176586
banner
  • sector512
    #2804
    nézd meg automatikusan kérdezi-e le az ip-t
  • sector512
    #2803
    Csakis CloneCD-t
  • hatalmasberi
    #2802
    Hi milyen progit használjak x360 lemezek írására?
    nero, alcohol, nem vált be. Ricoh lemezeim vannak.
    gépem : x360core Hitachi drive van benne.
    THX!
  • Agreal
    #2801
    meg bizony
    átírta a net jelszavát meg a felhasználónevét vmi baromságra

    nem tom miért csinálta de véletlenül én is felmentema gépével vírusírtó nélkül az astalavista-ra:) a(az egy jó nagy crackoldal tele finom kis vírusokkal)

    más:
    bf2-vel senki nem szokott játszani?mert én már elég sokat toltam és végignéztem kikkel találkoztam eddig és senki nem volt magyar:(
    vagy csak a régiónevet nem állítjátok át Hungary-re?

    támogatom én is turhó 5letét hogy csináljunk egy gamertaglistát hogy könnyen megtaláljuk egymást:)
  • Muad Dib
    #2800
    Egyszerű, ellenőrizd a box hálózati beállításait, mert lehet, hogy az a buzi pótapád azt is megbabrálta...
  • Agreal
    #2799
    lenne egy kis problémám remélem tudtok segíteni

    tegnap óta nem tudok csatlakozni a Live-hoz
    nem tudom mi történt csak azt hogy amíg én lementem haverokkal dumálni közben otthon hagytam a boxot tölteni
    na most gondolom a buzi pótapám hozzányúlt a géphez mert hazjöttem és ki volt kapcsolva mert átdugta anetet a számítógépbe hogy tudjon netezni

    ma reggel meg amikor csatlakozni akarok a live-hoz kidobja a hibaüzit hogy a profillal nem leht csatlakozni lehet hogy rossz a hálózat vagy vmi
    ok mondom akkor hálózat tesztelése
    és a hálózat tesztnél az ip címnél kiakad és faild

    ez miért?
  • szabzol
    #2798
    Lehet (még egyenlőre)
  • Max 36
    #2797
    Sziasztok,akkor én is kérdeznék 1 indiszkrétet:és átalakított X360-al lehet Live-on nyomulni?
  • hatalmasberi
    #2796
    Igen lehet
  • TrIp
    #2795
    szevasztok arcok!! egy gyors kveszcsön: vinyó nélkül csak memókártyával lehet live-ozni??
  • Olcsi2
    #2794
    Ha jo szobat kapsz el es kerulod a spanyolokat, olaszokat, ferdeszemueket, akkor lehet akadas nelkul franko partikat nyomni. En eleg sokat jatszottam vele online (a sok achievement miatt.. ;) es kabe 20%-ban kaptam csak el akados koroket.
  • lazsi
    #2793
    Úgynézki kibaszott joyom meghalt. Nagyon ideges vok. VÉgre megírtam első működő backupját, elkezdtem vele játszani aztán fél órára rá a joy kinyiffant. Elösször azt hittem az aksik merültek ki ezért kicseréltem őket, de se kép se hang, aztán az előzőleg bennelévő aksikról kiderült h még fégil vannak, szal valszeg megdöglött... Holnap viszem valszeg gariztatni. REmélem egész gépet nem kell visszavinnem a gari miatt... :(
  • szabzol
    #2792
    Mint az állat. Múltkor próbáltam, akadozik mint a Farcry geeforce3-on (saját tapasztalat:)
  • turho
    #2791
    Prey online tapasztalata van valakinek? Tényleg xar vele játszani?
  • sector512
    #2790
    Thx. Válaszoltam :)
  • turho
    #2789
    Megírtam
  • sector512
    #2788
    Mármint a játékot :)
  • sector512
    #2787
    Nem találok sehol :( Megírhatnád hol találtad :)
  • sector512
    #2786
    Mikor letöltöttem utána mondták nekem is hogy nem ezt kellett volna. Most már inkább megcsinálom ha tudom. :)
  • turho
    #2785
    Én olyat "találtam" ami kész volt...
  • sector512
    #2784
    Még jó hogy ennyi xbox-os fórum van :D Már csak a Halo2-höz kell találnom file-t.
  • turho
    #2783
    A betával amit nekem is linkeltek amott :), azzal nem is műxött semmi módon. De akkor innentől okés.
  • sector512
    #2782
    Ja a magyar verzióval most nekem is jó lett!
  • turho
    #2781
    Valamit variáltam :D de hogy hogy nem emlékszem, talán google, és net framework 2 keresés. És magyar supportoldalról letöltés. Ez rákérdezett, zúzza-e le a 2.0 betát. Mondtam néki hogy ja, feltelepült, és azóta meg van ss merger működésem :)
  • sector512
    #2780
    Köszi már közben utánanéztem a témának. Nekem is a .NET Framework-el szarakodik az SSmerger. Neked hogy lett jó?
  • turho
    #2779
    Nem mind kompatibilis, csak eredeti játékokkal lehet játszani, és alapfeltétel a premium pack, vagy a core-hoz egy vinyó.
  • sector512
    #2778
    Valaki segítene hogy kell régi x-es játékokat lejátszani?
  • turho
    #2777
    Khm...nem én keresem :)
  • deep
    #2776
    Ha megnézed a MM vagy az Elektroworld honlapját, gyorsabban meg lehet tudni, hogy melyik hol van:D
    MM: Debrecen
    Miskolc
    Pécs
    Szeged
    Székesfehérvár
    Szolnok
    Szombathely
    Budapest/Budaörs:
    Budaörs
    Árkád
    Megapark
    Pólus
    Stop Shop
    Westend

