35048
  • Hogthar
    #27679
    Én inkább a karakter formázást tenném bele, pl egyénien beállíthatnád milyen arccsontozatod és testfelépítésed legyen. Ez azért lenne jó mert így nem találkoznál 2 ugyanolyan emberrel, és a csapat társaid testformájukról és arcberendezésükről könnyen felismerhetőek lennének. Ez az újaknak sokat segít és a veteránoknak is segítene hogy felismerjék az újakat.

    A másik ami szerintem növelné a realitást( de nem működne, jól mert ebből már előidézhetőek csalások) ha a személyeknek tulajdonságokat adnánk. Pl erőlét, gyorsaság, ügyesség, stb, mindenki meghatározott pontot eloszthatna a saját emberének, így valaki erősebb és kisebb lenne a visszarúgás erősebb fegyvereknél valaki gyorsabban tud futni vagy kevésbé fárad, vagy feltudna olyan helyre mászni ahová mások nem stb stb.
  • Gascan #27678
    megfelelo formaban ez minden jatekba beultetheto
  • repvez
    #27677
    sztem se kéne ilyenetek beletenni,mert az megint csak az agyatlan rohangálok lövök mindenre játék felé vinné el a játékmenetet,mert mindenki elöbb akarná megszerezni a különböző jobb tárgyakat.

    Inkább olyan irányba kéne mozdulniuk, hogy ha csapatban taktikusan összedolgozik a csapat azért járna több jutalom.Valahogy ezt a vonalat kéne ösztönözni.
    Most semmi értelme nincs annak ha valaki 1 rajban van valakivel elkezdödik a játék aztán mindenki megy a szélrózsa minden irányába leszarva azt hogy ki a pk vagy kinek mi lenne a feladata.
  • kifli
    #27676
    szerintem ez nem ebbe a játékba való :)
  • Gascan #27675
    amúgy szerintem Arma 3-ban ideje lenne bevezetni a többi játékokban immárom megszokott gyűjtögetést, unlockolást ..

    valamilyen formában... a legtöbb játék ami menő az pont ez miatt... mindenki úgy formálhatja a karakterét ahogy neki szimpi.. ilyen horizonton is lehetne értelmezni a szabadságot
  • tpM
    #27674
    Az a helyzet, hogy sajnos igazunk van.
  • [NST]Cifu
    #27673
    Nem csak a töltésről lenne szó, hanem akkor már mindenről. Nem lógna bele a kéz/láb a terepakadályokba, nem lenne probléma abból, hogy a legnyakatekertebb helyeken is úgy hajtja végre a felállást/lehasalást az illető, mintha egy tornaterem padlóján állna, stb.

    A "piacvezető" témához meg csak annyit, hogy vakok között félszemű a király... Az a szomorú, hogy ennyi is elég a BiS-nek az üdvösséghez.
  • wardogzombie
    #27672
    amugy helló
  • tpM
    #27671
    Milyen piac? Semmi kunkurenciája nincsen, és nem azért, mert annyira lealázná az amúgy feltörekvő harctérszim/taktikai shootereket, hanem mert egyszerűen rajtuk kívül nem csinálnak ilyet. Ennek fényében nem tudom milyen "vezetésről" beszélsz.
  • DancZer
    #27670
    Kicsit túlzás lenne ütközés vizsgálat a töltésnél. Szerintem bőven elég amit csináltak, harc közben úgyis csak perspektívából látható. Persze szarakodhatnának vele és megkaphatná az A3 a "legjobb újra töltés animációkat tartalmazó játék díjját", de feltételezem nem ez a céljuk. Szerintem azért praktikus az "egyszerű animáció" mert különböző testhelyzetekben is gond nélkül használható.

    tpm: mihez képest későn? Az árkád shooterekhez? Szerinted véletlenül a BIS a vezető a taktikai shooterek piacán?
  • tpM
    #27669
    BIS-nél az "újdonságok" (inkűbb úgy mondanám, hogy baromira későn eszközölt hiányosságok) sajnos sosem úgy működnek, ahogy elvárná az ember. Eddig minden "újdonságnál" csak valami tessék-lássék, félig megvalósított valamit kaptunk. Nem szőrszálhasogatok, csak felhívtam a figyelmet valamire. :P
  • Hogthar
    #27668
    Nekem ez szőrszál hasogatásnak tűnik, én az újdonságokat figyelem a játékban, ellenben te úgy tűnik a hibákat keresed?
  • Gascan #27667
    de azért mégis jobb mint most :)
  • tpM
    #27666
    DancZer barátunk mindjárt megmagyarázza, várd ki a végét. :D
  • repvez
    #27665
    Én meg azt látom, hogy megint rossz oldalról közelitették meg az animációt.Ahogy látom itt nincs összefüggés az egyes részek között, tehát mindegyik a maga utemében játszodik le és mint látjuk ennek van egy kis csuszása és egymásba érnek az alkatrészek.
    Ahelyett, hogy IK vagy phizikszet használva utkozésmodelnek ugy oldották volna meg, hogy a kéz mozgassa a fedelet .
    Vagy csak egyszerüen lenne kapcsolat közöttuk arra az idöre.
  • tpM
    #27664
    Amúgy szerintem tök béne, ahogy a heveder csak úgy ott terem magától.
  • Gascan #27663
    az :)
  • tpM
    #27662
    Na tessék népség, újratöltés anim.


