35048
  • wardogzombie
    #27519
    Tessék
  • kifli
    #27518
    nemtudom mi az az ic. Ha adsz kis felvilágosítást lehet hogy érdekel :)
  • wardogzombie
    #27517
    Ha lenne módunk rá hogy csapatként csatlakozzunk egy olyan megnyilvánulásba mint annak idején az IC volt az első résszel, akkor ki lenne benne? Mert találtam egy szinte tök ugyanolyan eseményt,gondolok itt arra hogy ingyenes,saját ts3 és játék szerver,saját mod.Egyszóval ugyanaz mint az IC volt anno.Alapjáték és OA a követelmény.
  • Solt
    #27516
    Ha egy mondat úgy kezdődik, hogy: "hányszor kell elmondanom"... de ne ragozzuk túl nem akarok vitázni. Lehet, hogy én értelmeztem félre...

    A lényegi részhez meg annyit, hogy bízom benne, hogy a kiadás után is úgy lesz, hogy amd kártyával nem szenvedek csorbát. ( mint általában a szláv szimulátor gyöngyszemekben )
  • DancZer
    #27515
    Nemtudom milyen flegmázásról meg stílusról beszélsz. Szöveg az szöveg. Több féle stílusban fel lehet olvasni, hangsúly függő.

    Amit a cikkben írnak az igaz, csak ne értelmezd félre! A physx 3 jobban kihasználja a NV grafkártyákat, de ez nem azt jelenti, hogy A3-hoz kell venni NV kártyát! Ahogy a lentebb linkelt hozzászólásban is leírtam több részből áll a physx. Van olyan része ami hardverre épít és van ami nem. Armában az lesz ami nem igényel hardveres gyorsítást.
  • tpM
    #27514
    Azt amúgy jól tudom, hogy eltolták 2013-ra? Mármint, nekem csiripelték a madaraim, de esetleg aki jobban követi a híreket, az mit tud róla?
  • Solt
    #27513
    Ne flegmázz vazze... a cikkben ez olvasható:

    "Aki esetleg nem tudná, a PhysX 3.0 SDK egy kompletten újraírt rendszer, mely az elődjéhez képest egy rakás fejlesztést tartalmaz, legfontosabb a hatékony Multi-Threadig (többmagos processzorok) támogatása. Ennek köszönhetően sokkal jobb teljesítményre lesznek képesek az nVidia kártyái megfelelő környezetben."

    Én nem értek ehhez a pisix szarhoz, nekem a pisix az ami a Mafia2-ben is van, ergo vegyél NV-t. Az idézet szöveg utolsó mondata miatt kérdeztem rá a lényegre... no meg azért, mert simán elhiszem róluk, hogy elkurvulnak az NV felé.

    Tehát összegezve, a cikk és a te elmondásod közt ellentmondás van, ezért érdekelt volna a véleményed, hogy változott-e valami azóta...

    Ha nincs kedved válaszolni, mond meg, de, ha kérhetem velem ezt a stílust addig ne, amíg én normálisan beszélek veled. Köszönöm!
  • DancZer
    #27512
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1116602507&no=26907]#26907[/URL]
  • Solt
    #27511
    Hogy mi van? :D
  • DancZer
    #27510
    Hászor kell elmondása, hogy a physx ből nem lesz olyan A3 ban ami kihasználása a grafkártyát?!
  • Solt
    #27509
    Na a TOH repmodel mint alap, azért jól hangzik! :)

    Viszont ez a pisixezés ez most mi akar lenni? Ez a vegyél NV-t ha élvezni akarod, hogy baka ruhája jobban gyűrődik, vagy valami össznépi öröm?
  • DancZer
    #27508
    Lehet, de az érett cseresznye finom és ehető, nem úgy mint a túlérett. :-)
    Szomorú volt az Iván arca mikor a community alfáról beszélt, most már gondolom miért. Mert nem tudják kiadni E3 után a physx miatt. Mondta is, hogy csak akkor adják ki mikor már a kulcsfontosságú dolgok meglesznek.

    Most olvastam twitteren, Take on helikopter repülési modell lesz az alap a kampányban, hála a jó égnek nem hagyják meg a mostani gagyi! :D
  • tpM
    #27507
    Még tapasztalatlan armalógiában, de majd nyáron beérik mint a cseresznye...
  • Solt
    #27506
    Nem merem már az armát szidni, mert DancZer-től megkapom a magamét! :D
  • tpM
    #27505
    Fura, hogy az Arma 1-et nem említed meg. :D
  • Solt
    #27504
    Megvettem közel 8000.- Forintért az IL2 folytatását. Használhatatlan. Megvettem még megjelenéskor szintén majdnem 8000.- Forintért a RO2-t, közel egy évig egy kalap szar volt.

