176583
banner
  • Agreal
    #2961
    hát azért pont nem jó játékokat hoztál fel szerintem:)
    a PGR3-at nem fogod tudni rendesen futtatni 17colos monitoron mert nem hajlandó boxba rakni és összehúzza a képet

    a Just Cause meg szép játék de nagyon xar szvsz:)
  • narumon
    #2960
    Nekem már van,,, beeee :P
  • Ioles
    #2959
    Nekem most nincs egy vasam se, mert elköltöttem TFT monitorra, nem hogy 150 rugó. Eladom a PC-met és veszek egy X360-at. HDTV-t megy majd veszek ha összegyűlik a pénzem, addig meg jó lesz a 17"-os TFT-m mert az biztos hogy a szemem nem fogom tovább baszni az 50 Hz-es 55cm-es TV-mmel.
  • Ioles
    #2958
    Na srácok tegnap néztem videókat a PGR3-ról meg a Hust Cause-ról. Csak annyit hogy tátva maradt a szám. A PGR3-ban egy Porsche repesztett egy hegyi úton, háátt... csak annyit hogy nagyon jó volt, a Just Cause is fasza volt, legmagasabb grafikánm, akadásmentesen, nagyon jó ez is. Sztem nekem kell egy Xbox360.
  • Derapo
    #2957
    Hála istennek elsőként az ördög lépett( mikrofos ) ebben az ügyben. Mármint,hogy a játékgyártók szarnak a fejünkre magyarosítás terén. A mikroszoft kb. 10-20 ezer eladott konzolra gondol magyarországon mégis jön a magyar kezelőfelületű 360xdoboz,meg a lokaizált gamék.Tehzát igazad van: nem azért nincsen magyar konzolscene támogatás mert megy a W hanem mert tojásvan a fejünkre.

    "Tejföl" én aztat tudom,hogy komponenset adnak,csak azért kérdeztem meg,hogy jó-e a hdtv-hez a vga mert van egy 21"-os monitorom és amíg hdtv ohne addig monitoroznék az x-el.
  • ajem kisa
    #2956
    Én is azon az oldalon állok, hogy a játékra x360, a pc-m pedig az olyan játékokra, amik nincsenek konzolon, net, emil...
    De ha a vista után megint lekell cserélni a videókártyám(x1600pro 256),akkor feladom, és akkor csak a konzol!
    És bár nem Magyarországon dolgozom(8,24euro/óra a min.bér),akkor is igénybe fogom venni a wrz dolgokat, mert így is drágának tartom a lemezeket!
  • narumon
    #2955
    "DX10-es kari meg a qrva drága 2magos procik. "

    Nem drágák már a kétmagos procik. Szvsz valaki most vesz PCt annak kétmagosat érdemes.
  • Muad Dib
    #2954
    "Erre van külön topic, itt most be kéne fejezni!"

    Én is pont ezt írtam, csak bővebben megfogalmazva...
  • Muad Dib
    #2953
    Gondolom azt javasolná, hogy legyél kicsit határozottab és döntsd el magad.
    De ott van a válasz Agreal #2945 kommentjében!

    A hír arról szól, hogy a Crysis nevü játék nem lesz se 360-ra, se ps3-ra, mert gyngék hozzá a konzolok.

    Ez azt jelenti, hogy ha PC-d van, akkor rakj félre kb. 150 rugót arra, hogy upgrade-eld a PC-det, mert kell majd egyfelől egy Vista, másfelől gondolom megint valami szuper spéci videokártya, stb.

    Ez az, amivel nem kell foglalkoznod kb. 6-8 évig, ha veszel egy 360-at.
    Anno egy kisebb vagyont költöttem én is a pc bővítgetésére kb. 3-4 havonta. Meguntam és játékhoz vettem konzolokat.
    Pc-n, ill. notebookon meg levelezek, internetezek, dolgozom...

    Szóval vegyél 360-at!!!
  • Sir Quno Jedi
    #2952
    Erre van külön topic, itt most be kéne fejezni!
  • Muad Dib
    #2951
    Azon kellene elgondolkodni egy kicsit, hogy vajon magukon a warezolókon kívül más is felelőssé tehető azért, hogy vannak warezolók???
    Bizony hogy igen.
    Magyar viszonylatban ezernyi körülmény játszik közre abban, hogy 90% warezol 10% nem.

