverfajtánkként váltózó eljárás.
    Ez feltételezi a kabinnézetet tehát a müszerek leolvashatóságát.
    ÉS ez akár vonatkozhat a földi jármüvekre is ( Tankok, IFV, APC)
  • Hogthar
    #34132
    Szerintem nem lenne értelme megcsinálni, ez nem repülőgép szimulátor, a helikopter szimulátor részét is nagyon kevesen használják.
    Inkább másra fordítsák az erőforrásaikat, például jármű fizikára, vagy dinamikusabb mozgásra, akadályok legyűrésére.
  • repvez
    #34131
    Azért hamár realisztikus szimulátorról beszélünk , akkor azért nem ártana, ha legalább nem a leggagyibb külső nézetes arkad repülös játékok szintjén csinálnák meg.

    Megértem, hogy nem lehet minden gépet realisztikusra megcsinálni, de legalább törekednének rá, hogy az alapvető feladatokat kabinnézetből jól meg lehessen oldani és ne kelljen majd várni egy DLC-re ami csak a repülökre koncentrál.
    Most a kabin nézet szörnyű, a müszerek olvashatatlanok és egy arcad játékban is bonyolultabb a fegyverkezelés mint itt .
  • DancZer
    #34130
  • DancZer
    #34129
    Jaja! Egy álom! :D Olyan pontosan célbatalál, hogy el se hiszem! :D
  • tpM
    #34128
    Ma a devbranch frissítéssel célzórendszert (CCIP) kaptak a repcsik! Végre lehet rendesen bombázni!
  • Hogthar
    #34127