35048
  • tpM
    #25158
    Ahhh én meg az elején a logónál beletekertem és a heliket meg robbanást néztem csak, gondoltam 50 mp-es akármiben nem lesz más... Szóval akkor az a robbanás sem ingame, ugye? Pedih tök jól néz ki.
  • JanáJ
    #25157
    Még szépnek sem szép. A fele videó. Ezek a sci-fi vasak meg szörnyűek.
  • tpM
    #25156
    Szép, de ennyi?
  • Scottt
    #25155
  • Béla9248
    #25154
    Megoldva!
  • Béla9248
    #25153
    Sziasztok! Kis segítség kellene! Az Arrowhead-ben a 06.From Hell pályán a végén nem találom meg a pilotát. Már körbe jártam mindent de sehol semmi?
  • tpM
    #25152
    Az "felismerés" rendszer, közelről így kiírja, hogy kit látsz. Elsősorban MP körülményekhez lett kitalálva, ahol a játékos nevét írja ki, így láthatod, hogy ki kicsoda.
  • Gascan #25151
    a gránátos az tök jó...

    és amúgy mi értelme van annak h kiirja nekem a katonák funkcióját? :)
  • Solt
    #25150
    Szia!

    Mindig a legfrissebb hivatalos javítás van fent a szervereken... ( többségében )
  • DAFFANGER
    #25149
    Sziasztok!Azt szeretném kérdezni,hogy most a szervereken milyen verzió azaz patch fut?Most tettem újra az Arma 2 OA-t és tudni szeretném müködik-e de látom jó pár patch kijött azóta.elöre is köszi a segitséget:)
    Üdv további szép napot mindenkinek!
  • tpM
    #25148
    Asszem nem lehet levenni, csak átállítani, hogy Space-re vagy görgőre érzékelje (ACE Settings-nél Scanning method). És igen, készülőben vagy egy ilyesmi a gránátokhoz, egyben egy új gránátdobás rendszerrel, ami talán még magábafoglalja, hogy a gránátok ne essenek át az épületek padlóján. Elég gáz, hogy jelenleg ha gránátot dobsz egy épületbe, akkor egyszerűen átesik a padlón, és akár rajta is állhatsz, nem fogsz meghalni a robbanástól. Emeleti szobáknál is ugyan így leesik, át az egész épületen. :\
  • Gascan #25147
    két kérdésem lenne ACE-el kapcsolatban

    hogy lehet levenni azt, hogy kiirja a képernyőre a baráti katonák funkcióját... teamleader, medic stb.?

    nem gondoltatok még arra, hogy a kézi gránát dobáshoz valamilyen indikátort használni amivel nagyjából tudom milyen nagyot dobok?
  • tpM
    #25146
    LaserShot
  • Wampa
    #25145
    Sok ilyen rendszer használja a VBS2 őt,most nincs időm megnézni miket linkeltél,majd este,ha közte van sorry...de van pld egy cég ami shoot house okat épit CQC kiképzésekhez,valami laser van a nevében,ott is használják

    Már majdnem irtam egy dicshimnuszt az ACE hogy javit dolgokat (amugy persze igen)mert a labancok ha lövöm őket lefekszenek és ritkábban állnak fel,meg nagyobb lőszereel lövöm őket,mintha szivesebben pucolnának el,de most 500 méteren voltam egy dombtetőn egy teherkocsi roncs mögött,lementem később,én a dombot se láttam,de valaki homlokon lökött egy raketyuval:)
  • DancZer
    #25144
    ezt nem találtam hirtelen, de már megvan: http://www.youtube.com/watch?v=I_dO3LDEDKw
  • DancZer
    #25143
    http://www.youtube.com/watch?v=lk6E5DFJjLk
    http://www.youtube.com/watch?v=xPE6SSFLYgw&feature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=Px23WKmUc8U&feature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=UsBvXTAdPR4&feature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=DwcykqKEAoM&feature=related

    Ja meg az új hardver ami sokba kerül. :D
  • DancZer
    #25142
    Ilyen rendszerek már régóta léteznek, lásd VBS2 2008-ban: http://www.youtube.com/watch?v=lk6E5DFJjLk
    http://www.youtube.com/watch?v=xPE6SSFLYgw&feature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=Px23WKmUc8U&feature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=UsBvXTAdPR4&feature=related

