35048
  • Wampa
    #25118
    Ez durva,Apa.....főleg az éjszakai putri tisztogatásnál a fények.
    Ha kész lesz .lehet hogy le kell raidelni valami kiképzőközpontot,hogy megszerezzük:)
  • Scottt
    #25117

    Lehet ebből is csinálnak valami butítottabbat, de hát bőven elég lenne szerintem az is..Főleg, hogy a Cry2-nek sokkal barátibb a gépigénye mint szArma2-nek..
  • mijki
    #25116
    Olyan gyönyörű.
  • tpM
    #25115
    Ahh... na sebaj, Solt hamarosan megnyeri a lottót és akkor alapítunk egy konkurens stúdiót. :D
  • Gascan #25114
    ti miről beszéltek? ez nem kereskedelmi termék lesz.. a hadseregnek fejlesztett szimulátor, ebből mi semmit nem látunk majd.
  • tpM
    #25113
    Csak legyen moddolható, legyen benne rendes OPFOR meg hangkezelés és boldog leszek.
  • Fürtös
    #25112
    Uhhbazmeg....
    Asszem most Marek egy üveg vodkával ül a sarokban...
    Azt hiszem az arma 3 megjelenését most tolták el 3 évvel:D
    Ha a grafika nem lesz túl csicsás vagy túl müanyag akkor trónfosztás lesz.
  • repvez
    #25111
    DE biztos hogy az :
    hivatalos oldala
  • tpM
    #25110
    De ez nem biztos, hogy az... a BIS fórum OFF részlegében találtam, januári.
  • repvez
    #25109
    Ennyire durvára nem is számitottam.Ezek után roló lehuz a VBS-nek is.Elöször azt hittem hogy real videot nézek.Ebben és a többi videojukban minden benne van amit az armának már rég kellett volna tudnia hamár erre specializálodtak.
  • Hecker007
    #25108
    Köszi, akkor ezeket a részeket beszerzem, meg ha lesz keret akkor a Reinforcementet is.
  • tpM
    #25107
  • repvez
    #25106
    Na remélem ezzel vége a bis egyeduralmának és végre összekapják magukat
  • tpM
    #25105
    Igen, pont az jutott eszembe róla mikor láttam, de azért satchellel nagyobb röppályákat lehetett produkálni. :D
  • Fürtös
    #25104
    Hehe Tempi emlékszel-e még a flying ural projectre? (F.U.P)
  • repvez
    #25103
    Szuuszáááá!

    Remélem a 3. részbe normálisan megcsinálják a multiplayer keresö részt is , hogy ki lehessen igazodni a sok mod között fél orája nem találok 1 olyan szervert sem amire felengedne, mindenhol hiányol valami fájt vagy más moddal megy mint ami nekem van vagy csak másik verzioval.Persze a szürési feltételeket nem lehet mindenre kiterjedöen beállitani .
    Mondjuk azt sem értem, hogy az ACE miért nem csinál egy OCI telepitöt legalább a minor verziokbol
    Egyszerüen ahány szerver annyi féle mod, jo lenne valahogy rendet tenni közöttük, hogy legalább az a kevés játékos aki komolyan gondolja ne aprozodjon szigetelödjön el hanem minél többen lennének egy szerveren ugyan azzal a moddal, ott tudná megmutatni az igazi erejét az arma és az ACE mod is, nem csak olyankor mikor 2 klan összebeszél és egy zárt szerveren összegyülnek, a nyilt szervereken is jo lenne ha megvalosulna ez a fajta összejöveteleknek.

