35048
  • tpM
    #30079
    3:40-nél ahogy a lövedék épp, hogy "átesik"...
  • Scottt
    #30078


    Amíg ilyen az átütési rendszer addig ne is a kampánnyal foglalkozzanak..
  • joebacsi
    #30077
    nem tudom milyen cuccotok volt, hogy erre flesseltetek, de remélem nekem is hagytatok belőle :D
  • tpM
    #30076
    Jaja... Amúgy ha vízbe ugrotok (A3-ban), vagy másik katona vízbe esik, nálatok is van csobbanás effekt? Múltkor Solt-tal hülyéskedtünk multiban, és nálam placcsant mikor vízbe érkezett, én viszont nem placcsantam nála. Furi dolog.
  • Gascan #30075
    ami azert is erdekes mert erdemben nem sok valtozott :D
  • repvez
    #30074
    ezért kérdeztem meg , hogy ami szembetünő,mert a leirásban, leirhatnak bármit abból számomra nem derül ki hoogy az mennyiben változtatja meg az egész játékkot.Pl ha beleirnak valami dx feature javitást az lehet hhogy a teljesitménybe megjelenik,de látható nyoma nem .
  • Solt
    #30073
    ITT tudjátok követni a változásokat! Naponta jönnek ilyen 150-300 MB-s frissítések...
  • Gascan #30072
    jobban fut, egy picit.. meg egy-ket hang is megvaltozott :)
  • tpM
    #30071
    Lett benne stance indicator, szóval mutatja kis ikonnal a testhelyzeted.
  • repvez
    #30070
    Az alfához képest mi változott ami nagyon szembetünö? gondolok a fizikára résuecskeszimulácio, rombolhatóság animácio,hangok.
  • tpM
    #30069
    Még raknak bele pár modellt, kijavítanak néhány hibát meg csiszolnak rajta picit, aztán ki lesz adva. Ennyi.
  • Gascan #30068
    nincs ebben semmi felrebeszeles, termeszetes hogy a betat adjak ki :)

    itt az alpha, beta es a teljes verzio kozott elmosodnak a hatarok mivel folyamatosan fejlesztik a jatekokt, a bugok amiket latsz azok a teljeseben is ott lesznek es csak kesobb kerulnek javitasra ha egyaltalan kijavtijak oket

  • beci43
    #30067
    Szia Danczer!ArmA 3 beta dev.-et használok.Próbáltam a szerverre felcsatlakozni,de rossz verzió miatt folyton visszadob.Szeretnék csatlakozni én is,az arma3.hu-n regisztrálva vagyok.
  • Hecker007
    #30066
    Milyen bakikra gondolsz?
    Az alfa óta elég sokat fejlődött a játék, de ha mondasz konkrét példát akkor mi is pontosabb infót tudunk mondani.
  • antiqueA
    #30065
    Vagy nem értetted a kérdést, vagy direkt beszélsz félre :)
  • Gascan #30064
    alpha kesobb beta nevvel mar vagy fel eve elerheto a jatek .. a foltozgatas a vegleges verzio utan ettol persze meg nem all meg :)
  • antiqueA
    #30063
    Én nem játszottam az alpha/beta-t, de sok olyan videót néztem róluk, ahol olyan bakik voltak, hogy a fejemet fogtam. Mit gondoltok ezeket javították? Korrekt lesz a játék vagy kiadják a bétát és majd lesz vmi?
  • Gascan #30062
    gondolom az is rasegitett h kivettek a kampanyt :)
  • repvez
    #30061
    szept12.-én jelenik meg az A3!

    Nek tudom mi lőtte a Bis-t,de most mintha elöbb addnák ki mint tervezték.
  • DancZer
    #30060
    Szavazzatok az Action Menu változtatásra.
  • Nekrofil
    #30059
    tedd fel az openAL-t:

    link:
    http://openal.updatestar.com/hu
  • Kalash17
    #30058
    Sziasztok!Az Arma1-el szeretnék játszani, de indításkor ez a hibaüzenet fogad:

    A program nem indult el, mert OpenAL32.dll hiányzik a számítógépről.A probléma megoldásához próbálja meg újratelepíteni a programot.

