35048
  • Solt
    #24998
    Tételezzük fel, hogy igazad van. Te, az ő helyükben mit tennél? Nem magyaráznád meg a dolgot, hogy az aki ért hozzá, és megveszi a szimulátorodat(?) az ne nézzen totálisan hülyének? Én megmagyaráznám, hogy srácok, ez azért van így, mert nem adtak rá engedélyt, liszenszet, stb...

    Mivel ezt nem tették, jogos a feltételezés a részünkről, hogy:

    - Ilyen hülyék.
    - Leszarják.
    - Ilyen hülyék, és még le is szarják.
    - Esetleg anyagilag így jártak jól, és ezért lapítanak.
  • Gascan #24997
    találgatni nem szeretek úgyhogy ezt most passzolom

    nem hülye embereket foglalkoztatnak bohémiánál.. szerintem őket kérdezd meg :)
  • tpM
    #24996
    Valóban nem gondolom, de akkor miért? :D
  • Solt
    #24995
    Mi lenne az?
  • Gascan #24994
    ez nem azért van mert nem néznek utána .. ezt te sem gondolhatod.. más oka kell hogy legyen
  • kifli
    #24993
    physx csak nvidiákon működik, ráadásul, a physx-es játékok 1 darab processzor magot használnak a fizika számolásra, ha nvidia ha nem...
  • tpM
    #24992
    BIS sosem volt topon etéren... Resitance-ben ('82) Bizon géppisztoly amit csak a 90'években fejlesztettek ki, Arma 1-ben OPFOR-nál ócska T-72 2.vh-s légvédelmi géppuskával, mellette a vadiúj Ka-50. Arma 2-ben XM-8, OA-ban SCAR amit csakugyan nem fog az alap baka hazsnálni... nem értem miért nem néznek utána ezeknek.

    A másik meg, hogy mi ez a PhysX balhé? Csak nVidiával lesz normális fizika?

  • Solt
    #24991
    Pénz. Jó név, és a görény nv természetesen pisix hájpot akar... mert ugye tuti lesz olyan gyengeelméjű, aki emiatt vesz majd nv kártyát.

    De, hogy a fizikát ezzel akarják eladni... vicc kategória. Ettől nem fog majd repülni a tank? Majd az lesz mint a mafia2-ben... gyakorlatilag semmi különbséget nem fogunk látni, de kifektet majd egy gtx580-t is...

    Irdatlan módon az arcukba tudnék könyökölni...
  • Solt
    #24990
    Hát ezt berakom a DCS topikba! :D
  • Berkut111
    #24989
    Ott a pont.Mi-28 elol, KA-50/52 felul es hatul.
  • Scottt
    #24988
    Koaxális rotorrendszer,és Mi-28ra hajazó törzs..WTF??
  • kifli
    #24987
    komolyan gondolták a physx-et? miértnem használják már az opencl-t? Ugyanaz, márka megkötés nélkül...
  • kifli
    #24986
    formációba parancsolod őket, te beszállsz commanderbe a tankba, majd wasd gombokkal irányítod a tankod soförjét, hogy merre menjen, ha az úton mész, ott jönnek utánad
  • Solt
    #24985
    Elmennek az apjuk faszába... pisixel, meg hülye a dumájukkal együtt...
  • Berkut111
    #24984
    Na ez a kep megaLOL :
    Arma3

    Elmennek az anyjukba ezzel a "with the accurate simulation"-al.
    Aki eszreveszi a mi a gond a helivel az pirospontot kap Cufutol es tollem.

    Es ezzel mit akarnak?
    Magach 7

    A zsidok lesznek az OPFOR? RAH-66 az mi? Meg egy torolt programot ( XM8 ) fognak "with the accurate simulation"?????

    Akkor inkabb OFP for ever. Egy full tuning OFP ( LASER,RHS,SIG,CBT ) meg most is szebb mint az ARMA2 es nem gond a min. 30FPS.
  • tpM
    #24983
    Elhalasztjuk. :P
  • Scottt
    #24982
    És a világvége?:S
  • Fürtös
    #24981
    A konvojos problémára:
    Rögtön az elején add ki nekik: Formáció oszlop-és viselkedés(erre nem emlékszem mi a magyar fordításban) Nyugodt vagy mi a franc,de a legfelső.
    Ha ez megvan akkor 0-1-1 ami vissza az alakzatba.
    Ha harci módban vannak akkor mennek tökön paszulyon,ha biztonságosban akkor szépen gurulnak az úton.
  • tpM
    #24980
    Szerintem egész jó lesz ez a 2013-mas ACE 3-mal. :D
  • Scottt
    #24979
    Soltnál panaszkodj,ilyen problémákkal ő foglalkozik ;) :D
  • JanáJ
    #24978
    Sajna nem lett merevedésem tőle.
  • JanáJ
    #24977
    Mit jelent az újradolgozott? Bogár irtás lesz?
  • Gascan #24976
    miért bántják az ATI-sokat ezzel a physixcel annyit?
  • Scottt
    #24975
    Én nyertem hahahahahah :D
  • tpM
    #24974
    2012
  • tpM
    #24973
    Arma 3 bejelentve.
    A főbb dolgok a szokásos sablon single kampány meg nagy terep mellett... Újradolgozott animációs és fizikai motor (PhysX).

  • Scottt
    #24972
    tádádádádááámm
    Örömmel közvetítem a Magyar Arma Közösség felé az új oldalt..ARMA 3!!!
  • JanáJ
    #24971
    Na most mivanmivanmivan?
  • JanáJ
    #24970
    Franc, benéztem. T-33 perc.
    Hol jelentik be? Hol van már a DVD-m?
  • JanáJ
    #24969
    Na! "Té" mínusz 4 perc!
  • tpM
    #24968
    A padláson.
  • repvez
    #24967
    A videok hol maradnak az eddigi fejlesztések bemutatásáról ? :)
  • tpM
    #24966
    A nemrég ACE-be került kézjel rendszerről: A megadott billentyű (alap esetben TAB) + bal egérgomb lenyomása közben az egeret megfelelő irányba húzzuk, majd a bal egérgombot felengedjük.
  • Solt
    #24965
    :D
  • JanáJ
    #24964
    Majd ha kijött az Arma 3 és megvan az Ace csapat telefonlistája akkor visszamegyek begyűjteni a hiányzó 3 pontot.
  • Solt
    #24963
    Jól van, 1 hónap laktanya fogság! :D
  • Solt
    #24962
    Majd az ACE csapat... mindenki jobban jár! :D
  • Scottt
    #24961
    44 új üzi,na mondom megtörtént a várva-várt bejelentés..Erre csak az észosztás megy, hogy nagy a gépigény bugos,és Solt öregszik,Tempike meg nem.. :D
    Átlag nap az Arma2 topikban.. :)
  • repvez
    #24960
    van ott sok addonmaker , talán még jobban is teszik a dolgukat mint a BIS-es társaik.
  • Gascan #24959
    ne bántsátok a fejlesztőket! ki a franc fog nekünk Arma 3-mat csinálni akkor? :D