    ki milyen eljárással probál felmenni multizni más más szerverekre?
  • repvez
    #25102
    Kérdésem a következö mindenböl a legujabb verzio van fenn A2-böl 1.10 AO 1.59 és mindegyikböl a legujabb bétapatch a sixupdaterrel ma töltöttem le és frissitettem a legujabb 1.10-es ACE-t PMC BAf REINFORCEMENT minden anyámkinja rajta van, amit a menübe ki is ir.
    De a kampány menübe nem tudom kiválasztani a BAF kampányt.
    A játék minden elindulásakor hiányol valami PMC-s pbot és ha a harvest red kampányba játszottam elmentettem az állást és vissza akarom tölteni akkor egy csomo mindent hiányol és nem tölti vissza a mentést.
    Még multit nem tudtam kiprobálni, de egyenlöre még mindig nem veszek észre a betöltöképernyön kivül semmi ujjitást ACE-val
    Wampa neked hogy sikerült ?
  • tpM
    #25101
    Úgy tudom, hogy Arma 2 CO-val (tehát Arma 2 + Operation Arrowhead egybetelepítve) játszanak legtöbben. ACE is ehhez, pontosabban Arrowhead-hez bővül/fejlődik, a sima Arma 2-es változat már nincs támogatva.
  • Scottt
    #25100
    Sniper sim? Belinkelnéd kedves kuzin?
  • Hecker007
    #25099
    Üdv!
    Én most ismerkedek az ArmA2-vel egyenlőre virágboltit próbálgattam hogy milyen a játék, és nagyon bejött, az lenne a kérdésem hogy melyiket érdemes megvenni, melyik verzióval játszanak/játszotok neten többet?
    És hogy ez az ACE nevű mod melyik ArmA alá van mert videók alapján nagyon bejön az is :)
  • Gascan #25098
    én a battlefield 3-mat várom.. abban sztem nem fogok csalódni
  • repvez
    #25097
    Az meg hab a tortán hogy az armás wiki oldalon azt irják hogy a phisix támogatásba nem biztos hogy beletartozik majd a hardweres support csak softveresen fogja használni, igy meg megint csak egy olyan opcio lesz amire lehet hivatkozni, de használni nem mert ahhoz egy PAKS méretü gép kéne hogy elvigye folyamatosan.ÉS ebbe beletartozik hogy a ragdoll mozgás sincs megerösitve , tehát marad minden a régibe már OFP ota ugyan az a 3-4 fajta elhalálozás és mozgás szegénység mint eddig.

    A sivatagi helyszinen még csak-csak elhiszi az ember a patakok folyok hiányát, de egy mediterrán területen ez már felettébb kinos lesz , és az esözések is gyakoriabbak , hol maradnak az esö áztatta utak kis pocsoják amibe belegázolhat az ember anélkül hogy eldobná a felszerelését?
    A jármüveknek is hiába lehetett kilöni a kerekét, de változott valami, nem.Az auto azonnal használhatatlan lett és nem lehet odébgurulni, és érezni a vezetés közben hogy valami nem jo vele.
    Ez az arma3 megint nem lesz más mint egy Totalconversion mod az A2-hoz ami modositja a grafikát és pár aprobb részt, de érdemi ujitás nem lesz benne,ennyi erövel az ACE is lehetne egy külön játék, van benne annyi modositás mint az ARMA és az ARMA2 között van.

    Már tényleg kéne irni egy jó hosszu listát peticioként amin számon kérjük rajtuk a hiányosságokat és az igéreteket.
  • Gascan #25096
    én úgy tudom - lehet rosszul - hogy az nvidias physics csak kiegészitő fizikát számol... tehát az alapokat nem.. csak ilyen kabátmozgás, törmelékek, stb. ... tehát ilyen alapdolgokat az engine-ben kéne megoldani, nem?
  • tpM
    #25095
    EZT
  • tpM
    #25094
    Aki nem ismerné ezt a kultuszvideót:


