35048
  • DancZer
    #26639
    Már jelezték, valószínűleg model hiba lesz.
  • Scottt
    #26638
    Ugye csak én nem lepődök már meg azon, hogy gyakorlatilag Chernaruson a füvön kívül,a két leggyakoribb fa sem blokkolja az AI látását..Bár a füveset már rég javították,de ehh.
    1.60-nál járunk,több mint két évvel a kiadás után..
  • Hogthar
    #26637
    A toh rálehet telepíteni az arma 2 re?
  • DancZer
    #26636
  • DancZer
    #26635
    Ez se rossz:
    http://www.arma2.hu/forum/viewtopic.php?f=37&t=16253 :)
  • Feró Flex
    #26634
    Na ez jó.
  • Solt
    #26633
    :D

    Nincs ennél idegesítőbb... itt a csúcskategóriás gép, és gyakorlatilag a hajamra kenhetem...
  • Hogthar
    #26632
    Jó ötlet, de előtte add el nekem a géped 30 ezerért, többet is adnék ,ha nem tudnám hogy hibás
  • Solt
    #26631
    Előbb veszek konzolt! :D
  • tpM
    #26630
    Szerintem Marek olvasta az őket kritizáló hozzászólásaidat és megátkozott. Bocsánatot kell kérned tőle. :D
  • Solt
    #26629
    Kipróbáltuk másik kábellel, másik monitorral is most... ugyanez. Innentől nincs több ötletem...
  • JanáJ
    #26628
    Fél milla? Nem lehet hogy a te gépedhez még csak Win 9driverek vannak?
  • Gascan #26627
    egy márral kevesebbett kellett volna, tudom :)
  • Gascan #26626
    nekem olyan hibám volt a monitor kábel miatt hogy már Armában - és csak Armában - a menüben már leesett az FPS 10-15re

    kicseréltem a kábelt és igy jó lett
  • Solt
    #26625
    Hát erősen gondolkozom rajta, hogy eladom az egész szart a picsába... közel fél millióért még idegesítsem is magam... :D
  • tpM
    #26624
    Bennevagyok egy monitor/VGA cserében, ha gondolod. Sőt, vinyóban is! :D
  • Solt
    #26623
    Gondolom a második fele nekem szól! :)

    Nem ArmA hiba, csak azért írtam ide is, hogy kizárjam a júzer errort.

    Szó szerint minden hardver zsír új, csak a monitor, a hangkártya és a billentyűzet régi... ugyanez a jelenség volt a régi gépemen is, ami tempinél teljesen jól működik. Ilyen volt a GTX460, HD6950, GTX580, és HD6990-n is... hangkártyát kivettem, így az sem okozhatja.

    Bios alapon, win verzióból próbáltam a szűz telepítést, és a teljesen naprakészet is... driver verzióból legalább 5 félét... energiagazdálkodások mind kilőve...

    A monitor és a vga közt valami nem stimmel... olyan, mintha valami óriási input lag lenne...
  • DancZer
    #26622
    Szerintem Arma azért terheli jobban, mert más fajta megfigyelést igényel mint pl egy CS vagy BF.

    Sajnos ha más játék csinálja akkor ez nem arma hiba lesz, máskülönben beírtam volna fórumra.

    Monitor és VGA out hiba nem lehet, mert akkor a videó nem szaggatna. Érted?! Próbálj meg egy DX frissítést: http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?displaylang=en&id=35
  • Solt
    #26621
    Az irányítás beállításánál van valami mouse smooting vagy mi... azt ne húzd le nullára, mert attól is csinálhat ilyet.
  • repvez
    #26620
    Akkor nálam ez is közrejátszik abban , hogy nem birok huzamosabb ideig játszani vele, mert egyszerüen kifolyik a szemem annyira fárasztja .
    De érdekes modon minden más játék mégha akadva megy is el nem terheli ugy a szemem mint az arma .
    Ebben a textura zizegés is közrejárszik.
  • Solt
    #26619
    A vinyó gond tpm nyűgje... ne kavarj! :D

    Mi az, hogy a monitor nem bírja a vga teljesítményét? Ezt, hogy érted?

