35048
  • Scottt
    #26679
    Oké,működik köszönöm!
  • lee56
    #26678
    Régebben még egyet is értettem volna veled ebben, de látod a csodamasztersz megpróbálkozott (kétszer is) a még ennél is kevésbé hardcore szimulátorával, a Flashpoint név bemocskolásán kívül nem sok eredménnyel.. És a rengeteg tucatFPS meg álkatonai szimulátor mellett nehogymár ne férjen el egy darab igazán hardkór
    Mert azért venné a nép ezeket is, különben aligha készülne a harmadik rész Armából. Csak jó lenne ha tanulnának a bohémiások az ex-kiadójuk hibáiból legalább, ha már a sajátjaikból nehezen megy :)

    na de teMpi megtalálta a megoldást, túl nagyok az igényeink, értem a célzást :D
  • Solt
    #26677
    aztakurva
  • Yula
    #26676
    Ááá baz, pedig azért szoktam olvasni a topikot... Bocsánat!
  • Hogthar
    #26675
    konvertálom is át hozzá a modelleim
  • macleody
    #26674
    Úbazmeg
  • tpM
    #26673
    Amúgy úgy látszik találtam egy sokkal jobb játékot mint Arma. Szerintem álljunk át erre. :D
  • Solt
    #26672
    Single missions_E01: Hike in the Hills

    Előre is köszi! :) Most készítek egy kis összefoglalót PH-ra, ha kész van belinkelem ide is... megoldás még nincs, de rajta vagyok! :)
  • DancZer
    #26671
    www.arma2.hu az elso hir talan segithet. :-)
  • kifli
    #26670
    [url=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1116602507&no=26661]#26661[/url]
  • Yula
    #26669

    Valóság vagy játék?
  • Fürtös
    #26668
    Q egységnek rakj le waypointot,1et a kezdőponttól pár méterre(WP1) egyet pedig a célterületre ahová rádió utasításra menniük kell(WP2) állítsd be a viselkedést formációt sebességet.
    Rakj le egy triggert(T1) amit szinkronizálj össze a WP1el Majd az aktiválást rakd rádio alphara.
    Q egység spawnol majd megtesz 2 métert a WP1 ig és addig nem mozdul míg rádió üzenet nem aktiválja a triggert.

    Valami ilyesmi,de lehet tévedek nagyon rég volt utóljára,hogy küldetést szerkesszek:D
  • JanáJ
    #26667
    Azt fejlesztik bele, amit el lehet adni. Ezek szerint ezt nem. A kevéske kemény magon kívül a többségnek még ez is túl hardcore.
  • DancZer
    #26666
    nem akarok offolni, de a kapcsolos megoldas nem volna jo megoldas, gondold csak att ujra.

    solt: tudnal adni egy missiont? van uj otleted, hogy mitol lehet mikrolaggod? :-)
  • tpM
    #26665
    Igen, de amíg BIS nem akar ilyeneket belerakni, addig nincs más megoldás. Át kéne lépniük már azokon az "élethűségi" korlátokon, amelyeket OFP-nél fektettek le.
  • lee56
    #26664
    Na ez legalább valami, ezt én nem láttam, de inkább majd a saját szememnek hiszek, mert videón aztán nagyon sok mindent be lehet mutatni.

    Tetszik érteni is ha már olvasni tudol? :) Írtam én hogy nem fogok vele játszani? Csak annyit írtam hogy nálam ez játékélmény rontó tényező egy ilyen játéknál.. És ez egy extrém példa volt, a HP alapú sebzés maradjon csak meg a BF szériának. Egy armától ennél sokkal többet várnék.

    "Mikor meglátom ezt a nem HP alapú sebzést mindig elmosolyodok. Ahhoz, hogy valami rombolható legyen kell lennie HP-nak."

    Ez pedig alapvetően hülyeség, csak egy jól kialakított sebzésrenszer kell, aminek egy jórésze (pl lövedékfizika) már régóta megvan az Armáknál, csak valamiért nem akarják kiegészíteni. Tankoknál kritikus találat pl. torony mozágás=0, ezek sima kapcsolókkal is megoldhatók, nem kell ide HP, csak a motornak tudnia kéne hogy mit, mikor, mivel és hol találnak el, és ezt le kéne programozni..


    tPM : Ez tényleg szép meg jó, de nyilván te is örülnél ha legalább egy játéknál nem modolással kéne ilyeneket belecsempészni hogy realisztikusabb legyen a realisztikus szimulátor :)
  • Scottt
    #26663
    Srácok azt, hogy tudnám megcsinálni, hogy Q egység elinduljon X pontba,a megadott behaviorral,hogyha rádión(!)parancsot adok neki?Gondolom valamit a trigekkerekkel kell játszani,de nem tudom kitalálni, hogy mit.
  • Solt
    #26662
    Uram!