    Igaz ez A1, de A2-ben sem sokkal jobb. A PhysX ugye ezt is hivatott majd megoldani?
  • tpM
    #25093
    Isten hozott drága testvérem az ACEista egyház padjai között. Kérlek foglalj helyet. :D
  • Wampa
    #25092
    Charlie testvéremen azt értettem,mindenkinek megvan a Winetou....?
  • Wampa
    #25091
    Uff! Charlie testvérem megvan?:)
    Sikerült feltennem az ACE2 őt,röviden annyi a véleményem,a készitőknek perelni kellene a BI-t mert akinek van esze,az csak ezzel játszik.
    Éppen Tell Wilmoskodtam,de ha csak annyit csináltak volna,hogy a jóemberek nem pattognak fel,tudván hogy egy biztoskezű mestergyilkos ólálkodik arra (ez volna szerény személyem)egy 150 es üteggel a hátán......de nem,mekkora feeling,hogy pakolgathatok a zsatyekba,vihetek egy rövid m4 et,füldugót (rulez,először besz..tam hogy kiment a hangkártya ,mikor elment a hallásom)szemüveg?cool,távmérés,a szél,a távcső beállitása,utánállitása.....és én nem is szeretek annyira sniperkedni.
    Valahol van fent a neten egy sniper simulátor,most hasonló lett az ACEel
  • kifli
    #25090
    ha nem lesz semmi újítás, én nem fogom azért megvenni, hogy búvárkodjak, marad az arma 2
  • tpM
    #25089
    Rajtam számon is kérik, hogy műanyag fegyverhangja van az M4-nek. :D
  • Gascan #25088
    uff :) .. már rég hallottam :).... majd ha arma fejlesztő leszel akkor megérted... egy csomó oka lehet a dolgoknak amire nem is gondolunk, dumálni könnyű :) .... aztán majd mi fogjuk rajtad számonkérni hogy mi van :D
  • Scottt
    #25087
    +1
  • tpM
    #25086
    Oldják meg. Nem olyan bénák, mint amilyennek próbálják tetetni magukat. Ezzel a hozzáállással, hogy "így sem fut jól" nem lesz semmi forradalmi újítás. Arma 2-előtt ígérgették a járműből lövést mégha nem is 1.00-ban, de patchként majd belekerül, aztán egy interjúban azt mondták, hogy a tereptárgyak elpusztulásához fizikai számításokat használnak (nem pedig animációt ahogy most), de ezekből sem lett semmi. Arrowhead előtt azt mondták, hogy kimentek a terepre és felvettek egy csomó mindent, fegyver kezeléstől lövésdörejen át lövedék becsapódásig. Ezek sincsenek sehol, csak valamiért senki sem kéri számon rajtuk. Mikro AI meg többi egyéb újítás sem nem működik úgy, ahogyan kéne, de ez így nekik megfele. Az aktuális új részről mutogatnak mindenféle szép képet (mert modellezésben meg textúrázásban valljuk be, hogy eléggé jók), új egységeket meg terepet és kész. Megveszik. Oké, jópofa ez az Arma 3-mas búvár kundosdi meg az állítólagos animrendszer, de ezek simán belefértek volna Arrowhead-be... uff
  • Gascan #25085
    ja igen.. ezt is ki akartam koppintani, csak lemaradt

    ...

    nem tudom mennyire lehetne megvalósitani a full rombolhatóságot .. hisz igy is szarul fut a játék.. mi lenne még akkor
  • tpM
    #25084
    Nem most kezdték...
  • fkubi
    #25083
    "Is the quote "The world will change" related to new terrain technology?" - neokika

    No

    Egyebkent szep egy oldal...
    A technikai ujitasokra "nem" a valasz, tehat marad ua a hulladek. Egy csomo kerdesre meg "spoiler", ami annyit tesz, "neeem modoom meeeeg, bibiiii". Ez ugy 12 eves korig meg be is jon.

    Szoval nagyon ugy tunik, hogy elkezdtek a fiuk profitot realizalni.
  • tpM
    #25082
    És erre az a válasz, hogy "No". Nem is mondok már semmit.
  • Gascan #25081
    "Considering the ASCII animation we saw showing a ball smashing a wall, is BIS planning to add more complex destruction physics to buildings in Arma3?" - MadDogX, Sergeantshizzle, the_antipop

    source:
    link
  • fkubi
    #25080
    Nem a fenet nem.
    20 ember egy eves koltsege 300-400 milla also hangon, ha normalis fizetest es munkakorulmenyeket adsz, raadasul meg adot is fizetsz.
  • tpM
    #25079
    Az 1 milliárd Ft felett van, nem olyan rossz azért.