35048
  • tpM
    #24478
    \ArmA 2\@ACE\store\userconfig.tar-ból tedd be a szükséges (hiányzó) fileokat az Arma 2\userconfig\ace-be.
  • mijki
    #24477
    Kipróbáltam, bemásoltam a módokat az OA könyvtárába, ott jó lett. Csak az ace_clientside.hpp-t nem találja. Azt honnan tudnám megszerezni?

    Ez ha letörlöm, az OA-t, és feltelepítem a sima Arma 2 könyvtárába, lesz ACE módom sima arma 2-höz is?
  • tasakos
    #24476

    Pontosan!
  • mijki
    #24475
    Lehet azért nem megy az ACE mod, mert nem egy mappába van telepítva az OA+Arma 2. Lehet ez a baja? Csak mert azt írja, hogy a ... kiegészítőhoz, a játk 1.54-es verziója szükséges.
  • Gascan #24474
    miért lenne gyengécske az a phenom? egy tök jó ár/érték arányos proci
  • marja
    #24473
    Mici!
    Ezt a javítást,az új honlap óta már többször kérték. (gyere sűrűbben templomba) :-)
  • m1c1mack0
    #24472
    Néma gyereknek híg a leve, javítva.
  • tpM
    #24471
    Amúgy készül ám a DSS 2.0
  • tasakos
    #24470
    Ettől függetlenül a játék nagyon tetszik!
  • tasakos
    #24469

    Annyira nem az, és nem hinném, hogy ez a proci, vagy bármelyik 4 magos kevés lenne a mai játékokhoz, ahogy látom, ezt a játékot is még egy kicsit jobban meg kellet volna írni/ optimalizálni...
  • Scottt
    #24468
    Battlefield3 még mindig elég tetszetős :)
  • Solt
    #24467
    Teljesen jó a konfigod...

    ( a látótávot húzd lejjebb, akkor nyersz egy kis fps-t )
  • GazCamp3r
    #24466
    az a phenom nagyon gyengécske
  • tasakos
    #24465

    Phenom 2 955, 4Gb ram, 6950 OC
  • tasakos
    #24464

    Jaa értem, azért köszi a segítséget! :)
  • Solt
    #24463
    Nincs ebben semmi fura sajnos, ez ilyen. Adott részeken felzabálja a cpu-t, ezért van az, hogy a grafikán hiába állítasz...
  • Gascan #24462
    milyen géped van?
  • tasakos
    #24461
    Igen, értem én, csak az a furi hogy eddig jól ment, most meg a kampány 3. pályáján szarozik itt..
  • Solt
    #24460
    Ez sajnos ilyen... nincs olyan gép, ami arma szériához bőven jó...
  • tasakos
    #24459

    Sziasztok!

    Az Arma 2 operation arrowhead nevű kiegészítővel nyomom, és nagyon tetszik a játék, de egy olyan bajom van vele, hogy nem tudom mitől, de hirtelen a kampányban elkezdett akadni, hiába rakom low-ra a grafikát nem számít neki egyszerűen nem megy a játék 25 fps felé... (a gépem bőven megvan hozzá, tehát itt más lehet a baj..) ezt most kezdte csinálni, de nagyon zavaró. Ha valaki netán tudta erre megoldást azt nagyon megköszönném!
  • Amery
    #24458
    Most nézem, a bannerban MINDEN benne van! Még a szerverfigyelők is!
  • Solt
    #24457
    Fekete pont micinek... :)
  • kifli
    #24456
    főleg, hogy a piros arma2.hu felirat még mindig rosz helyre mutat, a bannerra kattitntva viszont jó helyre irányít :)
  • Solt
    #24455
    Neeeeeeeeeeeeeeem.... :))
  • Amery
    #24454
    És akkor az addonokról, modokról még nem is volt szó, de az már egy külön történet.
  • Amery
    #24453
    Leginkább a kettőt összetelepítve használják. Sima Arma2-es szerver szerintem már kevés van, ha még van.
    Ha mindenhova be akarsz jutni, mindkettőt meg kell venned.
  • Amery
    #24452
    Nyugodtság, Virág elvtárs, nyugodtság :)

