176586
banner
  • Muad Dib
    #3044
    Kedves Ma2ska és Szabzol!

    Lehet, hogy én értelmezem rosszúl a válaszaitokat??? Vagy ti tévedtek? Úgyhogy inkább kerek mondatokban válaszolok DSLite barátunknak:

    Igen olvassa a régi x-es backupokat (bizony én tolok is rajta régi boxos backup gamét).
    Hogy megfekszik e a box, az majd kiderül, de végül is jópár megfeküdt már, bár ne fejhiba miatt...
    A wincsin demókat tudsz tárolni egyenlőre, amit live-ról töltesz le és még kb. jó 8 hónap 1 év, amire lesz chip. No akkor majd én is bedobok egy 120 gigás winyót.
  • DS LIte
    #3043
    Köszi a válaszokat!

    Foglalkoztat a gondolat... Hol lehet most x360-at venni bütykölve, garanciával megbízható uraktól? (Elfogadható áron, természetesen!)
  • Olcsi2
    #3042
    Szep is lenne... :) Nem, csak most a tobbi konzol pihen es csak a box porog. Ugy meg osszejon, heh.
  • szabzol
    #3041
    Kicsit javítanék: Még nem, (még) nem, még nem, még igen
  • sector512
    #3040
    Ja nekem még csak ezer :)
  • sector512
    #3039
    Basszus te ebből élsz vagy mi? :DDD
  • Olcsi2
    #3038
    hehe 12500 ;)
  • Daveee
    #3037
    nekem 4700
  • zolee216
    #3036
    nekem 2500 körül van a scorém:)
  • Ma2ska
    #3035
    Miért nem akarod végigolvasni, egész érdekes. Na jó sorban a kérdésekre: Nem, nem, még nem, #3003:igen.
  • sector512
    #3034
    Csak hogy kicsit változatosabb legyen a topic: kíváncsi lennék kinek mennyi gamescore-ja van. :)
  • DS LIte
    #3033
    Hopp! Még 1 kérdés:
    Backup-game-ek mennek Live-on vagy mint az X-nél, itt is csak offline mennek.
  • DS LIte
    #3032
    Sziasztok!

    Bocs a buta kérdésért, de nem szeretném végigfutni a fórumot... Szóval mit tud a mostani firmware-módosított x360? Régi X-es backup-game-ek mennek vele? Új backupoktól nem fexik meg az olvasófej? Winchestert játék-tárolásra lehet használni?

    Köszi
  • Bendy
    #3031
    clonecdvel lemented vinyóra, aztán azt kiírod megint
  • taylorp
    #3030
    Írd ki újra iso-ból, vagy használj DVD Decrypter-t.
  • narumon
    #3029
    Egy kis help kellene nekem, remélem nem törlik. Szal gamét akarok másolni. Isoból tökjól kiirtam azok műxenek is, viszont a kiirt lemezt már nem tudom továbbmásolni, mert "koszos" lemez lesz. Clonecd. Valaki help?
  • Microcosmos
    #3028
    Ezen én is erősen gondolkozom ,hogy megelőzöm a bajt. Viszont nekem az 1 szériás ps2 is vígan muzsikál pedik adtam neki keményen a dvd ripekkel anno
  • Agreal
    #3027
    én is el fogom vinni anapokban megcsináltatni mondjuk még egysezr sem fagyott a gép de nem akarom megvárni amíg elkezdi:)
  • tejföl
    #3026
    Akkor remélem az én gépemmel nem lesz gond, mert a dashbord-nál viszonylag halk, ám amikor játszani kezdek vele szinte felvisít a ventillátor.
  • KADARKA
    #3025
    A lostplanet demoja fagyott már meg valakinek? Nekem valamikor tökéletesen megy elég sokáig de néha meg áll,modjuk elég meleg levegőt fuj kifele, szerintem az nem normális.
  • Tomo15
    #3024
    Na most jöttünk vissza a szerelőtöl. Az alaplap hibásodott meg. Valszeg túlmelegedett. A csere 40K, vagy pedig gépcsere.
  • turho
    #3023
    Az a része hibás ahol a bios nem szabályozza fel a hűtést. A "halk" x360-asok veszélyben!
  • Muad Dib
    #3022
    Mond Tomi, melyik gaméval nyomtad amikor lehalt? Dead Rising-al, vagy a Saints Row-al??
    Elég komoly bajban lesz az M$. Most hogy jönnek az új, a hardvert már komolyabban megfingató gamék, szaporodnak a 3ledes hibák.
    Magyarán megsül a GPU.
    Aki jót akar magának, és főképp a boxának, annak javaslom ezt a helyet:
    X-MEDIA

    Érdemes beszereltetni egy hűtésmoddot, és a 3ledes dolog is megoldásra talál...

    Bár ha tudsz élni a lehetőséggel, amit Olcsi alább felvázolt, akkor az a legjobb megoldás...

