35048
  • Cactus73
    #24558
    Ilyen egy igazi rutinos Bohemia fan. Még meg sem jelenik a demo az új játékból, de mi úgy kezdjük ,h vásárolunk egy új számítógépet.
  • fkubi
    #24557
    Pedig a hetvegen el akartam menni gepet venni.
  • tpM
    #24556
    De én ezt nem hiszem el. Meg már a heliset sem...
  • repvez
    #24555
    akkor erröl a PvP-röl jöhetnek infok hogy mit változtattak benne ,mennyire lesz érzékelhetöü a változás stb..
  • tpM
    #24554
    Amúgy lehet, hogy valami elő április 1. buli van, mert úgy tűnik, hogy ACE átvette Project Reality Arma részét és ACE PvP néven fogjuk kiadni jövő hónapban... BISzék polgári heli szimulátora, aztán meg ez, tényleg nem értem már... :D
  • tpM
    #24553
    Arma 2-nél is ez volt. Még fél évvel a kiadása előtt elkezdték hozzá csinálni az Arrowhead-et. Nem semmi...
  • Solt
    #24552
    Valamit hallottam, de nincsenek pontos infóim...
  • Gascan #24551
    amúgy solt az tudod-e hogy az utóbbi időben bohemia egy másik céggel is beujitott?
  • Solt
    #24550
    Nincs... van a DCS, de az katonai és csak a cápa van benne, meg van az FSX, de az helikopterek terén olyan amilyen.

    Komolyan besírok baszki...
  • Gascan #24549
    szerintem az lehet, hogy van egy-pár rajzolós emberkéjük akiket nem szeretnének kirúgni és megprobálnak munkát adni nekik... ettől még a programozok ugyan úgy dolgozhatnak az egineken
  • repvez
    #24548
    Hát igen ha a vidseo ingame és nem fogják az a2-be egy patchel vagy addonnal beletenni az engine és heli-hez tartozó fejlesztéseket akkor az nagyon durva.
    Érdekes modon a hajtómü hangja jobb mint az armában és a HDR efekt is sokkal jobb nem beszélve a helikopteren megfigyelhetö anagyokon sokkal realisztikusabb.
    DE ha bele is teszik az már a 4. lehuzás lesz az alapjátékkal, mert az tuti hogy pénzért addnák .
  • Solt
    #24547
    Kezd a f@szom tele lenni ezzel a sok kretén szláv fajzattal... ezek polgári helikopter szimet gyártanak, miközben a másik játékuk csak azért életképes mert nincs alternatívája... a másik brigád kiad ffb nélkül egy félkész játékot, ami a világ különböző pontjain 3 hét eltéréssel jelenik meg úgy, hogy van ahol 15 usd, van ahol 45 euro... a harmadik meg a mai napig úgy ad ki játékokat, hogy a szárazföld alatt is víz hullámzik...
  • tpM
    #24546
    Én nem értek hozzá, de ebben (heli szim) nem elég telített a piac? Tényleg ha lenne mégegy Arrowhead-szerű küldetéslemez ilyen technológiai újításokkal, hogy új repmodell meg stb, akkor azt mondom, hogy oké, bár úgy érzem ahhoz is vastag bőr kéne...
  • Solt
    #24545
    Én szeretem a helikopter szimeket, tehát ennek valahol azért örülök, de baszki, hol ebben a koncepció? Van egy félig kész bughalom, ezek meg a profiljukhoz képest totál mással baszakodnak... még, ha beemelnék a játékba...
  • Scottt
    #24544
    Ez az A2 feltupírozott motorját használja,nyakamat teszem rá!!
  • tpM
    #24543
    Abban reménykedek, hogy valami rosszul időzített április 1. tréfa, viszont ez a videó meg...
  • Solt
    #24542
    No comment b@zdmeg... kezd tele lenni a hócipőm...
  • tpM
    #24541
    Biztos én vagyok túl pofátlan, de ahelyett, hogy itt izélnek egy új dologgal, inkább tehettek volna Armába rendes repmodellt, elvégre ez egy teljeskörű harctérszimulátor akar lenni, amiben helik is szerepelnek. Ráadásul a jelenlegi infók alapján ebben csak civil helik lesznek.
  • tpM
    #24540
    Na kiderült mi is ez. Egy külön helikopter szimulátor.

