35048
  • tpM
    #26439
    Ez pedig a "segítsünk a fejlődő országokon, ha már szétbombázzuk őket" program része.
  • Hogthar
    #26438
    Bár néha olyan mintha miközben járkálnál repülne a zsebedből a sok apró mindenfelé.
  • Gascan #26437
    hogy sört töltsenek bele? :D
  • tpM
    #26436
    Mert így is van. Modern, mégis költséghatékony páncélzat. Mit gondolsz mire használják fel azt a sok színesfémet?
  • Gascan #26435
    egyet értek ... olyan mintha sörös dobozok lennének rád aggatva meg öngyújtó fémdarabok :)
  • Hogthar
    #26434
    Ace_sm hangok jók, csak nekem a futásnál előjövő úgynevezett Gear hangok nagyon csörömpölnek, mintha sodrony ing lenne rajtad.
  • tpM
    #26433
    Bízom benne, hogy visszatérsz a fény útjára gyermekem.
  • Scottt
    #26432
    Kipróbáltam a JSRS 1.4.1-t..Hát elég airsoftos lett a fegyverek hangja.. :( Még megvárom az elvileg hamarosan jövő 4.2-t,ha az se javít visszatérek az ACE_SM-hez.
  • wardogzombie
    #26431
  • Feró Flex
    #26430
    Bocsánatot kérek...
  • Hogthar
    #26429
    Próbáltam tegnap, de nem működik vele sem, ha soundContinous true ra rakom addig nem adja be a következő lövéshangot míg az előzőt végig nem játssza teljesen.
  • Droughert
    #26428
    BF play4free topicban van az idézett szöveg.
  • Feró Flex
    #26427
    ???
  • Droughert
    #26426
    Az nem BF3..
  • tpM
    #26425
    Van egy elméletem miszerint ezek akkor működnek, ha a soundContinous paraméter 1-re van állítva. Ezt add meg asszem ugyanott a tűzfokozat alá.

    soundContinous = 1;

    Eddig lusta voltam kipróbálni, tedd meg helyettem. :D
  • Hogthar
    #26424
    Hát igen velem is így van, egyedül módolgatok, de mivel szinte mindig adódik valami problémám, így folyamatosan tolódik és a sok probléma a kedvet is rombolja. pl a fegyver módomat tavaly márciusra terveztem ,hogy megcsinálom, de még azóta se sikerült teljesen befejezni.
  • Hogthar
    #26423
    Hangot hogy lehet loopoltatni? Mármint 3 parancs van :
    soundBegin[]={"sound",1}
    soundEnd[]={"sound",1}
    soundLoop[]={"sound",1}
    Van egy sorozatlövés hangom, azt szeretném, hogy ahogy elengedem a ravaszt a loopról átugorjon az endre, viszont még azt sem sikerült elérni hogy a beginről átmenjen a loopra, hiába írom be mind 3 at csak a begint játssza le.
  • macleody
    #26422
    Köszi, megnézem.
  • m1c1mack0
    #26421
    Sziasztok!

    A #26412-os Hozzászólást Tempi kérésre töröltem.
  • tpM
    #26420
    Az a baj, hogy azon kívül, hogy összeválogattam a szükségev felvételeket, meg így fejben kialakítottam, hogy mi hogyan stb még nem igazán álltam neki. Elég sok dologgal el vagyok havazva, nem csak így Arma ügyileg... szóval nem tudom. Jó lenne, ha január végére összejönne, de az ilyen határidős ígéretekben sajnos nem lehet rám számítani. :>
  • DrRadon
    #26419
    Egyrészről megmosolyogtató ez a low matekos sérülés rendszer, másrészről viszont egy flash-es tower defense-s vagy egy zombi aprítós 5 perces játéknál sem várja el az ember, hogy a találat helyétől függő mértékben sérüljön az enemy.

    Jó tudom, a BF3 több egy flash játéknál... 3D-ben van.
  • Solt
    #26418
  • Feró Flex
    #26417
    BF3:

    "Azt mondjuk nem értem, már engem is lőttek ki 1 RPG-vel, pedig fullos HP-n volt a tankom. RPG Booster-rel 2 találat kell a tankhoz, szóval valami skill dolog van itt."

    "fullos attack choppert is kilőttek alólam egy rpg-vel..."

    Most nem aranyosak?!
  • Feró Flex
    #26416
    MW topik:

    "figyelj te idióta,te írtad,hogy:
    1 az mw3 nál 100x jobb mindenbe
    2 azért mer nekem tetszik

    te iszol vagy szívsz?(szerintem szívsz)"
  • JanáJ
    #26415
    Arma 3-ban a "lopakodó" gépek adnak bármi pluszt? Mert eddig a 35-ösnél nem számított, most meg lesz ez az öszvér heli is.
  • Scottt
    #26414
    Az első videó mintha kicsit jó minőségű lenne... :))
  • Hogthar
    #26413
    relase?
  • DancZer
    #26411
    Egyelore meg a TOHben sincs benne a java, majd csak a 3. patchel erkezik. Az sqf es sqs tovabbra is megmarad meg, mig att nem alnak teljesen.

    macleody: csinaltam regebben egy atkonvertalot, fent van armaholic-on. Nem 100%-os, csak az Empty tipusokat konvertalja.

    Sok szerencset:http://www.armaholic.com/page.php?id=10204
  • macleody
    #26410
    Nem tudjátok hogy lehet átkonvertálni a beépítet 3D-s szerkesztő fájlját sqm-be? Régebben sqf2sqm-et használtam de nem emlékszem hogy működött. Most SixUpdatert akar meg ruby.exe-t de az meg nincs benne a SixUpdaterben amit felraktam.
  • fkubi
    #26409
    Van mar valami TOH verzio, ami free es lehet hozza java scriptet irni?
    Vege leszakadnak errol a nyomi SQS-rol talan...
  • tpM
    #26408
    De így Arma 3-mal a küszöbön már nem éri meg energiát beleölni.
  • Hogthar
    #26407
    az a gond ,hogy a modelleknek nincsenek rendesen lekezelve a súly pontjuk, azaz van nekik de nem a legjobban működik. Amit itt látsz az az hogy ez a súly pont tökéletesen megy a föld felé de a test helyzet nem változik ,pont ugyanúgy marad ,ahogy az utolsó animáció képkockája hagyta. Ahoz hogy rendesen lekezeljen egy ragnoll-t ,olyan modell kell aminél jól megvannak határozva a súly pontok, amit meglehetne oldani arma 2 ben, de csak annál a modellnél működne.
  • repvez
    #26406
    Remélem A3-ban lesznek hasonlo animáciok mégha csak AI szinten is.
  • Gascan #26405
    igen ezt láttam.. ettől működőképesebbre gondoltam :)
  • Hogthar
    #26404
    van hozzá csak az animációk bekavarnak neki : videó
  • Gascan #26403
    egyébként hogy hogy még nem készült normális ragdoll mod az Armához?
  • Amery
    #26402
    Boldog Új Évet!
  • fkubi
    #26401
    SSD es 16GB memoria mellett senkit :)
  • Icebird
    #26400
    Akkor már wav, csak akkor szép nagy méretű lesz, de manapság kit érdekel.
  • tpM
    #26399
    Stereót automatikusan monóvá alakítja, pedig ACSE-be milyen jó lett volna. :(