35048
  • Béla9248
    #24598
    :D
    Gratulálok a munkádhoz, és mellesleg teszem azt egy csata közepén ez a sok bill.kombináció mennyire alkalmazható?
  • Béla9248
    #24597
    Minden elismerésem az övé! Nagyon szépen köszöntem az információt! Megpróbálok mélyen belemerülni a témába!
  • tpM
    #24596
    Pedig már mondani akartam, hogy Te vagy a főnök meg a transzportációs igazgató (parasztias nevén bussofőr) is egyben. :D
  • Solt
    #24595
    Neeem... nekem ezekhez sem eszem, sem türelmem. TPM társunk tagja a hivatalos csapatnak... a leírás is az ő érdeme!
  • Béla9248
    #24594
    Biztos fog tetszeni már csak a leírtak miatt is értelmetlen lenne kihagyni. De mint írtam SZÁMOMRA kicsit bonyolultnak bizonyult így pár sor olvasása után! De nagyon élethűvé teszi a dolgot az már biztos! A támogatás mögött, ott meglapulva, esetleg közreműködtél eme csodás program születésében?
  • Solt
    #24593
    Ingyenes, de, ha nagyon tetszik támogathatod!
  • Béla9248
    #24592
    Szép rövidre sikeredett!!! Ez így már tényleg egy igazi szimulátor! Ezt mind bemagolni és alkalmazni nem egyszerű! És még valami ez fizetős addon vagy szabadon tölthető?
  • Solt
    #24591
    Igyekszik az ember fia. A www.arma2.hu címen található weblapon minden infót megtalálsz az ACE modról is.
  • Béla9248
    #24590
    Köszönöm az észrevételt Solt, erre még nem is gondoltam! Érdeklődnék az ACE Modról, miket változtat a gammán? Csak effektek vagy van más is?
  • Solt
    #24589
    Ahhoz, hogy meghaljanak, el kell találni őket ám.
  • Béla9248
    #24588
    Ez tényleg ennyire bugos? Minden PATCH fent és mégsem hal meg az ellen. Bezzeg én hasalok kb. 500 méterre és simán fejen raknak! Hogy van ez?!
  • tpM
    #24587
  • fkubi
    #24586
    Egyfele nyereseg van: sok-sok $.
    A fokabebik boldogsaga nem nyereseg.
  • Gascan #24585
    a cég feladata a nyereség maximalizálása és itt pont.. és a nyereség is értelmezhető elég tágan
  • fkubi
    #24584
    Ugyan mondd meg, mar miert csinalnak meg jobban?
    Jo az ugy.
    A ceg egyetlen feladata nyeresegenek maximalizalasa rendelkezesere allo veges anyagi es emberi eroforrasok mellett. Ez ugye eleg messze van egy tokeletes jatekmotor megirasatol.

    Ha nekem kene valasztanom egy BMW 745 es egy jobb fizikai modell implementaltatasa kozott...
  • tpM
    #24583
    És jön egy gyalogságos rész is Arma 3 néven, ilyen meg olyan újításokkal.
  • Solt
    #24582
    :D
  • Icebird
    #24581
    A valósághű harci szimulációnak titulált játékukból most kiemelnek egy részt amit megcsinálnak olyanra amilyennek valójában kellett volna lennie az ArmAnak?
    Szánalmas, és a következő Rally, majd Harckocsi, Repülő, legvégül Tengeralattjáró szimulátor lesz!
    Aztán majd vakarják a fejüket hogy hogy rakják majd mindezt egybe és ezzel feltalálják az OFPt!
  • tpM
    #24580
    Ha kicsit lejjebb görgetsz akkor láthatod, hogy már felháborodtunk ezen. Főleg így, hogy kiderült nem is áprilisi tréfa. :S
  • mijki
    #24579
    Off:
    http://www.sg.hu/cikkek/81091/bemutatkozott_az_arma_2_keszitoinek_uj_jateka

    On:
  • Icebird
    #24578
    OA serial replace
  • tpM
    #24577
    Ice-nak van egy fasza serial cserélője, kérd el tőle.
  • fkubi
    #24576
    Az OA allatul fut. Meg jon az alap jatek, addigra talan a kulcsok is meglesznek.
    Ki lehet valahogy cserelni a kulcsot, vagy uj install kell?

