35048
  • tpM
    #30279
    :'D

    Jó is lenne... Feltöltöd egy példányban mondjuk 1080p-ben, aztán az user kiválaszhatja, hogy mekkora felbontásban akarja megtekinteni. Akár 360p-ben is, de ez már nem tőled függ.
  • Gascan #30278
    egyebkent youtubera ahol tobb fajta valaszthato minoseg van, az ugy mukodik hogy mindegyiket kulon-kulon fel kell tolteni? mert ez igy eleg macerasan hangzik
  • tpM
    #30277
    Igen. Én például minden ACE/ACSE videóm azzal tettem fel, úgy, hogy ugye 1440x900-ról még át kellett méreteznem 720-asra.
  • Gascan #30276
    720 es 1080-ban is le lehet benne menteni a dolgokat?
  • tpM
    #30275
    VirtualDub?
  • Gascan #30274
    milyen programmal szoktak vagni a HD videokat a youtube-ra? van egy HD kameram, es par felvetelt szeretnek megvani de ha bealakitom romlik a minoseg plusz a kep is kisebb lesz

    tudtok valami ingyenes progit ajanlani?
  • PSG 1
    #30273
    Koszi a tippet, de sajna nem mukodik, mar probaltam..(Hihetelen, hogy ornagykent nem tudom utasitani, h azt csinalja a hadnagy pilcsim amit szeretnek, vagyis tudom mert jelenti, h vette az utasitast, csak megis mast csinal.. :S Nagyon sok minden el van qrva ebben gameban--plane AI--, pedig naon jo lenne es persze patch-elve vagyon..)
  • tpM
    #30272
    Szia,
    Nincs A2-m telepítve, de próbáld ki, hogy a térképen kattintasz egyet (ott, ahol meg szeretnél "állni"). Földi járműveknél biztos vagyok benne, hogy működik, de helinél sosem próbáltam.
  • PSG 1
    #30271
    Udv Mindenkinek.!
    Az lenne a kerdesem, hogyan tudom beallitani(ha egyaltalan lehetseges) hogy mikor lovesz pozicioban vagyok AH-64/AH-1-ben(Arma 2 CO), akkor ott alljon meg az AI "pilota" ahol szeretnem..? Amig nincs ellen a kozelben kb ugy repul ahogy utasitom, de ahogy feltunik 1 fegyveres(1-2 km-en belul) teljesen onhatalmuan ropkod ossze-vissza mint egy idiota(persze kozben mondja, h "As command",ha mondom/utasitom, h "Stop!", de nem csinalja..),szinte lehetetlen igy megfelelo tuzelesi pozicioba kerulni..Lehet ezen valtoztatni, vagy teljesen agyament az AI es ez van, ezt kell szeretni.?(Egyebkent ezt altalaban megfigyeltem, pedig qrva jo kis game lenne, de az AI katonak idiota viselkedese miatt szinte jatszhatatlan. :S)A masik, hogy magassagi parancsot lehet az AI pilcsinek adni..?
    Ha vki tud megoldast megkoszonnem..
  • rtfmZoli
    #30270
    Sziasztok!
    Megvettem, az autodetektálásra ezeket a videóbeállításokat ajánlotta:
    30-38 fps very high quality-n(a terrain, a particles, a pip, az SSAO high-on, a HDR standard-on, a 4* FSSA,FXAA high, aniso filtering , és minden más egyéb very high-on)
    Intel Core 2 Duo 8400 (3ghz),4 gb ram, Ati Radeon hd6870 1gb
    Úgyhogy van még benne tartalék.

    30-34 fps standard quality(a shadows highon van)
    Laptop: Intel i5-460m, 4 gb ram, Ati Radeon hd5870 1gb
  • Feró Flex
    #30269
    Day-Z:

  • Hecker007
    #30268
    Ha szar a szerver nekem is diavetítés az egész :)
  • Gascan #30267
    olyan gepen mint ami neked van el is hiszem h megvan a 60 FPS ... a kerdesem a szerenyebb gep tulajdonosoknak szol inkabb :)
  • Hecker007
    #30266
    Normális szerveren tényleg nincs gond. Haverral egy magyar szerveren voltunk fent, nem jut eszembe a neve, ott nem volt semmi akadás, simán tudtunk játszani. Indított ő is egy szervert igaz csak ketten coopoztunk egy kicsit, de ott se volt semmi akadás, 60 FPS simán megvolt.
    V-Syncet egyébként érdemes kikapcsolni, nekem több fps-em nem lett attól hogy kikapcsoltam viszont megszűntek az apró akadások.
  • Gascan #30265
    ilyesmirol nektek mi a velemenyetek?

    midenki azt mondja, hogy jo szerveren jo FPSem van, szingleben megvan 35 korul multiban 15 .. jo szervert meg nem talaltam :)

    http://steamcommunity.com/app/107410/discussions/0/864973123857802473/
  • tpM
    #30264
    Nekem már az is fáj, ahogy ez a fickó ül...
  • marja
    #30263
    Russian Spetsnaz gun Disarming
  • macleody
    #30262
    Meg kéne beszélni a többiekkel. Én elvileg este 7 után leszek.
  • beci43
    #30261
    Megvan a 3.Csak nem tetszik annyira.De veletek szívesen nyomulnék.TS lehet ugyanaz,csak átmegyünk másik szobába.Holnap?
  • macleody
    #30260
    Na ja, úgy eltűnt mintha... Bár valamit írt a múltkor, hogy mivel nyomja. Csak nem emlékszem.
    De megvehetnéd az Arma 3-at is és nyomhatnánk Cancriékkel ;)
  • beci43
    #30259
    off: 'Oszt mi van a DCS-el?Ezer éve nem láttunk-hallottunk!
    ON
  • beci43
    #30258
    Nocsak!Gyere fel vmelyik nap TS-re,mondjuk holnap,nekem megvan.Nyitok egy szervert,azt nyomatjuk Kenny!
  • macleody
    #30257
    Mondod ezt úgy, hogy ki sem próbáltad a játékot? Szerintem nem futna valami jól még butított grafikával sem. Főleg az új map.
  • blackshark
    #30256
    Szerintem érdemes megvenni, hogyha hosszútávra tervezed. Bár később lehet, hogy jóval olcsóbb lesz így talán megéri elsőnek gépet fejleszteni. Ahogy gondolod. A te döntésed.

