35048
  • Gascan #24638
    az engine már "megvan" :) .. az artosok csak meghegesztik a tárgyakat és már lehet is kiadni.. az art csapatnak amúgy sincs sok dolga amikor a bugokat javitják... igye legalább lehet nekik munkát adni
  • tpM
    #24637
    Nem az, a zombis DLC-t szánta annak a BIS. Ez az akármi meg fog jelenni még idén, de ha csak Alma2 veszi meg akkor nem lesz nekik kifizetődő. :D
  • repvez
    #24636
    Most akkor mégsem áprilisi tréfa ?Vagy csak lemaradtál róla hgy ezt annak szánta a bis?
  • alma2
    #24635
    Amiota x eve volt egy eszmefuttatasom, hogy pont ilyen jatekot kellene irniuk erre az engine-re, masra ugysem jo :)
  • Gascan #24634
    te ilyenekről álmodozol? és milyen gyakran? :D
  • alma2
    #24633
    A jelek szerint en vagyok az egyetlen aki orul majd ennek a helis jateknak, valtozatnak (http://takeonthegame.com/). Evek ota errol almodtam, felteve ha rendbeszedik a helik fizikajat, iranyitasat.
  • bistvan22
    #24632
    Offolok, de érdekelne más sem tudja-e megnyitni a youtube-ot, a techline-t, index-et stb?

    Nektek vannak gondok ezekkel az oldalakkal? Nekem sem explorer, sem firefox nem nyitja meg őket. Vagy, ha igen 1-2mp-re.
  • Game Hunter
    #24631
    Most nézem, hogy van v1.09 patch! Az azért érdekes, hogy az 1.09 patch kisseb méretű, mint az 1.08 patch.

    Valaki játszik a Unsung Vietnam War Mod-al? Unsung Mod 2.0 Patch 1
  • tpM
    #24630
    Magyar pénztárcára van szabva. :)
  • fkubi
    #24629
    A hogy lehet, hogy otthon boltban ~3k az OA, de mindenhol mashol 6..8k korul van? Meg netrol letoltott valtozatban is...
    Mennyire "eredeti" az otthoni?
  • kifli
    #24628
    most szed valami nagy frissítést nekem a játék steamről :)

    EZ itt a changelog :)
  • MiG man #24627
    És még ez a CO frissítésnél: Update 1.51-1.52\COMMON\CA.PBO.UPD cannot be applied, error xdelta3 returned error code: 1
    Some error occurred during patch installation.
    Patch file is probably dammaged. You may need to download it again.
    Error in file COMMON\Ca.pbo, phase 1.
  • MiG man #24626
    A hibaüzenet amit kiír: Update 1.02-1.03\ADDONS\AIR.PBO.UPD cannot be applied, error xdelta3 returned error code: 1
    Some error occurred during patch installation.
    Patch file is probably dammaged. You may need to download it again.
    Error in file ADDONS\air.pbo, phase 1.
  • Béla9248
    #24625
  • Gascan #24624
    24 vagyok most.. akkor 14-15 lehettem .. az közel az életem fele :D
  • mijki
    #24623
    Azt hogy tudom megcsinálni, hogy a helikopterek együtt, egyszerre szálljanak fel?
  • tpM
    #24622
    Milyen érdekes, hogy az OFP-s idők már a "amikor fiatalabb voltam" kategóriába esnek. :D
  • MiG man #24621
    Sziasztok!
    Megint segítséget szeretnék kérni (asszem itt már kértem régebben).
    Eredeti az ArmA 2 és OA amit telepítenék. Fel is megy, DE (Arma 2 AA magyar, 576-os) miután felrakom az OA-t a Bohemia könyvtárba a CO parancsikonnal való indítás után a menü félig Cseh, félig angol lesz. Frissíteni akkor sem tudom a gamékat ha külön csak az egyiket vagy másikat teszem fel, de az egybetelepítés után automatikusan frissítené magát de ugyanazon error üzivel megszakítja a folyamatot. Arra ügyelek, hogy ne ékezetes (játékok) mappába telepítse. Már ott tartok, hogy crackelt verziókat keresgélek (pölö GOLD), hátha azok frissíthetőek... please HELP!!!
  • Solt
    #24620
    Nincs ezzel gond, de abban az időben nem 2 ezer forint volt egy játék...

