35048
  • Solt
    #26599
    Besírok baszki... akkor a monitorommal lesz valami gáz...
  • tpM
    #26598
    Nem, viszont cserébe ilyen mosottak a textúrák. :(
    kép1
    kép2

    ~50FPS-em volt itt.
  • Solt
    #26597
    :D Ezek szerint nálad nem csinálja?
  • tpM
    #26596
    Nem adom vissza ne reménykedj.
  • Solt
    #26595
    Tempi nézd már meg nálad mi a helyzet...
  • Solt
    #26594
    Ez lenne a jelenség...

    Ha megvan a 60 fps, akkor gyönyörű folyamatos... ha leesik mondjuk 50-re, akkor oldalirányú mozgásnál meg úgy akad mint a videón. Az egér "simítás" maximumon van...
  • Solt
    #26593
    És amikor forgolódsz nem akadozik?
  • DancZer
    #26592
    Nekem nincs 60 fps-em, csak a desert szigeten.
  • Hogthar
    #26591
    Az Arma 2 magyar felirattal jelent meg, az Arma 2 OA ellenben nem és magyarosítás sem készült hozzá.
  • robi25
    #26590
    Sziasztok, magyarosítást hol találok a játékhoz?
  • Solt
    #26589
    Ha van időd légy szíves nézd már meg, hogy nálad oldal irányú mozgásnál akad-e a kép, ha nincs meg a 60fps.
  • JanáJ
    #26588
    kérdés igazi-e
  • Solt
    #26587
    Aztakurva! :D
  • DancZer
    #26586
    A C4 es bemutató elég rizikós: http://www.liveleak.com/view?i=b4b_1327077154
  • Scottt
    #26585
    Biztos,hát akkor lehet valami benne,mert előtte mikor dobáltam a saját AI-k eltávolodtak..A kiscsávó meg nem igen tudott volna hova,mert a helyiségből 1ajtó vezetett ki,az ami előtt én álltam : )
    Ja és találtam szerintem 1 bugot:Ha leveszek/felveszek 1 maszkot,akkor a fegyverirányzék az visszaugrik a default értékre mindegy hogy min volt.
  • tpM
    #26584
    Biztos, hogy CN-t dobtál és nem sima füstöt? Elméletileg az a hatása, hogy az AI elmenekül az adott helyről.
  • Scottt
    #26583
    Tempi:Ma CQB-ztam Cinder Cityben(zseniális "sziget"!!) az AI-val,UPSMON sricpt szépen bepakolta őket egy házba,én meg hallottam, hogy karattyoltak egymást közt,szóval bedobtam 1 CN gránátot,vártam, hogy szétterjedjen aztán berontottam..Sajnos a kiscsávót egyáltalán nem hatotta meg, hogy neki épp fulladoznia kéne,de szerencsére így is telepumpáltam ólommal.
    Szóval a kérdés az, hogy ennek és a flashbangnek a hatása le van-e szimulálva az AI-ra nézve?
  • DancZer
    #26582
    Köszi, tanulságos. :)
  • repvez
    #26581
    A3-röl egy cikk
  • koschwarz
    #26580
    Kötelező lesz!
  • Scottt
    #26579
    Az is zseniális film,bár inkább rendfenntartósabb illetve társadalom kritikás a témája,a kettő pedig még inkább,bár mindezektől függetlenül alapmű.
  • Solt
    #26578
    Ok, köszönöm. :)
  • DancZer
    #26577
    Jött is válasz.

    MSAA DX9 limitációs hiba miatt van(nem lehet javítani). Ezért tették bele a FXAA-t. A3 ban már nem lesz ez a hiba, mert ott már DX10/11-et fognak használni.
  • DancZer
    #26576
    Remélem lesz olyan jó mint a Tropa de Elite.

    Amúgy azért csúszik, hogy legyen idő megcsinálni mindent rendesen.
  • Scottt
    #26575
    Addigra vagy mind meghalunk,vagy kilábaltatnak minket a válságukból..



