174524
xbox.jpg
  • Yoyoyo
    Vigyázz, nehogy válaszolj!
  • DanielT
    Vigyázz, nehogy visszaolvass!
  • Yoyoyo
    mennyibe van most egy 360?
  • peter31
    Az NBA nagyon bejött pörgös a FIFA kevésbé, a Fight Night 3 demo nagyon nagyon OK.
  • SlickAdam
    Fifa tényleg rossz értékelést kapott, meg az első játékok között van, amik megjelentek a gépre. Fight Night meg eleve nem lehet rossz.
  • dbb
    Asszem meggyőztetek, egyébként az a gond hogy a Focit és a Boxot is szeretem de a Fight Night Round 3-at veszem.remélem sokáig eljátszok vele.
  • SlickAdam
    Én is a Fight Night-ot javaslom mindenképp. Bár te tudod, hogy foci vagy box a nyerő neked. Ha meg mindegy, akkor sztem halgass ránk.
  • deep
    A fifát eléggé lehúzták a teszterek, inkább a fight night-ot vedd. És nem csak a teszterek, én is ezt javaslom, ami köztudottan sokat nyom a latban
  • dbb
    Szevasztok,Valaki aki játszott már a Fifa 06:Road to World Cup vagy a Fight Night Round 3-mal az irjon pár sort hogy milyen,Mert nem tudok dönteni hogy melyiket vegyem??előre is köszi
  • IGAZIWILLIAMS
    Annyival kiegészíteném,hogy ha külön veszel vinyót,ahhoz is kapsz 1 hónap ingyen Goldot. Pontokat a játékokban lehet kapni,vagy lehet pontkártyákat is vásárolni(hogy Mo-n hol,azt nem tudom).
  • peter31
    Elméletileg 1 hónap gold jár a premium csomaghoz és a neten keresztül letudod szedni amit felajánl. NFL, Q4, Condemned, Fight 3, témák, filmbemutatók ilyesmik vannak. Van amit ingyen van amit pontokért azt még nem tudom, hogy pontokat hogy tudsz szerezni. A demokat ingyen. Fel tudsz menni a netre közvetlenül adsl modemmen keresztül vagy routeren vagy ahogy én egy wifi routeren keresztül mert nem tudtam kábellel megoldani.
  • guardian hero
    A 2k-s sportgame-eket a SEGA adta ki korábban (még a DC-s időkben), pár éve jelennek meg ESPN licensszel. Nem tudom, hogy a fejlesztőcsapat azóta megújult-e, vagy a SEGA-ból váltak-e ki.
  • guardian hero
    Nem bánnám, ha így is maradna... (már ami a csipptelenséget illeti - mondjuk a játékárak mehetnének kicsit lejjebb...)
  • Olcsi2
    Nekem DOA4, Ridge Racer, King Kong, COD2 van most es vegignyomtam mar a Condemned-t es Kameot is. Eddig egyikben sem csalodtam. A Kameo es a King Kong gyonyoru, a Condemned egyedi, a DOA4 nekem eddig a non plus ultra, a COD2 pedig annak ellenere irtozatosan tetszik, hogy ilyen tipusu jatekkal meg sosem jatszottam 5 percnel tovabb. Talan csak a PGR3 volt bukta nalam, az igen gyokernek tunt, el is adtam ket nap mulva. A PDZ-t szintugy, de annak legalabb a Live resze nagyon jol sikerult.

Ugy altalaban orvendetes, hogy egyre tobb a Live-os jatekos, konnyebben talalsz magyar partnert mindegyik jatekban. Most elkezdtem a Final fantasy XI beta-t is, de mivel meg nincs mas magyar,igy az kicsit uncsi.

