35048
  • Hogthar
    #26479
    Ez a lényeg, mivel a játékot nem 3d ben látod hanem képernyőn mint a tv-t így a filmekben látott effekteket az ember élethűnek találja ha látja játékokban is(monitor - monitor hatás). Az élet színei fakóak, a kontrasztosabbak kényelmesebbek a szemnek, akkor lenne minden játék igazán élethű, ha minden apró részlet ki lenne dolgozva, de arra még ugyebár nincs megfelelő gép, ezek a látvány effectek pont arra vannak hogy a részlet hiány ne tűnjön fel.
  • DancZer
    #26478
    Szerintem az egészet elcseszi, nem csak az égboltot. :)
  • Icebird
    #26477
    Az égboltot így elcseszi, vagy csak a bemutató kép előnytelen?
  • DancZer
    #26476
    találtam egy ilyet: http://forums.bistudio.com/showpost.php?p=2086928&postcount=225

    Eleg jonak tunik. Alul van a letoltes link.
    Kicsomagolod az arma konyvtarba majd a jatek inditasa utan Shift+insert billentyukkel lehet valtani.
  • DancZer
    #26475
    szerintem a tulzott kontraszt es szin inkabb film hatasu mintsem valosagos. a valosagban is csak akkor elenk zold a novenyzet, ha közvetlenul rasut a Nap, nem? felhos idoben minden olyan tompa szinu. effektezes helyett en megprobalnam a fű texturat lecserelni egy zoldebbre.
  • Hogthar
    #26474
    Pbokat tudsz nyitni?
    Ha igen holnap leírom ,hogy is kell részletesen.
  • repvez
    #26473
    Egy kicsit részleteznéd, hogy az editor mod az hogy jón elö vagy a mission editorra gondoltál? ott hova kell tenni a pbo fájlt? nem nagyon foglalkoztam eddig az arma szerkesztésével.
  • Hogthar
    #26472
    Editorban működik, ppeffect. Külön lehet a színeket és a fényeket kezelni, tehát ha csak színkontrasztot akarsz azt is lehet de ha pl felviszed a kontrasztot, de a színeket ugyanolyan fakóra akarod azt is meglehet vele csinálni.
    letöltés
    Használati utasítás:

    1. rádió használata
    2. kattincs az "enable" gombra, hogy az aktuális effekt érvényesüljön
    3. játszadozz a csúszkákkal ,hogy megtaláld amit keresel
    4. Állíthatod a napszakot is , ha editorban nem állítottad be.
    5. kattint a copy to clipboardra.
    6. beilleszted a küldetésed(amelyikbe szeretnéd érvényesíteni az effektet) init be, majd lezárod egy ; jelzéssel
    7. alá írod még a következőket. "colorCorrections" ppEffectCommit 0;
    "colorCorrections" ppEffectEnable true;
    8. elmented és élvezed a Rock N' Roll t
  • repvez
    #26471
    mi a neve? mert ráférne az egész játékra a kontraszt és a szinek.
  • Hogthar
    #26470
    arma 2 höz is van egy program amivel így kilehet kontrasztozni a játékot, csak az vele a gond, hogy csak azoknál a küldetéseknél működik ahová beteszed.
  • kifli
    #26469
    EZ a cucc elég jól tudja színezni :)
  • Scottt
    #26468
    http://i29.fastpic.ru/big/2011/0927/a1/4ca6c23a855b67e76e5f63e5642bf6a1.jpg

    http://i1208.photobucket.com/albums/cc379/comradekraze/ArmA%20II/arma2oa2011-09-1202-41-29-91.jpg

    http://i1208.photobucket.com/albums/cc379/comradekraze/ArmA%20II/aa2oapp3-1.jpg

    Bocsi a képek nem akarják az igazságot :D
  • Scottt
    #26467






    Tényleg van ebben a színezgetősben valami,ennyit a BF-3ról..
  • DancZer
    #26466
    Azért már nem olyan kicsi, mint ARMA 2 idejében. Emlékezz csak vissza: http://www.gamestar.hu/harom-rivalisat-is-felvasarolta-a-bohemia-interactive.html