    Akinek még nem jött elő a 3ledes hiba, nagyon ajánlom a hűtés moddot. Anélkül előbb vagy utóbb mindenképp meg fog sülni a box, mert hát sajnos mondjuk ki: a 360 konstrukció hibás....
    Elég nagy baj ez egyébként, mert amúgy egy szuper kis masina lenne.
  • Olcsi2
    #3021
    Az nem baj, akkor meg nincs veszve semmi. Itt Nemetoban ugyanis a gepeket szamla nelkul, csak a szeriaszammal cserelik. (En mar kettot visszavitettem - sajnos; a jo, hogy ket nap alatt nalad az uj gep). Annyi az egesz, hogy szerezned kellene valakit, aki kint el es felhivja a Microsoft hotline-t. Onnan aztan minden automatikusan tortenik, masnap kijon a FedEx a cimre, elviszi a gepet, ket nap mulva meg kuldik az ujat.
  • Tomo15
    #3020
    Nincs flashelve a gép! Csak ezt mi még akkor vettük, amikor M.o-n alig volt még egy pár darab. 2005 dec. elején. Természetessen külföldröl hozták be, de garit nem tudak válalni rá.
  • Attila 007
    #3019
    Hááááááááááááááát, sajnálatos hogy nincs rá garancia, csak olyan szerelőt ajánlok ahova van egy kis ismerettséged vagy valaki által van, vagy ha flashelés miatt történt a gari elvesztése, akkor meg odavidd vissza ahol flasheltetted.
  • Seth
    #3018
    Sajna a mai technika kiszámíthatatlan. Murphy mindíg dolgozik
  • Tomo15
    #3017
    hát ja.. NC
  • Seth
    #3016
    #2963 .... :D
  • Tomo15
    #3015
    Ezt nem hiszem el. Bedöglött ez a fos. hiba: "csak az első negyed zöld, minden más piros: általános hw hiba, kábelek, winyo kihuzása, reboot - kicsi az esély a gyógyulásra" mit mondhatnék csodálatos. Most itt a gép, és nincs gari gari:\\. Mennyibe fog nekem ez fájni kb? Kül én igencsak megondolnám magamat, ha most akarnék venni. 1. Igencsak sok játék beszaggat HD-tv-n, monitoron, Sima tv-n egyarán(itt a legrosszabb a helyzet). 2. hobbija a fagyás. 3. Szerintem várjátok meg a ps3-at ha van lehetöségetek, és utánna döntsetek hogy melyiket veszitek.
  • szabzol
    #3014
    19 colos 16/9-es képarányú 8ms-os Siemens LCD monitor 49900 Ft a "madarasteszkó"-ban. Még a hülyének is jeligére.
  • Sir Quno Jedi
    #3013
    Mondom, van egy-két jóabbak exkluzív cím, de az még kevés a vételhez mifelénk. Pl. Lost Planet, DOAX2, Enchantu Armu, Dead Rising...
  • Olcsi2
    #3012
    En tegnap rendeltem Enchanted Arms-t... :)

    Apropo, a play-asia-t bongeszve nem teljesen igaz, hogy nincsenek japo cuccok a boxra. Atporgetve a kinalatot, mar most van egy-ket egzotikum 360-ra, ami sosem fogja meglatni az amcsi vagy az EUs piacot. Ha szerencsenk van, egy-ketto atkerul azsia-i boxra is (azok legtobbje mar angolul is tud) es leveszik rola a regio lock-ot is.
  • Zsoltika 007
    #3011
    Tán mert júeszéj a célközönség.. Amott meg a japók.
  • Sir Quno Jedi
    #3010
    Pedig jön egy-két még nekem is ígéretes gamma X-re is (tán némelyik pécén is felbukkan), csak még valahogy nyem az igazi a felhozatal...
  • Sir Quno Jedi
    #3009
    Ja, X-en nincs még túl sok cím ami érdekelne, igaz PS3-mon sem lesz launchkor (sem). Pár címért még nem veszek gépet, ahhoz nyomós indok kell. Addig kihúzom egy sima PS2+PC párossal. Én sajnos japópova gammákra izgulok, az X meg inkább júeszéj gyanús mindig valahogy (tán nem a véletlen műve-e?! :D).
  • turho
    #3008
    Akkor te nagy X-fan vagy látom :D Egyébként meg az én hitvallásom szerint vagy szőke, vagy barna, vagy fekete, vörös, vagy ami sikerült :D
    Teszem hozzá, szabályosan ülve PC-n sem tudtam soha játszani :)
  • Sir Quno Jedi
    #3007
    Miközben egy szőke játszadozik alant rajtad... Hmmm... ez már így tényleg neccgen érzés lenne (de persze szigorúan a PS3-nál). :DDD
  • turho
    #3006
    Továbbmegyek: dupla párnán, hanyattfekve szétterülve :D
  • narumon
    #3005
    Nekem pl most egy sima tvn lóg.