Amit nagyon pozitivnak erzek, hogy egesz jol mukodik a jatekosok kozott a jatekok cserelgetese es adas-vetele. Mivel nincs chip, erdekes modon konnyen talalsz vevot a megunt cuccra es vice versa, konnyebben is vasarolsz.
  • anomano
    "NFS de azt már el is adtam. PGR3, NBA, FIFA, COD2, meg egy rakás demo amit live-ról szedtem le."- ezt hogyérted hogy töltögetsz? lehet letölteni ingyen? vagy kell hozzá valami hogy tölthes le a 20 gigás vinyora ugye? és demok milyenek vannak mongy 1-2 példa pliz érdekellne :)
  • SlickAdam
    Szerintem tévedsz. Itt fordított arányosság van kérlek alássan.:)
    Ha egyre többen vesznek X-et, akkor egyre kevesebben fogják a nyálukat csurgatni a billentyűre a monitor előtt, és inkább átköltöznek a TV elé ... szóval
    NE VEGYETEK XBOX-ot, MERT KÜLÖNBEN MI LESZ A TOPIC-al?????!!!!!!!
  • deep
    De az nem SEGA, hanem ESPN nem?És a GS-en 8.3-at kapott, az EA féle csak 6.4-et:DDD

Szerk:pontosabban 2Ksports a fejlesztő.
  • SlickAdam
    A 2k6 az Sega? Nekem PS2-n sztem nem az. Viszont azt tudom, hogy a 2K6 jobb az EA sport-os vetélytársnál.
  • deep
    Na végre pörög a topik:D
    Ahogy egyre többen vesznek, majd egyre több lesz a post:D
    Remek! Én kipróbálás sziten nyomtam az NBA 06'-ot, és én beszartam:) A pgr3-tól is. Lassan megérik, hogy veszek egyet a fene egye meg:)
  • peter31
    Nem az NBA Live 06 van meg.
  • guardian hero
    NBA-ből melyik, a Sega-féle 2k6? Milyen?
  • peter31
    NFS de azt már el is adtam. PGR3, NBA, FIFA, COD2, meg egy rakás demo amit live-ról szedtem le.
  • guardian hero
    Milyen játékaid vannak? Mivel játszottál eddig? Kíváncsi lennék, mert nagyon kevés első kézből származó infó van a játékokról...
  • peter31
    Persze ez világos, de bemenetet írtál a dobozba, akkor ezek szerint csak elírás mert kimenetre gondoltál.
  • peter31
    no akkor egy vélemény...

Nos én vettem ilyen kütyüt és elégedett vagyok. Gyönyörű a képe 107-es LCD projectoros Tv-n fut. Egyes játékoknál b€szarás. A hangja, hazudnék ha azt mondanám hogy nincs de nem zavaró főleg amikor a házimozin dübörög... :o)
    Fagyás 0 Lemezkarcolás 0 mondjuk nem is táncolok a dobozzal használat közben.

Részemről nem akartam várni még 1 évet a PS3-ra hogy eldöntsem. Jelen pillanatban a tervező asztalon létezik egy üres szépen megtervezett plasztik dobozt mutogatnak és ígérgetnek az xbox megjelenése óta a japók. Ez így nem sok. De qrvára érdekel és ha valóban olyan lesz ahogy ígérik legfeljebb csere lesz. Addig viszont az xbox a legjobb ez kétségtelen.
  • okoskodó
    A mostani Xbox360okat csak HD-AV és VGA HD bemenettel lehet csatlakoztatnia HDTVhez. A HDMI viszont egy újjonan kifejlesztett csatlakozó az összes valamire való HDTV rendelkezik vele valamint a jövő HDs cuccai is. Elönye: SD és HD videó továbbítás, 8 csatornás tömörítetlen hang, HDCP adatvédelem és mindez egy kábelen keresztül...
  • peter31
    A HDMI bemenetben mi lenne az okosság okoskodó?
  • SlickAdam
    Ááá jönnek lassacskán a jó játékok, én például ha veszek egyet, akkor beszerzem hozzá a Fight Night 3-at és ha más nem is lenne rá, 1 évig elleszek vele az tuti. Meg ez a Far Cry is jónak tűnik, bár nem ismerem.
  • okoskodó
    http://www.gamekapocs.hu/cikk/656/460/1/Xbox+360+Extra+cikk

