176586
banner
  • Agreal
    #2884
    valószínü egy dashboard frissítéssel magyarítják bár angolul sem olyan bonyolult:)
  • Ioles
    #2883
    nem akarom majd flash-eltetni a gépet ha veszek
  • PESFAN
    #2882
    Honnan a faszomból tudjam te majom, ha elolvastad volna amit írtam akkor tudnád hogy eddig egész életemben csak PC-m volt bazdmeg.
  • szabzol
    #2881
    Szerintem biztosan, mondjuk egy frissítéssel, ami egyben megakadályozza a flash-elt gép működését
  • Tomo15
    #2880
    Eléggé el vagy tévedvé afelöl, hogy mit lehet csinálni egy konzolon, és mit nem
  • Ioles
    #2879
    Sziasztok!
    Azt olvastam hogy november 3.-án jönnek majd a magyar menüs X360-nok. De ha most veszek egy angol menüset azt később át lehet majd váltani magyar menüsre?
  • PESFAN
    #2878
    Hát az SUX!
    Akkor
  • CrucifX
    #2877
    Nem fogsz te konzolon semmit "peccselni", maximum game updatek vannak de modokat es roostereket nagyon nem fogsz felpakolni dragam.
  • Agreal
    #2876
    és azt megnézted hogy mennyibe fog kerülni egy olyan gép ami ezt le fogja tudni ilyen minőségben renderelni????

    mert az x360 is simán lerendereli ezt neked abban biztos lehetsz csak mindezt 95ezer forintért

    pc-n csak egy olyan videokarit nem kapsz ennyiért amin az úgy fog kinézni
    mellesleg a videó is eléggé akadt.....
  • PESFAN
    #2875
    Na utánajártam megnéztem a CRYSIS moviet.
    Hát lenyűgöző de PC-n ezt így megjeleníteni nem 96000 HUF.
    Sztem az X360 tudja ugyanezt ahogy a többi játékát elnéztem ami rá lett fejlesztve.
  • PESFAN
    #2874
    Na hát köszi a hozzászólásokat érdekes dolgokat tudtam meg.
    Bár arty kicsit elbizonytalanított.

    Kedves CrucifX!
    Ha pl a PES-t megveszem eredetiben akkor is kell patchelnem, mert ott nem minden csapat licencelt, a fű gagyi, a stadionok gagyik.
    Patchelni erdeti vagy warez gamen egyaránt kell.

    Arty nem nem néztem meg, nem tudom miről beszélsz.
    De nem csak a farcry-ról mondható el ez, lsd pl. fifa 07 vagy PES6 mindegyik sokkal szebb 360-on mint PC-n.

    Még mindig nem tom mit tegyek, a pc-met már csak zenét hallgatni, dolgozni, filmet nézni és netezni használom.
    Játszani vele túl drága dolog.
  • arty
    #2873
    1.) grat, összehasonlitottál egy 2006-os, nextgen konzolos verziot egy 2004(!) es PC-s játékkal - és emiatt vennél konzolt??? :D

    2.) ha már ennyire a grafika érdekel csak, csekkold le a farcry készitőinek uj projektjét, a CRYSIS-t. Megnézted? Még mindig tetszik a boxos FC? :D

    3.) mindettől függetlenül, neked sztem konzolra van szükséged :) Cserébe a sz*rrá moddolt PES-t elfelejtheted, boxon ilyen tudtommal nincs. Csak az alapjáték és a hivatalos kiegek.
  • Agreal
    #2872
    ha nem adod el akkor még többbet fogsz rajta bukni
    add el most vegyél x360-at és többet már nem fogsz bukni a pc-n

    amikor én eladtam a pc-met akkor én is irdatlan sokat buktam rajta 2 hónap alatt de tudtam hogy ez az utolsó ezta békát még lenyelem

    most meg röhögök a sok hülyén akik szarért hugyért eladják irdatlan sokat bukva a régi procijukjat hogy conroe-t vehessenek és nem számít nekik hogy a játékokban nem fognak semmit észrevenni mert vga limites az egész
  • Ioles
    #2871
    Sziasztok!
    Én vagyok megint, csak megint azon agyalok hogy vegyek-e X360-an mert a PC-met 110-120E FT-ért lehetne eladni és 160E FT-ért vettem, és buknék rajta 40E FT-t. Sztetek mit csináljak?
  • Agreal
    #2870
    1.HDDVD meghajtó nincs és nem is lesz az xbox360-ba beépítve ezt egy külső USB-n csatlakoztatható külön megvásárolható meghajtóval oldja meg az MS
    2.a túlmelegedéssel mostanában már nincs gond csak az elsőszériás gépeknél fordult elő sűrűn az új szériánál már anyira nem jellemző
    3.lehet,ki kell flasheltetni a meghajtót amit 5-6ezerért csinálnak de akár te isd megcsinálhatod ha vállalod a rizikót
    a garancia általában elvész úgyhogy ezt vedd számításba szvsz csak 2 hónap nyúzás után flasheltesd amikor már kb biztos hogy nem fog behalni túlmelegedés miatt
    a másolt játékokkal még lehet Live-on is nyomulni
    4. a gép frisítgeti a játékokat a live-ról
  • CrucifX
    #2869
    Ha 90%-ban PES-ezel akkor akar meg is vehetned eredetiben 360-ra ha meglesz a gép. Esetleg.
  • PESFAN
    #2868
    Sziasztok srácok!