    Ha szépen megkérlek, csinálsz nekem FRAPS benchmarkot? FPS és frametimes érdekelne... a te beállításaiddal ugyanott ahol én csináltam a videót. 60 másodpercig kellene futtatni, majd elküldeni nekem a két fájlt amit generál a FRAPS. :)
  • repvez
    #26661
    játék és valóság
  • Hogthar
    #26660
    jól hangzik, ránézek
  • Scottt
    #26659
    Szerintem igen,mert általában 3x4fős SF csapatok vannak,és lehet köztük váltogatni.^^
  • Hogthar
    #26658
    coopba lehet vinni?
  • Scottt
    #26657
    Eddigileghangulatosabb kampány amivel játszottam,egyszerű és nagyszerű Lingor tökéletes helyszín,bár ha kipróbálnátok várjatok még kb egy-két hetet, mert akkor jön majd az update hozzá..Szigorúan Woodland terepmintás SF replacementtel a teljes beleéléshez

    Ilyesmi kaliberű film a Végveszélyben is Harrison Forddal,a film Tom Clancy regényéből készült szóval nem rossz
  • DancZer
    #26656
    Arma 3 penetrációja már elkészült. Még Ivan mondta mikor a GM-6-ot voltak megnézni Magyarországon. Persze ez nem azt jelenti, hogy a járműveket nem bontják fel több sebezhető részre(elvégre kilőtte az autó motorját nagy kaliberrel a videóban).

    Szerintem rosszul teszed, ha azért nem játszol majd A3-al, mert ha lenne végtelen lőszered és 2 nap szabadidőd, akkor szétlőhetnél egy tankot. :D Bár te döntésed, csak kicsit fura kifogás. :)
  • Hogthar
    #26655
    Tankot nem szedsz szét bármilyen kézifegyverrel, max egy 25-30 mm kaliberű fegyverrel, de abból is sok kell neki.

    DancZer írta korábban amivel egyetértek : "Mikor meglátom ezt a nem HP alapú sebzést mindig elmosolyodok. Ahhoz, hogy valami rombolható legyen kell lennie HP-nak."

    Mellesleg életben egy nagyobb kaliberű fegyverrel pl egy 7.62 essel ha rászánsz pár napot vagy hetet te is szétkapsz egy tankot.
  • tpM
    #26654
    Át/vagynem meg van oldva ACE-ben, nem hiszem, hogy azért nincs benne alapból mert technikailag annyira nehéz, vagy lehetetlen lenne.

    Ezt még régebben írtam, azóta fejlődött a rendszer (ki tudja miben).
  • lee56
    #26653
    Hát már Armanál de Arma2-nél aztán méginkább nem nagyon megbocsátható, hogy egy magát military simulation-nak nevező játékban bármilyen kiskaliberű kézifegyverrel szét lehet lőni egy tankot ha elég sok a munícód és pár órát vagy napot rászánsz :D

    A HP alapú sebzés egy ilyen játékban nekem képzavar, és mindenképp rontja a játékélményem.
    Ha Arma3-ra nem hoznak össze egy ipkézláb fizikát, és fegyver és lövedékkaliberszerinti páncél-át/vagynem-ütéseket (akármilyen nehéz is legyen megvalósítani) akkor szerintem el is áshatják magukat, szégyenükben mindenképp.
  • JanáJ
    #26652
    Talán tokfelső rész, vagy felső tok lehet magyarul. És igen, az amit linkeltél. Léteznek hibridek, de ugye az M4Ax egy a sereg által használt jelölés. M4 variánsból több van mint csillag...

    A lőszer nem biztos, hogy ugyanaz. A kaliber oké, de ugye van gyújtó, tracer, stb. Élesből is többféle súlyú lehet. Az M-16-nál volt valami gebasz Irakban, mert a NG régi 16-kat használt és abba másmilyen lőszer kellett mint az új M16/M4-ekbe ami az armynál van.
  • DancZer
    #26651
    Azért vicces, hogy egyszer a C4-el dobálóznak másszor meg csapatban COD-oznak! :D
  • DrRadon
    #26650
    Hehe. Kínai FPS (nem is rossz), ahol az amcsikat kell irtani.
  • DancZer
    #26649
    http://takeonthegame.com/take-on-sample-model-and-livery-templates/
  • Hogthar
    #26648

    Upper reciever-^
    Szóval ,ahogy kivettem a fegyver tetején van szerelék sín és azon van a nyílt irányzék, viszont én azt hittem hogy m4a1 - ből is van ilyen módosított változat.

    Lőszer típus ugyanolyan viszont.
  • JanáJ
    #26647
    Amennyire én tudom:
    M4 safe/semi/burst
    M4A1 safe/semi/auto
    M4A2 ? tipp, hogy lehet rá lógatni egyéb cuccokat
    M4A3 Az A2-höt képest plusz, hogy az upper reciveren (?) is rail fut és erre van rárakva a bőrönd fogantyús nyílt irányzék. Ha optikát aarsz rátenni akkor ezt leszeded és helyére mehet az optika.

    Lehet, hogy a lőszer is változik bennük. Nemtom.
  • DancZer
    #26646
    A Carrier commander amúgy egy nagyon régi játék, aminek az új verzióját a BIS csinálja.
  • Hogthar
    #26645
    Nem tudja véletlen valaki, hogy mi a különbség a colt m4a1, m4a2 és m4a3 között?
  • Solt
    #26644
  • Hogthar
    #26643
    Bohemia féle stratégia: link
  • Scottt
    #26642
    Tudom,küldtem is rá a zöld pacsit Dev-Heavenen,csak eléggé bizarr, hogy még ilyen bugok vannak benne..
  • Hogthar
    #26641
    De ez arma 2 es pálya. Azon csodálkozok hogy még nem adtak ki A2 höz toh gépeket, az egész pont ugyanúgy van kódolva mint az A2, meglehet nyitni és a beszállás animációt is át lehetne rakni Tohból A2 be.
  • JanáJ
    #26640
    A bétája az volt, hogy az OA pályáján tudtad kipróbálni a civil little bird-öt.