35048
  • Icebird
    #25478
    3Dsmax ArmA2 modding toolset
  • repvez
    #25477
    tud nekem valaki egy leirást, hogy hogyan lehet modellt beletenni a játékba?
    Mert csináltam egy ilyet:
    repülö
    és szivesen megnézném hogy mutat játékban vagy mozgás közben.
  • tpM
    #25476
    Milyen cuki hangja van... kis dongó...
  • Solt
    #25475
    Azt láttam az elején, hogy olyan armásan felpattant! :D Na kíváncsi leszek... mondjuk még úgyis az elején járnak, hátha összehoznak valami jót... :)
  • Sanyo
    #25474
    A Kamovhoz képest ez a gép idegesebb (és néhány tonnával könnyebb is :), sok figyelmet igényel, hogy fordulóban ne nyomjam bele a földbe, trim nélkül nem is sikerült a felszállás, de lehet hogy csak el van konfigolva valami.
  • Solt
    #25473
    Az arcade kaki... FSX, DCS-hez képest milyen?
  • Sanyo
    #25472
    Nagyon keveset repültem az ArmA 2 helikoptereivel, ezért nem is merem összehasonlítani.



    A tecsöved még nem dolgozta fel rendesen, 1080p felbontásban vettem fel.
  • Solt
    #25471
    Magyarul szar, csak te túl diplomatikus vagy ahhoz, hogy kimond! :D
  • Sanyo
    #25470
    Korai lenne még ítéletet mondani a repmodellről, egyelőre annyi hogy nagyon furcsa. :) A videó mindjárt fent van, csak újra kellett indítanom a gépem.
  • Solt
    #25469
    Te repkedős emberke vagy... milyen lett? :) Én még nem tudom kipróbálni... :S
  • Sanyo
    #25468
    Csináltam pár képet és egy videót, ez utóbbi még pár perc.
  • kifli
    #25467
    hu há hu de vártam mán :D

    dánlóding...
  • DancZer
    #25466
    Ki lehet próbálni az új repülésmodelt ami a ToH-ben lesz: http://takeonthegame.com/download/community-preview/
  • Icebird
    #25465
    Ez mekkora gyökérség már hogy lecseréli a videot az utolsónál, mind1 a névre rákeresve már a jót dobja ki!
  • Icebird
    #25464
    Long Range Precision Shooting System


    Training FO's with VBS2


    VB-Edit


    VBS2 - Trailer handling and mirrors
  • JanáJ
    #25463
    magyar
  • kifli
    #25462
    helikopáter versenyhez mi a pw?
  • Nekrofil
    #25461
    eddig talán úgy 6-8 szervert talált, amin ez a free 1.10 megy. nemtudom ki mennyire vérpistike, 2 serveren voltam fent, de mivel viszonylag szarul fut, így nemigen játszok rajta.
  • repvez
    #25460
    és mennyire vannak serverek és azokon játékosok?ÉS milyen játék megy rajt vérpistikés rambó lövölde vagy felfedezhetö egy kis csapatmunka ?
  • Nekrofil
    #25459
    én kipróbáltam, de valahogy még mindíg nemtudok vele játszani, pedig nagyon szeretnék.
    közepes beállítások, 4mag, a magok kihasználtsága úgy 60-70%, VGA kihasználás 40-50%, és kitol magából 30-40fpst, aztán cső
  • lolSL
    #25458
    tölthető a free cucc http://www.arma2.com/free
  • Neoncsoves
    #25457
    ja de alapból az arma zabálja a gépet, szerintem ez a kevés plussz már nem nagyon lenne észrevehető :D
  • kifli
    #25456
    hogynelenne lényeg, már annyira kevés az fps, hogy minden plusz számít :D

    olyan játékba nem lenne lényeg, ahol egy kenyérpiritón futtatva verdesi a 300fps-t
  • Neoncsoves
    #25455
    armanál szerintem már mindegy :D
  • tpM
    #25454
    De ez az ha figyelni kéne a lehetőségeket akkor az nem lene túl... öhm gazdaságos. :)
  • Gascan #25453
    mondjuk onnan hogy figyeli a lehetőséget a karakter körül? vagy már előre be van táblázva hová, milyen falakhoz lehet és ha a karakter odaér akkor automatikusa aktiválódik...

    sajna én nem vagyok programozó :)
  • JanáJ
    #25452
    jah.
  • Neoncsoves
    #25451
    no újabb kérdésem lenne :)

    ArmA launcherben ha el akarom indítani ACE moddal a játékot, valamiért kiírja hogy az ace_anims a program 1.56os verziójához való...
  • JanáJ
    #25450
    Szvsz nem ezért. Ha letámasztasz akkor nagyrészt fekszel. Ilyenkor bizonyos fordulás után vagy magadat kell odéb raknod oldalrányban vagy a fegyvert. Térdelésnél már kevésbé gond, mert ott könnyebben mozogsz oldalra.
  • kifli
    #25449
    phwar-hoz milyen jó lenne :D
  • tpM
    #25448
    Hát maga a fegyer le van "rögzítve" egy adott pontra, akkor lassabban fordul mintha simán a kezedben lenne, nem? A modul pedig honnan tudná mikor kell bekapcsolnia? :)
  • Gascan #25447
    nem vagyok nagy technikai szaki ... csak érdeklődő .. ha fordulok letámasztásnál az miért kell hogy lassabb legyen?

    plusz miért kell h állandóan fusson a modul... nem kapcsolhat be magától az alkalmas időpontban gomb nyomás nélkül?
  • tpM
    #25446
    Az azért nem lenne jó, mert letámasztásnál lassabban fordulsz és így ha lenne előtted egy támasztásra alkalmas objektum akkor alapból olyan lenne, akkor is ha Te pl csak odarohantál kinézni egy ablakon. A másik pedig, hogy támasztáskor még le kell ellenőrizni az előtted lévő tárgyat, hogy alkalmas-e rá, és ha ez az ellenőrzés folyamatosan futna akkor a teljesítmény rovására menne. Így csak gombnyomáskor fut le az az ellenőrzés.

    Invasion 44-ben így van ahogy leírtad, csak ott külön modul kell hozzá amivel engedélyezed a küldetésben.
  • Gascan #25445
    valami red orchestra féle fegyverletámaszto kéne ACE-be is .. a lényeg h ne kelljen külön gombot megnyomni, ha közel vagyok támassza le magától
  • tpM
    #25444
    Hullazsák már van benne, szerintem szemetes is lehetne. :D
  • JanáJ
    #25443
    Ez mekkora már! :-)
  • JanáJ
    #25442
    Mondjuk legalább nem fogok csalódni. :-)
  • JanáJ
    #25441
    Az Arma 3 az első olyan játék amit már előre nem szeretek. :-(
  • Icebird
    #25440
    Most gurult el jah, és nem tudtam idő elött bevenni mikor ez az AlChEimer-kór ismét felütette a fejét, ami szinte már minden oldalon előjön, csak most nem rég az ArmA3 megzavarta!
  • JanáJ
    #25439

    Minden tiszteletem mellett mi bajod? Elgurult a gyógyszered? Minek reagálsz ha nincs benne semmi tartalom? (Tudom minek használok autót, abból a szarból mindig kifogy a benzin és elkopik a gumi...)
    Buzi jó az ace, ha lehetne a szemetet is ACE modban vinném le.
    Önmagát frissíti a cucc, mi a problémád. Annak hogy a szervert nem így frissítik, annak is van gondolom oka.