    Addig is itt lesz ez, hogy rongyosra nézzük..
  • tpM
    #26574
    Milyen meglepő.
  • DancZer
    #26573
    Hallottátok, hogy csak 2012 Q4-ben jön az Arma 3? Az is lehet, hogy csak 2013-ban.
  • Solt
    #26572
    Köszi..
  • DancZer
    #26571
    Az árnyékos bug: https://dev-heaven.net/issues/28003
  • Solt
    #26570
    De, ha ráközelítesz élsimítás mellett a növényzet textúráira, akkor látható, hogy ilyen homályos kis kockák vannak... próbáld meg ott ahol fű van... élsimítás nélkül szépen tisztán átlátni a fűszálakon, élsimítással meg előjönnek ezek a kis valamik...
  • DancZer
    #26569
    Teszteltem én is és a következőt tapasztaltam. Az árnyékos hiba valóban létezik, ezt majd jelzem feléjük.

    Viszont a növényzetes "hiba" az valójában nem hiba. Annyi történik, hogy az antialiasing láthatóvá teszi a hegyes szögben elhelyezkedő "leveleket". Nézd meg jobban. Mikor visszaváltasz antialiasing off-ra mozdulj el kicsit oldalra és látható lesz az ami antialiasingal "eltűnt".
  • Solt
    #26568
    Szóval... Fehér keret... teljes képernyős felbontásban ( talán ) lehet látni, hogy az árnyékban lévő textúrán nincs élsimítás, és fehér keret veszi körbe a textúrát. Játék közben sokkal durvábban látszik mint a videón.

    ITT pedig a növényzet textúráinak hibája látható élsimítás alatt. Minden növény ilyen, még a fű is...
  • DancZer
    #26567
    Próbálj csinálni te egy szervert, hogy úgy mi a helyzet. Biztos, hogy szaggat és nem laggol?
  • Solt
    #26566
    Clod-ot teszteltünk, de holnapra megcsinálom... :)
  • kalmi91
    #26565
    Sziasztok ! NEmrég vettem meg az Arma 2 OA-t és olyan gondom van hogy Rettentöen szaggat a játék multiplayerben egyenesen játszhatatlan ! Nemtudom mi lehet a baj directx frssitve uj VGA driver felrakva!!

    Configráció:

    Ati Mobility Radeon HD 5470 512mb kártya
    Intel Core i 3 processzor with 4g RAM

    Aki tud vmi jo megoldást szoljon.
    Amugy Single Player módban játszható a játék csak multiplayerben rossz. Több szerveren is probáltam legföképp az arma.hu szerverein és az ott lévő játékosok által készitett szervereken.És már a menünél is a képernyő tetején illetve jobb oldalán piros csik húzodik !


    Köszönöm előre is a segitséget!
  • Gascan #26564
    ugyan arról beszélsz amiről én? :)
  • JanáJ
    #26563
    Az Arma2 magyar volt, de mindenki utálta, mert az angol OFP-n nőtt fel.
  • Blackfoot1
    #26562
    Magyarítás az ARMA 1 hez ábszolút nem elérhető a neten. Asziszem egy magyarítás fogja eldönteni hogy játszom e majd vele vagy sem. Nem volna baj ha angol nem ez a lényeg hanem az hogy nem lehet még overviewet sem írni hozzá meg briefinget. Így akkor az egésznek ábszolút nincs értelme.
  • Blackfoot1
    #26561
    Van valakinek ötlete ahhoz hogy hogyan lehet magyar küldetésleírást csinálni abban az esetben ha az ARMA angol??? Tegnap kipróbáltam, és nem ismeri fel a hosszú ékezeteket? Akkor lényegében angol armához nem is lehet magyar küldetés leírásokat meg ilyesmiket csinálni??
  • Solt
    #26560
    Mindig elfelejtem, hogy NV keze mindenhova elér... :)))