35048
  • JanáJ
    #25318
    Nem mondtatok semmit a balf*szkodásomra. Mi van ha az armahu szerver ace korábbi mint az enyém? Pláne, hogy a gépemen mindig frissíti a legújabra a sixupdate.
  • repvez
    #25317
    kiadás elötti teszt minden hétfö este a PR ARMA2-vel.
  • tpM
    #25316
    Megvárom.
  • DancZer
    #25315
    És az ArmA3-at már megfogod venni vagy megint megvárod az első béta patchet? :D
  • Scottt
    #25314
    Valami nagy FPS növelésen dolgoznak a fiúk,én ezt vettem ki belőle
  • DancZer
    #25313
    Én megveszem ha kapható lesz MO-on, ha nem akkor meg megrendelem külföldről. Szép dísze a szobának! :)
  • tpM
    #25312
    Reinforcement meg ez az X valóban nem rókabőr, hisz kétlem, hogy akinek megvan az OA az megvenné a Reinf.-fet, ha megveheti külön a DLC-ket. Az X meg csak egy ilyen szülinapi csomag, azt sem veszi meg akinek amúgy megvan.

    Queens Gambit viszont rókabőr volt, meg szerintem az OA is az az Arma 2-höz képest, és ne legyen igazam de A3 is annak tűnik. :\
  • Icebird
    #25311
    Mért lenne már 3 rókabőr, NEM kiegészítő, SE új játék, csupán a 10 éves jubileum alkalmából kiadták egybe a sorozatot és aki akarja meglepheti magát!
    Nem lesz semmivel sem elöbbre mint akinek külön van meg mind!
  • repvez
    #25310
    Hogy is volt a multkori beszélgetés , hogy a másik cégek (BF,COD)csak a profitra hajtanak és hogy a BIS nem veteti meg ugyan azt csak kis változatatással az emberekkel (OA,Reinforcement)?
    Akkor ez már a 3 rokabör lesz ha jol számolom
  • Hecker007
    #25309
    ez jól hangzik
    kb mennyiért fogják adni itthon, meg itt is lehet majd kapni vagy csak a cseheknél?
    erősen arra hajlok hogy megveszem, most haver eredetiével játszok és nagyon bejött a játék, és így akkor meglenne az egész eddigi sorozat :)
  • Icebird
    #25308
    kecseg béka, már mind1!
  • Icebird
    #25307
    ArmA X: Anniversary Edition


    A csomag tartalmaz 4 DVD-t amin a következők kaptak helyet:

    - Operation Flashpoint
    - Operation Flashpoint: Resistance
    - Arma: Armed Assault
    - Arma: Combat Operations
    - Arma: Queen’s Gambit
    - Arma II
    - Arma II: Operation Arrowhead
    - Arma II: British Armed Forces
    - Arma II: Private Military Company

    link

    Lesz hamarosan egy hivatalos bejelentés a BIS-től!
  • Gascan #25306
    erről van valakinek valami tapasztalat?

    armaholic
  • JanáJ
    #25305
    Mert rugalmasabb feltámasztási pont, nem pattan el. Sokszor lőnek hátizsákra támasztva.

    A falonátjutás pedig lövészpc-sal kell. Menjen be a halál, ha nincs bent túsz. :-)
  • Scottt
    #25304
    500fegyverből nem túl sok rendelkezik bipoddal ;)
  • tpM
    #25303
    Bipodos fegyver alá minek homokzsák?:P
  • Scottt
    #25302


