35048
  • Solt
    #24358
    Laptop? Azon nem fogsz armázni! :D Az egy dolog, hogy 1gb-s a vga...
  • Béla9248
    #24357
    2 napos a laposom szal az biztos nem! de azért köszönöm válaszod!
  • Petko
    #24356
    nem a gép gyenge hozzá, hanem valami szoftveres oldalon szar... kismillió dolog lehet, valószínűleg pusztulat az oprendszer
  • Béla9248
    #24355
    Sziasztok! Érdeklődnék kicsit! Meg szeretném venni a játékot de persze előtte gondoltam kipróbálom egy törtel a gépemet! Na most a gondom a következő lenne! Iszonyat módon szaggat a játék! Core I5, 6giga ram, 1giga vidkari!!! Nem igazán értem ezt! Vajon hogy nem eredeti a játék vagy mi lehet vele de pl haveromnál ennél gyengén configon rohan a játék! Esetleg tudnátok mi lehet a probléma? Előre is köszönöm!
  • Petko
    #24354
    én 3-x írtam a fórumba hogy segítsenek, illetve dev-heavenre bugként: http://dev-heaven.net/issues/17788
    és basztak egy mukkot szólni... ilyen kurvára kelletlen és nem segítőkész game communityt még nem láttam (nehogy magatokra értsétek)
    ha meg reagálnak valamire, akkor jön a szokásos droid válasz ami semmire se használható
  • beci43
    #24353
    Vedd meg az eredetit és akkor mesterlövész leszel...
  • tpM
    #24352
    Tök mindegy hányan szavaznak rá, az csak úgy van. Nem attól függ, hogy meg lesz-e csinálva. :D
  • Petko
    #24351
    másolásvédelem miatt
  • lusti12
    #24350
    Sziasztok!Valaki meg tudná nekem azt mondani,hogy miért van az,hogy egy fegyverrel sem tudok embert lelőni mert körbelövi még akkor is ha be van célozva rendesen.Válaszaitokat előre is köszönöm!
  • Scottt
    #24349
    Mivelén főleg SP-ezek,eléggé irritáló tud lenni,szóval megkérnélek titeket, hogy szavazzatok rá. :)
  • JanáJ
    #24348
    Max a grafika. Telibekapja egy aknavető és bepirosodik... Meg repül a rongybaba.
  • Feró Flex
    #24347
    Ez azért nem is rossz:
  • fkubi
    #24346
    Hehh. Ennel mar tenyleg csak az egyszerubb, ha megkersz valakit, hogy csinalja meg egy matrix sorert cserebe.

  • Petko
    #24345
    be kell regisztrálnod a TS szervered, utánna pedig a beállításoknál szépen beállítgathatod a színsémát stb. és generál egy html kódot amit csak be kell illesztened az oldalad kódjába
  • repvez
    #24344
    néztem, de nem találtam meg hogy onnan mit és hogyan kéne használni és hogy még mi szügséges ahhoz hogy müködjön
  • Petko
    #24343
    ott van a fejlécében hogy TSviewer ... beírod googlebe és máris kidobja a http://www.tsviewer.com címet
  • repvez
    #24342
    OFF
    Tudna nekem abban segiteni valaki, hogy az armahu oldalatokon hogyan van megoldva a TS csatornák megjelenitése, és hogy folyamatosan látni, hogy ki melyik szobában van bejelentkezve?

    Szeretnék csinálni egy honlapot és tennék bele ilyen funkciot is, de nem találok rola infot.

    Remélem nem valami nagyon bonyolult rendszer mert egyenlöre még csak az alap HTML-t tanulgatom, de copy/pastéval be tudom illyeszteni a java és CSS fájlokat is :)
    köszi
  • JanáJ
    #24341
    Így elsőre egy halom fos. :-S
  • fkubi
    #24340
    Na jo, de atmegy-e az AI a hidon? Persze, ha van hid :)
  • dwbman
    #24339
    köszönöm a válaszokat! bár igazság szerint rosszkor tettem fel a kérdést mert nem vagyok az armás gépem közelében, majd próbálkozok, bár ha arma2oa.exe-t indítom el, akkor csak a sima OA indul el...
  • tpM
    #24338
    OA ikonnal kell elméletileg...
    "C:\Program Files\Bohemia Interactive\ArmA 2\arma2oa.exe"
  • dwbman
    #24337
    az a bajom, hogy fent van mindkettő, de semmi változás, sem a sima armában sem az OA-ban, CO ikont nem is látok csak külön-külön arma2 meg arma 2 OA ikont
  • Gascan #24336
    ha felteszed az OA-t akkor azok együtt élnek.. asszem csak az ikon neve lesz Combined operations, szóval nem lesz vele gond
  • dwbman
    #24335
    Üdv! Kérdésem lenne; ha fent van az alap Arma 2 és ha utána feltelepítem az Arma 2 Operation Arrowhead-et, akkor aztán hogyan kéne rávennem a őket az egyesülésre? Mármint hogy megszüljék nekem Arma 2 combined operations-t?
  • Solt
    #24334
    Hááát... a remény hal meg utoljára... ja nem, a sejtszintű enzimműködés... :D
  • repvez
    #24333
    a játékmenet, történet és ha nagyobb egységek is lesznek benne azoknak jobb irányithatosága, hangok, animáciok stb...
    Lehet hogy singleben kötöttebb a szabadsága az embernek,de melyiknél nem , mert armába hiába meheted körbe a szigetet ha ugyis csak ottz találkozol ellenséggel ahol a küldetés szerint kell akkor meg felesleges a nagy terület.Arrol nem is beszélve hogy még a legrövidebb uton is kinsenvedés eljutni az AI-val a célpontig ha nem te vagy a a soför

    én ezekbe várom a szorongatást.
  • Gascan #24332
    az egyetlen dolog ami tetszik benne úgy ahogy és az Armában is hasonló lehetne az a GUI
  • Gascan #24331
    a recoil miatt gondolod hogy szorongatni fogja? :D
  • Solt
    #24330
    Codmasters... mitől lenne jobb? :)
  • repvez
    #24329
    remélem jobb lesz mint az elözö része és egy kicsit megszorongatja az arma vonalat, hogy egy kis változás történjen végre
  • myers90
    #24328
    a f*szt, eladják azt is :D
  • kifli
    #24327
    Nem csak a zsidók nyiszantják, az arabok is, nagyon meleg van arrafelé, meg a homok is rátesz a dologra. (Van egy arab ismerősöm, ő nem lett megvágva, de faterja még igen, ő mondta :D)
  • Solt
    #24326
    Na igen... a homok eléggé karcol... :D
  • JanáJ
    #24325
    Ott a pont. Anno még a vezetékes víz, a merkava hk és az első F-15 előtt gond volt a fütykös tisztán tartása. :-)
  • Solt
    #24324
    Enyhít a tisztálkodási gondokon... így nincs túróképződés! :D
  • Gascan #24323
    én ilyen furi vagyok de tényleg nem vágom :) .. csak érdekel h mivel indokolják a zsidók h azt ott le kell vágni :)
  • JanáJ
    #24322
    Mond, hogy csak hülyülsz. :-)
  • tpM
    #24321
  • Solt
    #24320
    Csak engem piszkál a TiniPiciMisi... :D
  • Gascan #24319
    mitől kinos ez? :)