    - Részletes repmodell
    - Élethű, részletesen kidolgozott modellek és műszerfalak
    - Hatalmas, kidolgozott környezet
    - Küldetésszerkesztő
    - Multi is lesz benne
  • Scottt
    #24539
    Akineksok a szabad órája játszon ezzel a kampánnyal,iszonyú hangulatos,bár én még kb hétvégé óta az első küldetést csinálom,elég lassú kúszni-mászni Utesen,minden bokor mögött BMP-3ast vagy 1 tucat oroszt vélve... :)
  • kifli
    #24538
    shit :D
    Aszongya loginoljak be...

    multiupload.com
  • tpM
    #24537
    ÍGy kukitörlés után látom, hogy nem is jó a beszúrás. Na talán így.
  • tpM
    #24536
  • lala42
    #24535
    Sziasztok! Van egy problémám. Letöltöttem az A.C.E modot, és nem tudom telepíteni. Letöltöttem hozzá a Six updatert is, de lövésem sincs hogy kell használni. :S Néztem róla videot youtube-on, de az sem segített.. Lehet rossz modot töltöttem le, mert ezt nem simán telepíteni kell. De ha mégis six updaterrel, vagy valami hasonlóval kell megoldani a problémát, akkor nagyon megköszönném ha valaki szájbarágósan leirná neekm mit tegyek, hol tegyem. =)
  • Gascan #24534
    ezért nem kell katonának menni :)
  • JanáJ
    #24533
    Szvsz ez mindenhol így van, tekintve, hogy politikusok dirigálnak.
  • JanáJ
    #24532
    No offense és tényleg nincs a toppon a MH, de hogy gondolod, hogy a pl egy USA-vel összehasonlítsd?

    @24528: A neten 20mp alatt megtalálod a fizikai követelményeket. Ellenben szvsz oda ahova te lősz már komoly tanulmányok és/vagy mégkomolyabb csók kell. :-)
  • Neoncsoves
    #24531
    ok , majd később megteszem :)
  • Solt
    #24530
    Ennek nem ez a lényege... :)

    A másik kérdésedet meg szerintem Cifu-nak tedd fel a haditechnika topikban...
  • Gascan #24529
    nekem az a bajom a sereggel, hogy aki ugráltatja őket azt általában önző, buta célok vezérlik

    iraq, afganisztán és a többi
  • Neoncsoves
    #24528
    apropó kicsit off, de hátha tudtok segíteni: műtött gerinccel (rögzítve van) el lehet valamilyen helyen helyezkedni a katonaságon belül? diplomata vagy hasonló?
  • Neoncsoves
    #24527
    én örülök neki hogy vannak ilyen egységeink, de vannak fenntartásaim azért :D tehát ha amerika vagy oroszország vagy valami nagyobb nemzet bejönne repülőkkel, tankokkal, stb akkor nem sokat érnénk velük :D
  • Solt
    #24526
  • Solt
    #24525
  • tpM
    #24524
  • Solt
    #24523
    Ha éjszaka kopogtatnak nálatok, ne lepődjetek meg... szőnyegbe lesztek csavarva...
  • tpM
    #24522
    Épp a kipáját igazítgatta és nem figyelt... a kiválaszottak is követhetnek el ilyen kis hibákat... :>
  • wardogzombie
    #24521
    a 4.képen solt karja belóg a képbe de amugy szép
  • mijki
    #24520
    Hogy tudok hosztolni az Arma II-s, ACE szerveren?
  • repvez
    #24519
    annak lehet köze valamihez hogy azon a blog bejegyzésen az egyik betü egy linket takar ami seattle egyik utca nézetére mutat?