35048
  • repvez
    #30360
    Arra nem készül mód vagy valami jel , hogy a paracsokat az egységeknek egy kicsit szervezettebben a valósnak megfelelően lehessen kiadni? mindegyik beosztásban a maga szintjén adja ki az utasitást az alatta lévő egység parancsnokának?
    Például, most ha szakasz szintü egységet vezetsz akkor kb 30 embernek kell egyesével megadni mit csináljon ami rendkivúl bonyolultá teszi a dolgot és lassuvá. Nem lenne jobb ha csak a rajPK-nak adna utasitást és ő meg tovább adja az alatta lévőknek? igy máris 30-ről 3ra csökkenne a parancsoltak száma. ami egyszerüsithetné a parancskiadás menüt és gyorsabb lehetne töle a játékmenet.
  • Hogthar
    #30359
    Egyébként pont ettől tartottam, amikor megjelent az alfa, kiadják a teljes verziót félkész állapotban, kevés egységgel és küldetések nélkül.
    Ráadásul mellette 3-4 játékét is fejlesztenek, közülük egy ugyanúgy félkész lett mire elérte a teljes verziót(take on mars).
    Szerintem hirtelen túl nagy fába vágták a fejszéjüket.
    Na most a hibákat tényleg javítják egy idő után és kampányt kapunk hozzá(hozzáteszem a teljes verziót számomra a kampánnyal és küldetésekkel érte volna el), de új egységeket nem nagyon.
  • tpM
    #30358
    ACSE-vel szenvedek már egy ideje. 2 hete késik már a tervezett videó. ACE köszöni jól van, de még mindig akad vele munka.
  • Feró Flex
    #30357
    Tempi!

    Lackó sajnálja a legjobban hogy kevés az egység mert Ő addonokkal már nem szerkeszt az Ofp-é óta,így meg még kivár szépen hátha jön valami az ingyenes DLC-ében.Várom magam is a plusz tartamakat hátha valami csúrran-cseppen esetleg.

    Valami Ace3 videó Mester?
  • Herold
    #30356
    Nem ő tehet róla, hogy egyelőre hiányos a tartalom, de ha már adott a lehetőség, nyilván megemlíti.
  • Hogthar
    #30355
    Ő is hiányolja az egységet, viszont egy játék módolhatóságát egy leírásban érdemes megemlíteni, elvégre nem sok játék módolható ennyire mint az arma.
  • tpM
    #30354
    Lackó írásaiban engem az idegesít, hogy ő is ezt a "majd a modderek pár hét meg hónap múlva elárasztanak minket" dumát löki. Mintha ez megoldás jelentene a kevés cucc hiányára. Érdekes módon az addonkészítőktől és modderektől sosem hallom ezt, mindig csak más hivatkozik rájuk, hogy majd ők megoldják, pedig baromira nem nekik kéne.
  • Hogthar
    #30353
    Nem tetszik sok dolgot másként gondolok, ráadásul látszik hogy aki írta nincs nagyon tisztában a sorozattal. (reklám következik) Személy szerint a playdome ot szeretem.
    Minden játék stílushoz külön tesztelő van és jók a leírások.
    Például aki az arma 3 at tesztelte, Lackó, operation flashpoint óta játszik az arma sorozattal, maga is csinál küldetéseket, tehát ismeri elég jól a játékot, ez meg is látszik az ismertetőjében.
    Arma 3 teszt
  • Sith
    #30352
    Megjegyzem hogy a cik végéből nekem az jött le hogy az eddigi OFP ARMA közönségnek ajánlott, ha COD ból battlefield ből jön valaki akkor viszont szerintem tényleg kell nyugtató, mert közel sem olyan pörgős és nem vicces amikor assault al lősz olyan messzire alapból mint a fent említett játékokban sniperrel.

    Egyébként nekem sincs semmi bajom vele, szép jó, már most is játszható és majd remélem ez is kinövi magát, elég csak az armaholicra ránézni.
  • Herold
    #30351
    Gondolom akkor lenne autentikus a vélemény, ha a játék célközönségéből tesztelné valaki, nem pedig egy mezei gamer.
  • Gascan #30350
    nekem az a véleményem, hogy a kutyát nem érdekli egy tesztelőnek a milliók közül mi a véleménye

    olyan oldalak mellett mint a metacritic ahol sok tesztelő véleményét nézik össze pár sorban, vagy a video review-k, mellette még a fogyasztók véleménye is .. az ilyen ujságok mint a gamestar már rég elavultak