    Vsync = Függőleges szinkron ( kb ). Ez a kép szétcsúszását akadályozza meg... amit a videón látsz az a microlag, microstuttering. Ez sajnos független a vsync-től...
  • Gascan #26618
    mi az hogy hány százalékos?

    akkor nem lenne evidens hogy a monitorod nem birja a videokari teljesitményét?

    vsync nem erre van?
  • Hogthar
    #26617
    Dehogynem
  • Blackfoot1
    #26616
    Mégis csak jó a torrent:) Szerintem nem minden torrentes arma rossz.
  • Solt
    #26615
    Bazzeg... csoda, hogy még megy... :D
  • tpM
    #26614
    58% :D
  • Solt
    #26613
    Hány százalékos a vinyód? 60? Szerintem tuti az a nyűgje... mondom, hogy próbáld ki a lapozó fájl tiltását... hátha...
  • tpM
    #26612
    Tudom, hogy ilyen az Arma, de nem szokta ennyire drasztikusan. A régi szar gépemen jobban nézett ki, igaz csak 20 FPS volt. Ott is butítgatta a távoli dolgokat, de semmi sem volt ilyen massza...
  • Solt
    #26611
    Elég régóta... már volt a GTX460-l, aztán 6950-n, és most a 6990-l is. E közben szó szerint az összes hardverem le lett cserélve, csak a monitor és billentyűzet ugyanaz...

    Tavaly novemberben vettem monitort, de arra már nem emlékszem, hogy a régi monitorral lett volna ilyen gondom...
  • Solt
    #26610
    Már PS2-s egeret is próbáltam... :S Vagy a monitorral van gáz, vagy fingom nincs... a neten a két gpu-t okolják, de egy gpu-s rendszerekkel is előfordul...
  • Gascan #26609
    mióta van ilyen hibád?
  • DancZer
    #26608
    Lehet egérhiba is. Próbáld meg átállítani a DPI-t az egereden, ha lehet.
  • Solt
    #26607
    Minden játék ilyen... szétcsesz az ideg.
  • DancZer
    #26606
    tpM: Elmosódott textúra azért van, hogy legyen FPS-ed. Arma figyeli az FPS-t és ha kevés akkor nem tölti be a részletes textúrákat, lodokat. Próbáld meg defragmentálni a HD-det.

    Solt: Elég idegesítő lehet. Nálam akkor ilyen ha ki van kapcsolva a Vsync.

    Feró Flex: Kezdésnek elég jó, nem tudod mióta fejlesztik? Tetszenek a hangok! Látszik, hogy a tank szimulációt jól megcsinálták. De összességében Arma még mindig jobb. Pedig jó lenne végre egy konkurencia. :)
  • Feró Flex
    #26605
    Na sikerült,hát nem rossz 25dolcsi az "UP" de van benne igazi új tartalom.Az 1991-es Iraki "Sivatagi vihart" is lehet játszani mind a két fél oldalán.
    On.
    Nálam is vannak anómáliák de már nem is izgat igazából.Az új bétával pld. Baf no bin meg ilyenek de nem is mindíg.Igazából CWR2-t várom a régiúj kampány miatt,meg persze az új dinamikus hangokat.
  • Feró Flex
    #26604
    Na most...



  • Feró Flex
    #26603


    A végén van még egy kis finomság:O)
  • Scottt
    #26602
    :O Nekem akkor ilyen hoki a minősége mindennek,ha kevés az FPS..
    Arma-Arma,fura dolog vagy te!
  • Solt
    #26601
    Lehet... amilyen fos állapotban van a vinyód nem lepne meg. Kapcsold ki a lapozófájlt, hátha...
  • tpM
    #26600
    És ezek az undorító textúrák? Winyó?