35048
  • DancZer
    #24438
    Élő adás a nemzetközi Frontlines-ról: Gromble_ziz stream
  • repvez
    #24437
    attol miért lesz nekik kevesebb pénzük ha valamit jobban megcsinálnak és több ember kedvelheti meg?

    Neoncsöves: ezt most is megtehetnék, mégsem teszik.Megtehetnék azt is hogy az összes ACE vagy más modokbol átultetik a dolgokat a teljes játékra, hogy ne csak online legyen érezhető a változás és egy DLC formájában kiadni.
    2 legyet utnének vele ,javulna a játék , és kevesebb kavarás lenne a modolások között , hogy ez hiányzik meg az és nem kapcsolodik a szerverhez.
  • Neoncsoves
    #24436
    erre ingyen is lehetne megoldást találni... pl. felkérhetnének moddereket hogy ezeket az extra dolgokat csinálják meg, plusz amit még tudnak és cserébe kapnak egy különkiadást (modders edition vagy valami) továbbá beta verziókhoz hozzáférést kapnának, stb... ha modder lennék simán elvállalnám. amúgyis ingyen csinálnak a modderek mindent, sztem meg tudnának egyezni velük hogy belekerülhessen egy patchbe vagy új részbe az adott mod cucc :)
  • rtfmZoli
    #24435
    Itt szoktunk lenni:
    http://armed-assault.hu/
  • mijki
    #24434
    Öhm...van olyan játék, vagy lesz ami Arma stílusú lesz?
  • Gascan #24433
    sajnos ez pénz kérdése .. azt kell csinálni amiből pénz van, különben csődbe mennek és nem csinálnak semmit
  • GazCamp3r
    #24432
    van vmi magyar oldal, ami segítene belemélyedni egy armában totál kezdő emberkének?
  • repvez
    #24431
    sztem ez nem pénz kérdése, hanem akarom vagy nem akarom kérdése.
    Ha a moderek meg tudják csinálni benne a dolgokat akkor ök sokkal könnyebben és gyorsabban megtudnák, ráadásul olyanokat kell minden egyes uj verzioban megcsinálni a modereknek amiket már az elözö verzióban már egyszer kijavitottak, és arra nem vették a fáradságot hogy átvegyék az uj részbe és akkor már azzal is egy gonddal kevesebb.
  • Gascan #24430
    szerintetek az nem lehet ok, hogy nincs elég pénz és erőforrás, hogy minden részletre odafigyeljenek.. valószinűleg priorizálniuk kell
  • DrRadon
    #24429
    Éjt nappallá téve fohászkodom az éghez, hogy egy rendes, hozzáértő és lelkiismeretes programozókból álló csapat megalkosson egy IGAZI harci szimulátort, és - arcomon ördögi vigyorral - ennek a sorozatnak minden szutykos lemezét elégethessem a kazánban.

    Addig is, marad ez...
  • Scottt
    #24428
    Bár eddig is tudtuk,de megállapítom azért, hogy ez egy fos,csak az emeli a színvonalát, hogy nincs konkurencia,de ha lenne rendes párja akkor szerintem dobnák a kukába...
  • tpM
    #24427
    Mindig is szartak az ilyen részletekre. Egyébként szerintem a szimulátor része nem is az ilyen vizuális dolgoknál kéne hogy kezdődjön, hanem mondjuk onnan, hogy az egylövetű páncéltörőket (RPG-18, M136) nem lehetne újratölteni (mint a 2004-es VBS1-ben).
  • Scottt
    #24426
    Hogy van az, hogy a 2005-ben megjelent SWAT 4-ben megtudták oldani azt, hogy ha eldobunk 1 gránátot akkor az eltűnik az övünkről,és ha kivesszük a pisztolyt a combtokból akkor az látható, hogy nincs ott.Ellentétben a 2009-ben megjelent Arma 2vel amiben ha kilövöm az összes lőszert,és gránátot a katonán ugyan úgy ott maradnak... :( Nem hiszem, hogy az ilyen kis apróságok a nagy erőforrás igényük miatt nem kerülnek be.Pedig nekem pont az ilyenek adják meg a "szimulátor" érzését...
  • GazCamp3r
    #24425
    sziasztok. Lenne egy problémám az arma 2-vel... most vettük meg egy haverral, és a single-t tolnánk együtt, de a legelején, amikor megvotl a briefing a hajón, és rányomunk, h még maradnánk egy kis gyakorlásra, akkor csak a fő player tudja csinálni a gyakorlatokat, és ha odamegyünk a helihez, hogy akkro mehet az eksön, akkor meg elindulunk sötétbe, majd kiírja, h vége, és kezdhetjük előlről ahelyett, h jönne a kövi map... mi a teendő ilyenkor?
  • fkubi
    #24424
    Gondolom alapbol repuljon. Az editorban flying...
    Waypoint-ot raksz valahova, es unload transportra allitod a tipusat.
    Elofordulhat, hogy az adott teruleten nem tud leszallni, erdemes neki segiteni helipad objektummal.
  • tpM
    #24423
    Azért rakja alá, mert be kell állítani a heliknek a magassági szintjét. Alapból talajra/tengerszintre teszi. A helik initjében megadod a következőt: this setpos [getpos this select 0, getpos this select 1, +5.0]

