35048
  • Feró Flex
    #25598
    Jól hangzik,gratula és köszi előre is!
  • tpM
    #25597
    ACSE lett a neve, és visszhangokon kívül már a távolságot is figyelembe veszi. Lásd a lentebb linkelt vidit (#25553). ~30 hang kell fegyverenként, így gondolhatod, hogy nem holnapra készülök el vele :D. Szerintem Augusztus környékén már kijöhet, majd meglátjuk.
  • Feró Flex
    #25596
    Ja-ja Skillt kivettem jónak tűnik így.

    Köszi Tempi!OADDS mikó?
  • tpM
    #25595
    Én nem hinném, hogy ACE változtat az ilyeneken... a RoF az az, hogy milyen távolságra mennyit lőjenek (egyes, sorozat stb), a Sensors az a hallás/látás, a Skill pedig nem tudom, ha nagyon ki akarsz venni egyet akkor azt vedd. :)
  • Feró Flex
    #25594
    Tempi mi miért felelős,melyiket vehetmém ki hogy az AI ne rohanjon előre és ezáltal egy "gyári" küldi "AI forgatókönyve" ne változzék meg?

    -ace_c_ai_rof
    -ace_c_ai_sensors
    -ace_c_ai_skill

    Sokszor az a baj hogy az AI előre rohan akár egy km-et is és ezáltal boritja a nem erre írt küldi játékmenetét.Viszont nem venném ki mind a hármat ha nem feltétlen fontos.
    Köszi Mester.
  • DancZer
    #25593
    Ez nem túl modern és új, de szívesen zúznék vele A3-ban:
    :D :D
  • Gascan #25592
    csatolni tudod és működni is fog szerintem..
  • Neoncsoves
    #25591
    megvan az ArmA2 meg az Arrowhead, ha steamen megvenném (ha meg lehet) a BAF-t meg a PMC-t akkor tudnám csatolni a meglévő ArmA2-höz és az Arrowheadhez? (ami nem steames)
  • DrRadon
    #25590
    Még annó réges-régen. Meg lehetett szerezni warez oldalakról. Mostanában lehet találkozni a VBS2-vel is. Azt még nem próbáltam, de akit érdekel keressen rá.
  • repvez
    #25589
    Ezt valaki , probálta?:
    Elvileg a VBS1 is free lett
  • tpM
    #25588
    Ott nem én lövöldöztem, hanem egy AI. :)
    Kamera scripttel csináltam: leraksz egy triggert, beállítod Activation-nél, hogy Radio Alpha, mellette a Repeatedly-t beklikkeled aztán alul az On Activation mezőbe beírod a következőt:

    player exec "camera.sqs" ; showcinemaborder false

    Ezek után a parancskiadó felületen tudod előhozni, alapból ö+ö+1-gyel. A "célkeresztet" L-lel kapcsolod ki, nézelődni a numpadon lévő nyilakkal tudsz, bár én az irányításnál átállítottam egérre (Buldozer controls-nál lehet állítani).
  • Wampa
    #25587
    Üdv
    Ezt a kameramozgást,hogy közben te lövöldözöl,hogy lehet előhivni?
    (valami billkombóval gondolom,nem kukoricával,meg kucuka ne...vel:)
  • JanáJ
    #25586
    Honvédségi?
  • tpM
    #25585
    ACE-ben lévő sivatagi ruhás oroszok.
  • Scottt
    #25584
    Most látom 74-es,hát 5.45ös kaliberhez meg főleg sok..
    Apropó milyen egység ez?Desert marpat+honvédségi cucc?! :)
  • Scottt
    #25583
    Tényleg olyan báttya!Mintha 50.sel lőnének,vagy nagyobbal,túl mély,kicsit vedd lentebb,de alakul :)
  • tpM
    #25582
    Szia,
    Hát köszi, sajnos az irányt nem veszi figyelembe, csak a távolságot. :)

    Azt a mély basszust azért kevertem bele, mert gondoltam azt a nyomást/dörejt valahogy jobban vissza kéne adni, dehát ezek szerint túl jól sikerült. :>
  • Amery
    #25581
    Szia Misi