    Ha pedig valakinek telik egy 300.000.-Ft körüli szintetizátorra, az ne szarozzon egy 2000.-Forintos játékkal... vagyis szarozzon, az ő dolga, de, hogy én ebben nem segítek neki, az fix. :D
  • Gascan #24619
    sőt asszem az armák voltak az első eredeti játékaim :D
  • Gascan #24618
    amúgy ezek a tört játékok szerintem nem olyan rossz dolgok... én mikor fiatalabb voltam és még nem volt zsém, az OFP-t nem tudtam megvenni de törten játszottam és nagyon megtetszett.. most hogy már keresek és meg tudom venni az armákat már meg is vettem

  • Solt
    #24617
    Visszamennyéééé...
  • Palotai Betyár
    #24616
    Akkor még annyit kérdeznék (ez lemaradt a játék olyan hogy bemount/telepít/játszik) de nálam ez jött ki. Most ha esetleg meg patchelem vagy crackelem jó lesz?
  • Béla9248
    #24615
    Na most ha jól értelmezem a leírást (bár nem egészen biztos), akkor az AddonSync csatlakozás előtt levizsgálja hogy telepítve vannak a szerveren használt modok. Ha nincs ezeket le is tölti és telepíthetem is?
    Vagy teljes mértékben nekem kell leszednem és telepítenem egyenként?
  • Solt
    #24614
    :D:D:D Hát ezen besírtam... :D
  • Béla9248
    #24613
    De viszont jó Farmerhel méltán kigazdálkodja.
  • fkubi
    #24612
    Miutan kifizette a win7-et es a CoD-ot, elfogyott a penze.
  • repvez
    #24611
    Vedd meg kétezerért nem sok érte
  • Palotai Betyár
    #24610
    Hello! Bocsi a láma kérdésért. De régebben megvolt már a játék és ment is rendesen, most win 7 em van 64bit es és leszedtem egy "googles" torrentröl telepítettem majd mikor el akarom indítani ezt csinálja.

    Mit tegyek hogy jó legyen?? Előre is köszi!
  • Solt
    #24609
    Van abban valami művészi, amikor mici el kezdi sorolni, hogy: "te kaka, te fos, te szardarabb"!!! :D Ezt esetleg megelőzheti egy beszűrődő billentyű csapkodásról árulkodó hang... :D
  • Amery
    #24608
    No, igen, a szargeci sokkal stílusosabb, mint a szardarab :D
  • Solt
    #24607
    Jó éjt!
  • Solt
    #24606
    :D:D:D
  • Béla9248
    #24605
    Köszöntem a válaszokat és további szép estét urak!
  • Béla9248
    #24604
    Komoly és egyben kissé pimasz lehet a bácsi! :)
  • Béla9248
    #24603
    Igazából sikerült hátulról nekifutnom a dologhoz mert az Arrowheadet szereztem be elsőként de természetesen folyamatban van a sima ArmA 2 megvétele csak épp nem tartózkodom szép hazánkban!
    Igazán nincs mit! Igen, rengeteg a billentyű kiosztás! Anno az OFP is sok fejfájást okozott de most ismét egy jó harci szimre fájt a fogam de ezek szerint ebben így bŐven megtaláltam!
  • tpM
    #24602
    Ő ennél stílusosabb :DDD
  • Solt
    #24601
    Mit is mondana erre M1C1? Te szardarab! :D
  • tpM
    #24600
    Köszi, szokás kérdése. Armában alapból sok billentyűt használ az ember, így szerintem ezeket már nem olyan nehéz megszokni. :)
  • tpM
    #24599
    Arra figyelj, hogy 2 külön ACE leírás van. Egy az Operation Arrowhead-es változathoz és a sima Arma 2 változathoz. Utóbbinak a fejlesztése már véget ért.