35048
  • DancZer
    #27639
    Én kifejezetten szeretem, hogy nem egyszerre fordul, mert igy csak a kéz mozog, a test nem. Egyébként ezt lehet settingsben állítani, ha jól tudom. User interakció az ajtók esetén, meg a jármű beszállásnál is elég bosszantó. Sajna már így is sok gomb kell a játszáshoz, nemtudom hova lehetne bezsúfolni. Úgy tudom erre is akarnak majd valamit, mert fejlesztik az action menüt is.
  • tpM
    #27638
    Tegnap Solt komával toltunk egy kétfős coopot amiben DAC(Dynamic AI Creator) AI volt, hát baszki ilyesmit kéne alapból berakni. Volt egy 4-5 fős őrjárat - távcsővel figyeltük őket -, akiknél az utolsó tag időnként hátranézett, ha lassítottak akkor le is maradt picit figyelni. Ha megálltak egy ponton akkor mindenki leguggolt, körkörös védelmet alakítottak ki. Egyik alkalommal a csapatvezető észrevett egy üresen álló géppuskát, és odaintett az egyik emberének, hogy vegye birtokába.

    Harcban is nagyon kemények. Aki ilyen domis "leszedek 100at a makarovommal" pukkogtatáshoz szokott, annak igen hamar lehervadna a mosolya. :D
  • Gascan #27637
    mondjuk kezdhetnek ott hogy a fegyver sulyat ne ugy szimulaljak h kesobb mozdul mint ahogy az egeret mozgatom.. az ajtokat ne egerrel kelljen kinyitni... aztan normalis AI
  • DancZer
    #27636
    Bár csak igazad lenne, de szerintem az Arma 3-nak nemnagyon lesz konkurenciája, ahogy az elődöknek sem volt. Hasonlítsd össze egy A3 videót azzal amit kifli linkelt.
  • Scottt
    #27635
    Ha nem szabják el szerintem elég nagy konkurencia lesz az Arma sorozatnak,nagyon várom.
  • Amery
    #27634
    Az első és másodlagos fegyver váltására van gyorsbillentyű, nem muszály action menü-t használni. Én mindíg ezt használtam.
  • DancZer
    #27633
    Szerinted mivel lehetne fokozni a CQB élményt? Szvsz ami a Ground Branch-ben van, hogy automatikusan leengedi a fegyvert ha az ajtó széléhez mész inkább zavaró mint hasznos. Viszont a gyors fegyverváltás a pisztoly-ra sok esetben jó volna armában. Úgy tudom valamit ilyen téren is újítanak, mert action menüből kiválasztani a pisztolyt elég lassú és zavaró harc közben.
  • Sith
    #27632
    Igazad van hogy nagy nyílt terek eseté hiánypótló az arma, viszont rohadt idegesítő amikor mégis be kell menni egy faluba. Nem azt mondom hogy a fegyvernek ne legyen hossza mint egyes játékokban, viszont valami előre lépésnek én is nagyon örülnék.
  • DancZer
    #27631
    Arma egy kültéri harci szimulátor, nem véletlenül van akkor map. Arma3 ban már jobb lesz a több animáció miatt, de a fegyver attól még nem fogja leengedni magától. :-D
  • DancZer
    #27630
    Megszűnt az arma2.hu, az arma.hu pedig szekig nevén van ő viszont elérhetetlen. Így jelenleg az arma3.hu az egyetlen aktív és elérhető domain. A fiúk gőzerővel fejlesztik, mert az ftp elérést sem tudják a régihez. Szóval ez a nagy helyzet. :-)
  • kifli
    #27629
    Talán, kapunk egy, a közelharcokra is kihegyezett szimulátort :)


    LINK


    Ez szerintem jelenleg armának nagy hiányossága. Nagyon körülményes mozogni szük helyeken szerintem. Aminek nem is kellene annyira bonyolultnak lennie...
  • m1c1mack0
    #27628
    Done.

    De mi történt a régivel????
  • DancZer
    #27627
    Mici ha olvasod cseréld le a banner linkjét az arma3.hu-ra.
  • Feró Flex
    #27626
    OFF:
    A Ghost Recon 2-vel srácok játszik(játszott)még valaki esetleg?Mert ezt a modot nagyon elindítnám:Bravo25

    Nagyon örülnék egy privátban elküldött tippnek mert nekem nem akar menni a genya:O(nem és nem és nem...A GRAW MOD laucher meg szar win7 alatt.