    Ezekhez képest a Far Cry2 700.-Forintért ajándék! :D Örülnék, ha a CloD lenne már csak ennyire bugos... :D
  • lee56
    #27503
    Hogy aztán újabb 700at költhess aszpirinra?, nekem nem köszi! :D De eleget offoltunk :)
  • Solt
    #27502
    Én elvoltam vele... beleéltem magam a sztoriba, oszt annyi... :)) Vannak hibái, nem kevés, de azért 700.-Forintot megér... :)
  • lee56
    #27501
    Hát nem tudom nekem elég hamar fejfájásom lett, a mögém spawnoló gerillák miatt, meg amikor láttam hogy az összes gettólakó visszatért egy helyszínre, amit anno (egy perce!) :D kipucultam, na ott dobtam ki a kukába, pedig adtam neki esélyt, és amég meg nem jelent vártam én is :)
  • Solt
    #27500
    Ennyit szerintem megér. Azért volt spoilerben, mert nem ide illik! :D Viszont ennyiért hátha érdekel valakit...
  • lee56
    #27499
    http://gamepod.hu/hir/megerositve_az_arma_3_physx_3_0_sdk-t_fog_hasznaln.html

    DancZer
    #27494 : szépek :)
    #27493 :
    "..A3-ban ezeket javítják és nem visznek bele forradalmi változásokat..." Egy piros pont, egy fekete :) Ha már változtatnak miért ne forradalmit? Na mindegy ha egy két kocsiból álló konvoj AI képes lesz átmenni egy hídon, anélkül hogy kövben bárki meghalna és horpadás sem lesz a kocsikon, akkor már örülhetünk asszem :))

    Solt #27486 : ..És még ennyit sem ér meg, csak mazohistáknak talán :)
    Amúgymeg hogy jött az ide?
  • wardogzombie
    #27498
    Bruce Willis ezzel lövi szét pestet az új filmjében:D
  • denevérember
    #27497
    Hali! Ha érdekel mi esténként Domizunk egy elég nagy társasággal! Írj privátba bővebb infóért !
  • HRS Tboy
    #27496
    Köszi! Most tudtam csak meg, hogy a DayZ csak valami zombis hülyeség. De úgy tűnik sokkal többen játszanak vele, mint a dominationnal:(
  • denevérember
    #27495
    Srácok! Tudtok ajánlani OA-hoz valami jó Domination missiont? A lényeg annyi lenne,hogy stabil legyen. Tegnap kipróbáltuk ezt az "American Domination" de sok buggal találkoztunk benne. Előre is köszi a válaszokat!


    Üdv, D.
  • DancZer
    #27494
    Alacsonyan szállnak a madarak Budapest felett.


  • DancZer
    #27493
    Pl. Említette, hogy mi a mostani ai hiányosság, és A3-ban ezeket javítják és nem visznek bele forradalmi változásokat. Sokszor megemlíti, hogy hogy elsősorban a stabilitása és a hibamentes működésre törekednek, mert fontos mérföldkő a cégnek. A community alfában lesz heat map, amivel a kezelhetőséget szeretnék növelni. 3 része lesz a kampánynak, az első a kis szigeten lesz(itt megismergedünk az új dolgokkal). A másik 2 rész pedig limnoson lesz.
    Beszélt a gear ről, a cipelt dolgok befolyásolják az állóképességet, pihenéshez szükséges időt. Külsőleg látható lesz, hogy pi kinek van NV. Benne lesz a six updater, meg a physx ből a legjobb. Más nem jut most eszembe, majd este megnézem még 1x. :-)
  • repvez
    #27492
    ugymint ?
  • DancZer
    #27491
    Itt nagyn sok újdonságra fényderül:http://e3.gamespot.com/video/6381268/arma-3-demonstration?hd=1
    :)
  • Solt
    #27490
    Na gyermekeim földön vízen s levegőben!! Fáradjatok át ezzel a ... moddal IDE! Örök hálám üldözni fog mindenkit...
  • Zeraa
    #27489
    Talán magát a modot
  • HRS Tboy
    #27488
    Sziasztok! Tudja valaki,hogy miért nem tudok felmenni olyan szerverre ahol DayZ van? Eredeti a játékom. Le kell hozzá töltenem valamit?
  • Nesu
    #27487
  • Solt
    #27486
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Fary Cry 2 - 2,49 euró!
  • Petko
    #27485
    hát az izgi...
    törttel (offline) futtatni a perzisztens fél-MMO játékot
    az egésznek pont az a lényege... ha nem perzisztens akkor totál értelmetlen az egész. Milliószor jobb és élvezhetőbb arcade zombi játékok vannak ennél. De ha meg mindenképp arma, akkor meg vagy 22 324 coop zombi mission van hozzá.
  • spybot919
    #27484
    Sziasztok! Én ARMA2-Dayz re keresnék embert Nem baj ha nem origi törtel is futtatható tökéletesen a legújabb verzió. Csak LAN hálózaton.Tunngle val megoldanánk. Üdv!
  • priluki
    #27483
    sziasztok,felszeretném tenni ezt az invasion 44 modot de kiirja az elején hogy hiányzik valami,elindul de kidob ezzel:
    Bad version 50 in p3d file
    i44_anims\objects\misc_objects\i44_cigarette.p3d
    tud valaki segiteni?
  • DancZer
    #27482
    Nagyon jó kis videók, sajnos hang nélkül kellet végignéznem. Parádés mikor a TW-ben látni ahogy repül az ellenség a levegőben a robbanás után! :D
  • HRS Tboy
    #27481
    OA-hoz
  • HRS Tboy
    #27480
    Sziasztok!
    Létezik olyan oldal ahol van fegyver statisztika az Arma2-höz? Lőtáv, tűzerő, tűzgyorsaság...ilyenek.