176586
banner
  • deep
    #2764
    Akkor pláne angolul játsz, azzal is tanulsz...
  • Ioles
    #2763
    de még most tanulok angolt és nemnaon tudok
  • deep
    #2762
    jahát, ha neked ez a legfontosabb egy játéknál, akkor fejleszd a pécéd évi 200 rugóért...
  • Ioles
    #2761
    És mi lesz a Gothic 3-mal meg az Oblivion magyarítással ha készen lesz? Ezek azé jó gémek. Tom hogy X360-ra is van Oblivion de nem lesz hozzá magyarítás, meg Gothic 3 sincs.
  • deep
    #2760
    Vegyél egy kis P3-ast netezni, meg DVD-t írni és vegyél játékra 360-at:)
    Megéri.
  • sector512
    #2759
    Attól függ most mire használod a gépet.
  • Ioles
    #2758
    Figyeljetek már, de ha eladom a gépepemet és veszek egy X360-at akkor sztetek nem fogom megbánni hogy eladtam a gépemet? Olyan jó az X360 hogy megéri eladni a gépemet, mert máshogy nem tudnék venni X-et.
  • tejföl
    #2757
    OK! Ebben igazad van. Én a Saints Row-ra gondoltam.
  • Ioles
    #2756
    Jaj bocs félreérthetetlenül írtam, a Just Cause-re gondoltam, mind2 dátum a Just Cause-ra vonatkozik
  • tejföl
    #2755
    Az X360 demo már van.
  • Ioles
    #2754
    Sztem te a Saints Row-ra gondolsz nem? A demo X360-on live-on aug.24-én fog megjelenni PC-n pedig néhány nappal utána, a teljes verzió pedig szept.26-án.Itt egy link.
  • turho
    #2753
    A GTA-szerűség? Demot kipróbáltam, hát nekem nem jön be... (bár én nemigen vagyok gamer) :)
  • Ioles
    #2752
    Láttátok a Story TV-n a GamerTV-t? Mutatták a Just Cause-t X360-on, hát mit nem mondjak, elég szép volt
  • turho
    #2751
    Ez a kamerás cuccos? Vagy van linked? :)
  • The Rock
    #2750
    Mit szóltok az XNA szolgáltatáshoz?
  • Derapo
    #2749
    Na én pont erre gondoltam:)
  • deep
    #2748
    Vagy itt van ez. Ha a képre viszed a kurzort, mutatja a nagyobb felbontást. 480p-ben full rece az egész, 720p-ben kisimul.
  • deep
    #2747
    Itt van egy összehasonlítás, bár nem tudom mi értelme. A nagy felbontás, az nagy felbontás. Sima TV-n is szép, de arra az X1 is szép volt. 360-hoz monitor, vagy HDTV. Ennyi.
  • Derapo
    #2746
    Valamelyik fórumon vót egy link ahun összehasonlító képek vótak.De meg nem mondom melliken:(
  • turho
    #2745
    Én nem igazán...próbáld google-val x360 sdtv szókapcsolattal például.
  • Ioles
    #2744
    Akkor vmilyen honlapot tudsz?
  • turho
    #2743
    TV -ről fényképezni az gyönyörű képeket eredményez ám :) főleg standard digivacakkal.
  • Ioles
    #2742
    Valaki PLS!!!
  • szabzol
    #2741
    Nekem is...
  • turho
    #2740
    Elég a gyáriját bekötni fesszabályozottra. Én tettem be whisper fan-t de nem vagyok annyira elájulva.
    Dobok pü-ben egy fórumcímet, nézegesd meg :)
  • Arms
    #2739
    És Whisper Fan érdemes venni, házilag be lehet szerelni vagy szervízbe könnyeb?
  • turho
    #2738
    Jobb, csak jóval hangosabb lesz tőle a gép. Jobb a saját ventit fix 8 Voltra köttetni. Nem lesz olyan hangos, 2 venti dolgozik nem 5 :DDD.
    Az intercooler, bár jót akar, mégiscsak egy fax megoldás. 3 venti nyomja be a plusz levegőt 2 ventin keresztül, meg minden. Szóval jó, de hatásfoka és hangereje miatt én például bottal sem piszkálnám meg.
    nnak jó aki nem akar abszolút matat/tat/ni a boxában.
  • Arms
    #2737
    Érdemes venni Intercooler-t van valakinek?
  • toza #2736
    internetrol...probald ki,nagyon franko..
  • Scooby87
    #2735
    Amúgy ne haragudjatok a következő kérdésért,de honnan lehet tölteni x360-as játékokat tom warez,de mégis..akkár privátba is jöhet..
  • sector512
    #2734
    Csúcsminőségűt biztos nem, de egy natív 1366*768-as HDready LCD-t már lehet venni 200-250 körül. Nekem egy 82-es Viewsonic van, tökéletesen megfelel.
  • Scooby87
    #2733
    és ezeken a csatikon már teljes pompájábban lessz úgy értem szép éles lesz a képe és kimutatja a "foga fehérét"?..Amúgy a széthuzással nem lessz gond mert 16:9-nél az 1280*1024-es kép nem tünik széthúzva és nics fekete sáv sem...legalábbis PC-s tapasztalat,mert a quke 4-et Számítógép+LCD Tv kombóban nyomtam és nem volt ilyen baj csak bekellett állítani a gamenak,hogy 1280*1024 16:9 és kész..
  • turho
    #2732
    Ez sem mindegy, hogy egy adott készülékcsalád melyik ársávú tagja hogyan kezeli le a natívtól eltérő felbontásokat.
  • MPZS
    #2731
    200e ért CSÚCSminőségű 82cm-es LCD na azt azér megnézném...
  • Arms
    #2730
    És mennyiért érdemes legolcsóbban HDTV-t venni?
  • s73
    #2729
    Az első 2-3 hónapban normál Tv-n (Samsung) nyomtam, egy két hónapja vettem Lcd-t(Lg). Normál tévén is valóban szebb az X360, mint a jelenlegi generáció gépei, de úgy még olyan óriási különbséget nem látsz. Szebb, tisztább, nagyobb látótávolság, gyorsabb, élénkebb szinek, de a foga fehérjét Hdtv-n mutatja meg, kristálytiszta, tűéles, részletgazdag, valóban egy "nextgen" képi világot látsz.
    Mondjuk, arra készülj fel, hogy a Ps2-Xbox játékok viszont csúnyábbak lesznek, mint normál crt tv-n, hiszen a Hdtv-k a hibákat, kissebb felbontást is jobban kiadják.
  • Super DANTE
    #2728
    DVI vagy komponens az jó.
  • Scooby87
    #2727
    Valaki nekem help...amúgy sdtv és hdtv linekt nem lellem béna vagyok...azt is valaki help...
  • Arms
    #2726
    Akkor egy normális Panasonic SDTV-n se anyira rossz a látvány nem?
  • Super DANTE
    #2725
    A főoldalon lévő HDTV-s hírnél linkeltek SDTV vs HDTV anyagot, szerintem nézzétek meg azt.