35048
  • Sith
    #30239
    Igen ingyenes dlc ben ígérik a kapmpányt októberre
  • ttt1
    #30238
    Ezek szerint Campaign mód csak októberben lesz ?
  • DancZer
    #30237
  • oneal1
    #30236
    ti nem tapasztaltatok a bétához képest fps csökkenést? vagy csak rossz szerverre léptem fel?

    ultra vagy very high on full hd ban ment 40 felett eddig végig, bár most a fraps nem ment, úgyhogy értéket nem tudok, de diavetítés volt a dolog
  • tpM
    #30235
    Hát a sorozat előző részeihez viszonyítom természetesen. :)
  • [NST]Cifu
    #30234
    Hát szvsz ígéretesnek legfeljebb az OFP/ArmA-hoz viszonyítva lehet tekinteni. Nem mondom, hogy azokhoz képest nem nagy előrelépés, de azért ez még messze van attól, hogy letegyem a hajam tőle - ha nem is ilyen grafikával és fizikával, de a Rainbow Six jó tíz éve is bemutatott ilyet, sőt, többet is...
  • Gascan #30233
    a CQB igeretes?

    az AInak sztem gyorsabban kene forognia es a celzokajabol vissza kene venni egy picit ..
  • tpM
    #30232
    Ez azért ígéretes. :)
  • beci43
    #30231
    Nekem a derült égből eső tetszik.FPS nézetben laggol.külső nézetben nem laggol.Ki érti ezt?
  • tpM
    #30230
    Ugye milyen klafa? Meddig tartana átültetni járművekre? :P
  • DancZer
    #30229
  • kasa85
    #30228
    Köszi :)
    Kár pedig beszereztem volna,de így megcsonkítva inkább játszok a második résszel legalább az Magyar menüs,és feliratos.
    Remélem a Magyarítások portálon rá fekszik majd valaki akkor majd beszerzem amint kézhez kapható a fordítás,és az ára is esni fog ennek a harmadik résznek addigra.
  • Hecker007
    #30227
    Angol nyelvű és egyelőre az is marad, nem hiszem hogy le lesz fordítva a menüje.
  • kasa85
    #30226
    Sziasztok.
    Érdekelne,hogy Magyar feliratos lett a játék,illetve a menürendszer vagy maradt Angol.
    Az Arma 2 megvan eredetiben az gyárilag Magyar menürendszerrel,és felirattal jött ki szóval érdekelne mielőtt be szerezném máskülönben várok a fordításáig,és akkor veszem meg ezt a remek játék harci szimulátort.
    Előre is köszönöm a segítségeteket.
  • Solt
    #30225
    Nálam minden ilyen bigyó ki van kapcsolva, és az ai felhúzva 1.0-ra! :) Csak Radon észrevételeivel példálóztam... :)
  • DancZer
    #30224
    Szerintem egy-két dolog még nem végleges, és majd jönnek javításokkal. Az editoros menüt mintha valamelyik dev-buildbe már bele tették volna.
  • DancZer
    #30223
    Nálam összecsuklik mint a rongybaba.
  • kifli
    #30222
    most nézem csak, hogy már van cdkulcsvevős oldalakon egész jó árban LINK (vpn-est nem ajánlom)
  • Scottt
    #30221
    -A menüt Dslexcy megcsinálta külön
    -Fast rope lesz tuti modként
    -Valamit írni kell majd az ACE3 feature listbe is : )
    -3Dscopes, nekem bejön ami egy darabig volt, hogy ha célra tartja akkor belenézhetsz,de még látod a külvilágot is,aztán meg rázoomolsz.

    Még egy példa, hogy mi nem történik dinamikus füst címszó alatt:

    Szóval tényleg egyre szebb mod alapokat adnak ki a srácok,és kalap-kabát
  • tpM
    #30220
    "There will be a drop down menu in the editor where you can customize your soldiers gear such as camo,headgear,eye wear, ballistic vest and backpack."

    Ilyen nincs.

    "Fast-roping will be sported by the engine
    Shock waves will be simulated."

    Ezekkel sem találkoztam, bár lehet, hogy rossz helyen keresem őket. :)

    "Blood loss will be simulated, including blood trails
    3D Scopes"

    Vérveszteség szimuláció? Ilyet sem láttam. Olyat láttam, hogy ha megsebesülsz, akkor vérplecsniket hagyhatsz magad után, de ezen meg néhány hang illetve képi hatáson kívül semmi komoly, tehát pl. nem tudsz elvérezni.

    3D-s távcsövek: Ez meg egyszerűen vicc. Semmilyen nagyítást nem adnak az ilyen távcsövek lencséi, csak úgy belezoomolsz az egész világba. A régi 2D-s megoldás sokkal jobb volt.

    Aztán...
    "Smoke will be dynamic"
    Megmondom őszintén, nem tudom ez mi. Mert elfújja a füstöt a szél, de ez már OFP-ben is megvolt 12 éve. Azt nem vettem észre, hogy például zárt terekben máshogy viselkedne, én legalábbis ilyeneket várnék "dinamikus füst" címszó alatt.

    "4 times more detailed ground textures"
    Itt meg nem tudom, hogy az én gépemmel van-e gond, de egyszerűen a távoli textúrák nagyon rondák. Visszalépés A2-höz képest.