    EW: pesten kívül csak debrecen és pécs.
  • turho
    #2775
    Megkerestem itt van.
  • turho
    #2774
    Eladó kiegészítők x360-ra:

    -1 db alighasznált memóriakártya: 7.5 k
    -3 db Utángyártott minőségi VGA kábel (2 rca, optikai kim., tűs vga csati): 4200/db
    -Ugyanez gender changerrel (tűs/lyuk a fixkábeles monitorokhoz, alapban nem tartozék): 4900/db
    (Én néha egy mezei 17 collos Accer TFT-re teszem rá ami ráadásul fixkábeles, ezért kellett átalakító is. A kép nagyon kellemes, kicsit más mint egy pc VGA kimenet, attól kevésbé éles, és picit sötétebb, de nagyon kellemes és finom a kép. Skálázható 640x480-tól 1366x1280-ig, widescreen és 4:3 állítható a felbontások legtöbbjében.)
    -2 db HD AV componen kábel (kapcsoló HD-hoz, optikai kimenet, 6xRCA dugó): 4400/db
    Plíz PÜ, posta ok
  • turho
    #2773
    Sajna azt nem tudom, csak tippelhetek hogy van. A saját fórumok rovatban azt hiszem láttam olyat többek között, hogy SG: Eger connection topic. Ott biztosan segítenek ebben (is)
  • Ioles
    #2772
    De Egerben van MM?
  • turho
    #2771
    Media Marktban biztosan ki lehet...
  • Ioles
    #2770
    Nem tudja vki hogy Füzesabony környékén Egerben vagy a közeli városokban hol lehet kipróbálni X360-at?
  • Ioles
    #2769
    és 4 év alatt milyen szinten sajátítottad el az angolt, mert most leszek 10.-es és érdekel:)
  • deep
    #2768
    4 év a gimiben, azóta meg gyakorlom 6 éve:D
  • Ioles
    #2767
    Hát azt gondoltam :D, és mennyi idő alatt tanultál meg?
  • deep
    #2766
    Igen, de nem vállalok különórákat:)
  • Ioles
    #2765
    Te tudsz angolul deep?