    Köszi:O)
  • mlacix
    #27625
    A www.arma2.hu domain megszűnt, jelenleg az oldal nem elérhető, de már dolgozunk rajta, hogy az oldal újra fusson.
  • JimKirk
    #27624
    Komolyan mondom nem ertem ezt a jatekot!:) Ma reggel elinditom az Arma 2-t es siman viszi high/very high beallitasok mellett 30-60 fps-sel. A masodik kuldetest csinalom, most kezdodott meg az invazio.
  • denevérember
    #27623
    Tudsz még pár infot mondani a szeróról privátba? Engem érdekelne,és lehet még mások is jönnének! :)
  • SchwarzWEL
    #27622
    Akit érdekel a domi, , scoreboard szerinti player ranking , a mod mentesség, unlock-olható járművek és ingyenesség az nézzen fel ide: SiG CLAN Van alap,OA,és ACE szerverük is.
    Bye:
    Schwarz79[SiG]
  • JimKirk
    #27621
    Megvan az OA is!

    Probalkoztam en mar azokkal is.:))

    Most az itt leirtak szerint allitottam be a dolgogat, valamivel jobban megy.
  • Solt
    #27620
    OA nincs meg? Az sokkal jobban fut...

    A másik, hogy a quality preferenc-nél válasz ki egy gyári sémát, és azzal próbálkozz. Kezd normal-l... ne állíts semmi, max a 3D resolution-t tedd a natív felbontásra.

    Amikhez most hozzányúltál, az mind fps gyilkos. Textura detail, terrain detail, stb...
  • JimKirk
    #27619
    win 7 64bit

    Ha leveszem a postprocess effeketeket, akkor sikerul feltornaznom 24-26 fps-re, ott ahol eddig 19-20 volt.

    Itt egy kep a beallitasaimrol:


  • Solt
    #27618
    Milyen oprendszer?
  • JimKirk
    #27617
    Hat a single nem sokkal jobb, Pusta falucskaban 14-30 fps kozott mozog...normalon!
  • m1c1mack0
    #27616
    Na kiderült az új domain "arma.hu", de nekem csak a fekete háttér jön be....
  • Solt
    #27615
    Hát van vele probléma, ez tény.
  • JimKirk
    #27614
    Lehet igazad van, vacsi utan kiprobalom offline a jatekot. Amugy valoszinuleg a dayz moddal van a gond: "Yeah, in Dayz I have the same problem, but not as critical as you (20fps).Dayz is known for low fps. I read they will repair this problem."
  • Solt
    #27613
    Onlány a szervertől is függ az fps... minél többen vagytok, annál jobban fogy. Gyanítom, hogy offline semmi gondod nem lenne.
  • JimKirk
    #27612
    Az itt lathato videon egy Phenom X4 955 es egy GTX 570-nel gyonyoruen fut a jatek. Kb. nekem is igy kellene, szerintem! Mi lehet a gond?
  • JimKirk
    #27611
    1360x768-at tud max a monitorom. Ez igy siralmas!

    Danczer-nek hasonlo konfiggal 40 fps-sel megy high beallitasok mellett, ezert nem ertem!
  • Solt
    #27610
    Gondolom Full HD... hááát, ez ilyen...
  • JimKirk
    #27609
    Normal beallitasok mellett 20-30 fps-sel megy a jatek(DayZ), high-on 14-20.:( A latotavolsag 3000 meter.

    Win7 64bit, 2500k @4.6, GTX 570, 2x4g ddr3 RAM.
  • tpM
    #27608
    Lehet, nem tudom, mivel nem szándékozom bemenni. :D
  • m1c1mack0
    #27607
    Mint téged az iskolából? :D
  • tpM
    #27606
    Bannoltalak. :P
  • m1c1mack0
    #27605
    Arma.hu - val mivan uraim?
    Nekem csak a fekete háttér jön be.
  • DancZer
    #27604
    Arma 3 kés:
  • JimKirk
    #27603
    Koszi!
    Operation Flashponittal jatszottam meg a ketezres evek elejen, majd az Arma 1-gyel is, ezt csak azert hanyagoltam, mert nem volt hozza konfigom, nagyjabol tudom mi varhat ram, vagy megsem!:))
  • DancZer
    #27602
    Ugyan ilyen konfigom van és High-on simán megy 30-40 FPS-el. Amire számíthatsz ha még nem játszottál:
    Meghalsz és nem tudod mitől! :D
  • JimKirk
    #27601
    Sziasztok!

    Ezzel a konfiggal mire szamithatok, milyen beallitasok mellett futna normalisan, szaggatasmenetesen a jatek? Elsosorban a a DayZ mod miatt vennem meg az Arma 2 CO-t!

    2500k @4.6, GTX 570, 2x4g ddr3 RAM.

    Elore is koszi!
  • Gascan #27600
    nem is gondolnád hogy vannak csajok akik egy-két golyót kézben tartanak ... szal ők jöhetnek :)