    "Headgear will offer different levels of projectile protection."

    Ezt meg úgy vettem észre, hogy egyszerűen csak + HP-t ad az egész katonának, nincs lokalizálva, hogy most akkor a sisak anyaga adott szögből adott lövedéket (repeszt) felfog, pedig meg lehetne csinálni.

    Csak kiemeltem néhányat. Amúgy jobb, mint az 1 vagy 2 kiadáskor, csak azért többet vártam volna, olyan nagy hype volt, meg az alfa olyan jónak tűnt. Azt hittem, sokkal érdemibb változások lesznek 1.0-ban.
  • Gascan #30219
    ugy nezem azert ebbol a legtobbje megvan.. mi hianyzik?
  • tpM
    #30218
    Amúgy BIS fórumon is elég nagy vita folyik erről a sebzés dologról. Mások is írják, hogy 5.56-ból 2 kell fejbe (arcba, nem volt útban a sisak), hogy az illető fekve maradjon, és hát igazából én nem értem... Ezek egyszerű számok a configban, nem kell különösebb technikai tudás vagy idő, hogy normálisan belője ezeket az ember. Fogalmam sincs, hogy BISék ezt hogy nem vette észre.
  • Feró Flex
    #30217
  • tpM
    #30216
    A difficulty-nál kapcsoljátok ki az extended armor-t, elég nagy részben hozzájárul ehhez. :)
  • tpM
    #30215
    Ami itt le van írva, annak kb a fele nem igaz. Vagy félig van megvalósítva, vagy sehogy.
  • Solt
    #30214
    Na de, ha arcon lövöd nem mindegy mi van rajta? :) Vagy a civilek?
  • DancZer
    #30213
    Úgy érted, hogy kevés a sebzése a fegyvereknek? Úgy tudom most már számít, hogy mi van az emberen.
  • Gascan #30212
    miley feature-t igertek ami nem lett meg?
  • tpM
    #30211
    Nekem amúgy az a bajom, hogy a nagy előrelépést jelentő feature-ökből megint lószar sem lett. Persze, cuki, hogy az MP7 (vagy mi?) picatinny rail-jére rá lehet aggatni az Gepárdhoz szánt távcsövet, de ezen kívül semmi hasznos új dolgot nem találni. A búvárkodás is jópofa, de valahogy sosem hiányzott. Sérülésrendszer a régi, a fizika olyan semmilyen, fegyverekből sincs valami sok... Legalább dobtak volna át A2-ből néhány M4/AK változatot modernizálva... Azok 20 év múlva is használatban lesznek, lázadó egységeknél tök jó lenne.
    Megint csak ott tartunk, hogy néhány komolyabb modnak ez egy jó platform, de alapból olyan íztelennek érzem sajnos. :\
  • Gascan #30210
    varosban AI ellen harcolva mennyi az FPS az uj szigeten?
  • tpM
    #30209
    Majd, ha csinálok, csak még nem tudom, hogy mikor. Kéne ACE 3-hoz is olyan kis videósorozat mint anno a 2-höz.
  • [NST]Cifu
    #30208
    Én azonban továbbra is ott tartok, hogy szörnyülködöm a részleteken. Egy iszonyú szép és részletes világ, ahol az amúgy nagyszerűen kinéző Merkava Mk.4 páncélzatán egy találat után semmi nyom nem marad?

    Legalább egy sötét folt, vagy valami...
  • N3suten
    #30207
    Egy kis Operation Flashpoint hangulatom lett

  • Feró Flex
    #30206
    Örülök Radon hogy újra itt vagy!
  • Feró Flex
    #30205
    Ezek csak a "szokásos" dolgok Bajtársak!Nem is veszem meg most de viszont majd 3k-ért kb az ötödik folt után jöhet

    Tempi!

    ACE2 akkor ennyi?ACE3 mikor lesz valami kis ízelítő?
  • DrRadon
    #30204
    Egyébként az FPS-re nincs panasz az Arma3 1.0-ban.

    Közepes részletességgel, i5-2500k+6870-el 50-60 FPS az új szigeten helizve, valamint egy 64 fős Wastelandon is hasonló értékek jöttek. Viszont az egyik 64 résztvevős coopban 20-50 között mozgott, amin a grafika levétele sem segített (gondolom a script lehet a ludas).

    A sok apróbb hiba közül a legdurvább az a fránya sebzés rendszer. Mintha airsoft fegyverrel lövöldöznénk.
  • DrRadon
    #30203
    Valaki írja már be a hibajelentések közé, hogy ha már szimulátor, akkor essen már össze a civil egyetlen lövéstől, vagy a katona ha arcon lövöm. Vagy kevlárból van a bőrük?

    Kissé dühít, hogy fél tár kell az ellenség leküzdéséhez mint a CoD-ban vagy a Battlefieldben.
  • tpM
    #30202
    A hiv. fórumon azért anyáznak sokan, mert, hogy milyen kevés cucc van benne, és azok is olyanok, hogy na... A harckocsiknak egyforma a tornyuk.
  • Gascan #30201
    hogy vegre minden szupi lesz? :)
  • tpM
    #30200
    Na, holnap bétátlanolódik az egész és minden szupi lesz. Várjátok már? :')