    Megjegyezzem, hogy elég béna, ahogy a heveder csak úgy ott terem, vagy az már trollkodás lenne?
  • kifli
    #27661
    megveszed, más mód nincs rá
  • palinho96
    #27660
    let9ltött ArmA II: Reinforcemettel hogyan lehet Multizni? :D
  • Solt
    #27659
    Összekeversz micivel! XDD
  • tpM
    #27658
    Na, ezt a beszélgetést úgylátom kivégeztem.

    8-)
  • tpM
    #27657
    Azt megkaptam tegnap éjjel cuncimóki, ha nem emlékeznél... :$
  • Solt
    #27656
    Miért nem inkább egy nedves p...t? :D
  • tpM
    #27655
    A gondolat ereje.


    Most pedig kérnék egy jeges kólát. mmmmmmmmmmmmmmmmmm
  • JimKirk
    #27654
    En kerek elnezest!
  • Solt
    #27653
    Nem lehet, hanem biztos! :D A lényeg, hogy most már normálisan fut...
  • JimKirk
    #27652
    Lehet nincs osszefugges a ketto kozott, mert mar ket napja csodalatosan viszi a gep a jatekot, hip-hop megjavult magatol. Magam sem ertem!
  • Solt
    #27651
    Azért teszteld le... a placebo hatáson kívül kizártnak tartom, hogy ez bármit is ért...
  • JimKirk
    #27650
    Koszi a segitseget, most sokkal jobb!:) Maxon siman viszi!
  • beci43
    #27649
    Először is a keresőbe írd be hogy msconfig maj ENTER

    Nézd meg a "rendszerindítás" fül alatt a "speciális beállítások"-nál,hogy a processzorok számánál milyen szám van.Ha csak 1,márpedig gyanítom hogy az,akkor menj vissza az "általános" fülhöz és jelöld be a "szokásos rendszerindítás"-t.Nyomj "alkalmaz"-t és indítsd újra a gépet.
    Windows felállása után ezeket újból vidd végig,csak a "processzorok számánál" jelöld be a négy magot,majd újraindítás.
    Ha úgy sem megy,akkor a BIOS-ban állítsd be a magok számát.
    Remélem segítettem.
  • JimKirk
    #27648
    Koszi az infot!:)
  • Sith
    #27647
    Igazából nehezen tudom megfogalmazni mi a bajom, egyrészt a mozgás (mármint az ember mozgása) néha bajos a szűk helyeken. Ez a fegyver le engedés néha jó lenne ha másért nem azért mert lehet csak én vagyok suta de nekem nem mindig jön át hogy hol férek el a fegyverrel és hol nem, aztán jön a meglepetés. A fegyver vállhoz szorítva szerintem némileg eltúlozva mozog (már ha nem araszol az ember).
    A fegyver súlyához csak annyit hogy ez remek ha mondjuk M60 al vagy valami nehezebb cuccal futkorászik az ember viszont ha egy MP5-el akkor inkább idegesítő szerintem

    Bár ezeknek nagy részét már kikalapálták egyes modokkal.
  • DancZer
    #27646
    A fórumból van egy régebbi mentés. Weboldalból meg készül az új.
  • m1c1mack0
    #27645
    Oda minden fórum stb?
  • kifli
    #27644
    Oks, hogy kültéri meg minden, de be lehet menni az épületekbe. Csak nem érdemes sokszor, mert el van baszva...
  • [NST]Cifu
    #27643
    Akkor viszont ha itt él tovább az ArmA közösség, akkor a különálló ArmA III topicot zárom, ne legyen kavarodás... :)
  • DancZer
    #27642
    Most olvastam, hogy a low beállítás mit is jelent valójában. Pl árnyékot low ra rakod akkor a cpu számolja, viszont ha normal ra akkor a grafkártyát. Valamilyen szinten ez érvényes a többi beállításra is. Ezért van az, hogy high-on jobban megy mint low-on.
  • tpM
    #27641
    Igen. Triggereket kell lerakni, amiben meg kell hívni az adott dolgot... hogy mégis kb hány csoportot generáljon, azoknak mennyi útvonalpontot adjon, aztán még vannak különféle cfg-k, amelyek bizonyos viselkedésformákat tartalmaznak, pl. hogy hány méteres körzetben lévő épületeket ellenőrizzenek be, hányan menjenek be ellenőrzéskor stb stb. Elég sok lehetőség van benne, én csak véletlen irányú őrjáratozások és a harci viselkedésük miatt csináltam így a pályát.

    Itt a BI fórum topikja.
  • DancZer
    #27640
    Jól hangzik, igényel valami + beállítást editorban?