    Szerintem az a 57 millió nagy része arra megy el, hogy a cryengine-t alkalmassá tegyék olyanra amire a VBS alkalmas volt. A végén ugyan azt kapják, csak szebb grafikával. Kérdés, hogy mikor. Bár ez minket(civileket) úgysem éring.:)
  • Wampa
    #25141
    Lol,akkor lehet hogy nem....de nem biztos
    lehet hogy kijön egy erre épülő civil,a sereget nem érdekli,a gyártónak meg pénz.

  • repvez
    #25140
    itt nem az a lényeg, hogy van e szerver hanem, hogy miért sipákol minden szaré, hogy nem találja mikor fel van telepitve és hogy miért nem lehet normlisan bármelyik nyilvános szerverhez belépni.
  • tpM
    #25139
    De van szerver, meg armahun van kint szervermonitor is. Ma is lesz valami izé...
  • repvez
    #25138
    elnézést arma2.hu még a régi cim van a fejembe, persze attol még lehet hogy nem ez a serveretek neve csak a honlapé..
  • tpM
    #25137
    ArmaHu?
  • repvez
    #25136
    Akkor légyszi valami begginner szájbarágos magyarázatot adj arra hogy miért van az hogy a sixupdaterrel frissitem minden lejön ami az ace-val kapcsolatos egyedüll a acex_sm helicopters.pbo.gz nem jön le failed jelzést kapok rá.
    És minden arma inditásnál air_d_baf.pbo fájlt hiányolja de leokézás után elindul a játék.
    ARMA launcherrel inditom minden mod és beta bekapcsolva , az ACE menüképe bejön a jobb also sarokban kiirja az aktuális 1.59.842-es verziot és az 1.10-*es ACE 0.7 valahányas CBA verziokat a jobb felsö sarokban az összes addont beleértve a PMC, BAF,OA kiegeket is .DE a kampány menüben csak a vörös aratás az EW és az OA kampányok vannak a PMC és BAF nem.
    AZ ACE menüröl nem is beszélve.ÉS mint a régebbi hszembe irtam, semmi ujdonságot nem fedeztem fel eddig a SP kampányok alatt az ACE-bol, pedig a régebbi részeknél ha mást nem is de a modellek cseréjét észre lehetett venni SP alatt is.
    A multit meg inkább hagyjuk, egyszerüen lehetetlen bejutni jelszomentes serverre, semmi pontos info nincs arrol a serverkeresöbe, hogy milyen addonok milyen sziget milyen verzio stb.. szügséges a sikeres csatlakozáshoz.
    Most lehet mondani, hogy elég az armahu-ra belöni a rendszert, de ez nem mindig kivitelezhetö , mert van amikor napközbe érek rá és olyankor elég kihalt a server.
  • tpM
    #25135
    Menüből csak az Arrowhead-es változatban lehet állatgatni.
  • kifli
    #25134
    57 millát költöt rá amerika, a kijelző a katonák szeme elé lesz felszerelve, mozgásérzékelők lesznek stb, valami olyat is halottam, hogy 7db ilyen rendszer lesz a világon.
  • Wampa
    #25133
    Nekem bejönne ez a Krizises dolog:)Szerintem lesz belőle valami,az eddigi katonai játékoknak mindig lett civil változatuk.Ha tényleg olyan fizikát kapna amit itt mutogatnak,durva dolgok jönnének ki.

    Megoldódott az ACE problémám,akinek a Pc gurus s van meg (gondolom nem a törzsgárda)
    annak ez lehet a megoldás,nem egyből az 1.08 asra pecselni,nekem ugy nem ment,hanem először 1.07 utána mikor rátettem a mindent pecselek 1.08 rát,akkor ok volt.Egyébbkébnt feleslegesen töltöttem le amit a kinai srác ajánlott,az volt fent nekem is.A grafikai problémák nagyjából megoldódtak,pedig érdekes dolgok történtek,sikerült levinnem a win7 est kékhalálba,eddig ez sose jött össze:)

