35048
  • tpM
    #24278
    Nem kell 2 CBA. @CBA = Operation Arrowhead + Arma 2, @CBA_A2 = sima Arma 2.
  • Petko
    #24277
    kitömöríted a fileokat az Arma játékkönyvtárba és a parancsikonban átírod a célt úgy, hogy hozzábigyeszted a következő attribútumot: -mod=@CBA;@CBA_A2;@ACE;@ACEX;ACEX_SM
  • Wampa
    #24276
    Üdv
    Repvez:lehet hogy rápróbálok erre a syncre.

    Petko
    Leszedtem már rég az 1.3 at,de hogy tegyem fel?

    fkubi

    Megy a lóf...t:)
    Pont tegnap jelöltem ki BMP nek az utat egy hidon,jól aláaknáztam meg minden,fent ülök egy mecstben erre a g.ci kikerüli a hidat és lement a folyó aljára.
    Egy haditudósitásban elég hiteles lett volna a monológ amit alányomtam:(

    Ezt a ledobom a cuccot dolgot még nem figyeltem,de az idegesit ,hogyha felszerelem őket más fegyverrel,némelyik a hátára teszi a vaci uj HK t és előkapja a berettáját.
    Illetve a faágnak ütköző 300 al kavaró helikopter a mp tört része alatt 0 ra lassulása is ismerős valahonnét......
    Viszont teherkocsikra lődöztem és egyiknek lejött a kereke vagy mi,az már sérülésmodel?Mármint ahhoz képest mikor kigyullad csendesen....
  • tpM
    #24275
    Márcsak ilyen búvárpuska kéne. :)
  • Solt
    #24274
    :D:D Ne túlozz... akkor dobálja el a cuccokat, ha tempózni kezd...

    Én is megszívtam ezt anno... jól felpakoltam, majd átúsztam egy öbölt... büszkén másztam ki a parton, hogy milyen okosan az ellen hátába kerültem... kellemetlen érzés volt egy száll pisztollyal hadakozni... :D
  • Solt
    #24273
    Valóban nem sok értelme van erről vitázni...

    Különleges egységek valóban közelítenek meg úszva célterületet, de speciális felszerelésekkel. Békatalp és társai... arról nem beszélve, hogy ilyen esetekben a fegyverek "elvannak csomagolva".

    A szárazföldi egységek felszerelései, fegyverei alkalmatlanok arra, hogy úszkáljanak benne. Csak képzeld magad elé... hátizsák, tártáska, bakancs, golyóálló mellény, és a fegyverek... balta nyél nélkül kategória, akármennyit is ragozzuk! ;)

  • Gascan #24272
    derékig vizesek voltak vazze... armában ha tökömet hideg éri már el is dobom a cuccom :D
  • Gascan #24271
    egyébként nem sok értelme van erről beszélgetni, mert tudjuk h fegyverben igenis lehet úszni, meg menetfelszerelésben is anélkül h az lehúzná az embert

    tengerészeket nem egy esetben dobálnak vizbe teljes menetfelszerelésben, h ússzanak partra
  • Solt
    #24270
    A vízben szálltak ki, de a vízben "sétálást", meg az úszást nem említeném egy lapon... bár, az tény, hogy mindkettőtől vizes leszel. :D
  • Gascan #24269
    a vizben szálltak még ki.. vagy ugráltak le oldalt ha jól vagyok informálva, ... nem?

  • Solt
    #24268
    Normandiai partraszállás? Most, ha azt mondod, hogy ott partra úsztak a katonák, akkor a saját halottamnak foglak tekinteni! :D:D
  • Gascan #24267
    ... lássuk csak.. normandiai partraszállásnál se úsztak el a katonáktól a fegyverek, miközben átkelteka a vízen... tehát jó eséllyel indulok, szóval állok elébe :) .. de ha én nyerek akkor kijavitod a bugot a játékban :D
  • fkubi
    #24266
    Ez epp az Everon (Krk) szigeten volt a punati obol bejaratanal. Szeretik a vizet, na.
    Nehany OFPs CTIben egyszeruen teleportolassal oldottuk meg a problemat. Meg mindig jobb, minhta mindenki ott toporogna a hid elott :)

    Egyebkent ha nincs veszely, akkor neha nyugodtan atsetalnak meg OFPben is. Mondjuk sokat segitene a dolgon, ha legalabb 2x ilyen szeles lenne a hid. Termeszetesen a hid objektumra nem mukodik a skalazas.

