35048
  • JanáJ
    #25558
    Bekéredzkedtél a NASA-hoz, vagy min megy 150%-on?
  • DancZer
    #25557
    Igaz, de úgy tudom csak akkor ha a monitor bírja a nagyobb felbontást, vagyis azt amit a 150% ad.
  • JanáJ
    #25556
  • Icebird
    #25555
    Nagyobb lehet, mert inkább csak élesebb lesz tőle, én is 150%-on használom!
  • DancZer
    #25554
    az elmosodas hibat a 3d felbontas okozz,ha nem egyezik az alap felbontassal. ha jol megnezed akkor nalad sem egyezik.
  • tpM
    #25553
    Na íme ez a feature.
  • tpM
    #25552
    Megszűnteti az alább leírt hibát. :D
  • Gascan #25551
    az amúgy mire jó? a catalyst ai?
  • Solt
    #25550
  • tpM
    #25549
    A Catalyst AI-t be kellett kapcsolni.
  • Solt
    #25548
    Mi volt?
  • tpM
    #25547
    Megoldva, köszi azért. :)
  • Solt
    #25546
    Próbáld meg ablakban futtatni, majd vissza...
  • tpM
    #25545
    1440x900
  • Solt
    #25544
    Mi a monitorod felbontása?
  • tpM
    #25543
    Egy nagyon fincsi feature-ről szerettem volna videót készíteni, de van egy kis gondom. Armának ilyen mosott szar a képminősége. Tök mindegy, hogy alap Armát, vagy valami modot indítok, akkor is ilyen marad. Video beállításoknál akármit állítok az sem segít rajta. Utoljára 2 hete indítottam el, de akkor még semmi gondja nem volt. Azóta nem telepítettem új drivert vagy ilyesmi, és más játéknál nem tapasztalható ez. Ötletek?
  • Gascan #25542
    kiváncsi lennék mennyi értelme volt a codemasternek megtartani az operation flashpoint nevet ... úgy néz ki nem sok
  • Feró Flex
    #25541
    Na ez a komoly:

    To celebrate the 10 year anniversary of Operation Flashpoint's release (June 22, 2001), Bohemia Interactive Studios have released a patch version 1.99 for the game on the BI forums.

    This standalone upgrade renames the game to Arma: Cold War Assault, installing it into a whole new directory. The upgrade removes all Codemasters' content from the game, including the original name, which now gives Bohemia Interactive all the rights, Operation Flashpoint being a trademark of Codemasters.

    Of course, the patch will add something new too:

    - Improved: Default gamma and brightness settings
    - Fixed: Two cursors appeared in some configurations
    - Fixed: Login hack prevention.
    - Improved: cheat / spam protection.
    - Changed: "missionName" function now returns user friendly name
    - Fixed: Preprocessor bugs and crashes
    - Changed: createMarker function now works only local
    - Added: isServer function
    - Fixed: missionStart function on dedicated server
    - Added: disableAI option for disable automatic animation selection
    - Added: User defined maps in missions
    - Added: function: array find item
    - Added: function getWorld
    - Added: functions getPosASL, setPosASL
    - Added: Event handler AnimChanged
    - Added: function getMove

    Bohemia Interactive have truly shown the dedication to its fans by still supporting their old title even after all these years! We hope you enjoy this patch and will keep on playing OFP/CWA and creating content. OFP will never die!


    DOWNLOAD (FTP#1) - Arma: Cold War Rearmed v.1.99 [525 MB]


    Letöltés
  • Scottt
    #25540
    Elég pöpec! :P
  • JanáJ
    #25539
    A piszkos anyagiak... :-(

    Más: Coopozni szoktatok az arma hu-s szerveren.
  • repvez
    #25538
    lehet hogy ez lesz A3-ban a mi-24-es helyett? ez is ilyen öszvér a Ka-50 és a mi-24--es keveréke.DE ettöl fuggetlenül brutál jol néz ki.
    hind
  • DancZer
    #25537
    nembiztos hogy ez a leghatekonyabb, de anyagi szempontbol ez a legbiztonsagosabb.
  • DancZer
    #25536
    jo kis doksi. javasolni kene a3 wishlistbe a c-17et, mint a legnagyobb gep amit valaha csinalnanak. joltudom hogy vanilaban nincs ilyen nagy gep?
  • JanáJ
    #25535
    Félreértesz. Nem értek a programozáshoz, ezért példálóztam.
    A kérdés lényege, hogy a mostani hibáit az armának meg lehetne-e /megéri-e megjavítani vagy könnyebb / egyszerübb lenne újjat írni. Azt hogy ez költséghatékony-e és megtérülne-e azt most hagyjuk. (De sok "e" lett)
  • JanáJ
    #25534
  • Solt
    #25533
  • marja
    #25532
    [URL=http://www.youtube.com/user/lacico7184]Egy kis "szakma"[/URL]
  • repvez
    #25531
    ja csak a hszedböl nekem ugy jött le.
    Hogy a fejlesztök nem mutattak semmit konkrétumot ti meg csak a küldiket gyártottátok
  • Solt
    #25530
    Bizony jó lenne, mert akkor tán valami előre lépés is lenne. ( hú, de benyaltam most! :D )
  • DancZer
    #25529
    Nem arma3-ról volt szó, hanem cryengine-ről. Az egyetemen volt egy féléves tárgy, Interaktív Multimédia 3D ahol a crytek hungary-től jöttek előadásokat tartani. Nemtudom honnan jött neked az A3, de jó lenne! :D
  • Solt
    #25528
    Az jó lenne, mert akkor folyamatosan szidhatnánk... :D:D
  • repvez
    #25527
    ŐŐ akkor most te fejlsztö vagy az arma3 ba vagy valamelyik verziojába?
  • DancZer
    #25526
    Nyilván kellő mennyiségű munkával és pénzel bármiből lehet csinálni szimulátort, én nem ezt mondom. Hanem, hogy míg arcade shooterből el lehet adni 1 millió példányt addig szimulátorból csak 100 ezer körüli eladást lehet elérni, viszont a fejlesztésük jóval többe kerül. A hadseregnek van pénze. Addig pénzelik a fejlesztőket míg meg nem kapják amit akarnak. Publik szférában ez nem megoldható, mert nem tudod biztosan, hogy mennyit vesznek meg belőle. Pl. A2-ből nem adtak el 1 milliót, míg cod ból 24óra alatt eladtak 4 milliót. :)
  • Gascan #25525
    abból kiindulva hogy az amerikai katonáknak készül most szimulátor cryengine2 alapon.. valaki ide is linkelte erről a vidit korábban
  • DancZer
    #25524
    Van van! :D Megnézheted ki jön mögötted, mondjuk itt: ToH Air Race map
  • DancZer
    #25523
    Ezt nem tudom megcáfolni, mert nekünk a fejlesztők nem mutattak API-t, csak alap küldetéseket csináltunk fél éven keresztül.
  • kifli
    #25522
    és van tükör is :O
  • Gascan #25521
    a Crytek enginje nem csak árkád játékokra jó...
  • Gascan #25520
    azt honnan tudod h ki mennyit fizet? mert általában igy bérbe veszik a szoftvereket, és ahányan használják úgy árazzák...
  • tpM
    #25519
    Nem BIS-ék tudásával van a gond. A VBS 2-be pl patchekkel belerakják azt, amit a kuncsaft (különféle fegyveres erők) kér. Ők 1500 dolcsit fizetnek egy példányért, míg a játékosok csak ~50-et, így érthető, hogy az Ő szavuk többet ér.