35048
  • tpM
    #27599
    Szóval csajok kizárva. :>
  • Gascan #27598
    mondjuk én nem bánnnám ha a zombiölés is hardcore lenne :)
  • DancZer
    #27597
    Miért köpnék szembe? Mindenki arra törekszik, hogy élvezze a játékot. A hardcore részt mindig szűkebb közösség jellemezte, mig az egyszerűbb játékmódot több.
  • Gascan #27596
    amúgy azt meg kell hagyni h elég ügyesen van összerakva ez az egész

    dayz webpage

    Requirements:

    ArmA II: CO
    DayZ Mod Files (Available on the downloads page)
    Balls

    :D
  • Gascan #27595
    steamen szoktam nezni a legjobban fogyo jatekok listajat... Arma mar vagy egy honapja top3-ban van es nem ertettem eddig mi a franc tortent :)
  • tpM
    #27594
    "Milszim" Armát párezren játszák, míg a DayZ-t ~150 ezren. Ez nem is lenne gond, de a BIS elkezdett feléjük hajlani, és a beta patchbe már ilyen szarságok vannak, hogy a felszerelés képernyőn kijelzi, hogy melyik tárban mennyi lőszer maradt. Ezt pont a DayZ fórumon kérték.

    Az élethűségre törekedő modotkat/embereket viszont szembeköpi, mert pl ACE-ben nincs kijelezve a lőszermennyiség, a tár súlya alapján kell megbecsülni, így viszont ez értelmetlenné válik.
  • Gascan #27593
    mondom armázok egyet igy két hónap után... mi a tököm ez a sok DAYZ modos szerver? "armában" még az életben nem láttam ennyi játékost :)
  • denevérember
    #27592
    Légyszíves... Van a Dayz modnak saját topicja.
  • smusher
    #27591
    "Más cégek" sem a "semmiből" programozzák le. A különbség csupán annyi, hogy "azok" értenek ahhoz, amit csinálnak :-)
  • gosumofo
    #27590
    e
  • repvez
    #27589
    Már A2-ben is mászkáltak ezekkel a szőrős mikrofonokkal aztán halljuk az eredményt, más cégek meg leprogramozzák a semmiből és hihetőbb hangokat kreálnak mint a BIS.
    Mert hiába a jó alapanyag ha a hangmotor nem tud mit kezdeni vele.
    Vagy ha csak statikusan bejátszik egy hangfájlt amikor egy olyan triggerhez ér.
  • tpM
    #27588
    Nem olvastam végig, de felvettek egy cseh repülőt meg egy gépkarabélyt. Majd ha ezek környezettől és távtól függően szólalnak meg, akkor fog érdekelni. Eddig ez nem nagy szám.
  • DancZer
    #27587
    Hangok
  • denevérember
    #27586
    Ha lenne kedved kipróbálni más modokat írj nyugodtan :) ! Mi elég aktívan játszunk igazából mindenfélével.
  • MaskimXul
    #27585
    Már egy ideje meg akartam venni a játékot főleg a Project Reality miatt, aminek a BF2-es változatát elég sokáig játszottam a TacticalGamer közösség tagjaként. Sajnos túl sokáig halogattam és kihalt a mod, de most a DayZ miatt végre elszántam magam.
    Idővel biztos kipróbálok mást is mert szeretem a szimulátorokat, de amíg kezdő vagyok addig maradok a zombi hentelésnél :)
  • denevérember
    #27584
    Nincs mit ! :) Mivel játszol amúgy? Ace mod? vagy Dayz? Vagy csak az alap játékok?!
  • MaskimXul
    #27583
    És tényleg :)
    Azért kérdeztem, mert találtam ilyen magyarról angolra patchet, de már nem volt elérhető a link, és azt hittem, hogy csak valami gányolással lehet angolosítani.

    Köszönöm.
  • denevérember
    #27582
    Feltételezem az optionsba biztosan találsz nyelvi beállítást
  • MaskimXul
    #27581
    Combined Operations. Van Arma2 és OA, mindkettő magyar nyelvű dvd.
  • denevérember
    #27580
    Mit szeretnél pontosan ? Arma2 ?
  • MaskimXul
    #27579
    Magyar verziót hogy lehet angol nyelvre állítani?
  • kifli
    #27578
    valóben kellemes kis mod. bf2-es project reality mintájára készül. A címe ne tévesszem meg senkit, ez a mod nem akar minél valósághűbb lenni, arra ott az ace mod. Ez élvezhetőbbé akarja tenni a játékot, egy szélesebb kör részére.
  • Sith
    #27577
    Nem rossz..

    Vannak néha érdekes missionok és ha ép úgy alakul akkor lázadó oldalról kis színt tud vinni a játékba az öngyilkos merénylők alkalmazása.
    Nincs is annál jobb mint amikor ülsz a Warrirorban és egyszer csak annyit hallasz kintről hogy "Allahu ahkbar" aztán bumm és respawn :D
    Megnézni érdemes mindenképp, nincs túl sok szerver de mostanában elég össze szedett csapatmunkába lehet bele futni.
  • MaskimXul
    #27576
    Ezt a modot próbáltátok? Csak PvP és állítólag elég jó.

