35048
  • kifli
    #27559
    Ennyi erővel menny és kérdezd meg az összes zombis játék és film készítőjét, hogy miért nem polgárháborús játékot/filmet csináltak :D
    Egy polgárháborúban pl, az ai is lőhet rád, egész más lenne a játék. Azért nem polgárháborús, mert a készítőknek az volt az agymenésük, hogy zombik leptek el mindent, és ebben a helyzetben ki hogyan élne túl.
    Egy polgárháború sokkal másabb, ott el lehet képzelni mi a végkifejlet, lévén, hogy ilyen már történt a valóságban is. Itt viszont találgatni lehet, mi is történne.
    Ezértis van sokkal több ilyen témájú film.
    Az hogy meg miért pont arma2, arra szerintem az az igen egyszerű válasz, hogy ebben lehetett a legkönnyebben megvalósítani a dolgot.
  • V43 1105
    #27558
    OPFOR - Gipys side ? XD
  • Solt
    #27557
    Tudtommal "belsős" munka... Ha így van, akkor azt hiszem jogos a kritika...
  • tpM
    #27556
    Ez jó ötlet. Solt, ha hangszerki kell, tudod a számom. :D
  • Fürtös
    #27555
    Nos azt hiszem ez nem a mod készítőjének hibája
    Nos a feladat adott,ha feljogosítva érzed magad,hogy kritizáld a készítőt,akkor feltételezem,hogy megvan a tudásod egy sokkal jobb "posztpolgárháborús tulélő MMO" elkészítéséhez:D
    Bétatesztelni szívesen megyek!
  • Solt
    #27554
    És ugyanezt nem lehetett volna megcsinálni zombik helyett mondjuk valami polgárháborús szituációval? Ja, hogy ahhoz AI-t kéne programozni... nyilván könnyebb a jelenlegit idióta zombinak használni...
  • Fürtös
    #27553
    Ebben igazad van.
    De ne felejtsük el,hogy ez még egy korai alfa verzió,jóformán még a játékmechanika sincs kész a storyline gondolom az utolsó lesz a sorban,de nagy lehetőségek vannak benne.
  • wardogzombie
    #27552
    ja meg az az idióta mögéd teleportálás na az még kiakasztott.
  • wardogzombie
    #27551
    Most őszintén van bármi célod a túlélésen kívül?Én probáltam és ugyanazt csinálod órákig lopakodsz ölsz kutatsz megint lopakodsz megint ölsz megint kutatsz oké hogy kiszolgáltatottság érzést ad de ennyi. Vagy van valami cél ebben az egészben? Eljutsz bárhova is ahol pl safe zone van?Egy darabig leköthet ez a kóborlás de cél hiányában vajmi kevés értelmét látom.Lehet hogy velem van a baj de kb 30 perc után rá is hagytam.
  • Petko
    #27550
    ja, mert alapkiépítésben gyakorlatilag semmire se jó, hacsak nem valakit az köt le, hogy tákolgat missionoket, addonokat, módokat
    játékra csak nagyon korlátozottan alkalmas
  • Fürtös
    #27549
    Azt azért csak csendben jegyzem meg,hogy aki nem próbálta,az ne ítélje el elsőre!
    Kicsivel azért több mint egy zombi hentelős game,sőt mondhatni a zombihentelés lesz az utolsó amit csinálni fogsz,ha lősz azt meghallják és rögtön megindulnak feléd,és többen vannak mint amennyi lőszered van,és baszott gyorsak,és igen fel tudnak mászni a létrán és kinyitják az ajtót:D
    A dolog savát borsát az eddigiektől eltérő játékmód adja.
    Ha meghalsz akkor ugrik minden és kezdheted elölről.
    + a játék felépítése erősen megköveteli a csapatjátékot,de nem tudod kiben bízhatsz meg! Ha összefutsz valakivel sosem tudod,hogy azonnal tüzet nyit a cuccaid reményében vagy csatlakozik hozzád.
    Egyedül nem sok esély van a túlélésre:D
    Kedvenc jelenet amikor az egyik túlélő talál egy M14 est és ujjongva szól a társának,aki igen hamar arra a következtetésre jut,hogy ő sokkal jobban örülne egy M14-nek és csendesen csőre tölti a makarovot míg a társa a hátizsákban kotorászik:D

    Nagy lehetőségek vannak benne,meglátjuk mire lesz elég a kreativitás.
    Én mikor otthon voltam beletoltam pár éjszakát,szerintem nagyon jó kis alkotás,én nagyon élveztem eléggé kiszolgáltatottság érzést ad.