    Mi lehet erre a megoldás?Előre is köszönöm a választ
  • Scottt
    #30057
    Úgyis szar lesz az általunk csináltakhoz képest, minek pocsékolják rá az időt meg az erőforrást? Dolgozzanak csak inkább a többi bugon,csiszolásra váró dolgokon..Én nem sajnálom
  • tpM
    #30056
    Az a helyzet, hogy ugyanaz a fickó van megbízva a kampánnyal, aki az 1-hez illetve 2-höz is csinálta, szóval én annyira nem sajnálom, csak hát így olyan fura...
  • Gascan #30055
    miota eloszor bejelentettek a jatekot azota a kampanyt annyit valtoztatgatjak hogy csodalkoznek is ha valaha is belekerulne :)
  • Solt
    #30054
    Ha valami értelmes dinamikus kampány lesz, akkor üsse kavics... de, ha csak az a maszat ami eddig, akkor később is a hajukra kenhetik! :D
  • tpM
    #30053
    Nem, itt patchekről van inkább szó.
  • Fox44
    #30052
    Az. Főleg, ha darabokért pénzt kérnének majd érte.
  • tpM
    #30051
    Azt beszélik, az A3 kezdetleges kiadásában (tehát nem a bétában, hanem a "full" verziában) nem lesz kampány, hanem csak később kerül bele, darabonként, mert most a játék más aspektusaira koncentrálnak.

    Ez azért mókás, nem?
  • macleody
    #30050
    Röhej hogy felmentek a memória árak. Még 13ezerért vettem április környékén, most meg 20 rugó.
  • Solt
    #30049
    Elnéztem... de van ott 2x4GB-s is... :)
  • macleody
    #30048
    Ez 1db 8Gb-os memó, nem KIT.
  • Solt
    #30047
    Nincs mit... ;)
  • Gascan #30046
    megneztem h mennyiert lehet most olyan memoriat kapni amit el szeretnek adni hogy kb megtudjam mennyit er :)

    amugy koszi a segitseget
  • Solt
    #30045
    Nézz körül PH-n, hogy mi a reális értéke... felmentek a memória árak. ( Én a 16GB-t vettem anno annyiért, mint amennyi most a 8GB )

    Egyébként meg, én inkább EZT választanám. Persze, ha ragaszkodsz a Geil-hez, akkor van az is, ráadásul olcsóbban mint amit linkeltél...
  • Gascan #30044
    itt 24e forint az uj

    http://www.zonacomputers.hu/webaruhaz/shop.product_details/263-ddr3-ram/flypage.tpl/15153-geil-ddr3-kit-2x4096mb-1600mhz-black-dragon-gb38gb1600c9dc-cl9-desktop-ram/
  • Gascan #30043
    valamiert en is igy gondolom.. csak akkor a masik kerdes h mennyiert lehetne eladni a jelenlegi memoriamat ... 5-6e forint, talan meg 2 ev gari is van ra (3 eves a ram, es 5 ev gyari garancia)
  • Solt
    #30042
    Én a helyedben egyforma típust vennék! Nem véletlenül árulják kit-ben a memoriàkat! Én már jártam úgy, egyforma márka, típus, és mégsem mentek együtt...

    Add el a mostanit, és vegyél egy 2x4 GB-s kitet...
  • Fehercsoki
    #30041
    Természetesen nem feltétlenül fontos(ez a 2x2gb már úgyis dual channelbe megy, ezeknek mind1 mi kerül mellé), a lényeg csak annyi, hogy ha most mondjuk ddr3 memóriád van akkor csak olyat rakhatsz bele.
  • Gascan #30040
    szerintetek ha memoriat szeretnek venni meg a gepbe (+4gb-ot) feltetlenul fontos hogy ugyan olyan tipus legyen mint ami mar van? 2x2gb ddr3 1600mhz geil dragon van benne most de ahol jelenleg lakom ott ilyet nem kapni