    Kérdéseimet és hozzászólásaimat egy kis bevezetővel szeretném elkezdeni.
    A tegnapi nap folyamán nagy elhatátozásra jutottam, olyanra, amit pár hete még nem gondoltam volna, hogy esetleg meglépek.
    Én eddigi életem folyamán hajthatatlan PC mániás voltam és egészen tegnapig el sem tudtam képzelni, hogy valaha felhagyok a PC-vel és konzolra térek át.
    De tegnap eljött a nap és egy videofelvétel ami ezt a nézetemet megváltoztatta.
    Itt az sg-n ebben a fórumban ráleltem egy farcry videora amely összehasonlítja a grafikát a PC-s és a 36-assal.
    Hát mit mondjak majdnem leestem a székről.
    Rögtön az villant át az agyamban, hogy mi a fenének költsek egy majdnem csúcsgépre 200-300 ezer forintot, ami menő lesz kb 1-1,5 évig amikor itt ez a kurva Xbox 360 ami már most csak 96000 HUF a 20 G-s merevlemezzel, és 100* szebbek rakta a gamek mint a legmodernebb PC-n.

    Nos emberek most következik pár kérdés.

    1. Megoldotta-e már az Xbox a HDDVD lemezek felzabálását?
    2. Megoldotta-e már az Xbox a túlmelegedés problémáját?
    3. Lehet-e már eredeti helyett másolt gameval nyomni benne?
    4. Mivel én főként FIFA és PES rajongó vok, és egy évben 90%-ban ezekkel játszom az Xbox 360-on is lehet e a gamekat patchelni, mint a PC-n?Mert valljuk be alapból nem túl igazi egyik game sem, ha nincs alaposan felpatchelve.

    Várom szíves válazsitokat, véleményeteket.

    Köszönettel

    PESFAN
  • Olcsi2
    #2867
    A stilusodat nem kommentalva, ajanlom kukkants be a xbox365.hu-ra es fesuld at - akar teheted alassan is, az latom nagyon megy - az utolso harom het termeset az Elado eredeti es cserebere-Eredeti topikban. Aztan ha talasz egyetlen 360ra kiadott jatekot, ami ebben az idoben nem volt fent eladasra, akkor majd irjal vissza megint. Gondolom, itt a Vetel/Csere topikban is ezerrel irkaltad, hogy miket keresel, csak azota biztosan kitoroltek. Remelem, annyi eszed azert van, hogy harisnyat nem a MediaMarktba mesz venni.

    A tobbieknek: a vateran egyebkent egy srac eppen 6000-es villamaron arulja a Condemned-et.
  • Muad Dib
    #2866
    Olcsika hallod, basszad meg alássan, nekem ne gyere ezzel a baromsággal, hogy itt meg ott, ennyiért meg annyiért lehet venni használt játékokat, mert ennek a fele sem igaz.
    Lássuk mi a gyakorlat... Az utóbbi 3 hétben az összes lehetséges apróhírdetési magazint és fórumot végig fésültem, milyen a felhozatal használt játék ügyileg.
    4-5 eredeti játék volt amit meg akartam venni.
    A három hét alatt az egész magyar interneten összesen 2 új emberr volt, aki 360-hoz játékot hírdetett, azok sem azt, amit én kerestem.
    Úgyhogy a tököm tele lett a kersegéléssel, szépen flasheltettem a masinát és azóta kellemsen eljátszogatok 7-8 játékkal ami tetszik.
    Abból van 3, amit eredetiben meg fogok venni, mert nagyon tetszenek.
    Üzletben 18000-ért akkor sem veszem meg, ha ez a CicifiX srác itt a seggét a földhöz veri...
    Használtan fogom beszerezni őket, van rá esélyem, hogy 4-5 hónap alatt összefutok ilyen hírdetéssel. Addig is játszom a bakupokkal.
    Ennyi. Nem kell ezt túllihegni.

    Egyébként meg akkor várja el tőlem az MS, vagy bármelyik szoftverfejlesztő cég, hogy megvegyem a gamét eredetibe, ha veszik a fáradtságot és végre elkezdik magyarosítani a játékokat.
    Eddig szartak a fejünkre én is szartam az övékre. Ha a Kameo pl. kijön magyarul (állítólag kijön nemsoká), már veszem is meg.
    Ez az agresszív stílusú "rábeszélősdi", amit itt a software-hírók véghezvisznek, nevetséges, sokat nem érnek vele, csak flémet indítanak, úgyhogy be lehet fejezni. Warez volt, van és lesz. Ebbe nyugodjatok bele, vagy szúrjátok tökön magatokat...