    Nem erőforrás megosztás történt szerintem, hanem a felvásárolt stúdiók csapatai dolgoznak a TOH és a Carrier Commander projekteken. Amit te mondasz az visszalépés volna, mert az Arma 2 sem tudták befejezni időre. A TOH-el szerintem jót csináltak, mert így két csapat is fejleszti a játék motort.
  • Hogthar
    #26465
    Biséknél szerintem a mottó a lassan de biztosan. Általában jön egy vagy 2 új sziget új addonok keverve a régiekkel, egy-két újdonság és grafika növelés és máris, egy új arma részt kapsz. Az animáció javításokon és a fizikán kívül ne is várjatok többet úgy csalódás max pozitív irányú lehet
  • Hogthar
    #26464
    lehetséges de komplikált, ellenben a legtöbb addont átkonvertálták már, csak külön külön. a Caa1 ben csak az arma 1 es sziget van benne és a replacment egységek arra az esetre ha küldetést akarsz átkonvertálni az 1. ből, a régi egységek helyett beteszi az újakat.
  • bricsi01
    #26463
    Rég írtam ide, bocsi.
    Link újra
  • bricsi01
    #26462
    Hello.
    Arra lennék kiváncsi, hogy lehetséges e egy régi meglévő ArmA1 addont át konvertálni 2-be. Mármint embereket. Itt keresgéltem, de nem találtam semmit, bocsi ha mégis volt.
    Máshol ezt találtam, de...jó angolos létemre se fogtam nagyon a dolgot:
    http://forums.bistudio.com/showthread.php?t=109261
    És a CAA1 Projects-et is megtaláltam..de az elv csak üres cuccokra jó.
    Előre köszi ha tudtok valamit.
  • tpM
    #26461
    Hát igen, most erre mit lehet mondani. Dupla pénz.
  • repvez
    #26460
    Azért azt nem keverném ide , ott nem volt generácios ugrás közte, csak egy küldetéslemez pár pussz featurrel egyetembe.

    DE ez a carrier command és az A3 mégcsak nem is egy stilus, hogy valamit át tudnának emelni a másikba.
  • tpM
    #26459
    Arrowhead-et is 2009 januárjában kezdték el, Arma 2 pedig nyáron jött ki.
  • JanáJ
    #26458
    Arma 2-höz volt valami egyéni mod amivel lehetet kötelezni. Szvsz megvették kilóra. Nem túl látványos, mert kb állva csúsznak le rajta. :-) De végre lesz. :-)

    @DancZer: Köszi. Azt gondolom a TOH demót próbáltad. Miért ilyen csúnya a táj? Mert Demo, vagy az eredeti is ilyen lesz?
    Mondjuk nem értem mi kerül rajta 40 júróba. :-S

  • repvez
    #26457
    Csak én, gondolom megint ugy hogy ennek nem lesz semmi jó vége ha 2 játékot egyszerre fejlesztenek ?Föleg, hogy nem is olyan sok idö van már hátra a megjelenésig.
    Azért a BIS nem olyan nagy cég, hogy ennyire megossza az eröforrásait.
    Ebböl megint 2 félkész cucc lesz ahelyett, hogy csináltak volna 1 jót.
  • wardogzombie
    #26456
    oksykahh
  • DancZer
    #26455
    A TOH egy köztes engine az A2:OA és a A3 között. Szóval igen, A3-ban benne lesz minden ami a TOH-ben van. A repülés model valószínűleg nehézséghez lesz kötve. A Carrier Commander megjelenése után már szivárogni fognak az A3 képek és techdemók mert az lesz a BIS következő játéka és akkor már biztosabbak lehetünk a dolgokban, csak bírjuk kivárni. :)

    Az OFF-hoz én is én is: pipirupirupirupipirupi pipirupirupirupipirupi :D
  • Hogthar
    #26454
    ne csi mer ez tiszcsi oan h 19 = 20 - 1 vazze
  • wardogzombie
    #26453
    ne légy buzcsy
  • macleody
    #26452
    Peti vagyok Gyöngyi leszek, depi vagyok öngyi leszek.
  • wardogzombie
    #26451
    szomcsy depy öngyy
  • kifli
    #26450
    ha nemnézel oda akkor igen

    Najó, nem próbáltam még, érdekel engem is :P
  • Gascan #26449
    és TOHban jól néz ki?
  • JanáJ
    #26448
    Nyertél, erre már nem tudok emelni. :-)

    Hogy ON is legyen. A TOH demot megnéztem és van egy rész ahol SWAT-eseket kell kitenni kötélen egy toronyházra. Tud valaki olyat, hogy ez végre benne lesz az ARMA3-ban? Mert az eddigi modokat a kötlezésre én mindig beszívtam Arma2-ben. :-(
  • Hogthar
    #26447
    Ne csi légyszi, mer szomcsi leszek meg h anyucid is
  • JanáJ
    #26446
    ne má', depi leszek és megöngyi magam.
  • Solt
    #26445
    Öri hari!
  • JanáJ
    #26444
    Bocs, mivel itt beszélgettetek, ezért fel sem merült bennem hogy rákeressek. :-)
  • Solt
    #26443
    Sanyo oldalán van egy leírás... de egyébként itt sg-n van topikja is... ;)
  • JanáJ
    #26442
    OFF
    LOL
    ON
  • JanáJ
    #26441
    Urak, a TOH ugye nem OFF itt?
    Nincs valami hogyan kezeljem a heliket PONT doc? Nem vágom miért esik le dugóhúzó keretében ha pl túlhajtom. :-)
  • Hogthar
    #26440