    1.
    Első helyen említeném azt, hogy bár pl. Németországban ugyanannyiba kerül egy játék mint nálunk, viszont átlagban 3x akkorák a fizetések is. Magyarán vehetjük úgy, hogy egy német, magyar viszonylatban kb.5-6000 Ft-ot fizet egy nálunk 18000-be kerülő játékért. Ugye így már mindjárt más? Ebből kifolyólag sokkal többen vesznek eredetit, így később a csere-piac is sokkal nagyobb méretekben működik, ahol pedig megint magyar viszonylatot tekintve, kb. 1500-2000 Ft-nak megfelelő összegben juthatnak hozzá a játékokhoz.

    2.
    Roppant disznóság, hogy bár évtizedes múltra tekint vissza magyarországon is a konzolscene, a játékgyártók, de még a konzol gyártók is szarnak a fejünkre. Nincsenek magyarosított játékok, stb. Erre azt szokta mondani CicifiX barátunk, hogy a warezolók miatt nem is lesznek. De nehogy már a magyar állampolgároknak kelljen előre bizonyítaniuk, hogy megvennék a magyarosított játékokat! Jöjjenek azok a játékok, azt majd meglátjuk, milyen fogadtatása lesz. Csakhogy itt megint be fog jönni az első pontban írt dolog, hogy nincs kifizetőképesség. Viszont tuti, hogy a 90/10%-os arány meg fog változni így is kb. 70/30-ra.

    Ez egy ördögi kör sajnos.
    De remélem kielégítettelek most egy jó időre alapos válaszommal, és elvárhatjuk tőled, hogy egy ideig ne piszkáld itt az embereket.
    Főképp olyan nevetséges dolgokkal, miszerint valakinek az orra alá dörgölöd, hogy ne vegyen HDTV-t, csak ha nem warezol. Ez elég nevetségesen hangzik beláthatod te is.
  • tejföl
    #2950
    Vga kábelt nem adnak hozzá, csak komponenst.
  • Derapo
    #2949
    Ezt a warez témát most ne kezdjük el újra. Nekem így jó. A pc-sek 99.999999%-a warezol. Nekem Több száz eredeti( igen-igen ) több száz eredeti gamecube,ps2,xbox gamém volt. Kérdem neked aki itt a warez legnagyobb ellensége van neked mennyi figyelt be. Ja és egyszerre volt a több száz nem úgy,hogy cserélgettem. jegyzem x360-ra is van már 5db. eredetim.
  • Ioles
    #2948
    Biztos hogy meglehetne oldani csak nem akarják. Azt akarják hogy PC exkluzív legyen mint a Far Cry volt anno 2004-ben. Azt akarják hogy akkor keljen el a legtöbb felsőkategóriás DX10-es kari meg a qrva drága 2magos procik. Nem hiszem el hogy az X360 se meg a Ps3 se tudná megjeleníteni, jó egy kicsit roszabb minőségben. Ha az X360 képes futtatni az Obliviont legmagasabb grafikán akadásmentesen akkor ezt miért ne tudná? Á már nem is mondom semmit csak felidegesítenek ezek a fejlesztők....
  • ajem kisa
    #2947
    #2927-re volt válasz...bocs
  • ajem kisa
    #2946
    Azért vinnék le,mert talán ezzel a húzással lehet, hogy ha olcsóbb, akkor azt veszem meg a hozzáállás(legalábbis akiket csak az érdekli, hogy csak legyen), több darabszámot tudnak eladni!Ellenben a ps3 tervezett(!!!) ára 500-600 euróra rúg,szóval így is olcsóbb az x360:)
    De a másik,hogyha a hd dvd-t is meg kell venni 200 euróért az x-hez, akkor...
    Ebből kifolyólag lehet, hogy ezért vinnék lejjebb az árát?!
    Ami azért jó,mert jó...
    De arra is kiváncsi lennék, mennyi lesz a játék ára ps3-ra!Hmm
  • Agreal
    #2945
    ez azért elég gáz már.....