    Szóval egy próbát megér!
  • lee56
    #27548
    Valahogy nem lep meg, zombikkal mindent el lehet adni, azért az mégis meglepő hogy rengetegen csak e-miatt vettek arma2-t és oa-t, azon azért elcsodálkoztam :)
  • Feró Flex
    #27547
    Én igen.
  • Nesu
    #27546
    Kik játszanak az arma 2 katonai részével valójában ?
  • denevérember
    #27545
    Sajnos ez tényleg így van... Újra kéne szervezni egy csapatot aki tényleg Armázik és nem "Dayz" moddal tölti a szabad idejét! Nem érdekelne valakit esténként ACE mod-os Domination? Akit igen írjon privit! Élesszük újra az armát! Le a Dayz moddal! :)
  • Hecker007
    #27544
    zombi hentelős mod xD
  • Gascan #27543
    mi ez a dayz amúgy? :)
  • tpM
    #27542
    Amúgy vicces (és szomorú is egyben) hogy a DayZ-vel többen játszanak mint a "katonai" Armával. :D
  • lee56
    #27541
    Jahh, tudod vannak egy páran akiket ez annyira nem izgat :)
  • Solt
    #27540
    Nesu! Könyörgöm ne ide! Van topikja ennek az izének kolléga Úr! ;) Köszi...
  • Nesu
    #27539
    Tegnap este tettem próbát a túlélésre .
    Sokkal nagyobb az esély mint nappal ...
  • Nesu
    #27538









  • DancZer
    #27537
    Ez a hiba már be van jelentve. Abból adódik, hogy a domb árnyéka másképp van kezelve és azért néz ki úgy mintha a levegőben volna. Szerintem ezt nem fogják javítani release-ig. Majd csak az új deferred lightning el oldódik meg. Max finomítanak rajta, pl. hogy elhalványuljon. De ez annyira low prioritású hiba, hogy azonsem lepődnék meg ha az új lightning -ig hozzá se nyúlnának.
  • repvez
    #27536
    csak akkor lenne a katona legalább akkorát ugrik hogy az árnyék alsó pontja és a nap egy egyenesre esik.
    Máskülönben a katona talpátol kellene kezdödnie az árnyéknak ,nem szakadhatna el a talajtól.
  • Gascan #27535
  • Gascan #27534
    ez az árnyékolás igy rendben van? ezt az új Arma 3 videoból szedtem ki... de ilyen "hiba" megvan a mostani armában is

  • kifli
    #27533
    editor
  • HRS Tboy
    #27532
    Most próbálgatom az Arma2-t. Van olyan mód, amely nincsen tele bot-okkal? Eddig nem találtam
  • Nesu
    #27531
    Ma bent jártam a városban ,sajnos nem jártam szerencsével.
    Leraboltan tátongtak az egykoron zsúfolt utcák .
    más nem maradt ezen az egy üvegen kívül
  • Nesu
    #27530


  • Nesu
    #27529
    Day Zed




    [img]http://noob.hu/2012/06/11/20120611_171414.jpg [/img]

    [img] http://noob.hu/2012/06/11/20120611_171446.jpg[/img]

  • Solt
    #27528
    A táltos... :DDD
  • tpM
    #27527
    Mindig is akartam egy ilyen taktikai harcicsacsit! Yea!
  • Feró Flex
    #27526
    Új képek a DLC-ből!
  • tpM
    #27525
    Van rá fél évük, most DayZ miatt talán elég pénzük is van, szóval bízzunk benne, hogy jó lesz.
  • repvez
    #27524
    engem nem izgat ha NV-s phisix kerül bele csak akkor lássam az értelmét amiért ezt választották.
    Szeretnék látni normális épületrombolást , jármű fizikát ,sérülésrendszert , ragdollt,részecskerendszert, és minden egyebet amit ez a program nyújt.
    A mai gépek képesek arra hogy elvigyék csak ugy kell megoldani.Az a minimum konfig amit megadtak az elég viccesen néz ki mivel még talán A1 is elég sz@rul menne rajta, nem hogy ez.
    De ha igaz hogy ennyivel kevesebb erőforrás kell neki annak nagyon fogok örülni.

    Ugyhogy itt nem az a kérdés, hogy miért fisix hanem hogy megéri e hogy ez lesz benne.
  • lee56
    #27523
    Mondjuk én magam is úgy vagyok vele, hogy hiszem ha látom, nem a bohémiások inkább az nV miatt :))
  • Solt
    #27522
    Kijavították... az eredetiben az volt amit idéztem! :)
  • lee56
    #27521
    ..aVagy kijavították időközben :)
  • lee56
    #27520
    "Aki esetleg nem tudná, a PhysX 3.0 SDK egy kompletten újraírt rendszer, mely az elődjéhez képest egy rakás fejlesztést tartalmaz, legfontosabb a hatékony Multi-Threadig (többmagos processzorok) támogatása GPU támogatás hiánya esetén. Ennek köszönhetően sokkal jobb teljesítményre lesznek képesek az ezt használó játékok akkor is, ha nincs nVidia GPU-nk."

    Ezek szerint a gamepodos cikk felett amit linkeltem két napja, elsiklottál :)