    Az 5.0 a magasság, ezt állítgasd be, hogy mégis mennyi kell az LHD fedélzetéhez. Remélem érthető.
  • mijki
    #24422
    Mért van az, hogy a szerkesztőbe, akármit csinálok a heliket a LDH(anyahajó) alá rakja? Hogy lehet azt megcsinálni hogy repüljön?

    És még egy kérdés. Azt hogy lehet megcsinálni, hogy a heli kirakjon minket, és elmenjen?
  • Cactus73
    #24421
    Itt valóban nem az a lényeg, h ki mennyit lő le :) Pl. pont most fejeztem be egy olyan küldetést, amiben én egy olyan karakter vagyok, aki NEM halhat meg. ( különben vége ) Emiatt nem is sokat harcolok, csak ha elkerülhetetlen.
    Az első ARMA biztosan jól fut mindenkinél, de azt nem tudom játssza e még valaki. Az aktuális rész nagyon megeszi a gépet.
    Nekem az a meglátásom ,h ehez a játékhoz csak egy igen vékony rétegnek van türelme és kitartása. Csak saját magával lehet összehasonlitani.
    Ami a csalókat illeti, passz. MI szük "családi" körben csak coopokat tolunk az AI ellen :)
  • Amery
    #24420
    Ugyan már, nagyon jókat játszunk!
    Lelkes a csapat is. Meg egész jól összeszoktunk már.
    ArmA-ból meg úgysem lesz több...
    De drukkolok Neked :)
  • tpM
    #24419
    Annyiból már én is megcsinálom Neked. A hangokat. :P :D
  • repvez
    #24418
    támogatom
  • DrRadon
    #24417
    Szesz Amery, kedvenc csatatéri opiát származék dealerem! Sajnos ez az Arma már nem igazán az az Arma, ami miatt annyi éjszakán át érdemes volt a TS-re menni.

    Most összegyűjtök 50 millió dodót, mindenestől megveszem a BIS-t és korbáccsal fogom hajszolni a kódereket, hogy valami maradandót alkossanak Arma3 néven
  • ZTM
    #24416
    Üdvözletem!
    Nem nagyon volt szerencsém még kipróbálni az ARMA-t, viszont keresek egy jó katonai játékot, amit multiplayerben érdemes játszani, és amibe a járművek is szerepet kapnak...
    Eddig a BF:BC2-n gondolkodtam, igazán elragadott a rombolhatóság, ám sajnos a komolyabb helyzetek 20 FPS körülire tették a teljesítményt ami teljességgel elfogadhatatlan(akár full low, akár max beállítások).
    Sajnos a Call of Duty sorozta egyáltalán nem nyűgöz le 2 hét max oszt szétunom a sok ugrálvacsipávallövős11évesszarembereket...

