35048
  • Feró Flex
    #30159
    Szintén zenész.
  • Gascan #30158
    szep es jo lett ez az uj map. .. de multiban csak 20 FPSem van :)
  • Solt
    #30157
    Egyik küldetésben gyönyörű fix 60 fps, másik küldetésben ugyanazon beállítások mellett 35-40 fps úgy, hogy a GPU alig van terhelve... sejtésem sincs, hogy ez mitől lehet, de remélem kezdenek vele valamit...
  • beci43
    #30156
    Részemről ArmA II és kiegészítői.A 3-ik rész úgy ahogy van,nem tetszik.Már bánom hogy fizettem érte.
  • Hecker007
    #30155
    Még a 60fps lenne a kisebbik baj, a nagyobb az hogy ingadozik, ha lenne stabil 30 már azzal is el lehetne játszani. A másik amit észrevettem hogy pingtől függetlenül is vannak elég nagy lagok a szervereken.
  • Feró Flex
    #30154
    Igen értelek mire gondolsz.
  • Solt
    #30153
    Lehet a szememmel van gond, de, ha 60 alá esik az fps, én borzalmasnak darabosnak látom a mozgást! :) Főleg oldalazó mozgásnál...

    EZ jól példázza mire gondolok! :)
  • Feró Flex
    #30152
  • Solt
    #30151
    Végigzongoráztam mindent... a látvány beállítások alig terhelik a 780-t... viszont abban a pillanatban, hogy a látótáv 2000 méter fölé kerül, olyan szinten leterheli a CPU-t, hogy látványosan csökken a GPU kihasználtság is. És akkor ott vannak még azok a küldetések, ahol szinte bármit csinálsz, 60% körül marad a GPU kihasználtság, az fps meg a béka segge alatt! :)

    Hozzáteszem, nálam akkor fut normálisan valami, ha stabilan hozza a 60 fps-t!
  • Gascan #30150
    kiprobaltam az uj mapot.. a regi ugy megy ahogy ezelott, az uj is kb ugyan ugy csak amikor helivel repkedek es egy nagyobb varos kozelebe erek akkor megbicsaklik egy picit es lepottyan 10 FPS kore :)
  • Scottt
    #30149
    Gyári beállításokkal ne is csodálkozz!Sok fölösleges,zavaró és fps zabáló effektet húznak fel, szóval ha rá szánsz pár percet még történhet csoda.
  • VDomino
    #30148
    Bazz,ez kemény,1-2 év.
  • Solt
    #30147
    Az eddigiek alapján majd 1-2 év múlva jó lesz! :)
  • VDomino
    #30146
    Én gondolkodtam rajta,hogy megveszem,dehát ez így röhej kérem szépen.
  • Solt
    #30145
    Nekem i7 2600K mellett van egy GTX780, és nem megy tökéletesen! :) Gyári High beállítás mellett sok helyen beesik bőven 60 alá az fps...
  • oneal1
    #30144
    nekem is ugyan ez a cpu van a gépemben és tökéletesen megy, mondjuk mellette 7950 es 3gb os ati van
  • Solt
    #30143
    Intel CPU-n is fos, csak ugye az Intel CPU-k erősebbek valamivel. No meg inkább itt az optimalizáltsággal vannak gondok szerintem... :)
  • Gascan #30142
    AMDs CPUkra ugy erzem b*sznak magasrol :)
  • Gascan #30141
    akkor en mar fel se instalaljam az uj patchet? :D
  • Solt
    #30140
    Kevés neki a CPU...
  • Cancri55
    #30139
    Üdv!

    Amióta kijött az Altis, az fps-nek lőttek... 10 alatt van, vagy a gépem (CPU QuadCore AMD Phenom II X4 Black Edition 965, 3900 MHz (19.5 x 200); Memória: 8 GB DDR3-1600 DDR3 SDRAM; VGA: NVIDIA GeForce GTX 760 (2 GB); SSD vinyó) gyenge. A videó beállításokat is ha leveszem a leggyengébbre, akkor sem nyerek fps-t. Valakinek valami javaslata?