  • tpM
    #24575
    :D
  • DrRadon
    #24574
    Persze, hogy sokat futottál. A nagyoknak beszólogató kockákat rendszerint megkergetik...
  • tpM
    #24573
    Fiatal koromban annyit futottam minden reggel. Egy kettő egy kettő gyerünk...
  • fkubi
    #24572
    Na, megvan a gepem. Viszont a DVD 1500km-re :(
  • tpM
    #24571
    Itt a múltkori Sixupdater segédlet amit nem sikerült megjeleníteni itt a fórumon. :)
  • Wampa
    #24570
    Üdv
    Hát az ACE stb könyvtárat bemásolom a főkönyvtárba,elinditom a Launchert,ami felismeri a modot,de mikor kijelölöm és inditom,azt irja ki ,valamilyen file hiányzik neki.Most nem tudom idézni,nert helyhiány miatt kitöröltem a főkönnytárból.
  • Scottt
    #24569
    Öhm azoknak van külön meghajtó,játék meg poresz,de a BiS patch mindig a C valami totál eldugott ideiglenes mappájába rakja magát.
  • fkubi
    #24568
    Irj tisztesseges installert...
    Vagy inkabb rar. Nem kell elbonyolitani.
  • tpM
    #24567
    Töröld a sok poreszt. ;)
  • Scottt
    #24566
    Hova csomagolja ki a patchet ez a szutyok,melyik ideiglenes mappába?A C meghajtóm elég kicsi,és akárhányszor felrakok 1 nagyobb patchet,pikkpikk gigányi helyek tűnnek el!!
  • tpM
    #24565
    Mi az, hogy nem megy?
  • Wampa
    #24564
    Üdvöm

    Szerintetek az lehetséges,hogy az ACE mod azért nem megy nekem (meg más nagyobb modok)mert a gyári 1.3 ast egyből, egy patchel ,patcheltem (ez odab.sz a magyarságnak:)fel 1.8 asra?Lehet hogy nem ezt az all in one -t kellene használnom?Mindig kiir valamit,hogy nincs meg neki igy.......

    Nem lehet valami átirásával visszavenni az ellenséges kollégák célzótudományát?
    Kis tulzásnak tartom,hogy hasalok egy T72 es roncs mögött,én nem látok senkit,
    ha lövök,a visszapattanó lövedék engem talál el,szart se látok a csodaoptikás Minimivel,ezek meg lebendzsóznak egy AK val:(
    AK val,amivel mindenki lőtt már,én speciel első blikkre a lőteret nem találtam el 100 méterről:( Olyan illuzio romboló,hogy visongva beleélem magam a kedvenc brit alakulatom szerepébe,erre egy kecskepásztor kilő a fedezék mögül,de olyan szinten,hogy mire a hüvely földet ir,már aláirt a RAMBO5 főszerepére:(

    Chopper szimulátor,nem lenne rossz dolog,egy ilyen modolható szimo.
    A BS-t nem szeretem ,az EECH ezer éves,a 2 es egy fos....voltak még valami vietnamos kisérletek,azt nem is próbáltam,de a legnagyobb feeling visszaemlékezve az OFP AH1 es pályája volt.
  • tpM
    #24563
    Én már semmiben sem vagyok biztos...
  • repvez
    #24562
    ez talán nem áprilisi tréfa 1,59-es javitás
  • tpM
    #24561
    Én meg tavaly előtt elsütöttem Armahu-n, hogy BIS-éket meghackelték és elveszett az Arma 2 fejlesztési változata, így újból kell kezdeniük az egészet. Páran bedőltek neki, de micsoda megkönnyebbülés volt, miután megnézték a naptárat. :D
  • tpM
    #24560
    huh... :D
  • Sanyo
    #24559
    Tegnap jött az első helis videó, ma meg a hozzávaló zombis DLC. :) Igen, néztem a dátumot tegnap, de ez csak a felvezetése volt a mainak. Van ilyen. :D