35048
  • Icebird
    #25198
    Nagyobb súlyt kell megadni a modellben, ezt már OFP-ben is lehetett variálni.
    Azért az nem lesz rossz ezzel a fizikával hogy a tank szépen félre fordítja az útban lévő járműveket.
    Én igazából majd a rombolásra leszek kíváncsi, meg megoldott lesz-e így már a mozgó járművön való lövés, mászkálás.
  • DancZer
    #25197
    Végre lesz benne egy magyar fegyver is: http://www.youtube.com/watch?v=l1_aCmV0vu0&feature=feedu :)
  • DancZer
    #25196
    Azt mondták az interjúban, hogy az animációs redszert áttdolgozzák. Én örülnék egy hibrid megoldásnak, amiben volnának scriptelt mozgások kombinálva ragdollal.

    A jármű fizika szerintem nagyon jólesz, végre lehet faralni a kocsikkal és eltolni az útból a nem kívánatos roncsokat. :D A repülés model is változik, lásd a Take On Helicoptert előfutáraként. Azok a dobozok meg szerintem nem tömör vaskockák, hanem üres konténerek azért viselkednek úgy. :)
  • DancZer
    #25195
    A játék még csak alfa verzió, nemtudom mit vártatok... Nem véletlen, hogy csak egy prezentációt mutattak zárt ajtók mövött. Egyetértek ICEBIRD-el, lehet az arma akármennyire is jó, nem lesz több magyar játékos. Vagy azért mert nincs rá vasa a magyar embernek, vagy azért mert valaki csak beszélni szeret róla...
  • Gascan #25194
    őszintén nekem azok a fémdobozok a játékban inkább hasonlitanak egy levegővel teli lufi mozgására mint egy fémére... ahogy neki megy a kocsival a piros dobozoknak
  • repvez
    #25193
    DE azok a dobozok is olyanok mintha papirbol lennének, egy vasládának azért van sulya még akkor is ha autoval megyek neki, nem kéne hhogy ilyen könnyen elmozduljanak, vagy csak deformálodniuk kéne.
    A tobbirol még nem tudok véleményt mondani,mert tul homályos volt a kép, remélem nemsokára fennt lesz jominoségbe is.
  • wardogzombie
    #25192
    nem elég szopatás a lézerpisztoly? uristen nekem ez nem kell.(még ha futna se...)
  • Solt
    #25191
    Megint csak az ígérgetés... tele a padlás vele...
  • tpM
    #25190
    Van ragdoll, mindenki boldog, el is van adva a cucc...
  • Scottt
    #25189
    Árkád lesz annyira, hogy modokkal se lehet megmenteni?
  • Solt
    #25188
    És mi lesz helyette? Mert, hogy e-mellé lesz valami szopatás is, az is biztos...
  • tpM
    #25187
    Mert most meg végképp nem lesz hozzá gépünk. :\
  • Icebird
    #25186
    Eltűnik végre a járműpattogás, beakadás, normális fizika és ragdoll! Ezt is megértük!
    Már csak a HP mentes sérülés, az hiányzik.
    Csak félek ez sem elég majd ahhoz hogy tele legyen a szerver Magyarokkal!

  • repvez
    #25185
  • tpM
    #25184
    Wiki szerint összesen 2 darab készült csak belőle.
  • lee56
    #25183
    "...hanem (remélhetőleg) élethű fizikát kap a halott test." Reméljük az élőkről sem feledkeznek meg :D

    Amúgy a futurisztikusságról, kb 2000-ben volt egy commanche helicopáter futurisztikus, igaz nem száll épp a fejünk fölött naponta több tucat, de attól még ez messze nem sci-fi :)

    Maradjunk annyiban hogy a közeljövőről fog szólni kb., így a képek meg "videó" alapján
  • zmok
    #25182
    Románok a Zűrben...., ledöbbenés röhögőgörccsel kombinálva. :DDD
  • DrRadon
    #25181
    Hehe, látom ledöbbentél :D
    Romanians in Space a neve
  • zmok
    #25180
    Közben megtaláltam...a világ urai, meg ilyenek....
  • zmok
    #25179
    Ezt nem vagyok köteles elhinni! Volt ilyen játék?!
  • DrRadon
    #25178
    Hát mondjuk érthető. Nekünk magyaroknak sem igazán tetszett annak a román sci-fi lövöldözős játéknak az a küldetése, amelyben a lázadó magyarokat kellett irtani.
  • zmok
    #25177
    Szia! Az Armaholicon van egy sp misszió, Mountian Warriors- címmel, ebben a küldetésben ááááz jó amerikai katonákra kell lövöldözni... Volt aki ezt neheztelte a hozzászólásokban. Allah Akbar!!!
  • JanáJ
    #25176
    Erősebb kutya...
    Pillanatnyilag a csillagos sávos kutyus a legerősebb. :-)
  • DrRadon
    #25175
    Volt egy együgyü amcsi játék, ahol amcsi katonák lőttek arabokat. Egy az USA-ban élő iszlám tanár gondolt egyet, és pusztán társadalom tudományos kíváncsiságtól vezérelve kicserélte a textúrákat, és onnantól kezdve arabok lőttek amcsi katonákat. Mekkora cirkusz lett belőle! Egyből terrorista képző programnak titulálták.