    Az más kérdés, hogy valóban nem kell túlzásba vinni a warez témát itt, vannak erre jobb helyek is...
  • Zsoltika 007
    #2865
    Nekem nincs boxom. :) Amúgy www.gametrailers.com ott a reviews majd xbox360 és ott lesz valahol a második oldal környékén.
    Szerk: Itt a link
  • arty
    #2864
    Pazar, mit nem adnék, ha bill+egérrel végigtolhatnám :) Ha ezt megoldották volna, az FC-I vagy a Black miatt biztosan vettem volna boxot... most pedig 360at... 1-1 szingli misszio miatt ma is előveszem az FC-t, nekem abszolut No.1 fps!

    Amugy, 360ra mikor jött ki? És hogyhogy nem lett akkora hirverés körülötte?? vagy csak én nem találkoztam gamer szájtokon még info-morzsával sem ?? :) Neked amugy megvan? Mennyiben más, mint a PC-s FC? sztori? Csak paddal szoktál fps-ezni vagy Pcn is játszol?
  • Zsoltika 007
    #2863
    Jogos. De még magában is meggyőző a látvány. Nem kell a Far Cry-hoz hasonlítani.
  • arty
    #2862
    ahogyan egy két éves játék grafikáját nézni egy nemrég megjelenthez ;)
  • Zsoltika 007
    #2861
    Nem túl jó ötlet egy megjelent játékhoz nézni egy még meg nem jelent játékot.
  • arty
    #2860
    az FC több mint két éve jött ki PC-re, akkor alázott mindent grafikában! nyilván egy mai játék szebb, nemértem, ez miért fura? esetleg nézd meg a PC-s crysis videot, ha megint le akarod dobni az állad ;)
  • sector512
    #2859
    Ez tiszta hülyeség. Ami nagyon tetszik azt megveszem. Amivel csak elszórakozok vagy csak meg akarom nézni azt meg letöltöm. Amit nem veszek meg azt akkor se venném meg ha nem lenne flash-elve a drive. Így a készítőktől nem veszek el forintot se, csak max látok minden játékot. Engem meg érdekel.
  • Olcsi2
    #2858
    es Far Cry-t is vehetsz hasznaltan mar 6500ert... ;)
  • Olcsi2
    #2857
    Alternativ megoldaskent vehetsz ujratoltheto elemeket, en asszem a Mediaban vettem 4 darab elemet toltovel valami 4ezerert. Ketto a kontrollerben, ketto a toltoben, az is megoldas. Egy biztos, folyton uj elemeket venni nem szabad, tul draga mulatsag...
  • CrucifX
    #2856
    Ha volt mibol felreraknia ennyi penzt akkor futja jatekra is - nem kell ktoelezoen mindent es azonnal megvenni.
  • linkaska #2855
    A multkor láttam a gamestar-on egy Far Cry videót ahol a pct hasonlitják össze az xbox 360-nal.Hát a székről majd leborultam.Azt tudtam hogy szebb a kép de ennyire!PC vs. Xbox 360
  • deep
    #2854
    1280x1024-es felbontásra be tudod állítani. Lesz játék, ami csak szélesvásznon megy, ott fekete csík lesz. Amúgy minden fasza.
  • turho
    #2853
    Ha olcsón tudsz venni play and charge kitet, akkor megério, marha sokáig bírja.
  • linkaska #2852
    Értem.És ezen kb hány i vagy p lesz a felbontás.Ezekhez nemértek.Érdemes Play and Charge kit-et venni vagy inkább 2*2300mah-os cerkaelemet?És azt töltögetni.
  • deep
    #2851
    Minél nagyobb, annál jobb.
  • linkaska #2850
    21 colos vagy 24 colos CRT monitor-ra kössem rá a xbox 360-at akkor?Mind a 2 birja a 2048*1536-ot
  • sector512
    #2849
    Az meg számodra elképzelhetetlen hogy van valakinek mondjuk 150-200 ezer forintja amit félrerakott.
  • CrucifX
    #2848
    Ez mindenkinek ment
  • Agreal
    #2847
    nem tom mitt kell itt leugatni a warezolást aki megteheti megveszi aki nem tudja megvenni az meg játszik warezzal
    ha a játékélményeidről akarsz társalogni nyugodtan átfáradhatsz az xbox360 játékok nevű topicba

    a warez már miért tenné tönkre a lokalizált játékokat?
    pc-n is virégzik a warez mégis vannak magyar játékok(PL HEROES5)
  • DanielT
    #2846
    Felesleges belekötni, nem ő az ellenség...
  • CrucifX
    #2845
    Te szegény, olyan rossz helyzetben vagy hogy telik 95 ezer forintos gépre, telt 60 ezer forintig játékra de onnantól már nem. A konzolozás nem élethez való alapszükséglet, ne takarozz azzal, hogy "nem engedheted meg magadnak" - ha a gepre futotta akkor jatekokra is.

    A benzint sem lopod a kocsidba csak mert mar kifizettel harom millio a jarganyra.