35048
  • repvez
    #26278
    kinnt van a végleges 1.60 as és az 1.11-es patch
  • Hogthar
    #26277
    Bohemiának hol is lehet reportolni hibákat?
  • kifli
    #26276
    akkor a szervert ne te hostold, mert kegyetlenül fogok laggolni :D
  • DancZer
    #26275
    Már a #6 is :-D. Már csak a telepítési hibákat ellenőrzik, az ünnepek előtt már nem terveznek javítást hozzáadni. Szóval bármelyik nap jöhet a stable. Hála a community es a BIS közös munkajanak egy massziv javítás csomaggal érkezik majd az 1.60. Sajnos az általam is jelzett TOW hiba már nem fértmbele, de majd 1.61-be már belekerül egy olyan javítás ami több hasonló hibát is javít majd.

    kifli: Köszi a pong-ot, a válaszidő 24 óra 26perc! :-D
  • Hogthar
    #26274
    kijött az RC 4 patch.
  • kifli
    #26273
    pong
  • JanáJ
    #26272
    A kérésre nem érkezett válasz a határidőn belül.
  • DancZer
    #26271
    Ping!
  • DancZer
    #26270
    Pöpec kis szerkesztő a VBS2-höz! :-)
  • DancZer
    #26269
    Ez jo hir. Defragolni probaltad a hdd-t? Az is sokat segit!
  • repvez
    #26268
    Na csináltam egy uj profilt és feltettem a legujabb tegnap elött megjelent hang drivert.MOst megszünt a késés, de még mindig messze van ez az irányitás attól amit én elvárnék .
    Remélem az A3 teljesen átmodositott irányitást kap.
  • DancZer
    #26267
    jaja, en most egy nema bill es eger kombon gondolkozom. Mert mig a gep zugasa egy allando zaj, addig a kattingatas meg a gepeles valtozo es zavaro mondjuk este, vagy ha pihenni akar az ember.
  • Gascan #26266
    úgy érted a reakcióideje volt lassú? nekem is ez volt a bajom, meg hogy lemerült az elem mikor nem kellett volna :)
  • DancZer
    #26265
    Nekem volt egy regebben(3-4eve), de nem szerettem mert lassu volt. Engem is erdekelne hoy most mi a helyzet.
  • Gascan #26264
    és milyen?

    nekem mindeddig kábeles volt, de a mostani már közel 9 éves és már eléggé kiadta a lelkét... normális billentyűzetet viszont csak kábel nélkülit találok

    olyat meg láttam a sógoromnál és cserélgetni kell neki az elemet ha nem jó

    nincs vele semmi gond? irnál róla pár szót?
  • Solt
    #26263
    Nekem "csak" egerem...
  • fkubi
    #26262
    van
  • Gascan #26261
    amúgy van valakinek kábel nélküli billentyűzete itt?
  • kifli
    #26260
    na felraktam, hááááát, nem az év játék az biztos :D

  • Solt
    #26259
  • Feró Flex
    #26258
    illetve
  • Feró Flex
    #26257
  • kifli
    #26256
    nem olvastam :(

    Majd meglesem valamikor...
  • DancZer
    #26255
    Ezek szerint nem olvasod az arma2.hu-t, mert ott irtam errol egy hirt meg anno amikor megjelent. Probaltad mar? A videok alapjan egesz jo.
  • kifli
    #26254
    Ma EZT találtam :D
  • Hogthar
    #26253
    Egyébként milyen egered van?
  • DancZer
    #26252
    meg az jutott eszembe, hogy csinalj egy uj jatekos profilt hatha az megoldja.
  • DancZer
    #26251
    a jelenseg palya fuggetlen? mondjuk ha inditasz egy mod nelkuli arma 2-t a desert palyan, szerkesztoben akkor is lassu?
  • Feró Flex
    #26250
    Nálam Ati 4850/512mb simán ment,5800+,2gbram.Közepesen,2000m,1050*1650-ben.
  • DancZer
    #26249
    Szerintem is a leghatasosabb teszt az volna ha tudnal szerezni kolcsonbe egy jobb karit. Valoban az lehet, hogy a cpu mar jobban kihajtana a gamet, csak a kartya nem birja az iramot.
  • Petko
    #26248
    Van az NVidia control panelben egy előre reprodukált képkockák száma beállítás, angolul valami preprocessed frames lehet... azt lejjebb kell venni és akkor talán javul
  • Solt
    #26247
    A választ nem tudom, de látod volt rá másnál is példa. ( Petko ) No meg nem is a vga limiten van a hangsúly, hanem a vga nagyobb terhelésén... lehet valami nem kóser vele... lehet valami driver akad...

    Vedd ki a hangkártyád, vagy tiltsd le az alaplapit, és próbáld úgy... vagy tesztelj másik vga-val, vagy ezzel egy másik gépen, vagy valami vga nyíró programmal...
  • Gascan #26246
    nekem is ilyen videokarim volt, és semmi gondom nem volt vele... most meg a procim ilyen, meg ennyi ramom is van
  • repvez
    #26245
    #26212 hsz-ben és egy asrock 970extrem4 lapban .
  • Gascan #26244
    milyen géped is van most pontosan?
  • repvez
    #26243
    Csak ha VGA limitrol is van szó akkor miért nem szaggat a játék még maximális beálitás mellett sem (1000m-es látotáv élsimitás és postprocess nélkül) , de a késés még a legkisebb részletességnél is ugyan ugy megvan .
    10m-röl 5 percig szarakodtam mire egy tehénre rá tudtam célozni :(
  • Gascan #26242
    egyet értek
  • Solt
    #26241
    Ha tényleg a vga miatt van, akkor a gépcsere indokolhatja, hogy most jobban előjött. Lehet a vga limit hozta elő mégjobban...
  • repvez
    #26240
    Csak az a durva , hogy a gépcserével nem cseréltem VGA-t és elötte ennyire durván nem tapasztaltam ezt a dolgot, csak amit a Gascan is mondott a smooth és dead zone és lengés f@szságokat.Már azok is teljesen kiakasztottak, de ez aztán végkép.ÉS még ezek vannak kiakadva, hogy mindenki warezolja, mikor az eredeti is egy játszhatatlan fos .
  • Petko
    #26239
    Nekem volt az említett hiba 2,5 éve amikor az Arma2-t megvettem kiadás után. Akkor a graf kártya miatt volt, Nvidia 8600GT. Bár az fura volt, hogy egyébként birta fps-el. Mindenesetre utánna vid. kártya váltásnál megszűnt a probléma.