    Szóval nekik csak az tetszik, ha amcsi van a fegyver innenső oldalán, ha fordítva van, az már USA ellenes agresszió, jár érte a egy komplett hadjárat :)
  • JanáJ
    #25174

    (találtam rá macskát, gördeszkást, csak értelmet nem.)
  • myers90
    #25173
    "Rongybaba" effekt. Tehát nem egy animáció játszódik le amikor meghal a katona, hanem (remélhetőleg) élethű fizikát kap a halott test.
  • JanáJ
    #25172
    Nem láthatatlan az a tank, az azért kemény lenne.

    Mi az a ragdoll?

    A képek után márt nem annyira gáz. Annyira nem is scifi.
  • tpM
    #25171
    Aztán tele lenne a harctér baráti ruhába bújt ellenségekkel. Nem Arma lenne hanem Hitman. :D
  • repvez
    #25170
    Itt csak a képekröl mondtam el a véleményt, ilyen mélységekbe még nem mentem bele.
    DE tényleg jo lenne ha lenne valami megkötés a felszerelések választásánál.
    DE mondjuk egyik verziojában sem törödtek eddig sem ezzel, mert most is ha kilötték a gépet alolad ugyan ugy tank és pilota sisakban rohangálsz és még csak levenni sem tudod, vagy kicserélni akát egy ellenséges rohambilire.
    Hamár van invertori a játékban simán ez is bekerülhetett volna oda mint az RPG-kben a felszerelés váltogatásnál.
  • tpM
    #25169
    Ilyen dobozfellökést meg már Arma 1 is tudott, próbáld ki hordókkal...
  • tpM
    #25168
    Ez a felszerelés "customizálhatósága" azért nem tetszik, mert milyen dolog az, hogy pl én szárazföldi bakaként pilótasisakot választok, mert jól néz ki?
  • repvez
    #25167
    Megnézegettema képeket és van néhány ami kifejezetten tetszik, de van ami nagyon elszomorit.
    A pro:
    végre néhány képen már normális szineket lehet észreveni.
    A képek tanulsága szerint az autoval fel lehet a dobozokat lökni thehát valami fizika csak lesz benne
    A felszerelés és fegyverek costumizálása is tetszik.
    talán a dinamikus árnyékokkal és fényekkel is kedtek valamit
    szép a viz és a látotáv, remélem ezt optimalizlással érték el és nem atomerömuvel hajtott géppel.

    contra:
    néhány egység már tényleg nagyon futurisztikus
    a repülök kidolgozása hagy némi kivánnivalot
  • wardogzombie
    #25166
    az a tank lőtt valamire bár elég érdekesen....
  • repvez
    #25165
    néhány uj kép meg itt is
  • Scottt
    #25164
    Nekem is úgy tűnt...
  • tpM
    #25163
    Ragdoll?
  • tpM
    #25162
    Ja én is be akartam linkelni, hogy milyen szerencse, hogy minket nem szívat ennyire a BIS. :D

    Amúgy marhára unalmas már, hogy mindenhol (film, játék stb) a hős amerikaiak ölik a gaz szemét hülye nácikat, így meg, hogy 4 ilyen szupermen mészárol le 100-at csak még felháborítóbb...
  • Gascan #25161
    picit bullettstormsok hangulata lett... de minek kellett brothers in amrs cimet adni neki? :)
  • Gascan #25160
    amúgy az új BiAhoz mit szóltok? ezen is röhögtem ...

  • Gascan #25159
    hát ez az időszak nekem se lesz bejövős ... akkor scifivel akar játszani annak ott a star wars meg star trek...

    amúgy a végén másnak is úgy tűnt hogy láthatatlanná lehet tenni a tankot? :)