35048
  • DancZer
    #30039
    Teljesen jó, nekünk van egy a cégnél és elég sokat szórakoztunk vele. Tud több kezet is a leap valamint meg tud különböztetni egy pálcát és egy kezet. Kíváncsi vagyok mi lesz belőle. :)
  • tpM
    #30038
  • Susarc
    #30037
    nah valami speckó kulcsot kaptam,mert van egy fül,hogy activate item/key és oda beírtam és bingó működött és már szedte is lefele:P
  • Gascan #30036
    elofordulhat hogy arulnak steames kulcsot, de az direkt olyan... de altalanossagban amit nem steamen veszel azt ott nem tudod hasznalni
  • Susarc
    #30035
    na most ezt azért nem értem,mert Dominic Fladera/ Bohemia / ma írta,hogy steamen aktiváljam a tőle kapott DLC kulcsaimat install előtt:D irtam is neki "and how my friend"?:P:)
  • Gascan #30034
    steamen csak akkor tudod ha ott vetted a kulcsot ... ha nem akkor mikor instalalod a dlct el fogja kerni a kodot
  • Susarc
    #30033
    sry:P

    "ha van CD kulcsom a PAF,BAF-hoz azt hogyan instalállom fel steamen keresztül?:P vagy nem steamen keresztül:P " köszi
  • tpM
    #30032
    Szociális fóbia.


    Hát, nem undor, de nem igazán bírom a tömeget.
  • Hogthar
    #30031
    Szocfób? nem ismerem ezt a szót, társaság undor akar lenni?
  • tpM
    #30030
    Engem szocfób lévén nem igazán érint a jóidő, legfeljebb annyiban, hogy néha elmegyek sétálni vagy biciklizni. Egyszerűen csak alkotói válságban vagyok egy ideje.
  • Hogthar
    #30029

    Mondjuk most én se tudtam nagyon haladni a sajátommal, egyrészt a meleg miatt másrészt, hogy jobb idő van inkább más csinálok. Nagyon nehéz leülni szerkesztgetni.
  • tpM
    #30028
    Nem. Baromira meg leszek elégedve azzal, ha nyáron sikerül kituszkolni végre. :D
  • Hogthar
    #30027
    Sikerül tartani a kitűzött határidőt?
  • csanyigabor
    #30026
    pvp, fegyver / felszerelés vásárlás, feladatok, ilyesmik
  • Gascan #30025
    mirol szol ez a wasteland?
  • csanyigabor
    #30024
    Valaki nem akar csapatban wastelandozni (arma3), vagy vannak szervezett játékok ?
  • VikingPingvin
    #30023
    Meghosszabbították 25-éig, de akkor sincs sok értelme.
  • Fehercsoki
    #30022
    Nem kamu? Csak mert Lite kódok 18-áig éltek, szóval most egészen használhatatlanok.
  • Baker1
    #30021
    Üdvözlet mindenkinek! A Bohemia Interactive-val közösen szeretnénk megválni 15 Arma Lite kódtól, továbbá a 15 jelentkező között kisorsolni 3 db Deluxe Editiont is! Nincs más dolgotok, mint dobni egy e-mailt a [email protected] címre, hogy igényt tartotok a kódra! Lelépni Übersoldatok!
  • Gascan #30020
    :D ... ez mar valami betegseg lehet .. lehet az a baj h ma nem ittem felest :)
  • Gascan #30019
    hat nekem nem az editor nem a legjobb befektetes :)

    inkabb kifizetnem ha valami normalis misszio lenne... valaki csinalhatna valami igazan utoset es arulhatna penzert, mondjuk 3honap elofizetes 3 dolcsi .. de akkor normalis tamogatast is kapna meg minden..
  • Sith
    #30018
    Srácok ott a mission editor, hajrá :)
  • Gascan #30017
    a helyzet komolyan szornyu :) .. ha csak 30-45 percem van jatszani nem is erdemes leulni a multi ele... ha tobb idom van meg ugy szoktam hogy fogok egy konyvet aztan olasok amig megjon a heli, feluton lezuhan.. ujraspawn, megjon a masik heli aztan igy 20-25 perc utan el is jutok a terkepen oda ahova szeretnek

    addig meg olvasgatok :D
  • tpM
    #30016
    Ugyan, a BI nem igazén ért ilyenekhez. Se OFP-ben, se A1-ben, se 2-ben nem voltak normális küldetések, csak ilyen tessék-lássék akármik.
  • Gascan #30015
    azert k*rvara remelem hogy ha mar kiadjak a teljes jatekot lesz valami ertelmes multi misszio mert amik vannak azok nagyon benak..

    30 percet kell varni egy helikopterre a pilota meg oda megy ahova akar.. miert nem lehet olyan multi missziot csinalni amiben automatikusan ott vannak a spawn pointok az celhoz kozel... miert kell mindig a terkep masik felere rakni

    ilyen formaban ez igy csak idopocsekolas
  • precise
    #30014
    és mi van a bétában ami nincs az alphaban?
  • Solt
    #30013
    Települ magától.
  • oneal1
    #30012
    be kell írni, hozzá azt a beta acces code-t?

    vagy települ magától, ha a dev van beállítva?
  • Solt
    #30011
    Development build... steam -> arma3 -> tulajdonságok -> béta fül
  • precise
    #30010
    mi az hogy dev? nekem akkor már elérhető vagy nem? Steamen vettem alphat az elsők között.
  • beci43
    #30009
    Nálatok is kilépked a béta?
  • Solt
    #30008
    Dev. :)
  • Gascan #30007
    nem 25en jon?
  • Solt
    #30006
    Kint van a béta! :)
  • tpM
    #30005
    Hát ez eléggé béna...
  • precise
    #30004
    ArmA Tactics Mobilra


  • Hecker007
    #30003
    Ha valakinek kell Lite meghívó szóljon, van 3db!
  • tpM
    #30002
    aaahhhh nem is figyeltem :'(
  • Solt
    #30001
    Óóó micsoda ték! :))
  • tpM
    #30000
    Igen ez így van, mert sok számítást a szerver végez a te géped helyett.