Ez 1 elég korrekt cikk és a lényege: nem ajánlatos 1 éven belül új Xboxot venni ;)
  • SlickAdam
    Hát én meg asszondom, hogy nekem sincs MÉG X360, de van PS2-őm, meg volt PS1-em, és amikor megvettem a gépet amin most írok nektek, akkor az volt a csúcs, szóval én akkor sem jácottam rajta, csak vagy 1 hónapot, mert mégjobban megerősödött bennem a hit, hogy a PC szar játékra, úgyhogy Adamka visszaült inkább a TV elé a fotelba és nyomta tovább a Final Fantasy-t, a lényeg meg az, hogy vegyél X360-at, mert olvastam interjút, hogy még vagy 3 évig veregetni fogja a PC-s cuccokat, de ha veszel PC-t, azon már jövőre se fogsz max konfigurációval csapatni. Hát annyi, hogy arra tényleg ingyér van a gém, de sztem X-et is hamarosan átalakítják majd az okosok. Tudod mit? Vegyél amit akarsz. Aztán ne sírj majd, ha szaggat a játék a monitorodon, meg nincs hozzá crack, meg nem támogatja a videókártyádat, meg mittomén. Közben én majd halkan ráhelyezem a tálcára a lemezt és mehet is a gondtalan önfeledt szórakozás. Pont.
  • anomano
    de kérdezz másokat nekem nincs saját xbox360 an még,szal csak mint lajikus ajánlgatok :D
  • okoskodó
    Simát én láttam már 70E-ért a Prémium általam ismert legolcsóbb ára: 99990Ft

Különben jó dolog ez az Xbox360 csak nincs bennne HDDVD olvasó és HDMI bemenet is hiányzik róla....
    No meg max élményhez nem árt egy HDTV se :D
  • anomano
    Ha csak játszani akarsz meg haverokkal dumálni játszni(xbox-os haverok) akkor xboxot vegyél szeritenm az dieket játék konzol,pc hát nemtudom nekem pc-n csak régi játékok tetszenek age of stb.. az a filinges ujak nemolyan jok(kivétel-kivétel) én ajánlom xbox-ot jah és az egybe olcsobb mint egy normális pc-bár pc-re megy ingyen gém, xboxra nem :( oda1 gémre számolj 17 ezeret
  • anomano
    Premium 95-100 ezer core 70 000 asszthiszem ujonnan de lehet talász olcsoban akkor szolj :)
  • Ferencz István
    Valaki nem tud segíteni?
  • Ferencz István
    Hy!
    Azért kérdeztem pár kérdést mert lehet hogy én is veszek. Most összegyűlt a pénzem és sztetek mit vegyek? PC-t, vagy Xbox360-at? Nagyon alaposan el kell döntenem mert ha egyszer megveszem az egyiket akkor már nem vehetek másikat, esetleg ha eladom. És kb. mennyibe kerül X360-ból a sima és a Premium?
    Légyszi segítsetek!!! Előre is kösz!!!
  • Iwant2Belive
    aha, én láttam, meg láttam még azon kívül még 2 ingame videot is amiben nem csak a vizet mutatták és baszottul hervaszóan nézett ki:-/
  • deep
    Volt hozzá szerencsém:)
    Tud valamit a 360, ezzel nincs gond, csak jöjjenek mááár a játékok:)
  • SlickAdam
    Láttátok már A Far Cry Instinct Predator vizes jeleneteit összehasonlítva a PC-s Far Cry-al (minden max-on)? Anyááád....
  • aabyssx
    > Baszdki miért nem tudják rögtön kiadni a játékot úgy hogy már alapból támogatja az egeret és a bill.

Nem lehet esetleg, hogy a konzolosok jelentéktelen %-át érdekli csak az egér, vagy a billentyűzet?