    crysis

    azért én azt nem hinném hogy nem lehetne-e ezt vhogy megoldani
    főleg hogy elvileg következő generációs vidkari van mind a két gépban
    és a directX-nek mióta van köze a konzolokhoz?
  • Scooby87
    #2944
    Nincs senki x360-as emberke Db-ben?
  • Ioles
    #2943
    És te DanielT mit javasolsz?
  • CrucifX
    #2942
    Előre a magyar konzolscéna jővőjéért - éljen a HDTV + Warez játék párosítás!
  • Ioles
    #2941
    ja jóvan, bocs nem láttam
  • DanielT
    #2940
    Olvass már vissza párat b+... ott írja.
  • Ioles
    #2939
    És te X360-at vettél? És milyen kijelzőn nyomod?
  • Agreal
    #2938
    a böngészőhöz azért nem ártana egy billentyűzet sem:)
  • Derapo
    #2937
    X360-ra is van cod,meg lesz cod. Liveon nagyon élvezetes mondják akik próbálták,én azért nem mert tuti megölnek 1 perc alatt.Kisseb pc-t meg végy p3 max. 15 körül már elég jót lehet kapnyi.De ezt neked kell eldöntened.Vagy marad pc-vagy konzol akkor x360, régebbit nem ajánlok. Én eladtam a gépem és nem bántam meg. 2Gb ram,512MB vga és ... elgondolkodtam mibe van nekem ez a vas.Aztán rákattantam,hogy mibe lesz még!!! Jajjmondom...jáccanyi szeretek,de nincsen mindig pénzem fejlesztgeni. Persze a konzolnak is megvannak a korlátai ( aszongyák péjes3-ba lesz www böngice )de ha játszani szeretnél akkor konzolocska. De te tudod én nem bántam meg.
  • Ioles
    #2936
    Mondjuk én 15 éves létemre kezdem megunni a játékokat, de lehet hogy csak a PC-seket, nemtom. Én legjobban COD-ozni szeretek, de az internetsebességem nincs meg hozzá, így nagyon laggol, de nemsoká lesz ADSL-em és akkor majd játszok. Nemtudom eldönteni hogy eladjam-e a gépemet és vegyek-e konzolt(X360 v. PS2) meg egy kisebb gépet COD-ra meg netre. Segítsetek légyszi eldönteni! KÖSZ!!!
  • ajem kisa
    #2935
    Amit írtam a 199 eurorol az a külső hd dvd olvasóra vonatkozott, bocs a félreértésért...
    Az ára mennyi lesz az végülis mindegy év elejére meglesz, ha leviszik, ha nem...
  • Tomo15
    #2934
    Én nem váltottam le, de nem is bántam meg. Ha van rá lehetöség mindenféleképp tartsd meg a géped.
  • Derapo
    #2933
    meg Flashget
  • Derapo
    #2932
    Nekem is maradt egy kis gépem pont netelni meg ilyenek. P3 Rulezzzz:) Jó lenne már valami www browser az x-re nem?
  • Derapo
    #2931
    Én leváltottam már másodszor. Először azért "mentem" vissza a pc-re mert öööö Hacktelen :) volt még az X360. Mostmá Hackes és most má jó.Pedig émmég sdtv-n jáccom. Maj nemsoká HD-n fogom oszt akóó....
    Ja, kérdek valamit. Most mindegy mivel kötöm össze a hdtv-t az x-el, vga vagy komponens kábellel?
  • Agreal
    #2930
    én leváltottam és nem bántam meg
    de attól függetlenül van egy kis gépem netezésre meg stb
  • sector512
    #2929
    Én nem váltottam le, csak van egy konzol is a gép mellé. Akkor tudnám elképzelni hogy csak konzollal játszak ha lenne hozzá egér....
  • Ioles
    #2928
    Most azoktól kérdeznék akik PC-jüket váltották le X360-ra! Én már több mint 7 éve PC-s vagyok és akik olyanok voltak mint én és leváltották PC-jüket X360-ra azok nem bánták meg? Mármint úgyértem hogy elég nehéz váltani egy konzolra amikor több mint 7 évig PC-m volt. Nem bánom meg hogy a PC-met leváltom egy "fehér dobozra"?
  • Olcsi2
    #2927
    Mi a francnak vinnek le? Arengedmeny nelkul is 200 EUR-al olcsobb a gep. (Persze ettol meg lehet, hogy igazad lesz es le fogjak, de szerintem akkor is csak max 20 EUR-al). A cikk is inkabb cafolja,hogy a gep maga olcsobb lesz. Inkabb par jol megvalasztott bundle-ra lehet szamitani es nehany huzosabb cimre mondjuk 20 EUR-al a PS2es jatekok ara alatt.
  • Scooby87
    #2926
    Üdv mindenkinek...
    Van Debreceni x360-as tulajdonos köztettek?
  • ajem kisa
    #2925
    http://www.pcgyik.hu/hir.php?kat=1&dat=221

    De ez csak "lehet"!
  • ajem kisa
    #2924
    Akkor ezt lehet,hogy csak én tudtam így egyedül...
  • Ioles
    #2923
    Én úgy tudom hogy nem megy le az ára a PS3 megjelenésekor és HD-DVD olvasó sem lesz hozzá.
  • ajem kisa
    #2922
    Hello!
    Ha valakit ez érdekel, a másik konzol 3. generációjának a megjelenése környékén az x360 ára lemegy(állítólag),és a hd dvd-t is kihozzák a 360-hoz(kb.199euro)...
    De szerintem ezt már hallottátok..