  • macleody
    #24265
    Épp tegnap este küldtem rá az embereimet Fallujah-ban egy géppuska állásra a híd túloldalán. Naná hogy átúszták a folyót.
  • Solt
    #24264
    A pisztoly megmarad! :) Ez meg nem az "elitkommandó"... :D

    Azért csak megúsztatnálak bakancsban, AK-val a hátadon, és tártáskával az oldaladon... mint balta nyél nélkül... :D
  • Gascan #24263
    láttál már SEAL kommandóst fegyver nélkül? :D
  • repvez
    #24262
    mármint arra értettem hogy felszereléssel eggyütt is át tudjunk uszni a folyon ne dobálja el mert nehéz.
    Én erre gondoltam.
    De a legjobb megoldás tényleg az lenne.
    Amugy miért nem térnek t a félscript megoldásu AI-ra? sokkal élvezetesebb lenne a játék és olyan dolgokat lehetne megoldani ami máshol már természetes csak épp ott a körités árkád.
  • tpM
    #24261
    Nem áldoztak eleget? Miért olyan nehéz megcsinálni, hogy az AI rendesen átmenjen egy hídon? Tessék, máris nem dobálná el a felszerelését a vízbe.
  • repvez
    #24260
    azért a játszhatoság oltárán ennyit igazán lehetne áldozni :)
  • Solt
    #24259
    Van bug bőven, de azért... no, próbálj meg teljes menetfelszerelésben úszni... :D
  • Gascan #24258
    mondjuk azt még mindig nem értem hogy úszás közben miért tűnik el a felszerelés
  • fkubi
    #24257
    Atmegy-e mar az AI a hidon?
    Mondjuk az ARMA-ban az idiotak inkabb eldobaltak a fegyvert, es usztak 100 metert 500 meter futas helyett...
  • Petko
    #24256
    1. http://www.armedassault.info/index.php?game=1&cat=news&id=4449

    Arma 2-höz ez és csakis ez dukál, ugyanis már nem frissítik. Minden új verzió ami a sixupdateres, addonsynces stb. az Arrowheadhez van.
  • repvez
    #24255
    hagyd a fenébe a sixupdatert az nekem sem megy.Használd az addonsync progit én ez alapján állitottam be és mindig frissül
    Igaz hogy csak az alap ARMA2-öm van 1.08as patchel, de igy is leszedi a naprakész fájlokat is ahhoz elég az 1.3as ACE2 ha jol tudom.
    2.Erre én sem tudom a választ, mert képeket és videokat láttam a változtatásokrol, de játék alatt még nem vettem észre belöle semmi egetverö különbséget :(
    A homály efekt volt az elsö amik kikapcsoltam fölösleges ilyen cicoma mig más része a játéknak meg a kökorszakban van.
    Az AI ugy hülye ahogy van.A kerités átlépést meg minimum mindkét oldalra megcsinálhatták volna mert mindig csak jobbrol lépi át még ha balra esik is a kerités.
  • Wampa
    #24254
    Üdv

    Uraim,két kérdésem még mindig élne

    1.Hogyan lehet felügyeskedni a letöltött ACE2 őt a sixizé nélkül,itt kérném ,kiméljen mindenki aki csak a képembe akarja dörgölni,hogy neki milyen jó azzal:P nekem nem megy,utálom.Igen ,elismerem,az én googlim a kisebb:P
    Kiegészitő kérdésem,ARMA2 1.8 nál vagyok,arra melyik ACE2 dukál?