    Előre is köszi!
  • alma2
    #30138
    Felneztem egy szerverre, coop-ban toltak, kicsit tul komolyan vettek a dolgokat, igazi kockak voltak.
    Talan valami amcsi pare volt, egyfolytaban katona dumaval nyomtak. De nem voltak eleg turelmesek, ha valaki beult a coop pilota helyere... ha nem hallotta, ha szoltak, hogy "oda ne ulj", akkor lelottek :)
    A magyarazatot sajna pont nem ertettem, a nagy tuzharcban, hely boven volt, mas nem ult oda.
    Ja a helikopteres jol tolta, "tolatva" repkedett neha :)
  • Hecker007
    #30137
    ArmA3.hu-ra regisztrálni akartam kb 2 napja, de azóta is várom, hogy aktiválják a regem. Kivel kell felvenni ilyenkor a kapcsolatot?
  • DancZer
    #30136
    Mai frissítésben bevittek egy új kapcsolót amivel lehet állítani a virtuális memória méretét valamint megnövelték az alapértelmezett értéket is. Majd újra tesztelem ha hazaértem.
  • Sith
    #30135
    Igen, a látótávot korlátozni kell akkor viszonylag élvezhető.
  • DancZer
    #30134
    Nekem maximum grafikán, maximum látótáv 10 FPS, AI nélkül. Gyakorlatilag játszhatatlan. Olyan 5 km látótávval viszont már van 30+. Intel i7, GTX 670 GT.
  • Scottt
    #30133
    Teljesítmény ügyileg, hogy muzsikál?
  • Sith
    #30132
    Day Z re is optimalizálva van mert akad 1-2 bázis ami tele van rakva biohazard feliratú konténerekkel :)
    (kár hogy marhára nem érdekel a dayz)
  • Gascan #30131
    mar latom magam elott a domination meg hasonlo missionokben a 30 perces helikopter utat a terkep egyik felobol a masikba miutan a pilota becrashel leszallasnal :)
  • Sith
    #30130
    Próbáltuk, igen jó nagy és elég hangulatosra sikerült :)
  • tpM
    #30129
    Tegnap a dev buildbe bekerült Altis. Próbáltátok már?

    Jó nagy.
  • Gascan #30128
    nagy valoszinuseggel

    mast is zavar, hogy 3-400 meter futas utan olyan hangosan szuszog az urge hogy semmi mast nem hallani :) ... picit tulzasnak erzem
  • Fox44
    #30127
    A végleges verzióban is így lesz?
  • Fehercsoki
    #30126
    Minél kisebbre állítod annál jobban terheli a procit és annál kevésbé a VGA-t, ha nagyobbra akkor pedig fordítva, én 10000-re raktam mert a VGAm erősebb mint a procim és így sokkal jobban fut.
  • Gascan #30125
    ezt ismeritek... ugy tunik nekem javitott valamit az FPSen.. bar nem igazan ertem mit csinal :)

    start menu
    documents
    Arma3 alpha
    Then open arma 3 with note pad
    go down the list and change
    GPU_MaxFramesAhead=1000; to GPU_MaxFramesAhead=1;
    then save done.
  • Gascan #30124
    nem ertem mitol van hogy neha singleben ha jatszom ... olyan mintha lassan menne a jatek (FPS megvan 20 felett) aztan 2-3 masodpercenkent mintha megdobna egy picit a karaktert.. olyan mintha baromi kistavu teleport lenne

    van valakinek ilyen tapasztalata?

    a laggolast multiban megertem, de offline mitol lehet?

  • repvez
    #30123
    Sőt ők csak az alapanyagot biztositják és a vendégek probálnak belőle valami ehetőt késziteni abból ami van
  • Gascan #30122
    nekem neha olyan erzesem van hogy itt szakacs nem nagyon van, csak neha kapnak kolcsonbe egyet, es a pincerek foznek :)
  • tpM
    #30121
    Tökéletesen átlátod a helyzetet!
  • repvez
    #30120
    ha a hasonlatodnál maradunk , az viszont már a szakács hibája, ha már többször szólunk neki hogy óvszer van a főzelékben , erre ő kihoz egy másikat sőt egy kicsit még többet is szebb dekorációval,de amiben ugyan ugy benne van ugyanaz az óvszer .