    Egy kicsit gyakoroltam a lőtéren :)
  • kifli
    #25301
    esti küldi, ahol csendben kell lopakodni, ott jól jöhet, egy könnyű felszerelés mellett
  • Neoncsoves
    #25300
    akkor ha arab ellenséggel van dolgod akkor valószínűleg RPGvel szépen kilövik a falat ahonnan a hang jött és vagy telibe talál és meghalsz VAGY melletted robban ki a fal és majd megsüketülsz és beszédülsz + a robbanáshullám talán el is dob. szerintem a legegyszerűbb benézni és ha kell lőni :D
  • Gascan #25299
    elég drága megoldás ... és ha csak átszólsz h van-e ott valaki?
  • tpM
    #25298
    Hát nem tudom... azért a való életben elég hangos lehet, ahogyan menetfelszerelésben/fegyverrel felkapaszkodsz majd áthemperegsz egy ilyen falon. Ráadásul nem jut át elég gyorsan, amíg átfordul eléggé kiszolgáltatott. Van egy receptem erre: kell egy C4 darabka, mögé pár méterre egy Claymore: C4-gyel berobbantod a falat, utána Clay-jel a "lyukon" át repeszeket zúdítasz az ottartózkódókra, majd a biztonság kedvéért villanógránát és szép elegánsan besétálsz. :D
  • repvez
    #25297
    Mondjuk egy ujabb taktikai elem lehet, mert most ugysem számit senki arra hogy az ajton vagy a kivágáson kivül máshonnan is megjelenhet az ellenség igy meg bárhonnan meglephetö aki a falon belül van.
  • tpM
    #25296
    Az a falon átmászás tetszik, de nem tudom Armában mennyire van rászorulva az ember... minden ilyen falkerítésen van bejárati rész.
  • JanáJ
    #25295
    Némelyik nagyon jó, némelyik nagyon nem.
  • repvez
    #25294
    animáciok
    Remélem ezek vagy hasonló animáciok benne lesznek az arma3-ban is.

    Amughy a Prject reality mikor jelenik meg junius vagy juliusban?Valamikor mostanába kéne a 0.1-es verziojának kijönni.
  • Gascan #25293
    m1-en néha szoktak érdekes dolgokat mutani.. azért ezt nem árt beállitani :)
  • tpM
    #25292
    :D
  • Solt
    #25291


    A BIS részéről Iván Bukta reméljük nem lesz hű a nevéhez ami az ArmA3-t illeti!! :D
  • DancZer
    #25290
    http://videotar.mtv.hu/Videok/2011/06/14/11/Amerika_is_vasarolt_a_magyar_csodafegyverbol.aspx
  • tpM
    #25289
    Értem, köszi. :)
  • Solt
    #25288
    Bemutatták azt a szépséget, volt egy kis részlet az ArmA2-ből, plusz megszólalt egy BIS-s, hogy nagyon tetszik nekik a kütyü, és bele kívánják rakni az új játékukba...

    Semmi extra, csak fura volt ezt az M1-n látni! :)
  • tpM
    #25287
    Nem nézek TV-t, így most hogy meg akartam ezt nézni meglepett, hogy nincs is M1-ünk, csak 2-nk... Ez hogy lehet? :D

    Na mindegy, mondanak valami érdekeset?
  • Solt
    #25286
    Most megy az M1-n riport a hiúzról, meg a BIS-ről... :D
  • repvez
    #25285
    Hátha még másnak is uj ez a video A poseidontol az arma2-ig
  • Neoncsoves
    #25284
    majd déelcében megvehetjük a "realistic sounds DLC pack"-ot 20 euroért!
  • Solt
    #25283
    Úgy legyen...
  • tpM
    #25282
    Igen, a pofátlanságnak is van határa, most már rendes hangoknak kell benne lennie. Nem hiszem, hogy mégegyszer elkövetik ugyan azt a hibát.
  • Solt
    #25281
    Hát hogyne... :D Mintha ezt már eljátszották volna egyszer, oszt hallható milyen hangok vannak a kettőbe... :D De természetesen mint elvakult hívő naivan hiszek bennük! :)
  • DancZer
    #25280
    Lőttek is vele. Remélem felhasználják az élményt, hogy vissza tudják adni az A3-ban. :)
  • fkubi
    #25279
    Tehat mar legalabb ketten tudnak majd jatszani?