35048
  • tpM
    #25278
    Biciklizni jobban szeretek.

    Amúgy most hallottam a hírt, hogy ugye lesz A3-ban Gepárd rombolópuska, és BISék hazánkba látogattak, hogy felvegyék a hangját.
  • Solt
    #25277
    Az attól függ milyen gyorsan futsz! :D
  • Neoncsoves
    #25276
    cserébe nem lövünk le dezertálásért
  • tpM
    #25275
    És itt akár vissza is térhetünk az előző témára: mennyit fizetsz érte? :D
  • Solt
    #25274
    Akár... :)

    Ha nagyon unatkozol, fordítsd le! :D
  • tpM
    #25273
    Jó lesz küldikhez.
  • Solt
    #25272
    Töltsed csak lefelé... :)
  • tpM
    #25271
    Na szálljatok le rólam. :D
  • Neoncsoves
    #25270
    úgy hallottam van a közelben egy csapat akik granny poreszhez férfi színészt keresnek... adjak elérhetőséget?
  • Solt
    #25269
    Egy próbát szerintem megérne...
  • tpM
    #25268
    Hallottam ilyen pletykákat, hogy pénzt is adnak érte, de szkeptikus vagyok...
  • Solt
    #25267
    Egy kis munkába még nem halt ám bele senki, no meg, ha hiszed, ha nem, pénzt is adnak érte! :D
  • tpM
    #25266
    Olyan megható, hogy mindenki ezzel szekál, hogy én ennyire hiányzom... :)

    Amúgy majd meglátom lesz-e addigra új gépem, mert ha ezen A2 nem fut rendesen akkor A3 sem fog. :\
  • DrRadon
    #25265
    Mert esetleg akkor már feltolnád a képed valamelyik szerverre, ahol csak csóri magyarok vannak?
  • tpM
    #25264
    Úgy döntöttem megkegyelmezek és nem döntöm romokba a magánéleted.

    Amúgy azt mondják A3-ban már olyan jó netkód lesz, hogy több játékost el fog bírni mint OA. Kíváncsi leszek...
  • Solt
    #25263
    Oda már küldheted! :D
  • tpM
    #25262
    Épp most küldtem el neki a linket facebookon. ;)
  • Solt
    #25261
    Csak el ne olvassa a csajom, mert akkor pár hónapig marad csak az arma... :D
  • tpM
    #25260
    Ezt a hasonlatot...
  • Solt
    #25259
    Pár éve mi is ilyen optimisták voltunk, és reménykedve vártunk minden hír morzsát... no meg fanyalogtunk a régi nagy ofp-s brigádon, hogy mit szidják annyira a mis kis armácskánkat, hiszen olyan kurva jó játék! :D

    Olyan ez mint az új pina... eleinte tökéletes, de, minél többet használod, egyre elégedetlenebb leszel... :D
  • lee56
    #25258
    ehh, N.A.T.O. akart az lenni :)
  • lee56
    #25257
    Lehet hogy valamiféle NATA katonák az EUból, akkor már nem is annyira furcsa :) Lényeg hogy még messze van a megjelenés, szerintem felesleges már most mindenbe belekötni, ráérsz még, és biztos lesz is majd elég sok minden amibe bele tudsz majd, amikor megjelenik :D
  • tpM
    #25256
    Igazából nem is az a baj, hogy nincs minden hajszálpontosan lemodellezve, mert egy harctérszimulátort nem az ilyenek tennének azzá (amik azzá tennék azok is hiányoznak, de az más tészta), de azért van pár ilyen logikátlan dolog, hogy RAH-66 meg F2000 (?) az amerikai katonáknál.
  • lee56
    #25255
    Na jó azért csak mértékkel, egy BF2142-szerűséget már én se szivesen látnék Arma név alatt, de ez a mostani irányvonal eddig azt kell mondjam tetszik, főleg hogy kicsit kitágul a harctér is + víz alatti móka, kiváncsi vagyok milyen hajók lesznek, tegneralattjárók partraszáló jövőbeli járművek aknák esetleg stb.
  • Solt
    #25254
    Én maradi vagyok... :)

    Ha rajtam múlna, tuti olyan korszakot választanék, ahol már nem titkosak annyira az infók, adatok, és egy ilyen kort próbálnék szimulálni. De az fix, hogy, ha már kiválasztottam valamit, akkor igyekeznék azt a lehetőségekhez mérten valósághűen modellezni, alkalmazni...

    A kevesebb néha több...
  • lee56
    #25253
    Mire gondolsz? pár T34-nek jobban örülnél? :) A modernkor nagyrészét már tényleg eljátszották hidegháborútól kezdve (OFP -> Arma I-II) napjainkig, igazából nem tudom mit rakthatnának még bele, ami nagyon érdekes lenne de eddig kimaradt, nekem nem gond ez, én személy szerint szeretem a jövőt :)
  • tpM
    #25252
    Meg AK107, ráadásul azzal az elcseszett holografikus irányzékkal...
  • JanáJ
    #25251
    Annyira nem kisérleti. Sorozatgyártásra kész vol a kopter, csak véget ért a hidegháború...
    Nézd meg az orosz ellenpárját. Egy 28-as és egy kamov alkotta hibrid.

    Amúgy meg nekem már az is sok, hogy az ARMA2-ben F-35 van.
  • Solt
    #25250
    Te nem érzed úgy, hogy valami nagyobb számban hadrendbe állított kütyüt kellett volna egy szimulátornak eladott játékba tenni? :)
  • lee56
    #25249
    Így van, kísérleti projektként indult és prototípusokig jutottak vele, mielőtt 2004-ben lefújták volna, vagyis nem egy sci-fi regényből másznak a képernyőre..

  • Fürtös
    #25248
    Fogták a CTI játékmodot feltupirozták kicsit és most el akarják adni:D
    Carrier command
  • JanáJ
    #25247
    Urak!

    Mi van akkor, ha újjab az ACE-em mint a szerveren lévő? Így jártam, vagy lehet downgradelni? Arma2.hu-ról van szó.
  • wardogzombie
    #25246
    enyém is pedig a cd galaxistól rendeltem
  • kifli
    #25245
    enyém is angol steamen...
  • Gab920926
    #25244
    üdv!
    megvettem az arma 2 oa-t mert a warezes-t nem szerette a gép kérdésem a következő magyarítások oldalán láttam h a játék magyarul jelent meg de amit én vettem angol verziós esetleg külön magyarítás hozzá van? előre is kössz
  • JanáJ
    #25243
    Mondjuk én SP-ezek, ezért ha egyedül átütő eredményt akarsz akkor nem gyalog mész. Multiban kellene tolni a kampányt és jó lenne. :-)
  • Gascan #25242
    nekem pont amiatt tetszik :)
  • JanáJ
    #25241
    Sima Arm 2-ben is messe a legjobb volt.
    CSak nekem nagyon gyalogos, néha jó lenne valami gépsárkány.
  • Gascan #25240
    nem tudom ki játszik szinglit Arrowheadben de bardosy kampányát szivesen ajánlom.. pont 500x jobb mint a gyári :)

    link - Armaholic

    nem kell hozzá semmi extra addon ... és nagyon tetszik! :)
  • Krinyo
    #25239
    Nem tudom volt-e már, de azért berakom.
    Arma 3