    Viszont én a régi gépemmel, ami már 4 éves:
    - Phenom II x3 720 @ 3.4 Ghz
    - 7 Gb DDR3 1333 Mhz RAM
    - HD 5750 1gb OC

    szóval még ezzel is simán eljátszanék vele. Lehet, hogy nem lenne nagyon gyönyörű a játék grafikája, de a játékélmény magáért beszél.
  • rtfmZoli
    #30255
    Sziasztok!

    Az Arma 3 hogy menne a gépemen?
    Egyik:Intel Core 2 Duo 8400 (3ghz),4 gb ram, Ati Radeon hd6870 1gb
    Másik:Intel i5-460m, 4 gb ram, Ati Radeon hd5870 1gb
    Érdemes megvennem, vagy fejlesszek először gépet?
  • blackshark
    #30254
    Üdv!
    Játszik valaki az ingyenes Arma 2-vel? Szívesen játszanék valaki társaságában TeamSpeak-en keresztül. Még nem nagyon játszottam egyik Arma-val sem, de most kedvet kaptam hozzá. Kicsit ismerkednék vele és a tanulása is gyorsabban menne, ha valaki menedzselne.
    Nem tudjátok, hogy a FreeTrack működik-e benne?
  • tpM
    #30253
    működik a cucc


  • Gascan #30252
    jo lett a cikk, thanx for sharing :)
  • Solt
    #30251
    Kommenteket ritkán olvasok, főleg PH-n. A 90% flém...

    A cikkedet majd elolvasom, mert még nem hallottam erről. Köszi...
  • [NST]Cifu
    #30250
    Azért nem hallottál róla, mert bár a cikket elolvastad, a hsz.-eket nem, ott is kommentáltam a dolgot ugyanis. Miután én is tapasztalat útján jöttem rá, hogy sztereovakságban szenvedek, igyekszem felhívni rá az emberek figyelmét, ugyanis egyáltalán nem propagált dologról van szó, igaz ezt nem csak az Oculus Rift, de a 3D mozik és TV-k terén se nagyon hangoztatja senki...

    Egy régebbi írásom a sztereovakságról.
  • repvez
    #30249
    pedig irták az egyik tesztnél, hogy a monitorok a végtelenbe vannak fokuszálva igy csak azok látnak éles képet akiknek jó mindkét szemük, igy vagy kontactlencsében vagy szemüvegben nyomják azok akiknek rosszabb a látásuk.Tehát nem gondoltak olyanra, hogy beépitett dioptria állitással elhagyható lenne a szemüveg a rim használatakor.
  • Solt
    #30248
    Nem, én sajnos nem, csak sok beszámolót olvastam róla! :)
  • Gascan #30247
    ha jol ertem akkor te mar probaltad?
  • Solt
    #30246
    No ezt a kitételt még nem hallottam! Eddig még senki nem panaszkodott, persze lehet, hogy azt nem propagálják... :)

    Egyébként ITTegy élménybeszámoló. :)
  • [NST]Cifu
    #30245
    Azoknak, akiknek hibátlan a kétszemes térlátásuk...
  • Solt
    #30244
    Max egy év és jön a végleges, normális felbontással! Brutális lesz...
  • Gascan #30243
    erdekes mod a hullamvasutas resznel meg azok az erzesek is elojottek mintha tenyleg a hullamvasuton ulnek, picit ittasan a taccsot is majdnem kidobtam :), erdekes hogy mukodik az emberi agy, pedig meg a grafika is eleg gyenge volt
  • Gascan #30242
    a 3Ds monitorok gyerekjateknak szamitanak a Rifthez kepest
  • Gascan #30241
    egyik baratomnak tobb penze van mint amit el tud kolteni ugyhogy nemreg vett egy Oculus Riftet, ez meg csak development kit

    par napja kiprobaltam es annak ellenre hogy a felbontas ultragyenge, nagyon brutalis.. 100%-ban valtoztatja meg a jatekelmenyt

    csak egy hullamvasutas demot lattam, meg a War thunder cime jatekot jatszottam egy picit de osszehasonlithatal jatekelmeny ... igaz hogy a gyenge felbontas miatt nem lattam a celt szoval jatszani meg nem nagyon lehet rajta de csak belegondoltam, hogy Arma3-hoz milyen lenne
  • repvez
    #30240
    Hát még mindig nagyon nehézkesnek tünik a mozgás épületen belül és az ajtónyitások meg elég sivár a berendezés.

    Nem hiszem el, hogy a SWAT3 és a Rainbow6 idejében meg tudták oldani a CQB harcot teljesen jóra és pörgősre ,most meg még meg sem közeliti azokat a szinteket.Emmelett a mérettel és az erőforrással eléggé elszaladt a ló velük.
    A parancskiadás még mindig katasztrófa.