176583
banner
  • Zsoltika 007
    #3001
    Mert akkor ugyanaz mint a pc. Konzolozni fotelben dögölve kell tv előtt. :D
  • sector512
    #3000
    "Monitorra meg nem fogok konzolt kötni"

    Miért?
  • Zsoltika 007
    #2999
    Most már nagyon rajta vagyok hogy venni kéne 1-et. De hdtv nélkül nem szeretném. Monitorra meg nem fogok konzolt kötni. Akkor inkább marad a pc.
  • narumon
    #2998
    Ellenőrizzék le egyébként hogy szétszedtem :D
    Amúgy meg chippelve kell venni és olyan embertől aki vállalja rá a garanciát.
  • Agreal
    #2997
    ha amatrica sértetlen marad akkor nem
  • Zsoltika 007
    #2996
    A garancia abban a pillanatban megszűnik amint szétszeded a boxot.
  • narumon
    #2995
    Hát kalózmásolatot "átalakitani" ugyanannyi mint az eredetit. Programokat nem lehet csak úgy "átalakítani". Ha meg valamit futtat mint pcn akkor az fut az eredetin is. Konzolon egyelőre semmi ilyesmi sincs.
  • narumon
    #2994
    "De hogy megnyugtassalak: igen. Ha az MS úgy akarja, hogy ránéz neten keresztül a gépekre, akkor úgy kinyírja mint a sicc, oszt maj' csak nézel."

    Hát, egy éven belül garanciás, addig azt nyir amit akar.
  • narumon
    #2993
    Kis túlzással minden sarkon árulják. Ki igy, ki úgy... :D
  • KADARKA
    #2992
  • Agreal
    #2991
    De mi van ha a ms hagyja hogy kalózmásolatokkal fel lehessen menni a netre?
    mert akkor jóval több ember fizetne elő gold live-ra ami nem kevés pénz a warez mértékét tekintve mivel ha nem kell eredeti játékot venni inkébb a live-ra fizetnek elő és az ez ms-nek nemfeltétlenül rossz

    meg nem tudom miért lenne jó nektek hogy csak eredeti játékokkal lehetne live-ozni mert akkor végképp nem lenne szinte senki amagyar szervereken és játszahtnátok a hülye sárgákkal és amcsikkal
  • Bendy
    #2990
    Ezekbőlt a játékokból a legfőbb baj ott származik majd, ha valamit a játékos átalakít benne házilag, amivel előnyhöz jut multizás alatt. Mondjuk örökélet, örök lőszer stb. Na itt tényleg elítélendő lesz már a LIVE használata kalózmásolatokkal. :(
  • Daveee
    #2989
    nem értek a x360 hoz, de a flashelés, az az oprendszer kijácása nem? hardverilag nem cseszhet el semmit!
  • Tomo15
    #2988
    Csak le kéne tiltaniuk a Live accountot és kész. Ha beregisztrál 10x akkor 10x (bár lehet így, hogy haggyák még kevesebb a "káruk" nem tudom...). Engem nem zavar a warez addig, amig nem akar a flashelt géppel liveon játszani. Mindenesetre lehetőleg egyre kevesebbszer forduljon meg a topicban a warez, és a "flash" szó. Ha valakinek kétejei, vagy problémái vannak ezekkel kapcsolatban akkor google.
  • MPZS
    #2987
    Ne legyünk már gyerekek...hogyan tehetnék tönkre a hardvert??? Mér jó ez nekik??? Azér hogy a sok warezos beinduljon és ugylehurrogják a boxot h az életbe nem vesz azután má senki belöle...olyan mintha Cod-oznál tört szerveren erre a COD leégetné a videokártyád...
  • turho
    #2986
    Jelenleg az x360 alaplap nem tudja, hogy a lemez írott-e vagy sem. Mivel hiánytalan a copy is minden tekintetben. nem egyszerű .... Talán a sorozatszámos lemezek (de az meg főleg nem egyszerű).
  • Agreal
    #2985
    de biztos lehetsz abban is hogy lesz olyan törés ami ezt is megakadályozza
    a hardawre tönkretétele meg 100% hogy nem biztos max csak a netes játékot tilthatják le
  • DanielT
    #2984
    Tudom, hogy eddig nincs gáz, de az MS is tudja mi a warez helyzet. Kivárnak. Nem marad büntetlen a dolog, ebben 100%-ig biztos lehetsz.
  • tejföl
    #2983
    Eddig még nincs probléma a flashelt gépekkel a live-on. Az hogy a hardware-t tönkreteszik szerintem nem igaz. Max. letiltják a live-ról.
  • tejföl
    #2982
    Nem nevezünk hülyének. Minden konzolos boltban vehetsz gépet, sőt a hipermarketekben is, csak sokkal drágábban. A MS eddig hivatalosan nem foglalkozott az értékesítéssel. Novembertől azonban igen. Lesz magyar nyelvű dashbord, játék, meg minden mi szem-szájnak ingere.
  • DanielT
    #2981
    Honnan a '+!"+ ból tudná neked ezt megmondani bárki amikor még csak pár hónapja van mód a flashelésre?