    Ez nem egy pörgős totyik, jön válasz, csak ki kell várni :)
    Itt csak a flame-re ugrik mindenki egyből :) igaz Solt Mester? ;)
    Solt már fellebentette a fátylat: arma2.hu
    Találsz szerver ip-ket, TS-t, miegymást...
    Mindenkit szeretettel várunk vs, coop és egyéb hirigekre.
  • Solt
    #24451
    Piros arma2.hu felirat a bannnerban? :) No meg előtte a szöveg..
  • mijki
    #24450
    azt hogy lehet?
  • GazCamp3r
    #24449
    fölösleges kérdezni. Nekik nem jelenik meg más HSZ-e csak a sajátjuk, szal hiába írsz, nem válaszolnak... csak egymással beszélgetnek
  • Solt
    #24448
    Ez nem IL2! :) Van állandó magyar szerver... kettő is... miért nem azon próbálkozol?
  • mijki
    #24447
    Nem jött senki. Kár pedig szívesen játszanék csak nincs kivel. Na mind1. Akk holnap 19:00-kor ugyan ezen a szerver neven.
  • ZTM
    #24446
    Na megnéztem az Arma 2 demoját, elég jól futott a gépemen szép grafikával...
    De szerintetek melyik játékot vegyem meg?A sima ArmA 2-t vagy az ArmA 2: Operation Arrowhead-et melyiken játszanak többen multiplayeren?
  • mijki
    #24445
    Csináltam egy rövid, kb. 40 perces coop-ot.

    "Operation Snake" a neve. Elég kezdetleges, ez az én első coop-om, szerintem nem lesz nehéz, de remélem tetszeni fog.

    Szükségem lenne 4 rambóra ma 18:00-kor, a host-on, hogy segítsen kiütni egy orosz tábornokot. A szeró neve: mijki COOP lesz. AI-t nem szeretnék vinni, mert az gyökér. TS-en fenn leszek ebben az időpontban, mijki néven megtaláltok. Ha tehetitek gyertek el, és tanácsokat, ötleteket, javaslatokat szívesen várok. Ja, és alap Arma 2 kel lhozzá, nem ACE mód meg a sok mifene.
  • Neoncsoves
    #24444
    hidd el hogy nem annyira fárasztó szerződtetni valakit/valamit szerintem. legalábbis egyszerűbb kész terméket átvenni mint dolgozni rajta, nem?
  • Gascan #24443
    az hogy mekkora cucc az tudja aki már csinált ilyet... én még nem
  • Neoncsoves
    #24442
    szerzői jogi kérdés miért lenne? Aláíratnak egy szerződést a modderrel, hogy az általa készített moddal hozzájárul ahhoz hogy hivatalosan felhasználják az ő szellemi munkáját a játékhoz. Nem lenne akkora cucc, pláne nem kerülne semmibe, hisz így sem kérnek semmit a modért a modderek. Sőt, annyit kérnének szerintem maximum hogy a nevük fel legyen tüntetve... Egyes embereknek (modellezők, programozók) nagy kiugrási lehetőség lenne az életben ez.
  • GazCamp3r
    #24441
    arma 2-ből nincs magyar szeró? beírom a szűrőbe, hogy "arma.hu", vagy akár csak annyit is, hogy "hu" és 0 találat van, pedig minden más alapon van...

    frissen felrakott játék felpatchelve, más nincs hozzányúlva.
  • Scottt
    #24440
    De ezek maximum 5perces dolgok,kis apróságok 1profinak,ők szimplán csak lesza-lehu véleményen vannak.Adnak 1 enginet,azt vagy kipofozza a community amennyire a lehetőségek engedik, vagy nem játszol vele,aztán kalap kabát.:)
  • Gascan #24439
    egy csomó mindenről nincs infónk ... szerintem nem tehetik meg hogy egyszerűen beültetik a modderek által készitett tartalmat a teljes verzióba...

    ez felhozna egy csomó szerzői jogi kérdést, amihez szakértelem kell amit megint meg kell fizetni stb.

    azért lesz attól kevesebb pénzünk ha valamit jobban megcsinálnak, mert ha van 20 embered akit egy feladatra fókuszálsz hogy jobb legyen, akkor a másik fontos dolgot meg nem tudjátok megcsinálni egyáltalán .. napi 25 órát pedig nem lehet dolgozni