    ráadásul a tesztjeik is elég gyengék, eléggé korrelálnak más lapokkal ..semmi egyedi nincs benne
  • tpM
    #30349
    Megint egy író, aki valamiért azt hiszi, hogy a szél hatással van a lövedékekre. Nem tudom, honnan veszik. :D
  • Herold
    #30348
    Erről mi a véleményetek?
    Mármint, hogy nem élvezetes a játék.
  • repvez
    #30347
    Ja és esetleg, hol lehet a fejlesztőktől közvetlenül kérdezni? Ha magyarul van valami irva azt is el tudnák olvasni, lévén, hogy van pár magyar nevű fejlesztő ahogy láttam .
  • repvez
    #30346
    ARMA3-ban a katonáknak az egymáshoz való alá fölé rendeltségi viszonyait mennyire lehet befolyásolni ?
    Értem ezalatt, hogy ki kinek tud parancsokat osztogatni és kivel mozog együtt egy egységben.
    Azzal tisztában vagyok hogy elvileg van valami kapocs raj szinten,de ugy vettem észre ezt eléggé rugalmasan kezeli, mert az AI önálósitja magát és nehézkes a parancs kiadás egy nagyobb csoport számára.
  • kifli
    #30345
    physx? :)

    cpu gyorsított physx van csak a játékban ugye?
  • Feró Flex
    #30344
    Kurva a drága lett ez a rész...
  • tpM
    #30343
    A mai dev változatba be is került. És az új eső is, ami külön cseppekből épül fel, és hatással van rá a szél, és végre nem esik át a tetőn, kivéve, ha az lyukas, de akkor is csak a lyukon!
  • Feró Flex
    #30342
    kemény lan party
  • tpM
    #30341
    Lengyelek és a VBS
  • tpM
    #30340
    Mert sokkal jobban illik hozzájuk. Mikor először megláttam, hogy az iráni mesterlövésznél egy tök spéci amerikai puska van... hát meglepődtem.
  • Scottt
    #30339
    Miért váltanák le egy orosszal?
  • tpM
    #30338
    Jönnek az új cuccok, az irániaknak szánt mesterlövészpuskáról van már kép:


    Mintha egy SVU lenne. Úgy tudom, ezzel fogják leváltani az EBR-t.
  • Cancri55
    #30337
    Mit szoktál szívni? Én is kérek belőle ;)!
  • DancZer
    #30336
    Én is hasonló véleménnyel vagyok. Szerintem tehetnének bele olyan effektet ami az emberi szemnek van mikor a napfénybe néz. Apró csillogásra gondolok, sokat dobna a játékélményen.
  • mlacix
    #30335
    Ha még aktuális, akkor 1.62: http://www.kellys-heroes.eu/files/Arma2/patches/ARMA2OACORFT_Update_162.zip
  • Hogthar
    #30334
    Nekem tetszik, más játékokban is jól néz ki, bár igaz nem feltétlen valóságos, ilyennel csak ködben találkoztam eddig.
  • tpM
    #30333
    Ja, volt kampány, csak sajnos nem működött. Sőt, a mai napig, x számú patch után is vannak olyan részek, amire még a fejlesztők is azt írják, hogy lépjük át "endmission" csíttel. :D

    Gondolom 3 alá is ki tudtak volna köpni valami hasonlót, de inkább úgy döntöttek, hogy több időt szánnak rá, és megcsinálják normálisra. Bár valamiért ebben is kételkedem, de na, azért reménykedjünk.

    Nem értem egyébként, hogy miért olyan nehéz összedobniuk egy rendes kampit. Az OFP CWC-beli teljesen jó volt, és nem a megszépült emlékek beszélnek belőlem. Volt egy teljesen átlagos sztori, melyen 4, kidolgozatlan karakteren keresztül mentünk végig. Ugye volt a sima baka, egy harckocsiparancsnok, aztán a különleges erők egy embere, aztán egy pilóta, és egyszerűen teljesen átlagos (menj ide, tisztítsd ki a falut, majd tartsad meg / számold fel az ellenséges utánpótlást stb) küldetések láncolata volt, amik kitettek egy egészet.
  • beci43
    #30332
    Nem rossz.Alakul,de szerintem még mindig nem elég színvonalas a játék.ArmA 2-höz annak idején legalább gyártottak single missiont,meg kampányt.Nagyon foghíjas,valahogy hiányérzetem van és nem tudok rájönni miért.
  • beci43
    #30331
    Be tudsz lépni.Csak add meg a születési időd.
  • Gascan #30330
    lagg :)
  • Fox44
    #30329
  • bekecs
    #30328
    Sziasztok
    Azt szeretném megkérdezni, hogy az ARMA2, sima alapjátékhoz melyik a legújabb patch? A hivatalos weboldalukra nem tudok belépni valamiért. Esetleg egy linket is megköszönnék.
  • tpM
    #30327
    Beszéljünk akkor az újdonságokról. Mit szóltok ehhez a nemrég bekerült fénysugaras feature-höz?
  • macleody
    #30326
    Na, látom van egy pár új hsz., mondom biztos jött valami újdonság. Erre női bringákról megy a susmus :)
  • Solt
    #30325
    Egyből partiban nyomhatod... :D
  • tpM
    #30324
  • Solt
    #30323
    Szeretnél kipróbálni egyet?
  • tpM
    #30322
    A női biciklikkel is így vagyok...
  • Solt
    #30321
    :D

    El lehet lenni vele, de a folyamatos 60fps lényegesen jobb élményt ad. Ha egyszer kipróbálnád, megértenéd, hogy mire gondolok! :D