    Viszont nem tudom előcsalni az ACE beállitásokat,arra tippeket elfogadok.
    (feltéve ha nem "hülye csirával' kezdődnek:P)
  • Scottt
    #25132
    Igen,az igazán fontos dolgok azok annyira nem láthatóak..Ezért is spórolnak rajtuk a kis muxik..De egyszer úgy is jön valami konkurens!!! :D
  • tpM
    #25131
    Ez nem olyan nagy szám, csak szép modell. Valóban nagy potenciál van ebben az engine-ben, de az pont nem ezen a szép ejtőernyős felszerelésen mutatkozik meg. :D
  • Scottt
    #25130
    Bővenvan még ebben a motorban potenciál,ezt csiszolgassák inkább..Vagy adják ki a forráskódot
  • DrRadon
    #25129
    Gratula neki, egész ügyes kis hobbi techdemo.

    Hihetetlen élmény egyébként, amikor beleírsz a kis programodba egy új szösszenetet, lefordítod, futtatod és izgatottan lesed a monitort, működik-e. Ha igen, az maga a mennyország, és jöhet neked akárki a Cryenginnel, neked a tiéd akkor is jobban tetszik, mert azt te csináltad.

    Egyébként visszatérve egy korábbi témára: pár napja belenéztem a Crysis szerkesztőjébe és bizony ott is hullámzik a tenger a talaj alatt. Szóval a képernyőn látható 1,5 millió polygon egy része holt felesleges.
  • myers90
    #25128


    egész érdekesnek tűnik
  • Wampa
    #25127
    Ok,köszi,kipróbálom először ezzel a kombóval amit adtál,most töltöm
  • Wampa
    #25126
    De kipróbálom ezt,de most nincs felpecselve az alapjáték csak a gyári 1.05 valamennyis van rajta,ha ezzel az ujjal se kóser ,felpecselem 1.07 re
  • tpM
    #25125
    CBA_A2-vel indítsd
  • Wampa
    #25124
    Pedig nem,ez az ACE van fent,annyi hogy az ACEx 1.3.0.252 es,gondolom ez régebbi eggyel mint amit te mutattál,a CBA 0-7-3 as,a0-7-1 helyett,de csak a CBA meg a CBA A2 van bemásolva
  • tpM
    #25123
    Szerintem Neked OA-s ACE-ed van, azért vannak ezek a hibák amiket leírtál. Ez kell Neked.
  • Wampa
    #25122
    Nincs.
  • tpM
    #25121
    Én nem értem mit lehet annyiféleképpen pöcsölni ACE telepítéssel. Ugye Arrowhead-ed van?
  • Wampa
    #25120
    Olyasmore:)) Néha tulteszek magamon is.

    Az ACE el van pár grafikai problematikám,de lehet ,hogy most ne patcheltem a játékot az a baja (patchel nem megy az ACE)
    mindenesetre érdekesen szenved néha:)az előbb pld felvettem valami M72 szerű konzervnyitót,már az érdekes volt,hogy először ARMA módi szeint betett vagy 5 lövedéket,de aztán azok eltüntek (Hálistennek)
    Célzok,erre a plexi vagy milyen kukkancs helyett bejött egy karabélyszerű diopteres irányzék:)...mondom,sebaj,széles a választék,a jugók is tettek rá másmilyent,ezek meg auszik (abból a modból volt)azok meg angolul se beszélnek.
    Lövök,erre a parottya egy az egyben átváltozott AT-4 essé,kukkerestől,mindenestől,utána meg lefagyott:(
    Lehet hogy tényleg a te utadat kellene kipróbálni a telepitéssel Scotty......
  • Wampa
    #25119
    Scotty
    Ez sniperes dolog valami miniprogi volt,az oldal kinyult ahonnan leszedtem,lemezen
    is megvolt,csak jó szokásom szerint nem irok semmit a lemezekre,igy meg semmit nem találok.Ilyesmi volt,
    Kattinj
    még keresgélek majd,de ha rákeresel olyasmore hogy "ballistic simulation/or,ballistic computer simulator"hátha meglesz,annak idején volt fennt online (vagy freedownload) ball.comp.sim is,az is érdekes lehet neked.