    Amikor megnéztem a felvételt, felelevenedtek katona élményeim, leginkább az éles lövészet. Szerintem jó lett a hangja távolról is és közelről is, de a fegyver mögött közvetlen, vagyis a lövész pozíciójából szerintem is túlzás. Nem akartam eddig írni, mert már régen volt, az emlékek meg halványodnak-színeződnek :)
    De, ha többen írják, akkor mégis jól emléxem. A fegyver mögött is qrva hangos, de nem ennyire mély a hangja. Inkább olyan, mint 3rd person nézetben a videón. A csatanás hangja, ahogy újratölt viszont tökéletes!
  • tpM
    #25580
    Amúgy a #25553-nél linkelt videóban szerintetek mi a gond az AK közeli hangjával? Azt mondják, hogy túlzás, meg olyan a hangja mint egy 50-es kaliberűnek, dehát mégis mennyire legyen akkor hangos?
  • JanáJ
    #25579
  • tpM
    #25578
    A fejlettebb sérülésrendszereket könnyebben meg lehetne valósítani vele. Nagyjából ennyi. :)
  • JanáJ
    #25577
    Valaki tudná magyarra fordítani mit akar tpM?
  • Scottt
    #25576
    Nyomja rá mindenki a lájkot, vagy mi a fene az! :D
  • Gascan #25575
    amúgy honnan veszed, hogy a take on cuccokat beteszik Arma 3-ba?
  • tpM
    #25574
    Van itt ez a ticket, amiben a set/gethitpointdamage parancsok áthelyezését kéri OA-ba. Kíváncsi vagyok patchben bekerül-e.
  • Icebird
    #25573
    Különösebben engem nem érdekel a Take on, csak az hogy milyen új lehetőségeket hoz és egyúttal az ArmAba!
    Azt hallottam hogy így könnyebb megetetni a marketingessel ha külön projektbe kerülnek olyan elképzelések amire a játék tervezője vágyik, és ami lehet hogy amúgy nem valósulna meg az ArmA alatt!
  • JanáJ
    #25572
    Minek ilyen a Take on-ba? Ha megsérül a kopter akkor a civilek leteszik és pont, nem? Hülyeség?
  • Scottt
    #25571
    A bemutatója csak 50mega,szóval az arma2höz kiadhatták volna ezeket 1 patchben is kb...
  • Icebird
    #25570
    Take On Helicopters:
    Részletesebb sérülés modellt kapott, új fajta sérülés lekérdezés/beállítás (get/setHitPointDamage)
    A motornak pl. már 3 találati pontja van, pár plusz sérülési pont: Batteries, Hydraulics, Transmission, Gear, Fuel, HStabilizerL1, HStabilizerR1, VStabilizer1, Tail, PitotTube, StaticPort
    Külön animáció a HRotor, VRotor, Gear találatakor!
    Plusz kiegészítő: CargoHook, rope (kötél fizika).

    Remélhetőleg ArmA3ban ezek bent maradnak, és eddig amit mutattak, akkor nagyon durva kis folytatást kapunk!
  • Gascan #25569
    az animációkon is lenne még mit csinálni.. annyira statikusak hogy nagyon :)
  • tpM
    #25568
    Mármint, hogy játék közben is legyen így...
  • tpM
    #25567
    Ezt a dinamikus üvöltözést kéne megcsinálni rendesen, nagyot dobna a hangulaton.
  • Icebird
    #25566
    Mekkora feelingje van már ennek!


    Mivel raknak össze egy ilyet, van valami filmes kamerás script?
  • JanáJ
    #25565
    Ja, ok. Nekem 1920x1024-ben sír a gép a kegyelemért. El kéne adni valamelyik belső szervem egy i7-ért. :-)

    Olyannal találkozott már valaki, hog a távolba nézve a látóhatáron tűz ég Arma 2-ben. A tegnapi S-en kidobott a szerver és visszajővén ezt tapasztaltam. De ha rázoomolok, akkor eltűnik. Viccesen zavaró.
  • Icebird
    #25564
    Nem kell komoly felbontásra gondolni, 1366x768 150%-a!
  • Solt
    #25563
    Ja-ja... plusz árnyékban fehér csíkokat a textúrák szélére... ezért kapcsoltam ki én is! :)
  • Icebird
    #25562
    Használtam élsimítással is, csak mióta 1.59-ben elbarmolták alacsonyabb beállításon szunyogháló textúrát okoz, igy kénytelen voltam kikapcsolni!
  • Solt
    #25561
  • Solt
    #25560
    Élsimítás ki, és 150 vagy 200%... így nincsenek recék sem, meg az élsimítás miatti fehér élek sem. :)
  • Solt
    #25559
    Az csak renderelés, független a natív felbontástól.