    Viszont miután megláttam ezt a komoly katonai szimulációt, ahol nem csak az a lényeg hogy ki mennyit öl, és szép tágas térkép van igazán lenyűgöződtem.
    Kérdésem a következő:mik a kilátások, látom van 1. és 2. rész, szerverek?népszerűség?játszahtóság(laggerek, csalók)
    Érdekelne melyiket vegyem meg...
    Most töltöm a 2. rész demóját hogy megnézzem hogy szuperál a rendszeremen.
    Köszönöm a válaszokat és a megértést!
  • Amery
    #24415
    Te még élsz vazze? Inkább gyere játszani ;)
  • Neoncsoves
    #24414
    Egy videó alapján meg lehet állapítani. Elég ránézni. Eleget BC2ztem, felismerem. A Project Reality meg nem csinált semmit a BF szériával, csupán a BF2 élettartamát meghosszabbította (nem csak számomra), hiszen van egy magyar társaság is ami kb 40-50 fős, akik közül kb 20 aktív ember van...

    a renderelésben igazad van, sorry hogy hülyeséget mondtam.
  • DrRadon
    #24413
    Ember, ne csináld már! Mi az hogy egyes mozgások "előre lerendereltek"? Talán leanimáltak vagy digitálisan rögzítettek (mocap). Renderelés a megjelenítéskor van.

    Egyébként meg semmi baj nincs azzal, ha minél több élethű mozgás animációja kerül bele. Attól csak több lesz a játék nem kevesebb.

    A Project reality meg az ég világon semmit sem csinált a BF szériával, "csak" a BF2-höz készített módot. De javíts ki ha tévedek.

    Abba már nem is kötnék bele, hogy egy pár másodperces videó alapján kijelented, hogy ez "ugyanaz mint a BC2".
  • rtfmZoli
    #24412
    A tüzérségnél, ha közelre is nagyjából pontosan lehetne vele célozni(4-10 km) indirekt tűzzel az jó lenne. A réginél a minimális távolság sok bosszúságot okozott, közbe meg 80-90 fok közötti állásszögnél lehetne vele nagyjából pontosan célozni közelebbre.
  • Gascan #24411
    aha ezt olvastam a multkor

    nem lehetne úgy megcsinálni mint RO-ba?
  • tpM
    #24410
    Amúgy van új satchel kezelés meg tüzérségi modul (még az ágyúcsövet is tisztogatni kell benne :D), de nem tudom mikor tudom ezeket dokumentálni, majd igyekszem.
  • tpM
    #24409
    ríddefakingmenyuó
  • rtfmZoli
    #24408
    Shift+space

    Egyébként meg:
    http://wiki.armed-assault.hu/index.php/ACE2:OA_Kezel%C3%A9si_le%C3%ADr%C3%A1s
  • Gascan #24407
    amúgy ACEben hogy lehet letámasztani a fegyvert? mert tök jó lenne ha úgy működne mint Red orchestrában
  • Solt
    #24406
    Nem is ArmA alternatívaként emlegettem! :)

    Én örülnék, ha az ArmA-ban egyszer ilyen mozgás, látvány, és hang lenne... ha meg realizmus, akkor egyértelműen ACE! ;)
  • Neoncsoves
    #24405
    ugyanaz mint a BC2. a fegyverből is a golyók nyílegyenesen repkednek... a játék természetesen modolhatatlan lesz, így Project Reality-hez hasonló modokra semmi esély. Hihetetlen mit csináltak ezzel a BF szériával ... egyes mozgások meg előre lerendereltek, szóval azoktól sem kell annyira hasra esni. A hangok viszont tényleg nagyon ütnek, a grafika is jó. De nekem jobban tetszik az ArmA és a Project Reality féle realisztika felé való húzás.
  • tpM
    #24404
    Nálam is, gitározásnál is zavaró...
  • Gascan #24403
    velem rendszeresen előfordul amugy hogy az egyik ujjam gyorsabb mint a másik :)
  • Gascan #24402
    meg ha nem tudsz gépelni :D
  • fkubi
    #24401
    alalt = allat
    egyszeg = egyseg

    Ez van, ha nem alszol...
  • fkubi
    #24400
    Alalt jo az emberek mozgasa. Viszont picit tul sima a sajat egyszeg kameraja. Neha mar-mar Doom 1 erzesem volt.
  • Scottt
    #24399
    +Majd 1 fasza Reality Mod...Elég jónak igérkezik...