    2.Miben változott tényleg a játék az ARMA hoz?
    Mert egyre inkább ugy érzem,fontos dolgokban még az OFP hez is visszalépett.
    Szép hogy füst,meg az a homály effekt,amitől mindig azt hiszem szemüveg kell,
    de jobban örülnék ha egy oszlopba rendezett ,utra waypointozott 3 járműves "konvoj"nem ugy jönne,hogy elől UAZ faszán dörget,két ural meg kilökősdit játszik
    hátul 5km es sebességgel:(
    Mikor kijött a játék,valahol dicshimnuszt olvastam az AI ről,nekem meg csöndes könnyek gördülnek le a kis malactokámon,pedig nincsennek nagy igényeim,.ha visszalő a barom,meg fekszik ha lőnek rá,meg jön utánam,az nekem a kánaán.

    De legalább keritést tudok ugrani.Igaz,keritést még nem is láttam.

  • Petko
    #24253
    de kérdésedre abszolút konkrét válaszként:
    Arma 2 járművek: http://www.armaholic.com/list.php?c=arma2_files_addons_vehicles

    Arma 2 kampányok: http://www.armaholic.com/list.php?c=arma2_files_scenarios_campaigns
  • kitt2000
    #24252
    köszönöm!
  • rtfmZoli
    #24251
    Addonok rendezve[kb. 700 db]:
    http://www.armedassault.info/index.php?game=1&cat=addons
    Szigetek(letöltések szerint rendezve)[kb. 60 db]:
    http://www.armedassault.info/index.php?cat=islands&game=1&era=0&sort=download&order=desc
  • rtfmZoli
    #24250
    Annyi mod van, mint égen a csillag, válogass :)
    Az Operation Arrowheadet vedd meg(az Arma 2 kiegészítőjét), és tudsz velünk játszani.
    http://armaholic.com/
    Különálló sziget(pálya) is van pár az alapokon felül(amit én már kipróbáltam: Isla Duala, Lingor, Panthera)
    Mi egyébként ACE-et használunk, az van fent a szerveren is
    http://armed-assault.hu/
  • JanáJ
    #24249
    wazz: www.armaholic.com
  • JanáJ
    #24248
    www.armaholic.hu
  • kitt2000
    #24247
    Pc Guru teljes játékhoz tudtok valami jó(járművek,kampány)linkelni!
  • tpM
    #24246
    €INSERT A COIN€
  • fkubi
    #24245
    Tehat a jatszhato valtozatok csak mindenfele exe-vel szerezhetok meg.
  • tpM
    #24244
    A "stable" változatok rarként jönnek ki. Tessék 1.8. Csak ezzel nem tudsz játszani Armahu-n, mert ott az AddonSync-kel frissítendő Mod/addonválogatás kell.
  • fkubi
    #24243
    Errol beszelek:

    "Szükség van hozzá a .net framework 4.0 -ra, enélkül nem működik, illetve fontos, hogy ne a korábbi six updater könyvtárába telepítsük."

    Mert ugye nem letezik mar 30 eve egy rakas verziokoveto rendszer. Fel kell talalni a melegvizet minden onjelolt programozonak...
  • fkubi
    #24242
    Teljesen egyetertek azzal, hogy zavarja a mindenfele exe-s telepito.

    Kell egy vagy tobb rar, amit letolthetek, es oda rakhatom, ahova akarom. Ha frissiteni akarom, letoltom az egeszet, vagy reszeit. MD5 sum ezert (is) van.
  • Gascan #24241
    six updater nagy részben megváltozott.. próbáld ki még egyszer szerintem, mert kezelhetőbb lett
  • Wampa
    #24240
    A ....ba.Most értem © koschwarz mire gondolt a rendes ARMA2 topikkal:)
    Tudtam hogy Scott átba...a a fejem egyszer:P

    Ide is bemásolom a kérdésem,kéretik elnézőnek lenni (ugy értem velem,nem elnézni a kérdés felett:P)


    Az ACE 2- őt hogy tudom manuálisan feltenni?
    Letöltöttem,de lesek mint juh az akolban,én még az exés ACE re emlékszem.
    Gondolom az kevés ha a pbo.file-okat bemásolom az addons ba
    Ha lehet ezt a six updatert hagyjuk ki a képből,kicsit frusztrál:(
  • bbchris
    #24239
    Köszi a segítséget , megpróbálom így . Durva rombolást lehet velük csinálni csak azt látom hogy jön a kék csík majd tűnnek el a piros ellen katonák .