    De hogy megnyugtassalak: igen. Ha az MS úgy akarja, hogy ránéz neten keresztül a gépekre, akkor úgy kinyírja mint a sicc, oszt maj' csak nézel.
  • turho
    #2980
    Pár éven belül megmondom :)
    A meghajtót nem károsítják az írott lemezes házi videók, ha erre célzol. Ez nem függvénye semminek.
  • Ioles
    #2979
    Valaki tudna nekem arra választ adni hogy ha flasheltetem a gépet akkor az elronthatja-e pár éven belül vagy nem lesz semmi baja a gépnek? Előre is KÖSZ!
  • turho
    #2978
    A multiüzletek (MM például) és a konzolboltok behozták Angliából, Németországból, stb.
  • Daveee
    #2977
    nevezetek hüyének, de eddig x360 csak most jött eb mo-ra? akkr nektek hogyvan?
    nem értem
  • Richard90
    #2976
    a flash-elés tuljadonképpen mit jelent?
    majd a ps3-nál is lehetséges lesz majd flashelni?
  • turho
    #2975
    Most ezt hogy kell érteni? A te géped bepirosodott, vagy a hírt dobtad be közszemlére?
  • Papesz
    #2974
    Az Xbox 360-at Magyarországon forgalmazó cég hivatalos sajtóközleménye.
  • bubu13
    #2973
    Nem
  • ajem kisa
    #2972
    Neten szétnéztél már?:)
  • ajem kisa
    #2971
    Te most 13 éves vagy?vagy majd 2013-ban leszel 13?vagy majd megkérdezed 2013-ban is?:)))pfff
    Persze,hogy király a cucc, de a hd ready-s legyen a tv, amit veszel!
  • bubu13
    #2970
    Szisztok most megérne az xbox 360-t venni és lcd tv-vel együtt a kettő mennyi lenne?
  • Ioles
    #2969
    Ma néztem képeket X360-ról SDTV-n és elég kaki. Inkább rákötöm monitorra még nem lesz HDTV-m, de SDTV-re semmiképp. Ja és szerintetek flasheljem majd a gépet mert én még nem keresek, még suliba járok és nem tudok kitudja mennyi játékot venni. Nem lesz baja a gépnek ha flashelve van?
  • Richard90
    #2968
    sztem várd meg a ps3-at :)
  • MPZS
    #2967
    X360 killed by Dead Rising...
  • greco
    #2966
    Én is akarok vennni x360-at. A pénzem is megvan rá,csak azt nem tudom érdemes-e most megvenni,vagy várjam meg a nov3-át!? (mondjuk kétlem, h kibírom addig)
    Tv-nek meg egy LG RZ32LX2R-t gondoltam.

    ja,és Miskolc környékén tud vki flashelős fazont??
  • Ioles
    #2965
    Sztem még a gépemet el tudom passzolni kb 115-120 rugóért, remélem egyszer HDTV-m is lesz, végül is azon a legélvezetesebb játszani.
  • Agreal
    #2964
    nálam is így kezdődött
    mondjuk mázlim is volt hogy pont el tudtam adni egyszerre az egész gépet és pont találtm egy megfelelő boxot pesten és az eladó még hajlandó is volt várni és hiába kapott jobb ajánlatot végül nekem adta el(mert megígérte vannak még rendes emberek)

    persze vedd csak meg bár én a gears of wart várom nagyon
  • Tomo15
    #2963
    Ez mind megeshet a boxon is. Ettöl független vegyél nyudgodtan
  • Ioles
    #2962
    De azért érdemes megvenni a boxot nem? Én sztem veszek, mrt amit ma is amit összeidegeskedtem a gép miat, hát inkább nem írom le. A net elment, a Far cry lefagyott..stb.