  • kifli
    #27575
    nos nemegészen, pvp játék leginkább team vagy dm típusok alatt futnak. Szerver nevéből, illetve a modokból derül ki, hogy milyen játék megy pontosan.


    Amit mondtál, hogy ai egységeket kelett irányítanod, az a warfare mod. Ha team-re állítod a játékmodot, lesz majd egy pár rpg szerver, és rendes pvp szerverek.


    Bár ha jót akarsz játszani, azt tanácsolom, hogy szerdánként 10-kor armahu ts-re gyere fel, mert ilyenkor szoktak szervezett mecsek lenni. 40-50-60-70 vagy akár több fővel.


    Ilyenkor lehet igazán jót játszani.
  • HRS Tboy
    #27574
    Ezt a pvp-t a szűrőnél tudom beállítani? Ott mindkét oldalon játékosok játszanak?
  • kifli
    #27573
    rosz szerverre mentél, vagy szűrőknél volt valami elállítva. Olyan játéktípus kell neked hogy pvp.
  • HRS Tboy
    #27572
    Alig találok olyan szervert ahol játszanak. Ha találok, akkor körbe-körbe futkároznak a botok. Eleve volt olyan funkció ahol katonákat vehettem magam mellé, akik úgy mozogtak mint én:)
    Teljesen illúzió romboló, egyáltalán nem tudtam magam beleélni a játékba e miatt. Nagyon sajnálom, mert fantasztikusan jó játék lehetne:(
    Bár én a területet is lecsökkenteném, gondolom akkor az fps is jobb lenne, mert így a leggyengébb beállításnál is boldog voltam, ha OA-ban elérte az 50-et. Én pedig 10 éves online FPS game után hozzászoktam a 100 körüli vagy jobb fps-hez. Nem tudom élvezni a 30-50-et.
  • kifli
    #27571
    Én igen ritkán játszok ai ellen, nem is értem, hogy érted ezt, hogy csak ai ellen lehet.
  • Solt
    #27570
    Rá van írva a dobozára, hogy "csak ai ellen"? Én nem láttam...
  • HRS Tboy
    #27569
    Amikor először játszottam az Arma-val, örültem, hogy végre találtam egy valósághű játékot. De azzal, hogy csak botokkal lehet játszani, az egész nem ér egy kalap sz@rt sem. Annyira sem realisztikus mint például egy COD. Ezen kívül meg egy NASA technológia kell hozzá
  • denevérember
    #27568
    Srácok... a Dayz modnak van saját topicja. Linkeljem?
  • Fürtös
    #27567
    Egyetlen emberke csinálta,hogy már akkor is Bis melós volt vagy csak utánna vették be arra már nem emlékszem.
  • Solt
    #27566
    "az ai pedig erre a célra megfelelt"

    No ez a gondom! Én szégyellném magam... ezek meg még mellé is állnak. Ez nekem azt üzeni, hogy a bevételen kívül egyéb nem nagyon érdekli őket.

    Lehet túl naiv vagyok, de én egy ilyen ötletet úgy lovagoltam volna meg, hogy az szorosan kapcsolódjon az ArmA szériához...

    Engem nem érdekel ki mivel játszik, és maga a mod sem zavar... az zavar, pontosabban kicsit az esik rosszul, hogy a superAI ennyire vitte az évek során...
  • kifli
    #27565
    De mivel nem belsős munkának indult, hanem egyszerű moderek csináltál, az ai pedig erre a célra megfelelt, miért kellett volna nekik ezen javítani?
    Szerintem nem az ő feladatuk.

    Btw ha téged ennyire zavar, akkor tegyél ellene. Vagy pvp, és akkor a buta ai-val sincs gond :)
  • lee56
    #27564
    Hát ez azért meredek, ha meghalsz mindent elvesztesz és kezdhetsz előről? Viszont egyedül meghalsz, de a csapattársaidban nem bízhatsz, szóval csapatban se érezheted magad biztonságban, elég paraniás mkagányosfarkas-túlélőhorror ez a akkor :D
  • Solt
    #27563
    Komolyan ez ment át abból amit leírtam? Ha igen, akkor megértem, hogy nem érted...
  • DrRadon
    #27562
    Érdemes kipróbálni. Nálam mint hosszútávú elfoglaltság nem vált be, de arra a pár napra hihetetlen élményeket szerzett.
  • kifli
    #27561
    Én úgy tudom nem belsős munka, csak később vált azzá, mikor a mod már megvolt.
    Egyébként ha játszottál volna vele, tudnád, hogy nem az ai a lényeg, sokkal inkább kell tartani a többi játékostól. Az ai csak egy nehezítés az egészben.


    Btw még mindig nem értem, miért baj az, hogy nekik nem az a szorakoztató mint ami neked.
  • Solt
    #27560
    Az első mondat felett elsuhannék... mindkettőnknek jobb lesz így! :D

    Hogy mi az agymenésük, az meglehetősen hidegen hagy. Az idióta ai arra jó, hogy zombit szimuláljon. Én azt várnám tőlük, ( ha tényleg belsős munka ) hogy javítsanak ezen, és nem azt, hogy e körré az ostoba ai köré építsenek fel egy történetet...

    Biztos remek húzás volt üzletileg, de a zombik helyett én szívesebben láttam volna valami témába illő remek húzást a részükről.